Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Flink & Sauber Mikrofiber Banyo Bezi 1 adet - 1

%25 fiyatı 39,50 ₺

Special Price 29,50 ₺

Flink & Sauber
Domol Islak Temizlik Bezi Cam & Parlak Yüzeyler için 20 adet - 1

%15 fiyatı 32,50 ₺

Special Price 27,50 ₺

Domol
Flink & Sauber Parke Ve Lamine Yüzeylere Özel Islak Yer Bezi 22x30 cm 16'lı

%15 fiyatı 39,50 ₺

Special Price 33,50 ₺

Flink & Sauber
Domol Islak Temizlik Bezi Çok Amaçlı, Limon Kokulu 50 adet
29,50 ₺
Domol
20 TL üzeri Alışverişinize
14,75 TL
Flink & Sauber Islak Yer Bezi Narenciye Kokulu, 22x30 cm 16'lı - 1

%15 fiyatı 39,50 ₺

Special Price 33,50 ₺

Flink & Sauber
Flink & Sauber Islak Yer Bezi 16'li Dağ Esintisi

%15 fiyatı 39,50 ₺

Special Price 33,50 ₺

Flink & Sauber

Islak Temizlik Bezleri

Çok amaçlı kullanım için tasarlanan ıslak temizlik bezleri hijyenik temizlik yapmanızı kolaylaştıran ürünlerdir. Kullan ve at konseptiyle geliştirilen ıslak temizlik bezi çeşitleri farklı içerikler ve dokularla tasarlanır. Çoklu ürün paketleriyle sunulan bezleri fayans, cam, ahşap ve laminat yüzeylerin temizliği için kullanabilirsiniz. Pratik kullanımlı ürünler, temizlik işlemini hızlıca yapmanıza ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Ev, ofis, iş yeri ve arabada ıslak temizlik bezi bulundurarak ihtiyaç duyduğunuz anda hemen kullanabilirsiniz.

Islak Temizlik Bezi Nedir?

Islak temizlik bezi yüzey temizliği için geliştirilen pratik kullanımlı temizlik üründür. Ürünü, ıslak mendil ve ıslak havlu ile karıştırmamak gerekir. Islak mendil ve havlu formunda tasarlanan ürünler cilt temizliği için kullanılırken ıslak temizlik bezi çeşitleri ise yüzey temizliği için kullanılır. Farklı ebatlar ile tasarlanan temizlik bezleri cilt temizliği için uygun değildir. Temizlik losyonları ile tasarlanan ve belirli yüzeylerin temizliğinde kullanılan ürünlerdir.

Islak Temizlik Bezleri Hangi Yüzeylerde Kullanılır?

Islak temizlik bezlerini fayans, cam, ahşap ve laminat parke yüzeylerin temizliği için kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık olarak tasarlanan ıslak bezlerin büyük kısmı akrilik, cilalı, masif ahşap, mantar, tekstil döşeme ve halı yüzeylerin temizliği için uygun değildir. Parke ve lamine yüzeylere özel tasarlanan ıslak bezler ise konforlu temizlik deneyimi sunar.

Islak Temizlik Bezlerinin Özellikleri

Elma, limon ya da karışık narenciye kokuları ile üretilen ıslak temizlik bezi seçenekleri, kuru ve ıslak yüzeylerin temizliğini kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olur. Standart bezleri temizlik sırasında sık sık yıkamanız ve temizlik malzemeleriyle birlikte kullanmanız gerekir. Temizleyici bileşiklerle formüle edilen ıslak temizlik bezleri, takviye temizlik maddesine ihtiyaç duymadan kullanılan ürünlerdir. Kısa sürede hijyenik temizlik yapmanızı kolaylaştıran yenilikçi tasarımlardır. Ürünlerin genel özellikleri şöyle sıralanabilir:

 • Islak ahşap bezi olarak üretilen bezler ahşap yüzeylere zarar vermeyecek biçimde tasarlanır. İşlenmemiş ahşap yüzeyler için uygun değildir.
 • Islak yer bezi çeşitleri zemin temizliği için kullanılır. Yerdeki saç, kırıntı, toz ve diğer döküntüleri kolayca toplamanıza yardımcı olur. Farklı ebat ölçüleriyle tasarlanan yer bezleri hav ve leke bırakmadan temizlik yapmanıza imkân tanır.
 • Lamine yüzeyler için tasarlanan ıslak laminat bezi genel temizlik için idealdir. Kalın, petek bez dokusuyla yırtılmaya karşı dayanıklı olan ürünler sert zeminlerin temizliğinde kullanılır. Narenciye kokulu olarak üretilen bezler yüzeylerde hoş bir koku bırakır.
 • Doğal jojoba yağı ile formüle edilen ıslak parke bezi seçenekleri fonksiyonel ürünlerdir. Genel temizlik için kullanılan ıslak yer bezleri dayanıklı kalın petek dokuya sahiptir. Tüm ahşap zeminler ve döşemeler için uygundur.
 • Parke temizliği için tasarlanan ıslak bezler ayak izlerini, lekeleri, kirleri ve tozları fazla enerji harcamadan kolayca temizlemenize yardımcı olur.
 • Zemin ve yüzeyleri ıslak temizlik bezleri ile sildikten sonra kurulama işlemi uygulamanız gerekmez.
 • Cam temizliği için tasarlanan ıslak cam bezi çeşitleri sadece camları değil tüm parlak yüzeyleri zahmetsizce temizlemenize yardım eder. Yüzeyler üzerindeki yağ, toz ve kir lekelerini iz bırakmadan temizler.
 • Rahat temizlik yapma konforu sunan ıslak temizlik bezlerini ev ve ofis gibi yaşam alanlarınızda keyifle kullanabilirsiniz.

Islak Zeminlere Özel Yer Bezi

Islak zemin temizliği için tasarlanan yer bezleri kolay ve hızlı temizlik yapmanıza yardımcı olan ürünlerdir. Bezlerin içerdiği güçlü temizleme losyonu etkili ve hijyenik temizlik yapmanızı kolaylaştırır. Antre, mutfak, banyo ve koridor gibi yaşam alanları çabuk kirlenen, lekelenen zeminlere sahiptir ve etkili temizlik gerektirir. Kalın havlu dokuma kumaş ile tasarlanan ıslak yer bezleri tüm yaşam alanlarınızdaki zorlu lekeleri çıkarmanızı kolaylaştırır. Yırtılmaya karşı dayanıklı olarak tasarlanan bezler toz tutmayan kumaştan üretilir. Islak zemin bezlerini fayans, muşamba, laminat ve diğer sert yüzeylerin temizliğinde kullanabilirsiniz. Zeminler üzerindeki kirleri, tozları, ayak izlerini ve lekeleri kolayca çıkarabilirsiniz. İz bırakmadan temizlik yapma imkânı tanıyan ıslak yer bezleri ergonomik ebatlarla tasarlanır.

Islak Temizlik Bezi Nasıl Kullanılır?

Yağlı ve cilalı ahşap zeminler, lamine yüzeyler, parkeler, kaplamalı mantar ve seramik fayanslar gibi sert yüzeyler için özel tasarlanan ıslak yer bezleri, genel temizlik sırasında konforlu kullanım imkânı tanır. Islak cam bezleri de kolayca kullanacağınız işlevsel ürünlerdir. Kullan at özelliği ile üretilen bezleri şu şekilde kullanabilirsiniz.

 • Temizlik bezleri 16’lı, 20’li ve 50’li gibi çoklu ürün paketlerinden oluşur.
 • Ürün ambalajının üzerinde okla gösterilen yapışkan etiketi kaldırarak içerisinden bir adet ıslak bez çıkarın.
 • Bezinizi aldıktan sonra paketin yapışkanlı etiketini iyice kapatın ki pakette kalan ürünler ıslaklığını kaybetmesin.
 • Islak bezi yer veya cam silme aparatınızın başlığına takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Islak temizlik bezi çeşitlerini dilerseniz elinizle de kullanabilirsiniz.
 • Bezle sildiğiniz yüzeylere ekstra kurulama işlemi uygulamanıza gerek yoktur.
 • Temizleme işlemini bitirdikten sonra kirlenmiş olan ıslak bezi evsel atıklarla birlikte atabilirsiniz. Kullanılan bezlerin tuvalete atılması tıkanmaya yol açabileceği için önerilmez.

Islak Cam Bezi Nasıl Kullanılır?

Cam ve parlak yüzeylerin temizliğini kolaylaştırmak için tasarlanan ıslak cam bezlerini evinizde, ofisinizde ve arabanızda kullanabilirsiniz. Çoklu ürün paketleri ile sunulan ıslak cam bezleri içerdikleri temizleyici losyonla camlarınızı iz bırakmadan temizlemenize yardımcı olur. Ekstra deterjan kullanımı gerektirmeyen konforlu temizlik bezlerini kullandıktan sonra evsel atıklarla birlikte atabilirsiniz. Islak temizlik bezleri özel temizleyici losyonlar ile tasarlandığı için her kullanımdan sonra ellerinizi yıkamanız gerekir.

Rossmann’da yer alan ıslak temizlik bezi çeşitleri Flink & Sauber ve Domol gibi dünyaca tanınmış markaların tasarladığı ürünlerden oluşur. Islak temizlik bezi fiyatları ürünlerin özelliklerine, kullanım alanlarına, adetlerine ve markalarına göre değişim gösterir. Üstün Alman kalitesi ile tasarlanan ve cazip fiyatlar sunan ürünlere göz atabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayan ürünleri Rossmann’dan kolayca satın alabilirsiniz.