Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

 1. M (3)
 2. L (1)
2. ürüne %50
Febreze Salon Oda Kokusu Platinum Aerosol - 1
2. ürüne %50
Febreze Mutfak Oda Kokusu Platinum Aerosol - 1
2. ürüne %50
Alo Platinium Powder Renkliler İçin 2200 gr - 1

%8 fiyatı 37,50 ₺

Special Price 34,50 ₺

Alo
2. ürüne %50
Domol Tuvalet Temizleme Köpüğü Limon 500 ml
3 Al 2 Öde
Flink & Sauber Islak Yer Bezi Narenciye Kokulu, 22x30 cm 16'lı - 1
3 Al 2 Öde
Flink & Sauber Mikrofiber Cam Bezi Tekli, 40X40 cm
14,50 ₺
Flink & Sauber
2. ürüne %50
Domol Kireç Çözücü Toz 2 adet - 1
3 Al 2 Öde
Flink & Sauber Islak Yer Bezi 16'li Dağ Esintisi
19,50 ₺
Flink & Sauber
2. ürüne %50
Domol Yağ Çözücü Sprey 750 ml - 1
2. ürüne %50
SR12064078
2. ürüne %50
Domol Sihirli Temizlik Süngeri - 1
2. ürüne %50
Domol Kireç ve Kir Çözücü Power 750ml - 1
2. ürüne %50
Domol Bulaşık Makinesi Tableti Eco 30'lu 1 Adet
2. ürüne %50
Domol Kurutma Makinesi Mendili Çiçek Rüyası 25'li
2. ürüne %50
Domol Cam ve Seramik Yüzey Temizleyici 300 ml
2. ürüne %50
Top Cleaner Cam Temizleyici Köpük Top Cleaner 500ml
2. ürüne %50
Domol Cam Yüzey Temizleyici Sprey 750 ml - 0
2. ürüne %50
SR13110257
2. ürüne %50
Domol Bulaşık Makinesi Deterjanı 60 adet
2. ürüne %50
Domol Banyo Kireç Çözücü Yedek Paket 750 ml
3 Al 2 Öde
Flink & Sauber Mikrofiber Yer Bezi Çok Emici, 50x60 cm
2. ürüne %50
Domol Ekolojik Arap Sabunu 750 ml
24,50 ₺
Domol
3 Al 2 Öde
Flink & Sauber Renkli Sünger Bezler 18x19 cm 5'li
24,50 ₺
Flink & Sauber
2. ürüne %50
Domol Çelik ve Krom Evye Temizleyicisi 250 ml - 1
3 Al 2 Öde
Flink & Sauber Toz Alma Bezi 22x30 cm 28 adet
26,50 ₺
Flink & Sauber
2. ürüne %50
SR12064006
2. ürüne %50
Domol WC Temizleyici Tekli 40 g - 1
3 Al 2 Öde
Flink & Sauber Yer Temizleme Aparatı Yedek Bez Premium 18 adet
34,50 ₺
Flink & Sauber
3 Al 2 Öde
Flink & Sauber Bulaşık Süngeri 6'lı
14,75 ₺
Flink & Sauber
2. ürüne %50
Domol Hijyen Sağlayıcı Sprey Seyahat Boyu 100 ml - 1
11,50 ₺
Domol
20 TL üzeri Alışverişinize
6,50 TL
3 Al 2 Öde
Flink & Sauber Genel Temizlik Bezi 38X50cm 10'lu
19,50 ₺
Flink & Sauber
3 Al 2 Öde
Flink & Sauber Mutfak Bezi Mikrofiber Premium, 30x30 cm 2'li
3 Al 2 Öde
Flink & Sauber Mikrofiber Cam Bezi 2 Yüzeyli, Tekli, 35 x 40 cm
2. ürüne %50
Domol Bulaşık Makinesi Tuzu 2000 g - 1
3 Al 2 Öde
Flink & Sauber Mutfak Bezi Mikrofiber Tüm Yüzeyler, 40x60 cm 2'li
2. ürüne %50
Domol Ekolojik Banyo Yüzey Temizleyici Sprey 750 ml
2. ürüne %50
Domol Hijyen Sağlayıcı Sprey 250 ml - 1
2. ürüne %50
Domol Lavabo Açıcı Sıvı 1000 ml - 1

Temizlik

Yaşam alanlarının sağlıklı koşullara sahip olması için yapılan temizlik işlemleri, hayati derecede önem taşır. Doğru yapılmayan temizlik uygulamaları, yanlış malzeme kullanımı ya da temizlik ihmâli zorlu sonuçlara sebep olabilir. Evinizde kullandığınız temizlik malzemeleri, kimyasal maddeler içeren sıvılardır. Dolayısıyla her birinin üretim alanına uygun olarak kullanılmaları gerekir. Yanlış uygulamalar, uygulanan alanda hasara yol açabileceği gibi doğru uygulamalar temizlikten alınan performansı artırabilir. Peki, temizlik yaparken nelere dikkat edilmelidir ve hangi malzemeler nasıl kullanılmalıdır, biliyor musunuz? Sizin için hazırlanan temizlik ürünleri kategorisi rehberine göz atarak bazı püf noktaları bulabilirsiniz. 

Temizlik Nasıl Yapılır? 

 • Temizlenecek alanın varsa camlarını, yoksa kapısını açık tutun. İhtiyacınız olacağını düşündüğünüz tüm temizlik malzemeleri ile suyunuzu yanınızda bulundurun. Kimyasalların ellerinizle temasını engellemek için mutlaka bir eldiven kullanın. Tozdan etkilenmemek için ise bir ağız maskesi kullanabilirsiniz. 
 • Temizlik sırasında sizi oyalayacağını düşündüğünüz tüm küçük eşyaları, daha sonra yerleştirmek üzere temizleyeceğiniz alandan çıkarın. 
 • Ardından öncelikle yerleri süpürmeye başlayın. Eğer detaylı bir temizlik yapmak istiyorsanız, halıları da kaldırabilirsiniz. Bütün döşemelerinizin ve mobilyalarınızın altını da detaylı olarak süpürün. 
 • Daha sonra alanda bulunan tüm eşyaların tozunu alın. Toz almak için küçük bir kova içerisinde ılık su ve nemli bir bez hazırlayabilirsiniz. Temizleme suyunuza mobilyalar için uygun olan bir yüzey temizleyici ekleyin. Toz almak için sildiğiniz tüm eşyaları mutlaka kurulayın. 
 • Diğer yüzey temizlik malzemeleri ile yerleri silmek üzere hazırlık yapın. Bir kova, bir adet yer silme mopu, ılık su ve genel temizlik deterjanları ekleyebilirsiniz. Kovanıza ölçüsüne uyarak çamaşır suyu eklemesi de yapabilirsiniz. Bu işlem alanlarda bulunan mikropların öldürülmesine ve daha steril olmasına yardımcı olabilir.
 • Mopunuzu yerlerde S kıvrımları oluşturacak şekilde hareket ettirin. Kapı arkaları, döşeme altları ve mobilya altları gibi alanların da silindiğinden emin olun. Camları açık bırakarak yerlerin kurumasını bekleyin. 
 • Eğer bulunduğunuz alanda kötü kokular olduğunu düşünüyorsanız, yer silme ve toz alma suyunuza bir kapak kadar sirke ekleyebilirsiniz. Sirke yardımıyla yemek kokusu, sigara kokusu, evcil hayvan kokusu gibi kokuların giderilmesini sağlayabilirsiniz. 
 • Eğer ihtiyaç duyuyorsanız, alanın pencerelerini bir cam temizleyici yardımıyla silin. Silme işlemini yaptıktan sonra camlarınızı kurulayarak leke oluşumunu önleyebilirsiniz. Gazete kağıdı cam temizleyici ile birlikte kullanabileceğiniz en pratik silme gereçlerinden olabilir. Dilerseniz, bir adet çekpas da kullanabilirsiniz. 
 • Tüm odaları aynı şekilde temizledikten sonra halılarınızı serebilirsiniz. 
 • Mutfak temizliği için ise öncelikle varsa bulaşıklarınızı makineye yerleştirin. Yoksa elde yıkama işlemiyle bulaşıklarınızı yıkayıp kurulayın ve raflara yerleştirin. Tezgah üzerinde herhangi bir dağınıklık varsa gereksiz eşyaları uygun alanlara kaldırın. Tezgah üzerini ve ocak üzerini mutfak temizlik malzemeleri yardımıyla temizleyin. Ardından yerleri süpürün ve silin. Mutfak fayanslarınızın üzerini silmeyi ve kurulamayı da unutmayın. 

Banyo ve WC Temizliği Nasıl Yapılır? 

 • Öncelikle her iki alandaki çöpleri boşaltın. 
 • Yerlerde varsa banyo paspaslarınızı kaldırın. Kirli çamaşır sepeti, çöp kutusu gibi eşyalarınızı banyo dışına çıkarın. 
 • Duşakabin, duşakabin camları, küvet, banyo fayansları gibi seramik alanları banyo&WC spreyleri kullanarak sünger ya da fırça yardımıyla köpürterek silin. Ardından durulama ve kurulama işlemi yapabilirsiniz. 
 • Eğer temizlediğiniz alanlarda kireç, pas gibi oluşumlar varsa amonyaklı krem temizleyicilerden ve kireç önleyici konsantre çamaşır sularından yardım alabilirsiniz. 
 • Duşakabin, lavabo, küvet, klozet gibi beyaz alanların daha fazla parlamasını istiyorsanız, bu alanlara da krem temizleyici uygulaması yapabilirsiniz. Krem temizleyiciyi, uygulama sonrasında hemen durulayabilirsiniz. 
 • Banyo dolabı, banyo aynası, sıvı sabunluk, diş fırçalığı, peçetelik gibi küçük aparatları yıkayarak temizledikten sonra kurulayabilirsiniz. Banyo dolabınız ahşap materyalden yapılmışsa toz alma suyu hazırlayabilir, sildikten sonra kurulama yapabilirsiniz. 
 • Banyonuzun yerlerini de sildikten sonra kapısını ve havalandırmasını açık bırakarak kurumasını sağlayabilirsiniz. 
 • WC temizliğinde ise klozet ve lavabo gibi kirli alanlara güçlü WC temizleyiciler uygulayabilir, fırça yardımıyla köpürterek temizleyebilirsiniz. Durulama işlemi yaptıktan sonra kurumaya bırakabilirsiniz. 

Mutfak Temizlik Malzemeleri Nelerdir? 

Mutfak temizliğinde çöp poşetleri, bulaşık teli ve süngeri, mutfak temizlik bezi, bulaşık ve temizlik eldiveni gibi ürünler kullanabilirsiniz. Mikrofiber yer bezleri, zorlu yüzeyler için üretilen özel bezler, 3D bulaşık süngerleri, sprey mutfak temizleyiciler, toz alma bezleri, şişe temizleme süngeri gibi çeşitli ürünler de bulabilirsiniz. Ayrıca bulaşık deterjanları, bulaşık makinesi deterjanı, bulaşık parlatıcısı ve bulaşık tuzu gibi ürünleri de görebilirsiniz. Mutfak temizlik malzemeleri kullanarak mutfağınızın detaylı iç temizlik gereksinimlerini karşılayabilirsiniz.  

Banyo Temizlik Malzemeleri Nelerdir? 

Banyo temizlik malzemeleri arasında kireç çözücüler, lavabo açıcılar, tuvalet temizleyiciler, banyo temizleyiciler yer alır. Tuvalet ve banyo temizleme köpükleri, ıslak temizlik bezleri, banyo yüzey temizleyici kir ve kireç sökücü ürünleri, toz kireç çözücüler, ekolojik banyo yüzeyi temizleyiciler, tuvalet temizleyici jeller gibi ürünlerin bulunduğu kategoride lavabo açıcı sıvılar, tuvalet kokusu önleyici jeller, rezervuar ve WC temizleyiciler, duşakabin için çekpas, duşakabin temizleyiciler, küf temizleyiciler, WC blokları ve tuvalet temizleme tabletleri de bulunur. Banyo ve WC alanlarında gerekli hijyeni sağlamak için en büyük yardımcınız olacak ürünleri kullanabilir, harika kokularla donatılmış alanlara sahip olabilirsiniz. 

Çamaşır Temizlik Malzemeleri Nelerdir? 

Çamaşır temizlik malzemeleri, hem çamaşır makinelerinde hem de elde yıkama işlemlerinde kullanabileceğiniz, çamaşırlarınızın ve makinenizin bakımını tam anlamıyla yapmanıza yardımcı olan ürünlerden oluşur. Sıvı deterjanlar, toz deterjanlar, yumuşatıcılar, leke çıkarıcı deterjanlar ve beyazlatıcılar, kurutma ve ütüleme yardımcıları, çamaşır makinesi bakımı ürünleri, kategori içerisinde bulabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Dilerseniz çamaşır temizlik seti ürünleri kullanabilir, çamaşırlarınıza oldukça özel bakımlar yapabilirsiniz. Renk koruyucu mendiller, kurutma makinesi mendilleri, renk ayırıcı ve çamaşır beyazlatıcı tozlar, konsantre yumuşatıcılar, leke çıkarıcı sıvılar ve daha fazlasını da bir arada bulabilirsiniz. Rossmann'ın geniş ürün yelpazesini inceleyerek evinizin ve tüm yaşam alanlarınızın hijyenini tam korumayla sağlayabilirsiniz.