Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Herbal Essences Saç Bakım Yağı 100 ml - 1

%50 fiyatı 94,00 ₺

Special Price 46,75 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Saç Bakım Yağı Nemlendirici, Hindistan Cevizi ve Aloe - 1

%50 fiyatı 94,00 ₺

Special Price 46,75 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Sülfatsız Saç Bakım Yağı Aloe & Avokado - 1

%50 fiyatı 112,00 ₺

Special Price 56,00 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Saç Kremi Argan Yağı 360 ml

%50 fiyatı 94,00 ₺

Special Price 46,75 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Şampuan Mango Sülfatsız - 1

%50 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 49,50 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Sülfatsız Şampuan Aloe & Avokado - 1

%50 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 49,50 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Onarıcı Maske Fas Argan Yağı 250 ml

%50 fiyatı 94,00 ₺

Special Price 46,75 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Nemlendirici Maske Hindistan Cevizi Yağı 250 ml

%50 fiyatı 94,00 ₺

Special Price 46,75 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Sülfatsız Krem Aloe & Avokado - 1

%50 fiyatı 112,00 ₺

Special Price 56,00 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Saç Kremi Mango Sülfatsız - 1

%50 fiyatı 112,00 ₺

Special Price 56,00 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Şampuan Bambu Sülfatsız - 1

%50 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 49,50 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Saç Kremi Bambu Sülfatsız - 1

%50 fiyatı 112,00 ₺

Special Price 56,00 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Saç Kremi Altın Moringa Yağı 360 ml

%50 fiyatı 94,00 ₺

Special Price 46,75 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Şampuan Hindistan Cevizi Sütü 400 ml - 1

%50 fiyatı 84,00 ₺

Special Price 41,75 ₺

Herbal Essences
Herbal Essences Şampuan Fas Argan Yağı 400 ml

%50 fiyatı 84,00 ₺

Special Price 41,75 ₺

Herbal Essences

Herbal Essences

50 yıllık deneyimi ile çevre dostu saç bakım ürünleri üreten Herbal Essences markası,1971 yılında kurularak İngiltere’nin en çok tercih edilen şampuan markası haline geldi. Doğrudan doğadan gelen esansları sizlerle buluşturan marka, her yıkamada kendinizi özgür, mutlu ve tertemiz hissetmenizi hedefler. Çevreye duyduğu saygıyı kanıtlamak için temiz içerikli ürünler üreten Herbal Essences, üstüne düşen sorumluluğun bu kadar olmadığının bilinciyle ambalajlama dahil her aşamada doğa dostu olmak adına çalışır. Herbal Essences, saçlarınızın hem hiçbir işlem yapılmamış gibi doğal hem de aynı zamanda bakımlı görünmesini hedefleyerek formüllerini geliştirir. Kendiniz ve değer verdikleriniz için, kimyasal kullanmadan üretilen saç bakım ürünleri almak istiyorsanız Rossmann’dan Herbal Essences şampuanları, bakım kremlerini ve saç bakım yağlarını satın alabilirsiniz.

Herbal Essences Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Herbal Essences saç bakım ürünleri özel formülleri sayesinde, zamanla ve dış etkenler sebebiyle canlılığını kaybeden saçlarınızı iyileştirmek için özenle tasarlanır. Her saç tipi ve her problem için ayrı formüllere sahip olan Herbal Essences’in ürünlerinden kendinize uygun olanı tespit ederek satın alabilirsiniz. Size uygun olan Herbal Essences ürünlerini tespit etmeden önce saç türünüzü bilmeniz gerekmektedir.

Eğer kuru ve yıpranmış saçlara sahipseniz nemlendirme özelliğine sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Saçlarınız hacimsiz ve yapışıksa hacim kazandırıcı ürünleri tercih edebilirsiniz. Saç tipiniz de tercihiniz için önemli bir kriterdir çünkü düz ve kıvırcık saçların ihtiyaçları farklıdır. Kıvırcık saçlar genelde kuru ve hacimlidir, bu sebeple saçın ihtiyacı olan nemi kazandıracak bir ürüne ihtiyacı vardır ama düz saçlar genellikle kolay yağlanan bir yapıya sahiptir ve buna uygun olan ve saçı daha çok yağlandırmayacak bir Herbal Essences ürünü tercih edilmelidir.

Eğer boyalı saçlarınız varsa onarıcı ve yumuşatıcı etkiye sahip bir ürün sizin için doğru olacaktır. Ayrıca kepek probleminiz varsa bu sorunun daha da artmasını engellemek adına doğru ürünleri mutlaka tespit etmeniz gereklidir. Bu sebeple Herbal Essences kepeğe karşılı etkili şampuanı tercih edebilirsiniz. Bu detaylara dikkat ettiğiniz sürece Herbal Essences sayesinde gün boyu canlı saçlarınızla mutlu ve sağlıklı hissedebilirsiniz.

Herbal Essences Şampuanlarının Özellikleri Nelerdir?

Herbal Essences, temiz içerikli şampuanları ile her saç türünün ihtiyacına hitap etmek adına güçlü formüller üreterek kullanıcılarının güvenini ve memnuniyetini kazanmayı hedefler. Adından da anlaşıldığı üzere, bitkisel bileşenlerle üretilen şampuanlar, doğal yapılarına rağmen gün boyu üzerinizde kalacak eşsiz kokulara sahiptir.

 • Özellikle kalın telli, yağlanmayan ve kuru saçlara sahipseniz her yıkamadan sonra Herbal Essences şampuanlarının saçlarınızı nasıl yumuşak yaptığına şaşırabilirsiniz.
 • Şampuanların içeriğinde bulunan vitaminler ve bitkisel özler, her yıkamada yıpranmış saçlarınızı onarırken aynı zamanda kolay bir şekilde tüm kirlerden arındırır.
 • Herbal Essences argan yağı serisi şampuanlar, temiz içeriğinin yanı sıra içeriğinde bulunan argan yağı ile saçlarınızı besleyerek canlandırır.
 • Herbal Essences, sülfatsız şampuanları ile temiz içerikli formüller üreterek saçlarınızı en doğal şekilde korur.
 • Kimyasal içeriklerden arındırılmış silikon, sülfat, paraben, parafin ve renklendirici kullanmadan üretilen şampuanlar, her şeyden önce sizin sağlığınızı düşünerek hazırlanır. Böylece temiz içerikli şampuanları hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz.

Herbal Essences Saç Kremi

İçeriğinde silikon, sülfat, paraben ve benzeri kimyasallar bulunmayan şampuanlarının yanı sıra, Herbal Essences temiz içerikli saç kremleri ve saç bakım yağlarını da sizlerin kullanımına sunar. Şampuan ile saçlarınızı kirden arındırdıktan sonra Herbal Essences saç kremi kullanarak saçlarınızı yumuşacık yapabilirsiniz. Şampuan sonrasında durulanan saçınıza ceviz büyüklüğünde saç kremi sürerek masaj yapıp birkaç dakika kadar beklemelisiniz. Krem saçlarınızla tamamen bütünleştikten sonra bol su ile yıkamalısınız. Eğer saçlarınız yıkandıktan sonra zor taranıyorsa Herbal Essences bakım kremi sonrasında saçlarınızın ne kadar kolay tarandığını görmek sizleri çok memnun edecek. Kremsi yapıları sayesinde kolayca köpürerek saçlarınızı nemlendiren saç kremleri, kuruduktan sonra da canlı ve hacimli saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Ayrıca belirli bir kullanımdan sonra saçlarınızdaki yıpranma ve kırıkları onararak fayda sağlar.

Herbal Essences ile Düzenli Bakım

Sağlıklı ve canlı saçlara sahip olmak için uyguladığınız bakımı düzenli bir şekilde tekrar ettirmeli ve bunu bir rutin haline getirmelisiniz. Belirli bir süre düzenli şekilde kullanılan Herbal Essences şampuanları ve saç kremleri saçlarınıza ihtiyaç duyduğu nemi kazandırır, kırıkları azaltır, güçlendirir ve capcanlı yapar. Daha büyük bir değişim elde etmek için Herbal Essences saç bakım yağını da rutininize ekleyebilirsiniz. İçeriğindeki argan yağı ve aloe vera özü sayesinde bu ürünler, özellikle ısı kaynaklı yıpranmaları onarır ve parıldayan saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Ayrıca Herbal Essences saç yağı şişeleri de geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmıştır, böylece çevreye katkıda bulunabilirsiniz.

Sürdürülebilir Güzellik Mümkün

Temiz içerikli ürünler üretmenin yanı sıra Herbal Essences, Sürdürülebilirlik Programı ile de bir adım öne çıkar. Marka, uyguladığı sürdürülebilirlik programı ile tüm dünyadaki çöplüklerin su kaynakları üzerinde olan etkisini minimuma indirmek için çalışır. Bundan ötürü de satın aldığınız Herbal Essences saç bakım ürünleri, saçlarınıza derinlemesine bakım uygularken gezegeni korumak için de durmadan çalışır. Yel değirmenlerinden gelen yenilenebilir enerji sertifikasını alan Herbal Essences, karbon ayak izini azaltarak çevreye büyük katkı sağlar. 2010 yılından günümüze kadar marka, karbon gazı emisyonunu %15 kadar azaltmıştır. Diğer bir yandan Sürdürülebilirlik Programı dahilinde atıksız üretim için de ekstra özen gösterilir. Bu nedenle üretim aşamasında sürekli olarak geri dönüşüm, kompostlama ve ileri dönüşüm yapılarak Herbal Essences ürünlerinin çöplüklerde yer almaması için çalışır. Kuraklığın kapıya dayandığı bu günlerde, en değerli kaynak olan suyu korumak için de ekstra özen gösterilir. Bu doğrultuda, 2010 yılından bu yana Herbal Essences fabrikalarında su kullanımı da %20’ye kadar azaltılmıştır. Son olarak ise okyanuslardan ve denizlerden toplanan plastik şişeler geri dönüştürülerek yeniden kullanılır ve bu şekilde marka, denizlerdeki plastik atıkları temizleyerek üstüne düşen sorumluluğu yerine getirir. Siz de Herbal Essences ürünlerini tercih ederek çevreyi korumak için üzerinize düşen sorumluluğu yerine getirebilirsiniz.

Eğer siz de saçlarınıza hak ettiği değeri verirken temiz içerikli ve çevre dostu bir ürün tercih etmek istiyorsanız Rossmann’da bulabileceğiniz Herbal Essences ürünlerine göz atabilirsiniz. Rossmann güvencesiyle tek tıkla satın alabileceğiniz ürünleri isterseniz mağazadan değiştirebilir veya 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.