Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Flink & Sauber Mikrofiber Sünger Bez 17x22cm 3lü
19,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Ambalaj Lastiği Geniş 80 g
14,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Yapışkanlı Askı Beyaz 3'lü
18,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Tirbuşon Ve Açacak
55,00 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Toz Alma Bezi 22x30 cm 28 adet
16,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Yer Temizleme Aparatı Yedek Bez Premium 18 adet
19,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Mutfak Bezi 2'li 35x38 cm
7,99 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Bulaşık Süngeri 6'lı
9,99 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Genel Temizlik Bezi 38X50cm 10'lu
12,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Renkli Sünger Bezler 18x19 cm 5'li
14,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Ergonomik Sünger 3'lü
12,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Mutfak Bezi 2'li 35x35cm
9,99 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Yer Bezi 2'li Desenli 50x59 cm
11,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Konserve Açacağı
19,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber F&S Eldiven Genel 2 Renkli 2 Adet - 1
19,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Evye Tabanlığı 29x29 cm
24,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Gider Süzgeci 7 cm 2'li
14,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Makas 19 cm.
14,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Mandal Sepetli 30'lu
26,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Ovucu Spiral Tel 6'lı
12,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Zaman Ölçer
55,00 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Bulaşık Süngeri 3D 3'lü
11,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Cam Sileceği 2'si 1 Arada 1 Adet
39,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Temizlik Bezi Desenli  - 1
9,99 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Mikrofiber Banyo Bezi
16,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Seramik Cam Süngeri 3D 2'li
14,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Ekran Temizleme Bezleri 15x20 cm 20'li
11,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Islak Yer Bezi 16'li Dağ Esintisi
12,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Bulaşık Fırçası Vantuzlu
12,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Tüy Toplama Rulosu 21 Yaprak
9,99 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Ambalaj Lastiği Renkli 80 g
14,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Çamaşır İpi İçi Çelik 20 mt
12,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Peçete Klipsi 6'lı
9,99 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Klozet Fırçası Takımı Beyaz  - 1
29,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Yer Fırçası
36,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Sprey Şişesi 0,5 lt
21,90 ₺
Flink & Sauber

Flink & Sauber

Evinizde sağlıklı, hijyenik ve temiz bir ortam yaratabilmeniz için üretilen Flink & Sauber temizlik ürünleri, farklı kullanım alanları ve çok sayıda ürün çeşitliliği ile geniş bir ürün yelpazesi sunar. Ev temizliğinde mutfak, banyo, tuvalet ve diğer odalar olmak üzere birçok alanda kullanılabilen malzemeler, etkili bir temizlik yapmanıza yardım eder. Üretilen malzemeler, mutfak ve salonlar için farklı malzeme yapısından oluşurken, banyo ve tuvaletler için farklı yapıda tasarlanır.

Flink & Sauber Ürünleri Nelerdir?

Flink & Sauber ürünleri, yaşam alanlarında pratiklik sağlaması için birçok özelliğe sahip olacak şekilde üretilir. Banyo ve mutfak gibi benzer yüzeyi olan alanları temizlemek için her ne kadar aynı özellikteki ürünler kullanılıyor olsa da hijyen açısından farklı malzemelerin kullanılması uygundur. Markanın çift taraflı mikrofiber bezlerini mutfaktan banyoya, banyodan salona kadar her alanda kullanabilirsiniz. Bu ürünler içerisinde büyük yüzeylerin hızlı ve kolay temizlenebilmesi için büyük boy bez çeşitleri üretilir. Ayrıca fayans ve parke gibi yüzeylerin türüne ve yapısına göre de çok sayıda bez modeli bulunur.

Flink & Sauber ıslak yer bezi, özel dokulu kumaşı sayesinde parke ve lamine yüzeylerin pratik bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Ferahlatıcı kokuları ise tüm odaya yayılarak saatlerce etkisini sürdürür. Ayrıca kalın ve petekli dokusu, yüzeylerde kir, leke ve ayak izi bırakmadan temizlik yapmanızı sağlar. Bez çeşitleri arasında bulunan cam bezleri, iz yapmayan ve lekeleri kolayca çıkarabilen yapısıyla rahat bir kullanım sunar. Flink & Sauber toz alma bezi ise kir, saç ve tozu içerisinde hapseder. Paket halinde satılan bu bezler, mobilyadan otomobil konsoluna kadar kuru olan zeminlerin temizliği için oldukça ideal bir yardımcıdır.

En sık temizlenmesi gereken yaşam alanlarından olan banyo ve mutfakların temizliği için üretilen malzemeler, yüzeye göre değil kullanım alanının çeşitliliğine göre değişir. Bu nedenle mutfak ürünleri ile banyo malzemeleri birbirinden ayrı olur. İz bırakmayan ve özellikle parlak yüzeylerin temizliği için ideal olan Flink & Sauber mutfak bezi kurulama işleminin kolayca yapılmasını sağlar. Bulaşık temizliğinde kullanabileceğiniz süngerler, çok yağlı olan kirlerle bile rahatlıkla başa çıkmanıza yardım eder. Zor olan her yere ulaşabilen Flink & Sauber spiral teller ise spiral şekli ile inatçı kirleri çizmeden temizler. Markanın pratik bir temizlik yapılabilmesi için eldiven ve fırça gibi ürünlerde bulunur. Ayrıca ürün çeşitliliği arasında mutfak yardımcıları olan malzemelere de yer verilir. Evinizdeki en büyük yardımcınız olmaya aday olan Flink & Sauber ürünleri sayesinde yaşam alanınızı yorulmadan güzelleştirebilirsiniz.

Flink & Sauber Cam Bezi Nasıl Kullanılmalıdır?

Güçlü bileşenleri sayesinde cam ve aynalara mükemmel parlaklık kazandıran Flink & Sauber cam bezi ile verimli bir temizlik yapmak istiyorsanız, bir adet toz alma bezi bir adette kurulama bezi olacak şekilde kullanmanız tavsiye edilir. Tozlu camlarda kimyasal ürüne gerek kalmadan etkin bir temizlik işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer camlarınız çok kirliyse, markanın normal cam bezine bir miktar sabun dökerek camlarınızın kabasını alın. Temiz suyla iyice yıkadıktan sonra Flink & Sauber cam sileceği ile camlarınızı kurutun. Yüzeyde hala su lekesi varsa su emici özelliğe sahip olan ve iz bırakmayan Flink & Sauber mikrofiber cam bezi ile camlarınızı pırıl pırıl yapabilirsiniz. Markanın cam bezleri sadece cam ve aynalar için değil, aynı zamanda paslanmaz çelik ve fayans gibi alanlarda da kullanılabilir.

Flink & Sauber Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çeşitli temizlik malzemesi arasından seçim yaparken üretilen ürünlerin kullanım amacına uygun kalitede ve uzun süre kullanım sunabilen bir yapıya sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda satın aldığınız ürünün kullanmak istediğiniz yüzey ve mobilyalarla uyumlu olması eşyalarınıza zarar vermeden evinizi temizleyebilmenize yardımcı olur. Pratik ürünler içerisinden dayanıklı ve çizilmelere karşı yumuşak dokuda olan bez ve fırçaları tercih edebilirsiniz. Flink & Sauber temizlik bezi ve diğer gereçlerin üzerinde bulunan kullanım talimatlarını doğru şekilde uygularsanız ürününüzün hem kullanım ömrü uzar hem de temizlik işleminizin sonucu daha başarılı olur. Ayrıca bez paketlerinin üzerinde yer alan küçük etiketlerde bezlerin kalitesi eve kullanım koşulları belirtilir. Temizlik bezlerinin büyük bir çoğunluğu çamaşır makinesinde yıkanabilir, ancak bazı bezlerde yapının bozulmaması için elde yıkanarak temizlenebilir özellikte olur. Bu durumda nasıl bir bez kullanmak istediğinize karar verdikten sonra satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Flink & Sauber Temizlik Malzemelerinin Fiyatları

Flink & Sauber temizlik malzemeleri hem ev işlerinde zaman kazandırır hem de uygun fiyatları ile bütçeden tasarruf etmenizi sağlar. Ev & yaşam alanını güzelleştirmek için üretilen ürünler, tüm ihtiyaçlara çözüm sunacak çeşitliliğe sahiptir. Geniş ürün yelpazesindeki ürün çeşitleri, farklı özellikte ve modelde olmaları ile öne çıkar. Birbirinden farklı fonksiyonel özellikler sayesinde etkili bir temizlik fırsatı sunan temizlik malzemeleri, farklı yüzeylere ve mobilyalara uygun alternatifleri ile kolaylık sağlar. Bu nedenle Flink & Sauber temizlik malzemelerinin fiyatları kendi aralarında değişkenlik gösterir. Ürünlerin fiyatını belirleyen etkenlerin başında uzun ömürlü kullanım ya da kullan at yapıda olması gelir. Ayrıca malzemenin kalitesine göre de fiyat değişiklikleri olur. Mutfak, salon ve banyo gibi alanların temizliğinde kullanılan malzemeleri birbirinden ayırmak için farklı renk ve desenler kullanılır. Bunun için kullanılan farklı üretim yöntemleri de temizlik malzemelerinin fiyatlarını belirler.

Rossmann sayesinde uygun fiyatlı Flink & Sauber temizlik malzemelerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü hemen şimdi satın alarak evinizin pratik bir şekilde pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz