Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Kategori
Saç Bakım
%37
SR12062121
%37
Isana Saç Köpüğü Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar, 48 Saate Kadar Etkili 150 ml

%37 fiyatı 15,90 ₺

Special Price 10,00 ₺

Isana
%30
Toni&Guy Saç Köpüğü Hacim Verici 222 ml

%30 fiyatı 79,99 ₺

Special Price 56,00 ₺

Toni&Guy
%30
Urban Care Saç Köpüğü Güçlü Tutuş Hareketli Bukleler 200 ml

%30 fiyatı 49,70 ₺

Special Price 34,70 ₺

Urban Care
%37
Isana Saç Köpüğü Hacim Verici, 48 Saate Kadar Etkili 150 ml

%37 fiyatı 15,90 ₺

Special Price 10,00 ₺

Isana
%40
Syoss Saç Köpüğü Bukle Kontrolü 250 ml

%40 fiyatı 47,99 ₺

Special Price 28,90 ₺

Syoss
%40
Syoss Saç Spreyi Keratin 400 ml

%40 fiyatı 47,99 ₺

Special Price 28,90 ₺

Syoss
%40
Syoss Saç Köpüğü Pure Volume 250 ml

%40 fiyatı 47,99 ₺

Special Price 28,90 ₺

Syoss
%40
Syoss Saç Köpüğü Keratin 250 ml

%40 fiyatı 47,99 ₺

Special Price 28,90 ₺

Syoss
%30
Urban Care Saç Bakım Köpüğü Shake N Repair Straight 150 ml - 1

%30 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 37,80 ₺

Urban Care
%50
got2b Saç Köpüğü Twisted - 1

%50 fiyatı 37,99 ₺

Special Price 18,90 ₺

got2b
%30
Urban Care Köpük Bukle Belirginleştirici - 1

%30 fiyatı 49,70 ₺

Special Price 34,70 ₺

Urban Care
%30
Urban Care Köpük Dolgunlaştırıcı Hacim - 1

%30 fiyatı 49,70 ₺

Special Price 34,70 ₺

Urban Care
%30
Urban Care Saç Bakım Köpüğü Shake N Repair Onarıcı - 1

%30 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 37,80 ₺

Urban Care
%30
Urban Care Saç Bakım Köpüğü Shake N Repair Curl - 1

%30 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 37,80 ₺

Urban Care

Saç Köpüğü

Bakımlı, parlak ve güçlü saçlara sahip olmak herkes için önemlidir. Günlük hayatın yoğun temposu arasında saçlarınız zamanla sahip olduğu hacmi ve parlaklığı kaybeder. Güçsüz görünen saçlar ise çoğu kişi için kötü hissettiren bir durumdur. Böyle durumlarda yardımınıza koşan saç köpüğü kadın ve erkekler için kurtarıcı bir üründür. Saçınıza kaybettiği nemi ve parlaklığı geri kazandıran saç köpüğü, daha hacimli saçlara kavuşmanızı sağlar. Saç köpüğünün saç spreylerinden daha yumuşak bir etkisi vardır. Hızlı bir şekilde hacimli saçlara kavuşmak istiyorsanız, saç şekillendirici köpük hızlı bir çözüm sağlayacaktır. Saç köpüğü, saçınıza şekil vermenizi ve verdiğiniz şekli uzun süre korumanızı sağlar. Kıvırcık, düz, dalgalı, ince telli ve kalın telli olmak üzere her saç tipi için farklı ürünleri bulunan saç köpükleri arasından size uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Saç köpüğü kullanarak saç dalgalarınızı daha da belirginleştirmeniz mümkündür. Kıvırcık saçlar için saç köpüğü, saç dalgalarınızın daha parlak ve belirgin görünmesini sağlar. Siz de parlak ve gür görünen saçlara kavuşmak istiyorsanız, Rossmann’ın geniş ürün yelpazesini inceleyebilir ve sizin için uygun olan ürüne güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Saç Köpüğü Ne İşe Yarar?

Saç köpüğü erkek ve kadınların en çok kullandığı saç bakım ürünlerinden biridir. Kabarık ve güçsüz görünen saçlar birçok insan için ortak bir sorundur. Saç köpükleri bu soruna çözüm bulmaya yardımcı olur. Saç köpüğü, köpüksü formülü sayesinde saçlardaki kabarma, elektriklenme ve zor şekil alma gibi sorunların üstesinden gelmenize yardım eder. Saç tipinize uygun olan saç köpüğünü doğru miktarda uyguladığınızda, saçları doğal bir görünüm ile şekillendirmenizi sağlar. Saçlarınızın daha dolgun ve gür görünmesini sağlayan saç köpüklerinin birçok işlevi bulunmaktadır.

 • Saç köpüğü, saçlarınızı kolayca şekillendirmenizi sağlar. Saç şekillendirmede çok etkili olan saç köpükleri, saçınızı ağırlaştırmadan jöleli bir görünüm verir.
 • Hacim veren saç köpüğü, saçlarınıza hacim kazandırarak daha dolgun ve gür bir saç görünümüne kavuşmanıza yardım eder.
 • Saç köpüğü, saçınızı yapışkan ve kalın bir hale getirmeden düzgün ve elektriklenmeyen bir tutuş sağlar.
 • Saç köpüğü saçlarınızın daha parlak ve nemli olmasını sağlar.
 • Eğer daha kıvırcık saçlara kavuşmak istiyorsanız, saçınızı saç köpüğü ile kıvırcık yapma imkanınız vardır.
 • Saç köpüğü diğer saç şekillendiriciler gibi saçınıza ısı uygulamanızı gerektirmez. Bu sayede saçlarınızı yıpranmaya ve dökülmeye karşı koruyarak güvenli bir şekillendirme sağlar.

Saç Köpüğü Nasıl Kullanılır?

Saç köpüğü, diğer birçok saç bakım ürününde olduğu gibi kirli saça uygulanmamalıdır. Saç köpüğü kullanmadan önce saçlarınızın temiz olduğundan emin olmalısınız. Saç köpüğü, temiz saçta daha etkilidir ve daha kolay bir şekillendirme sağlar. Saç köpüğünüzü etkili bir şekilde kullanmanın birkaç kolay adımı vardır. Bu adımlara dikkat ederseniz, istediğiniz hacimli ve parlak saç görüntüsüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

1. Adım: Saç köpüğünün etkisini daha hızlı bir şekilde görmek için saçınızı ıslatın ve hafifçe kurulayın. Saç köpüğünü nemli saçınıza uyguladığınızda daha etkili bir sonuç alırsınız.

2. Adım: Köpüğün iyice karışması için kutusunu sallayın ve dik bir şekilde tutarak elinize mandalina büyüklüğünde sıkın.

3. Adım: Saç köpüğünü saçlarınızın dibinden ucuna doğru iyice yedirin. Tüm saçınıza yaymak için geniş dişli bir tarak kullanabilirsiniz. Köpükten en iyi verimi alabilmeniz için köpüğün tüm saçınıza nüfuz etmesi önemlidir.

4. Adım: Son olarak saçlarınızı kurutun. Saç köpüğü kurudukça saçınızın havalanmasını ve güçlenmesini sağlar. Saç kurutma makinenizi düşük ayara alarak saç köklerinizi kurutun. Saç köklerinizi kurutmak saçlarınızın şeklini daha uzun süre korur ve saçlarınızın havalı görünmesini sağlar.

5. Adım: Hacim kazanan saçlarınızı artık istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Saçlarınıza fırça ve kurutma makinesi yardımı ile kolayca şekil verebilirsiniz.

Düz Saça Saç Köpüğü Nasıl Kullanılır?

Saç köpüğünden en yüksek verimi alabilmek için size en uygun olan saç köpüğünü kullanmalısınız. Doğru saç köpüğünü bulmak için saç tipinize ve istediğiniz görünüme uygun olan ürünü seçmelisiniz. Düz saçlar genelde hacim açısından zayıf bir saç tipidir. Saçlarınızda hacim yaratmak için saç köpüğü kullanmak etkili bir yöntemdir. Eğer saçınız ince telli ise ona uygun bir ürün seçmelisiniz. Uygun köpüğü seçtikten sonra, nemli saçınıza ufak bir parça alarak dipten uca uygulayın. Ardından saçlarınızı fırça yardımı ile kurutun. Böylece saçlarınızdaki hacim ve parlaklık uzun süre kaybolmaz.

Saç Köpüğü İle Kıvırcık Yapma

Saç köpüğü kullanarak, kıvırcık saçlarınızın buklelerini belirginleştirebilir ve dalgalı saçlarınızı kıvırcık hale getirebilirsiniz. Nemli saçlarınıza dipten uca portakal büyüklüğünde köpük uygulayın. Daha sonrasında köpüğü saçlarınıza iyice yedirin. Dalgalı saçlar elde etmek istiyorsanız, difüzörü saç diplerinize masaj yaparak uygulayın ve saçlarınızı iyice kurutun. Difüzör ile istediğiniz dalgalara ulaşamazsanız, kuruttuğunuz saçlarınızı maşa yardımı ile şekillendirebilirsiniz.

Saç Köpüğü Ne Zaman Uygulanmalı?

Saçlarınızın hacimli ve nemli görünmesi için saç köpüğünüzü saçlarınızı şekillendirmek istediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz. Maşa, fön, düzleştirici gibi saçınıza ısı vermeyen ve saçınızı yıpratmayan saç köpüğü, saçınızın doğal ve yumuşak bir görünüm kazanmasını sağlar. Hafif nemli saçınıza uygulayacağınız ıslak görünümlü saç köpüğü, parlak ve bakımlı saçlara ulaşmanıza yardımcı olur.

Saç köpüğü fiyatları markasına ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Standart saç köpüklerinin fiyatları benzer seviyededir. Profesyonel kullanım için tasarlanmış ya da organik bileşenlerden üretilmiş saç köpüğü çeşitleri ise daha pahalı fiyatlara sahip olabilir. Saçınıza uygulayacağınız köpüğün saçınıza zarar vermeyecek bir içeriğe sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Güvenilir markaların ürünlerini kullanmak, saçlarınıza zarar vermemek için çok önemlidir. Rossmann'da bulabileceğiniz Urban Care, Toni & Guy, Isana, Alterra, Syoss gibi saç bakım alanında güvenilir markaların saç köpüklerine kolayca ulaşabilirsiniz.