Katalog Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

2. ürüne %50
Domol Leke Çıkarıcı Toz  1000 g
2. ürüne %50
Domol Leke Çıkarıcı Kalem  4 ml
2. ürüne %50
Domol Leke Çıkarıcı Gall Katı Sabun  100 g
%25
Rubin Su, Kir ve Lekelere Karşı Koruyucu Sprey  400 ml

%25 fiyatı 17,99 ₺

Special Price 13,49 ₺

Rubin
2. ürüne %50
Domol Beyazlatıcı Çamaşır Mendili  20 adet
2. ürüne %50
Domol Renk Ayırıcı Bez  24 adet
2. ürüne %50
Domol Leke Çıkarıcı Sprey Oxi Güç 750 ml
%25
Dr. Beckman  Renk Koruyucu Mendil  12'li

%25 fiyatı 16,99 ₺

Special Price 12,70 ₺

Dr. Beckman
Dr. Beckman  Renk Koruyucu Mendil  20'li
24,99 ₺
Dr. Beckman
20 TL üzeri Alışverişinize
11,99 TL

Leke Çıkarıcılar

Çamaşırları yıkamak her seferinde tüm lekelerden kurtulmuş olmak anlamına gelmiyor elbette. Bazı lekeler var ki üzerinde işlem yapmadan lekeden kurtulmak neredeyse imkansız hale gelir. Pek çok markanın leke çıkarıcı ürünleri, spreyleri lekeye yoğunlaşarak onu gideriyor, ürün bu işlem sonrasında çamaşır makinesi konularak yıkanabiliyor.

Leke çıkarıcıyı seçerken, lekenin ne lekesi olduğu kadar, beyazlarda mı, renklilerde mi etkili olduğunu da incelemeniz gerekiyor.

Kumaş leke çıkarıcı

Sadece kıyafetlerde değil, halı, koltuk gibi kumaş dokulu her eşyada etkili olan leke çıkarıcılar, pratik kullanımlarıyla üzerine döküldüğü dokuyu bozmadan tüm leke çıkarma işlemini gerçekleştirebiliyor. Gömlek yakaları ve manşetlerde uzman leke çıkarıcılar, kahve-çay-yağ lekelerine yoğunlaşanlar, tükenmez kalem-mürekkep lekelerini çıkaranlar, meyve damlaları ile savaşanlar her türlü yıkanabilen kumaş üzerinde gözle görülür başarılara imza atıyorlar.

Daha zorlu lekeler için ise giysiyi üzerine leke çıkarıcı ekleyip bir kabın içinde minimum 6 saat bekletip makinede yıkayabilirsiniz.

Çocuk giysilerinde leke çıkarma

Konu bebekler ve çocuklar olunca, doğal maddelerden ekolojik koşullarda üretilmiş leke çıkarıcıları seçmek gerekir. Ürünün pH derecesinin bebek cildi ile uyumlu olması gerekir. Ani lekelenmelerde ise çocuk ve yetişkin fark etmeden leke çıkarıcı mendiller, leke çıkaran fırçalı ürünler, jel formlu leke çıkarıcılar sonrasında çamaşır makinesinde yıkanmak koşulu ile kullanılabilir.

Rossmann’ın kendi ürünleri arasında da yer alan leke çıkarıcı kalemler ise verdiği hızlı sonuçla en çok alkış tuttuğumuz ürünler arasında yer alıyor. Çantada taşınabilen, yer kaplamayan minik ürünler dışarıda gerçekleşebilecek lekelenmelere karşı da her daim yanınızda!