Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Kategori
Saç Bakım
Isana Saç Spreyi 150 ml - 1
19,90 ₺
Isana
%18
Syoss Saç Spreyi Maksimum Tutuş 400 ml - 1

%18 fiyatı 78,00 ₺

Special Price 64,00 ₺

Syoss
%51
Urban Care Saç Spreyi Deniz Tuzu Etkili Doğal Dalgalı ve Hacimli Görünüm 200 ml

%51 fiyatı 58,00 ₺

Special Price 28,50 ₺

Urban Care
%50
Toni&Guy Saç Spreyi Deniz Tuzu Etkili 75 ml - 1

%50 fiyatı 49,90 ₺

Special Price 24,90 ₺

Toni&Guy
%41
Hobby Saç Spreyi Deniz Tuzu - 1

%41 fiyatı 36,90 ₺

Special Price 21,90 ₺

Hobby
Morfose Fönsuyu Collagen 240 ml - 1
24,50 ₺
Morfose
%50
Urban Care Gazsız Saç Spreyi Lock N Roll - 1

%50 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 28,50 ₺

Urban Care
Morfose Saç Spreyi Siyah - 1
23,50 ₺
Morfose
%50
Urban Care Saç Spreyi Doğal Tutuş - 1

%50 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 28,50 ₺

Urban Care
%30
Toni&Guy Saç Spreyi Sert Tutuş - 1

%30 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 69,00 ₺

Toni&Guy
%50
Toni&Guy Şekillendirici Sprey Deniz Tuzu Etkili - 1

%50 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 49,90 ₺

Toni&Guy
%25
Taft Saç Spreyi Power Cashmere - 1

%25 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 42,75 ₺

Taft
%25
Taft Saç Spreyi Keratin - 1

%25 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 42,75 ₺

Taft
%16
Gliss Saç Bakım Spreyi Canlandırıcı

%16 fiyatı 56,00 ₺

Special Price 46,90 ₺

Gliss
%25
Taft Saç Spreyi Ekstra Güçlü - 1

%25 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 42,75 ₺

Taft
%25
Taft Saç Spreyi Ultimate - 1

%25 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 42,75 ₺

Taft
%25
Taft Saç Spreyi Powerful Age 5 - 1

%25 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 42,75 ₺

Taft
%16
got2b Saç Spreyi Happy Hour - 1

%16 fiyatı 62,00 ₺

Special Price 52,00 ₺

got2b
%25
Taft Saç Spreyi Caffeine Mega Güçlü - 1

%25 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 42,75 ₺

Taft
%25
Taft Saç Spreyi Ultra Güçlü - 1

%25 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 42,75 ₺

Taft
%25
Taft Saç Şekillendirici Sprey Power Express - 1

%25 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 42,75 ₺

Taft
%26
Hobby Saç Spreyi İpeksi Dokunuş - 1

%26 fiyatı 34,90 ₺

Special Price 25,90 ₺

Hobby

Saç Spreyi

Günlük hayatın koşturmacası içinde önemi bazen unutulabilen saçlar, dış görünüşü etkileyen en önemli faktörler arasında yer alıyor. Bu sebeple saç bakımına özellikle dikkat etmek gerekiyor. Tozlu yollardan geçerken, stresli dakikalar yaşarken ve yaptırdığınız her bir işlemde saçlarınız yıpranabiliyor. Bu yıpranma saçların ışıltılı ve sağlıklı görünmesini engellerken şekillendirme anlamında da zorluk yaşamanıza sebep olabiliyor. Tüm bu faktörlerin karşısında size yardımcı olabilmek için ise etkili ürünler üreten Syoss, Isana ve Toni & Guy gibi markalar bulunuyor. Bu markalar tarafından üretilen saç spreyleri, sahip oldukları formüller ve kolay kullanım şekilleri sebebiyle kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen saç bakım ürünleri arasında yer alıyor.

Saç Spreyi Ne İşe Yarar?

Saç spreyi kullanmaya başlamadan önce pek çok kişinin araştırdığı bu soru birçok farklı cevaba sahip. Çünkü markaların özgün bileşiklerle ürettiği ürünler, farklı etkilerle ve değişen amaçlarla kullanılabiliyor. Bu nedenle beklentilerinizi karşılayacak saç spreyi modelini seçebilmeniz için, saçınıza ve amacınıza uygun ürünleri tespit etmeniz gerekiyor.

 • Kadın ve erkek fark etmeksizin pek çok kişinin sıklıkla kullandığı saç spreyi çeşitlerinden ilkini, saç bakım spreyi oluşturuyor. Saçlarınız da tıpkı vücudunuz gibi bazı maddelere ihtiyaç duyabiliyor. Bu maddelerin çeşitli sebeplerle eksilmesi durumunda ise saçlarınız canlılığını yitirebiliyor. Bakım spreyleri ise sahip oldukları özel içeriklerle saçınızda eksik bulunan elementleri ve iyonları tamamlayarak saçınızın daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.
 • Yoğun ısı kullanılarak saçlara uygulanan işlemler, saçların kurumasına ve yıpranmasına sebep olabiliyor. Bu nedenle sağlıklı ve parlak saçlar için ilk olarak saçınızı ısıdan korumanız gerekiyor. Farklı markalar tarafından üretilen koruyucu saç spreyleri de bu konuda yardımınıza koşuyor. Bu ürünleri maşa, düzleştirici ve fön makinesi gibi ısıyla şekillendiren aletleri kullanmadan önce saçınıza uyguladığınızda sprey, ısının zararlı etkilerini minimize ederek saçınızı olumsuz koşullara karşı koruyor.
 • Özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan deniz tuzu saç spreyi, saçlarınızın görünümünü değiştirerek her yerde dikkat çekmenize yardımcı oluyor. Deniz tuzunun etkisiyle doğal ve dalgalı hâle gelen saçlar için artık denize girip çıkmanıza gerek kalmıyor. Ünlü markaların hazırladığı spreyler sayesinde saçlarınızda belirgin dalgalar ve hacimli bir görünüm yakalamanız mümkün. Bunu yaparken de saçınızın doğal görünmesini sağlayabilirsiniz. Ancak bu ürünleri kullanırken aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Çünkü bu ürünlerin içeriğinde deniz tuzu bulunduğu için, aşırı kullanım saçınızın kurumasına sebep olabiliyor. 
 • Kadınların yaşadığı önemli sıkıntılardan biri olan saç tarama, özellikle duş sonrasında ve denize girip çıkıldığında daha da büyük bir sorun haline gelebiliyor. Birbirine giren saçları taramak zorlaşıyor ve zaman kaybettiriyor. Bu durumu yaşamanızı engellemek için ise kolay saç tarama spreyi adı altında pek çok ürün bulunuyor. Bu ürünler sayesinde saçınızı yıpratmadan çok daha hızlı bir şekilde tarayabilirsiniz.
 • Estetik açıdan dikkat çekici saçlara kavuşabilmeniz için, hacim veren saç spreyi ve dolgunlaştırıcı saç spreyi türleri de bulunuyor. Özellikle seyrek saçlara sahip olanlar için kurtarıcı olan bu ürünler, saçlarınıza kazandırdıkları hacimle tarzınıza altın dokunuş yapıyor. 
 • Özel günlerde veya organizasyonlarda öne çıkmanızı sağlayacak renkli saç spreyi çeşitleri, saçlarının rengini kalıcı olarak değiştirmek istemeyenler için önemli bir alternatif sunuyor. Bu ürünleri kullanarak kalıcı boyanın kimyasal içeriğinden de kaçınmış olursunuz.
 • Erkek saç spreyi çeşitleri içinde kendine yer bulan sabitleyici spreyler, hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına sunuluyor. Saçınıza şekil vermenizi kolaylaştıran bu ürünler, saatlerce saçınızın bozulmadan kalmasını sağlıyor. Ayrıca farklı tutuş güçleri sayesinde de saçınızın doğal görünümünü bozmuyor.

Saç Spreyi Nasıl Kullanılır?

Saç spreylerinin kullanım konusunda sağladığı kolaylık kullanıcıların günlük hayatta hızlı hareket edebilmesine olanak sağlıyor. Bu sayede hazırlanmak daha zahmetsiz bir hâl alıyor. Saç spreylerinin kullanım talimatlarına bakıldığında ise karşınıza saç kuruluğuna veya uygulanma mesafesine göre farklı uygulama biçimleri çıkabiliyor. Bu sebeple ürünü kullanmadan önce üzerinde yer alan talimatları incelemeniz önemli. Ancak ürünlerin çoğunda geçerli olan pek çok detay benzer özellik gösteriyor. Öncelikle ince bir tarak yardımıyla saçlarınızı taramanız spreylerden aldığınız verimi artırıyor. Bu işlemin ardından, spreyi çalkalayıp yaklaşık olarak 30 cm uzaklıktan saçınızın tamamına uygulamanız tavsiye ediliyor. Yapmanız gerekenler ise bu kadar basit!

Saç Spreyi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saç spreyi seçimi yaparken özenli davranmanız, saçınızın sağlığını koruyabilmeniz açısından büyük bir önem taşıyor. Doğru tercihleri yapabilmeniz için ise öncelikle kendi saç tipinizi iyi bir şekilde analiz etmeniz gerekiyor. Uzmanların yaptığı araştırmalar, ince telli saçlara sahip olanların sprey seçiminde saçı ağırlaştırmayacak, hafif ürünleri tercih etmesi gerektiğini gösterirken saçları kalın olanların hacim kontrolü sağlayacak ürünlere yönelmesi tavsiye ediliyor. Çünkü kalın saç telleri kendiliğinden hacimli bir görünüm yaratıyor. Bunlarla birlikte seçim yaparken saçınızın mevcut şeklini ve istediğiniz şekli de göz önünde bulundurmalısınız. Saçında belirgin dalgalar oluşturmak isteyenlerin buna yönelik deniz tuzu saç spreyi gibi ürünler kullanması gerekirken yalnızca daha kabarık ve parlak bir görünüm isteyenlerin hacimlendirici ürünlere yönelmesi iyi sonuçlar sağlıyor.

Saç Spreyi Fiyatları

Her türlü üründe olduğu gibi, saç spreylerinde de fiyatlar kaliteye ve markaya göre değişiklik gösterebiliyor. Ürünlerin farklı içeriklere sahip olması da fiyatları doğrudan etkiliyor. Satın alacağınız saç spreyinden memnun kalabilmeniz için, bütçenizi iyi belirleyerek buna uygun olan ürünleri incelemeniz şart. Beklentilerinize ve bütçenize uygun olan pek çok ürünü, Rossmann'ın geniş ürün yelpazesinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Eğer siz de günümüzdeki pek çok kadın ve erkek gibi, saçlarının bakımlı ve estetik görünmesini isteyenlerdenseniz, Rossmann'ın ürün yelpazesinde yer alan farklı markalara ait seçenekleri inceleyebilirsiniz. Bu ürünler, kalitesiyle ve farklı saç tiplerine uygun seçenekleriyle size beklentilerinizden de fazlasını sunmayı vadediyor. Bu sayede fark edilen, sağlıklı saçlara kavuşmanız bir hayal olmaktan çıkıyor.