Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Kategori
Saç Bakım
Natura Balance Krem Saç Boyası Siyah 1 1 adet - 1

%45 fiyatı 94,75 ₺

Special Price 52,00 ₺

Natura Balance
Natura Balance Krem Saç Boyası Kahve 4.45 1 adet - 1

%45 fiyatı 94,75 ₺

Special Price 52,00 ₺

Natura Balance
Natura Balance Krem Saç Boyası Kakao 5.23 1 adet - 1

%45 fiyatı 94,75 ₺

Special Price 52,00 ₺

Natura Balance
Natura Balance Krem Saç Boyası Şarap Kızılı 5.66 1 adet - 1

%45 fiyatı 94,75 ₺

Special Price 52,00 ₺

Natura Balance
Natura Balance Krem Saç Boyası Çikolata Kahve 5.34 1 adet - 1

%45 fiyatı 94,75 ₺

Special Price 52,00 ₺

Natura Balance
Natura Balance Krem Saç Boyası Kumral 7 1 adet - 1

%45 fiyatı 94,75 ₺

Special Price 52,00 ₺

Natura Balance
Natura Balance Krem Saç Boyası Badem 7.37 1 adet - 1

%45 fiyatı 94,75 ₺

Special Price 52,00 ₺

Natura Balance
Natura Balance Krem Saç Boyası Çok Açık Kumral 9 1 adet - 1

%45 fiyatı 94,75 ₺

Special Price 52,00 ₺

Natura Balance
Natura Balance Krem Saç Boyası Kahve 4 1 adet - 1

%45 fiyatı 94,75 ₺

Special Price 52,00 ₺

Natura Balance
Natura Balance Krem Saç Boyası Kumral Bakır 7.43 1 adet - 1

%45 fiyatı 94,75 ₺

Special Price 52,00 ₺

Natura Balance
Natura Balance Krem Saç Boyası Tütün 6.37 1 adet - 1

%45 fiyatı 94,75 ₺

Special Price 52,00 ₺

Natura Balance

Doğal Saç Boyası

Tüm kadınlar canlı renklere sahip, ışıltılı ve hacimli saçlara sahip olmak ister. Sağlıklı görünen saçlar aynı zamanda yüksek bir öz güven hissi de yaşatır. Ancak güzel görünen saçlar için birçok bakım ve boya işlemi yaptırmanız gerekir. Bu uygulamaların her biri saçınıza kısa süreler için ışıltı kazandırsa da uzun vadede saç sağlığınıza ciddi zararlar verebilir. Bu işlemler arasında en kritik uygulama saç boyama işlemidir. Saç boyaları içeriklerinde bulunan kimyasal maddeler sebebiyle saçlarınızın kurumasına ve yıpranmasına sebep olabilir. Bu kimyasal içerikler arasında en dikkat etmeniz gereken madde ise amonyaktır. Ancak boyama işlemi için amonyak içermeyen doğal saç boyası çeşitleri kullanarak olası yıpranmaların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz. Sizlere güvenilir doğal saç boyası markaları sunan Rossmann'da birçok farklı renk seçeneğine ulaşabilir ve saçlarınızı güven içinde renklendirebilirsiniz.  

Doğal Saç Boyası Nedir? 

Bitkisel saç boyası sınıfında olan ürünlerin çoğu doğal saç boyası olarak nitelendirilir. Ancak bitki özlerinin yanı sıra içeriğinde amonyak, rezorsin ve paraben gibi zararlı kimyasal maddeler bulunuyor ise ürünün doğallık iddiası önemini kaybeder. Çünkü içeriğe eklenen her kimyasal madde ürünün doğallığına zarar verecek ve kullanım esnasında saç sağlığınız üzerinde olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Gerçekten doğal olan saç boyalarının içinde amonyak, rezorsin ve paraben bulunmaz. Aksine tamamen organik ve bitkisel bileşenlerle formüle edilerek üretilirler. Bu şekilde sunulan ürünler boyama işlemi esnasında bile saçlarınıza bakım yaparak saç tellerinizin yumuşak dokusunun kaybolmasını engeller. Rossmann'da bulabileceğiniz Naturtint markasının sunduğu doğal saç boyası çeşitleri içinde amonyak, rezorsin ve paraben gibi zararlı kimyasallar bulunmaz. Ürünlerin tamamı kokusuz ve parfümsüz olarak sunulur.

Doğal Saç Boyası Renkleri Nelerdir? 

Doğal saç boyası çeşitleri genel kanının aksine size birçok renk seçeneği sunar. Üstelik hiçbir zararlı kimyasal içeriğe ihtiyaç duymadan istediğiniz rengi kolaylıkla elde etmenize ve uzun süre kullanmanıza olanak tanır. Örneğin Rossmann'da bulabileceğiniz doğal saç boyası markaları arasında olan Naturtint ürünleri bu anlamda geniş bir renk skalası sunar. En zorlu renklerden olan altın sarısı için bile üç farklı seçenek üreten Naturtint markası sayesinde saçlarınızı açık altın sarısına ya da koyu altın sarısına kolaylıkla boyayabilirsiniz. Dilerseniz markanın standart altın sarısı rengini de deneyebilirsiniz. Kahve tonlarından hoşlanıyorsanız aynı markanın bakır ve açık kahve rengi ile ışıltılı, sağlıklı ve dikkat çeken saçlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz.  

Bitkisel Saç Boyası Nasıl Kullanılır? 

Doğal saç boyası çeşitleri uygulama açısından da oldukça pratik bir kullanım sunar. Bütün bir güne yayılan ve sizi yoran işlemler yapmanızı gerektirmez. Ancak ürünleri uygulamadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta vardır. Boya işleminden önce saçlarınızın temiz olduğundan emin olmalısınız. Kirli saç telleri boyanın doğru bir şekilde işlemesini engelleyecektir. Boya öncesi son yıkama işleminde saç kremi ya da bakım yağı benzeri bir ürün kullanmamaya özen göstermelisiniz. Uygulamaya geçmeden önce alın bölgeniz ile saçlarınızın birleştiği noktaya, ense kökünüze ve kulaklarınıza nemlendirici bir krem sürmelisiniz. Bu sayede saçınızdan taşarak teninize bulaşan boyayı işlemin ardından kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Naturtint Doğal Saç Boyası Nasıl Uygulanır?

Uygulama öncesi gerekli adımları yerine getirdiğinizden eminseniz boyama işlemine geçebilirsiniz. Rossmann'ın sunduğu doğal saç boyası markaları arasında bulunan Naturtint'in bir ürününü uyguluyorsanız işleme önce saç diplerinizden başlamalısınız. Ürünü saç diplerinize eşit bir şekilde sürdükten en az 20 dakika boyunca beklemeniz gerekir. Ardından kutuda kalan boyayı saç boylarınıza uygulamalısınız. Bu işlemin ardından da ortalama 30 ya da 40 dakika kadar beklemeli ve ardından bol su ile durulama işlemini gerçekleştirmelisiniz. Boyama uygulamasının peşinden yapacağınız ilk yıkamada Naturtint kutusunda bulunan şampuan ve saç kremini kullanmaya dikkat etmelisiniz.  

Naturtint'in Bitkisel Saç Boyası İçerikleri Nelerdir? 

En güvenilir doğal saç boyası markaları arasında bulunan Naturtint ürünleri tamamen bitkisel özlerle hazırlanır. Ayçiçeği, keten tohumu, buğday ve limon özü saç boyalarının içeriğinde öne çıkan maddelerdir. Bu sayede boyama işlemi sırasında sadece canlı bir renk elde etmekle kalmaz, saçınızın ihtiyacı olan bakımı da sağlayabilirsiniz. Naturtint ürünleri ile saçınızı besleyerek kaybettiği ışıltı, hacim ve canlılığı geri kazanabilirsiniz. Saç kırılmalarını da yüzde 80 oranında engelleyebilirsiniz. Naturtint doğal saç boyaları kokusuzdur, parfüm ya da sis içermez. Markanın öne çıkan bir diğer özelliği ise çevre ve hayvan dostu olmasıdır. Üretimin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde kozmetik testler ya da deneyler uygulanmaz. Bu sayede tüm boya çeşitleri vegan ürün sınıfında bulunur. Saçlarınızın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olan Naturtint doğal saç boyası çeşitleri Rossmann'ın avantajlı fiyatlarıyla sunulur. 

Doğal Saç Boyası Kimler İçin Uygundur? 

Doğal saç boyası çeşitleri tüm kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle alerjik bir yapıya sahip iseniz doktorunuza danıştıktan sonra doğal ürünleri tercih ederek saçınızı boyayabilirsiniz. Özel bir sağlık sorununuz yok ise ve doktorunuz aksi bir öneride bulunmuyorsa hamilelik döneminizde de doğal saç boyası ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğa ve hayvan dostu ürünler kullanmaya tercih ediyorsanız doğal saç boyası çeşitlerini tercih edebilir ve vegan içerikli Naturtint ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İçeriğinde amonyak, paraben ve rezorsin bulunmayan bitkisel saç boyaları doğal saç bakım ürünleri arasında bulunur. Bu da saçlarınızı boyarken gerekli bakım işlemini de yapabileceğiniz anlamına gelir. Rossmann'ın sizlere sunduğu doğal saç bakım boyaları arasında bulunan Naturtint markası ile saçlarınızı altın sarısının birçok tonuna ya da bakır ve açık kahve tonlarına kolaylıkla boyayabilirsiniz. Üstelik bu doğal ürünlere Rossmann'ın avantajlı fiyatları ile sahip olabilir ve ışıltılı saçlara kısa sürede kavuşabilirsiniz.