Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Kategori
Erkek Bakım
Hobby Wax Aqua Wax - 1

%50 fiyatı 69,00 ₺

Special Price 34,50 ₺

Hobby
Isana Men Wax 4 Numara 75 ml - 1

%41 fiyatı 69,00 ₺

Special Price 40,75 ₺

Isana Men
Isana Wax 75 ml - 1

%40 fiyatı 65,00 ₺

Special Price 38,75 ₺

Isana
Isana Wax 100 ml

%41 fiyatı 79,00 ₺

Special Price 46,75 ₺

Isana
Egos Wax Islak Sert 100 ml - 1

%50 fiyatı 85,00 ₺

Special Price 42,50 ₺

Egos
Hobby Briyantin Pro Vitamin B5 - 1

%50 fiyatı 29,75 ₺

Special Price 14,75 ₺

Hobby
Dax Short and Neat 99 gr - 1

%50 fiyatı 149,00 ₺

Special Price 74,00 ₺

Dax
Dax Wave and Groom 99 gr - 1

%50 fiyatı 149,00 ₺

Special Price 74,00 ₺

Dax
Egos Wax Güçlü Tutuş - 1

%50 fiyatı 85,00 ₺

Special Price 42,50 ₺

Egos
Egos Wax Ultra Güçlü - 1

%50 fiyatı 85,00 ₺

Special Price 42,50 ₺

Egos

Erkek Briyantin Wax

Briyantin ve wax çeşitleri, erkek bakımının vazgeçilmez unsurları arasında ilk sıralarda yer alır. Saçlarınıza kolayca şekil vermenize yardımcı olan briyantinler ve wax'lar, aynı zamanda besleyici özellikleri sayesinde saç tellerinizi canlandırır ve dolgunlaştırır. Her saç tipine kolaylıkla uyum sağlayabilen ürünler, saçlarınıza doğal bir görünüm kazandırırken kalıcı etkileriyle de fark yaratır. Saçlarınızı şekillendirdikten sonra gün boyu kusursuz bir görünüm sergilemenize imkân tanıyan briyantin ve saç şekillendirici wax modelleri, sağlığa zararlı madde içermemeleriyle de ön plana çıkar.

Briyantin Nedir?

Briyantin saç kremi, saçları derinlemesine besleyen ve saç yapısının korunmasına yardımcı olan bir üründür. Özellikle kuru ve ince telli saçlar için son derece ideal olan briyantin çeşitleri, saçlarınızı besler ve dilediğiniz saç şeklini rahatça uygulamanıza olanak tanır. Kuru ve yağlı gibi farklı türleri olan briyantin modelleri, tüm saç tiplerinde tercih edilebilir. Kuru briyantinler, ağırlıklı olarak ince ve zayıf telli saçlar için ideal ürünler olarak öne çıkar. Yağlı briyantin modelleri ise kalın telli ve inatçı saçların kolayca şekle sokulabilmesi için tercih edilebilir. Son derece ideal seçenekler sunan briyantin fiyatları, bu eşsiz kişisel bakım kalitesine herkesin kolayca ulaşabilmesine yardımcı olur.

Briyantin Ne İşe Yarar?

Briyantin, ağırlıklı olarak saç şekillendirmede kullanılır. Ancak aşağıdaki durumlarda da briyantinden faydalanabilirsiniz.

 • Saçlarınız işlem görmüşse ve yıpranmışsa briyantinle besleyebilirsiniz.
 • Uzun saçlara sahipseniz ve saç tellerinizde kırılmalar oluşuyorsa kopmaları önlemek için briyantin sürebilirsiniz.
 • Saçlarınızda elektriklenme oluşuyorsa kontrolsüz bir şekilde oluşan kabarıklıkları briyantinle önleyebilirsiniz.

Briyantin Nasıl Kullanılır?

Briyantin, en kolay kullanılan saç şekillendiricilerden biridir. Aşağıdaki noktaları takip ederek saçlarınıza kolayca briyantin uygulayabilirsiniz.

 • Saçlarınızı hafifçe nemlendirin ya da saçınızı yeni yıkadıysanız havluyla güzelce kurulayın.
 • Parmak ucu kadar briyantini avucunuza alın ve bir damla suyla ıslatın.
 • İki avucunuzu birbirine hızla sürterek ıslattığınız briyantini ellerinize yayın.
 • İki elinizi birden saç tellerinizin arasından geçirerek briyantinin tüm saçlarınıza temas etmesini sağlayın.
 • Briyantinin işlem esnasında saç derinize temas etmemesine özen gösterin. 
 • Briyantini saçınıza yaydıktan sonra saçınıza dilediğiniz şekli verin.
 • Briyantin kullandığınız her gün uyumadan önce saçlarınızı yıkayın ve havalandırın.

Wax Nedir?

İngilizcede "balmumu" anlamına gelen wax, isminden de anlaşılacağı gibi, son derece koyu kıvamlı ve yüksek etkili bir saç şekillendirme ürünüdür. Erkek bakımının en önemli parçaları arasında yer alan saç şekillendirici wax çeşitleri, kalıcı etkileri sayesinde futbolcular, film yıldızları ve pop müzik sanatçıları tarafından da sıklıkla tercih edilir. Dış faktörlerden kolay kolay etkilenmeyen ve bu sayede kusursuz bir saç şekillendirme performansı sağlayan erkek saç şekillendirici wax türleri, saçlarınızı doğal bir görünüme kavuşturmasıyla da övgü toplar. Dünyanın en büyük kozmetik markaları tarafından özenle üretilen wax çeşitleri, ağırlıklı olarak 1'den 8'e kadar numaralandırılır ve her numara farklı bir saç tipiyle uyum gösterir. Düşük numaralı ürünler, zayıf telli ve kolayca şekil alan saçlar için idealken yüksek numaralı modeller ise kalın telli ve zorlu saç tiplerinde tercih edilir. Son derece kullanışlı ürünler olan wax çeşitleri, ideal fiyatları ile de beğeni toplar. Her bütçeye kolayca uyum sağlayan wax fiyatları, kendisini bir Hollywood yıldızı ya da süperstar bir sporcu gibi hissetmek isteyen tüm erkekler tarafından kolayca edinilebilir.

Wax Ne İşe Yarar?

En etkili saç bakım ve şekillendirme ürünleri arasında yer alan wax çeşitleri, aşağıdaki faydaları sağlayarak saç bakımınıza eşsiz katkılarda bulunur.

 • Wax'lar, koyu kıvamları sayesinde saçlarınızı dilediğiniz şekle sokabilmenize yardımcı olur ve bu esnada saç tellerine ve kafa derinize zarar vermemesi ile de öne çıkar.
 • Tüm saç tellerine derinlemesine nüfuz eden wax çeşitleri, en komplike ve zorlu saç modellerini dahi kolayca uygulayabilmenize yardımcı olur.
 • Saçlarınızı uzun süre dilediğiniz formda tutabilen wax türleri, dış faktörlerden etkilenmez ve en hareketli olduğunuz günlerde dahi saç şeklinizin bozulmasını önler.
 • Saç tellerinizi kurutmayan ve saç derinizi tıkamayan wax, uzun soluklu kullanımlarda dahi saç tellerinde yıpranma, kırılma, kopma gibi problemler oluşturmaz.
 • Wax türleri, saçlarınıza dilerseniz ıslak dilerseniz kuru bir görünüm verir ve bu sayede hayal ettiğiniz stili kolayca uygulayabilmenize imkân tanır.

Wax Nasıl Kullanılır?

Wax türlerini kullanmak son derece basittir. Wax ile saçlarınızı şekillendirmek için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir. Bu etkili ürünü doğru şekilde kullanmanız için, dikkat etmeniz gereken noktalar ise şu şekilde sıralanabilir.

 • Wax türlerinden maksimum verim alabilmeniz için saç tipinize en uygun türü kullanmanız son derece önemlidir. Bu nedenle, ilk olarak doğru wax çeşidini seçtiğinizden emin olmanız gerekir.
 • Wax modelleri, kuru ya da nemli saçlara uygulanabilen türlere ayrılır. Eğer kuru uygulanan bir wax türü tercih ediyorsanız saçınızı ıslatmadan, nemli saçlara uygulanan bir tür kullanacaksanız saçlarınızı hafif şekilde nemlendirip havluyla kurulayarak wax kullanımına geçebilirsiniz.
 • Uzmanlara göre, her seferde kullanılması gereken wax ölçüsü, bir parmak ucu kadardır. Bu ölçüde wax ürününü avucunuza alabilir ve bir damla suyla ıslattıktan sonra saçlarınıza yedirerek sürebilirsiniz.
 • Saçınızın her tarafını wax sürdükten sonra fırça, tarak, fön makinesi gibi ürünlerle saçınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz.
 • Wax kullandığınız günlerde yatmadan önce saçlarınızı yıkayıp durulayarak saç tellerinizi ve kafa derinizi yıpranmaktan koruyabilirsiniz.

Eğer siz de birbirinden kaliteli briyantin ve wax çeşitleriyle saçlarınıza etkili bir görünüm kazandırmak isterseniz, hemen Rossmann'ın size sunduğu modellere göz atabilirsiniz. Dünyanın en kaliteli markaları tarafından size özel olarak üretilen seçenekler arasında, ihtiyacınıza en uygun ürünü kolayca bulabilir ve her ortamda fark yaratmanıza yardımcı olacak kusursuz saç stilleri oluşturabilirsiniz.