Katalog Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Sıvı Deterjanlar

Sıvı deterjanlar hiç kuşkusuz hayatımızı kolaylaştıran, hijyeni istenilen ölçüde sağlayabilen temizlik malzemeleri. Her geçen gün çeşitliliği çoğalıyor ve daha etkili, daha mis kokulu, daha uygun fiyatlı seçenekleri ile alışverişlerimize dahil oluyorlar.

Kullanımı çok kolay olan sıvı deterjanlar güzel kokulu, temiz çamaşırların anahtarı haline gelmiştir. Siyah giysiler için renk koruyan, renklilerin renklerini koruyan ve parlaklaştıran, beyaz çamaşırlara beyazlık garantisi veren ve lekeli çamaşırlar için daha yoğun bileşen içeren çeşitleri vardır.

Çamaşır makinesine ne kadar deterjan koymalıyım?

Evde en sık yapılması gereken işlerden biri de hiç kuşkusuz çamaşır yıkamaktır. Ama özellikle sıvı deterjanlar konusunda en sık yapılan yanlışlardan biri de “ne kadar çok koyarsam, o kadar temiz yıkar” fikridir. Oysa sıvı çamaşır deterjanları konsantre olduklarından ölçüsü oranında koymak yeterli temizlik gücünü sağlar. Sıvı deterjanı çok fazla kullanmak çamaşırların durulanmasını zorlaştırır. Yeterince iyi durulanmayan çamaşırların hava ile temas ettiğinde renkleri solar ve hızlı yıpranır.