Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

%33
Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon

%33 fiyatı 11,90 ₺

Special Price 7,99 ₺

Fairy
Flink & Sauber Bulaşık Süngeri 6'lı
6,99 ₺
Flink & Sauber
%50
Finish Bulaşık Makinesi Temizleyici Toz 1 Kullanımlık 50 gr

%50 fiyatı 9,99 ₺

Special Price 5,00 ₺

Finish
Flink & Sauber Renkli Sünger Bezler 18x19 cm 5'li
11,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Bulaşık Süngeri 3D 3'lü
7,99 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Ergonomik Sünger 3'lü
8,99 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Ovucu Spiral Tel 6'lı
9,99 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Mikrofiber Sünger Bez 17x22cm 3lü
14,90 ₺
Flink & Sauber
Flink & Sauber Gider Süzgeci 7 cm 2'li
9,99 ₺
Flink & Sauber
%25
Pril Bulaşık Deterjanı Losyon Aloevera 750 ml - 1

%25 fiyatı 6,99 ₺

Special Price 5,25 ₺

Pril
%25
Pril Bulaşık Deterjanı Limon 675 gr - 1

%25 fiyatı 6,99 ₺

Special Price 5,25 ₺

Pril
%33
Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 650 ml - 1

%33 fiyatı 11,90 ₺

Special Price 7,99 ₺

Fairy
%33
Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Nar 650 ml - 1

%33 fiyatı 11,90 ₺

Special Price 7,99 ₺

Fairy
Calgon Hijyen Jeli 750 ml - 1
26,50 ₺
Calgon
%27
Fairy Elde Bulaşık Deterjanı Limonlu 1350 ml - 1

%27 fiyatı 21,90 ₺

Special Price 15,90 ₺

Fairy
%35
Fairy Bulaşık Makinesi Tablet Deterjan Platinum Plus 22 adet - 1

%35 fiyatı 55,00 ₺

Special Price 35,90 ₺

Fairy
Finish Jel Klasik 1300 ml - 1
38,90 ₺
Finish
%35
Fairy Bulaşık Deterjanı Platinum Hijyen 1000 ml - 1

%35 fiyatı 25,90 ₺

Special Price 16,90 ₺

Fairy
%33
Fairy Bulaşık Makinesi Tablet Deterjan Özel Seri Hepsi Bir Arada 90 adet

%33 fiyatı 126,00 ₺

Special Price 84,00 ₺

Fairy
%25
Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 675 gr - 1

%25 fiyatı 6,99 ₺

Special Price 5,25 ₺

Pril
Finish Parlatıcı 225 ml - 1
9,99 ₺
Finish
%50
Pril Gold Tablet 25'li - 1

%50 fiyatı 27,90 ₺

Special Price 13,90 ₺

Pril
Flink & Sauber Seramik Cam Süngeri 3D 2'li
12,90 ₺
Flink & Sauber
%81
Flink & Sauber Nitril Eldiven Orta, Tek Kullanımlık 60'lı

%81 fiyatı 25,90 ₺

Special Price 4,99 ₺

Flink & Sauber
%70
Flink & Sauber Nitril Eldiven Hassas, Lateks İçermez, Orta

%70 fiyatı 9,99 ₺

Special Price 2,99 ₺

Flink & Sauber

Bulaşık Temizliği

Lezzetli ve doyurucu bir yemekten sonra oluşan bulaşıkları ister elinizde isterseniz makinede yıkayın, doğru temizlik malzemesi ve ekipman kullanıldığında bulaşık yıkamanın aslında bir terapiye dönüştüğünü görebilirsiniz. Temizlik işlemlerini sizin için eğlenceli terapi seanslarına çevirmek için Rossmann bulaşık temizliği kategorisini inceleyerek işe başlayabilirsiniz.

Bulaşık Süngeri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Elde yıkama yaparken kullanılan en önemli gereç hiç kuşkusuz bulaşık süngeridir. Onlarca farklı tasarımı ve özelliği olan bu ürün, temizlik işleminizin sonuçlarını belirlemede önemli bir rol oynar. Etkili bir bulaşık süngeri tencere, tava gibi hassas yüzeylere sahip eşyaların iç yüzeylerinin çizilmesini önleyen, bardak ve kadeh gibi ulaşılması zor gereçlerin tüm yüzeylerine ulaşabilen yapılara sahip olmalıdır. Kullanılan bulaşık deterjanı için gerekli emici yüzey, yıkama sırasında ellerinize zarar vermeyen doku, süngerlerin kalitesini gösteren detaylardır. Mikrofiber, viskoz ve lifli yapılara sahip olan süngerler, yapısal olarak farklı sertlik dereceleri ile ergonomik şekillere sahiptir. 

Bulaşık Temizleyici Ürünler Nelerdir?

Gelişen teknoloji, pek çok noktada olduğu gibi bulaşık yıkama alışkanlıklarının değişmesinde de etkili olur. Bulaşık makinelerinin yaygınlaşmasıyla elde yıkama işlemleri giderek daha az tercih edilir. Ne var ki bazı durumlarda elde yıkama işleminin sürdürülmesi gerekebilir. Sizin için özel olan, kullanmaya kıyamadığınız ya da bulaşık makinelerinde yıkanmaması gereken eşyalar elde yıkanmaya devam eder. Zorunlu olarak elde yıkanmayı gerektiren eşyalar, hassas ve koruyucu ürünler kullanılarak temizlenir. Ürünlerin parlaklığını koruyan konsantre bulaşık deterjanı, ulaşılması zor noktaları temizleyen şişe temizleme fırçası ve bebeklerin kullandığı hassas ürünlerde kullanılan biberon temizleme fırçası gibi ürünler temizlik işleminizi kolaylaştırır.

Bulaşık Makinesi Temizleyici Ürünler Nelerdir?

Temizlemesi zor olan, yıkamaktan hoşlanmadığınız bulaşıkları zahmetsizce yıkamanızı sağlayan bulaşık makineleri, bu işlemleri kusursuz olarak gerçekleştirmek için belirli ürünlerin kullanımına ihtiyaç duyar. Gerek duyulan malzemeler, bulaşıkların temiz olması kadar makinelerin parçalarının korunmasına da katkıda bulunur. Makinede kullanılan bulaşık makinesi tableti veya bulaşık makinesi toz temizleyici ürünler kirli eşyalarınızı temizler. Bu ürünler dışında parlatıcı, tuz, filtre temizleyici gibi çok sayıda ürün makinenin iç yüzeyi ile parçalarının temizliğinde kullanılır. Cam, metal ve ahşap eşyalarınızı derinlemesine temizleyen ürünler, makinelerin kullanım sürelerinin uzamasına katkı sağlar. 

Bulaşık Makinesinde Hangi Ürünler Tercih Edilmeli?

Bulaşık makinelerinde kullanılan temizlik ve bakım ürünleri, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Cam ürünleri koruyan, leke oluşumunu engelleyen, organik özellikler taşıyan, formülünde bitki özleri sunan ürünler ihtiyaçlarınıza yön verir. Makine kullanım sıklığı, yıkama alışkanlıkları ve şehir suyunun sertliği gibi faktörler tercih edilen ürünler üzerinde belirleyicidir. Bulaşıkları önceden durulayıp makineye yerleştiriyorsanız ya da ön yıkama programları kullanıyorsanız, yoğun kir çözücü deterjanlara ihtiyacınız olmaz. Makinenizi her gün kullanıyor ve bulaşıkları bekletmiyorsanız, bulaşık makinesi temizleyicisi kullanmanıza gerek olmayabilir. Tüm bu ürünler, makineyi kullanma alışkanlığınızla ilgilidir.

Bulaşık Makinesinde Parça Temizliği

Bulaşık makinelerinin parlak iç yüzeyleri nedeniyle kullanıcılar tarafından genelde temiz olduğu düşünülür ve sorunsuz olarak çalıştığı kabul edilir. Fakat bulaşık artıkları, kirler ve yağlar makinelerin filtreleri ile gider borularında birikerek tıkanma ve koku problemleri yaratır. Kullanılan temizleyicilerle bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • Su pervanesi, su tahliye borusu ve bulaşık makinesi filtre temizliği konularında size katkı sunar.
  • Yağ ve kirlerin yarattığı tıkanıklığı gideren temizleyiciler, makine parçalarını koruduğu gibi yıkanan bulaşıkların daha ferah kokmalarını sağlar. 

Eşyalarınızın Korunması İçin Parlatıcı ve Tuz Kullanımı

Bulaşık makinesi temizliği, hem eşyalarınızın hem de makinelerinizin korunmasına katkı sağlayan önemli işlemlerdir. Bulaşıkların korunması için geliştirilen deterjanlar, etkili bir bakım için jel ve parlatıcı ürünlerin desteğine ihtiyaç duyar. Bitki özlerinin aromasıyla zenginleştirilen parlatıcılar, sudaki kirecin eşyalarda oluşturduğu matlığın yok edilmesine yardımcı olur. Özellikle cam eşyaların parlak ve ışıltılı kalması, parlatıcılar tarafından sağlanır. Deterjan ve parlatıcılarla birlikte makinelerin olmazsa olmaz üç gereksinimi arasında yer alan bulaşık makinesi tuzu, su sertliğinin düzenlenmesi için gereklidir. Suda bulunan kireç yoğunluğunu düzenleyen tuz, yıkama işlemlerinde eşyalarınızda su kirecinin yaratacağı zararları önlemiş olur. 

Bulaşık Makinesi Kokuları ve Türleri Nelerdir?

  • Bulaşık makinenizin ve bulaşıklarınızın güzel kokmasını sağlayan ürünlerdir.
  • Limon, çam ve nane özlü içeriklere sahiptir.
  • Bulaşık makinesi kokusu, makinenizin üst sepetine asılarak ya da çatal, kaşık gözleri içine koyularak kullanılır.
  • Makineyi kullanım sıklığınız ve su sıcaklığı ayarı, tek ürünü 50 ila 60 yıkama boyunca kullanıma imkan tanır.
  • Makineniz için çözümler sunan Finish ve Domol gibi dünyaca ünlü temizlik markalarının ürünleri Rossmann bünyesinde en çok satılan makine kokuları arasında yer alır.

Bulaşık Eldivenlerinin Yarattığı Hijyen Etkisi

Yemek sonrası oluşan bulaşıkların sudan geçirilmesi ve temizlenmesi işlemlerinde kullanılan eldivenler kişisel sağlığınız için büyük önem taşır. Bulaşıklar üzerindeki yağ ve artıklarına karşı koruma sağlayan eldivenler, hijyenik bir ortamın oluşmasına imkan tanır. Elde yıkama işlemlerinde su sıcaklığının yarattığı olumsuzlukları önleyen ürünler, sahip oldukları dokusal özelliklerle bulaşıkların yıkanmasını kolaylaştırır. Lateks ve nitril olmadan üretilen Flink&Sauber ürünleri, güçlü dokularıyla yıkama işlemi boyunca cildinizin zarar görmesini önler. Farklı boyut seçenekleriyle eliniz için ideal ölçüler sunan bulaşık eldivenleri, yüzeylerindeki tasarımlarla kavrama ve tutma işlemlerini güvenli hale getirir. 

Güvenilir ve Sorun Çözen Bulaşık Ürünleri

Rossmann, satışa sunduğu ürünlerle bulaşık temizliğini hem elde hem de makinede güven içinde gerçekleştirmenizi sağlar. Domol konsantre ürünlerinin katkı maddelerinden arındırılan ekolojik çeşitleri, Flink&Sauber ürünlerinin ergonomik ve ekonomik ürünleri ile Finish ürünlerinin güçlü temizlik özellikleri tek bir kategoride sizlere sunulur. Bulaşıklarınıza, makinenize ve size en faydalı çözümleri sunan bulaşık temizliği ürünleri, hayatınızı kolaylaştıran adımları atmanıza imkan tanır.