Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

%40
Johnson's Baby Şampuan 750 ml

%40 fiyatı 24,90 ₺

Special Price 14,90 ₺

Johnson's Baby
%40
Johnson's Baby Bebek Şampuanı 750 ml + 200 ml 950 ml

%40 fiyatı 24,90 ₺

Special Price 14,90 ₺

Johnson's Baby
%27
Babydream Bebek Saç ve Vücut Şampuanı Çok Hassas Cilt ve Saç 200 ml

%27 fiyatı 14,90 ₺

Special Price 10,90 ₺

Babydream
%20
Dalin Şampuan Klasik 700+200 ml - 1

%20 fiyatı 25,90 ₺

Special Price 20,70 ₺

Dalin
%53
Babydream Bebek Şampuanı Papatya Özlü, Normal Cilt ve Saç 250 ml

%53 fiyatı 16,90 ₺

Special Price 7,99 ₺

Babydream
%29
Uni Baby Bebek Şampuanı 900 ml - 1

%29 fiyatı 25,90 ₺

Special Price 18,50 ₺

Uni Baby
%21
Dalin Bebek Sabun 100 gr - 1

%21 fiyatı 5,99 ₺

Special Price 4,75 ₺

Dalin
%40
Johnson's Baby Şampuan Işıldayan Parlaklık 750 ml - 1

%40 fiyatı 27,49 ₺

Special Price 16,50 ₺

Johnson's Baby
%20
Dalin Kolay Tarama Spreyi 200 ml - 1

%20 fiyatı 26,90 ₺

Special Price 21,50 ₺

Dalin
%20
Uni Baby Kolay Tarama Spreyi 200 ml - 1

%20 fiyatı 29,90 ₺

Special Price 23,90 ₺

Uni Baby
%28
Uni Baby Bebek Şampuanı Normal 700 ml - 1

%28 fiyatı 23,50 ₺

Special Price 16,90 ₺

Uni Baby
%26
Uni Baby Bebek Şampuanı 500 ml - 1

%26 fiyatı 18,90 ₺

Special Price 13,90 ₺

Uni Baby
%20
Dalin Şampuan Normal 700 ml - 1

%20 fiyatı 25,90 ₺

Special Price 20,70 ₺

Dalin
Babydream Banyo Termometresi  - 1
19,90 ₺
Babydream
Babydream Banyo Köpüğü  - 1
29,90 ₺
Babydream
Babydream Tırnak Makası  - 1
24,90 ₺
Babydream
%36
Babydream Bebek Saç ve Vücut Şampuanı Papatya Özlü, Normal Cilt ve Saç 500 ml

%36 fiyatı 24,90 ₺

Special Price 15,90 ₺

Babydream
%54
Babydream Bebek Saç ve Vücut Şampuanı Çok Hassas Cilt ve Saç 500 ml

%54 fiyatı 26,90 ₺

Special Price 12,40 ₺

Babydream
Babydream Duş Jeli 200 ml - 1
16,90 ₺
Babydream

Bebek Banyo Ürünleri

Bebekler anne ve babaları için bu dünyada sahip oldukları en değerli varlıktır. Ebeveynler bebeklerini korumak ve mutlu etmek için büyük çaba sarf ederken bebeklerine banyo yaptırma gibi karmaşık konularda ise biraz daha zorlanabilirler. Bazı bebekler suda vakit geçirmeyi oldukça sevip kendilerini rahat hissederken bazı bebekler ise suya alışma konusunda zorluk çekebilir. Bu noktada anne ve babaların doğru yöntem ve ürünleri kullanması bebekleriyle banyoda geçirecekleri zamanı çok daha huzurlu, güvenli ve keyifli hale getirebilir. Günümüzde oldukça çeşitlilik gösteren ve banyo sürecini bir hayli kolaylaştırıp eğlenceli kılan bebek banyo ürünleri arasında bebek şampuanı, bebek duş jeli ve bebek sabunu ilk akla gelenler arasındadır. Ancak bunların yanı sıra bebekler için kolay saç tarama spreyi gibi yenilikçi ürünler, banyodan önce ya da sonraki süreçlerde de hem ebeveynler hem de bebekler için sağlıklı ve eğlenceli dakikalar geçirilmesine yardımcı olur.

Rossmann; bebeğiniz için Dalin, Johnson’s Baby, Unibaby gibi sektöründe lider markaların sağlıklı, doğal ve gerekli testlerden geçirilerek üretilen bebek banyo ürünlerinden derlediği geniş ürün yelpazesiyle banyo sürecini çok daha keyifli hale getirmek için yanınızda.

Bebek Duş Jeli Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebeğiniz için duş jeli seçerken dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Uygun pH değeri,
  • Alerjik etkileri bulunmaması,
  • Göz yakmaması

Bebeklerin ciltlerinin yetişkinlere oranla çok daha hassas olduğu göz önünde bulundurulduğunda bebek duş jeli gibi bakım ürünlerinin seçimleri çok daha dikkatli biçimde gerçekleştirilmelidir. Bu durum birçok anne baba için ürkütücü görünse de günümüzde gelişen denetim mekanizmaları bebek ürünleri gibi kritik öneme sahip malzemelerde gerekli önlemlerin alındığından emin olunmasına yardımcı olur. Bebek duş jeli seçerken ilk dikkat etmeniz gerekenlerden biri içindekiler kısmında yer alan maddelerin bebeğinizin cildinde herhangi bir tahriş meydana getirip getirmeyeceğini kontrol etmektir. Bu konuda güvenilir resmi kaynaklar ve diğer anne babaların deneyimlerinden yararlanmak iyi bir yöntem olabilir. Bebek duş jeli seçiminde aklınızda bulundurmanız gereken bir diğer detay da bebek ciltlerinin pH değerinin yetişkinlerden farklı ve nötr olmasıdır. Bu nedenle seçeceğiniz ürünün ilgili kurum ve kuruluşlarda gerekli testlerden geçirilmiş olması ve bebeğinizin cilt pH değerine uygun olduğundan emin olmanız doğru kararı almanıza yardımcı olabilir. Son olarak seçeceğiniz duş jelinin bebeğinizin gözünü yakmayacağından emin olmak için ürün içeriğini incelemeniz faydalıdır. Eğer bebeğinizin ilk banyo deneyimlerinde gözü yanarsa banyodan ve sudan korkma gibi çeşitli problemlerle karşılaşılabilir. Bu durumun önüne geçmek için göz yakmayan bir duş jeli kullanmanız büyük önem teşkil eder. Böylece bebeğiniz gözü yanmadan banyoda keyifle vakit geçirirken siz de onun iyi durumda olduğunu bilerek mutlu olabilirsiniz.

Bebek Şampuanları Ne Sıklıkta Kullanılmalı?

Bebeğiniz için uygun şampuanı seçtikten sonra akıllarda oluşabilecek bir diğer soru da şampuanın ne sıklıkta kullanılması gerektiği olabilir. Bebek şampuanları bebeğinizin saçı ve saç derisini temizlemesinin yanı sıra aynı bölgenin gerekli beslenme ihtiyacını da sağlaması nedeniyle bebeğinizi her banyo yaptırdığınızda kullanmanız gereken ürünlerdir. Ancak bu noktada da bebeğinize ne sıklıkta banyo yaptıracağınızı bilmeniz büyük önem taşır. Birçok uzman, bebeğinizi her gün banyo yaptırmanıza gerek olmadığı konusunda aynı görüşü paylaşmaktadır. Banyo yaptırma sıklığında yaşanılan bölgenin sıcaklığı ve evin içindeki sıcaklık değeri gibi noktalar önemli olsa da genellikle 2-3 günde bir yaptırılacak banyoların ideal olduğu düşünülmektedir. Her banyoda kullanma talimatlarında belirtildiği kadar şampuan kullanarak bebeğinizin sağlığını korumaya devam edebilir ve temizliğin keyfini hem bebeğiniz hem de siz doyasıya çıkarabilirsiniz.

Renkli Banyo Sabunu Nedir ve Ne İşe Yarar?

Renkli banyo sabununun sunduğu avantajlar aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

  • Bebeğinizin ilgisini çeker
  • Bebeğinizi eğlendirir
  • Ebeveynlerin bebeklerini daha kolay yıkamasını sağlar

Bazı bebekler için suda geçirdikleri her saniye oldukça keyifliyken bazı bebekler bu durumdan pek de keyif almayabilirler. Ancak bebekler için renkli banyo sabunu gibi ürünler bebeğinizin dikkatini çekebilir ve banyoyu daha ilginç bir hale getirebilir. Üzerinde renk ve motifler barındırabileceği gibi renk değiştirebilme gibi farklı özellikler de sunan birçok farklı ürün renkli banyo sabunu olarak adlandırılmaktadır. Renkli banyo sabunu sayesinde suyu seven bebekler banyodan çok daha fazla keyif alabilirken sudan hoşlanmayan bebeklerin ise dikkatini çekebilecek bu ürün sayesinde anne babalar bebeklerine daha konforlu bir banyo deneyimi sunabilir.

Bebek Kolay Saç Tarama Spreyi Nasıl Kullanılır?

Bebeğinizin saçları da mutlaka bakımı aksatılmaması gereken konulardandır. Bazı bebekler saçlarının taranmasından hoşlanmayabilir ya da bazı anne babalar bebeklerinin canını acıtmaktan çekindikleri için bu aktiviteden kaçınabilirler. Ancak ertelenen ya da düzenli gerçekleşmeyen her saç taraması bebeğinizin saçını daha karmaşık bir hale getirerek güçsüzleştirebilir ya da dökülme kopma gibi olumsuz sonuçlara neden olabilir. Bu durumların önüne geçebilmek için geliştirilen bebek kolay saç tarama spreyleri, gerekli dermatolojik testlerden geçerek bebeklerde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bebekler için üretilen kolay saç tarama spreylerini belirtilen ölçek ve biçimde kullanarak bebeğinizin saçlarını yumuşatabilirsiniz. Bebeğinizin saçı hızla yumuşadıktan sonra taranmakta zorluk çıkarabilen iç içe geçmiş ya da düğüm olmuş saçlar kolaylıkla taranabilir. Hem ıslak hem de kuru saça uygulanabilir olmaları bu ürünlerin çok daha kullanışlı olmalarını sağlarken durulama gerektirmemeleri de anne babalar için büyük kolaylık sunar. İster banyodan önce ister banyodan sonra isterseniz de çılgın bir oyun saatinden sonra bebeğinizin iç içe geçmiş ve karışmış saçlarını birkaç kolay adımda tarayabilir ve yumuşak bir hale getirebilirsiniz.

Anne babaların en değerli varlıkları bebekleri için özel olarak geliştirilmiş ve gerekli dermatolojik testlerden geçerek bebeklerin sağlığına zarar vermeyen bebek banyo ürünleri Rossmann’da sizi ve bebeğinizi bekliyor. Dalin, Johnson’s Baby, Unibaby gibi yerli ve yabancı en gözde markaların doğal ve kaliteli en iyi bebek banyo ürünleri, bebeğiniz ve size huzurlu, eğlenceli ve keyifli banyo zamanlarının kapısını aralıyor. Bebeğiniz için en uygun ve doğal bebek banyo ürünlerini keşfetmek için Rossmann’ı tercih edebilirsiniz.