Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Ev Kokusu, Araba Kokusu

Ev ve araba kokuları, yaşam alanlarınızı ve araçlarınızın havasını yenilemenize yardımcı oluyor. Birbirinden çarpıcı ve ferah aromaları sayesinde her türlü ortamda son derece etkileyici bir koku oluşmasına olanak tanıyan kokular sprey, tablet, kartuş gibi farklı formlarda üretiliyor. Domol ve Flink & Sauber gibi dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen koku çeşitleri, kötü kokuları ortadan kaldırma amacıyla da kullanılabiliyor.

Koku Çeşitleri Nelerdir?

Oda ve araba kokuları, farklı ihtiyaçlara yanıt verebilmek için zengin çeşitler halinde üretiliyor. En çok tercih edilen modeller arasında ise oda kokusu spreyi, mobilya kokusu spreyi ve araba kokusu seçenekleri bulunuyor. Sprey şeklindeki oda kokuları yasemin, lavanta, papatya, zambak gibi bitkilerin özlerinden üretiliyor ve yaşam alanınızı taze çiçek kokularıyla dolduruyor. Sprey kokular, özel tasarımlı şişeleri sayesinde dilediğiniz zaman kolayca sıkılabiliyor. Oda spreyini düzenli olarak kullanmak isteyenler içinse elektronik otomatlar tasarlanıyor. Dakika ayarlı koku otomatları, içine yerleştirdiğiniz koku spreyini belirli aralıklarla sıkıyor ve bu sayede yaşam alanınız daima dilediğiniz kokuyla doluyor. Mobilya kokusu spreyleri ise mobilyalarda oluşan kötü kokuları ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor. Özellikle yeni alınan ya da restore edilen mobilyaların taşıdığı kokuları gidermede kullanılan mobilya kokusu spreyleri, yaşam alanlarınızın daima ferah ve temiz bir havayla dolmasına olanak tanıyor.

Koku Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Koku çeşitleri, ağırlıklı olarak kötü koku oluşumunu önleme ya da ortamı güzel kokutma amaçlarıyla iki ayrı grupta tasarlanıyor. Kötü koku birikimini önleme amacıyla tasarlanan ürünler, hijyenik ve hava geçirgen ambalajlar içinde üretiliyor ve pasif şekilde kullanılıyor. Bu tipteki ürünleri jelatininden çıkardıktan sonra koku oluşumunu önlemek istediğiniz bölgeye yerleştirmeniz, ürünün aktif hale gelmesine yetiyor. İçindeki koku partiküllerini düzenli olarak etrafa yayan koku önleyici ürünler, ortamdaki kötü koku damlacıklarını da çekiyor ve bu sayede ortamdaki kötü kokuyu temiz ve sağlıklı bir havayla değiştiriyor. Yaşam alanlarınıza güzel koku yayma amacıyla tasarlanan modeller ise ağırlıklı olarak sprey şişelerinde satışa sunuluyor. Oda kokusu, kıyafet spreyi gibi farklı çeşitleri bulunan bu ürünler, dilediğiniz an istediğiniz oranda sıkılabiliyor ve parfümlü içerikleri sayesinde kapalı alanları dilediğiniz kokuyla doldurabilmenize olanak tanıyor.

Buzdolabı Koku Giderici Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Beklemiş yemeklerden, bozulan sebze ve meyvelerden, bakteri oluşumundan ya da sadece farklı türdeki yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasından oluşan buzdolabı kokuları, kimi zaman son derece rahatsız edici seviyelere ulaşabiliyor. Bu kokuları kolayca önleyebilmeniz için birbirinden etkili buzdolabı koku giderici çeşitleri üretiliyor. Hijyenik ve sağlıklı yapıları sayesinde güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz buzdolabı koku gidericileri, sadece bir kullanımda dahi istenmeyen koku birikimlerini ortadan kaldırarak buzdolabınızı temiz ve ferah bir kokuya kavuşturuyor. Buzdolabı için üretilen koku giderici ürünler, kullanım kolaylıklarıyla da öne çıkıyor. Buzdolabınızın limonluk ve yumurtalık bölümlerine ya da meyveliğine koyarak kullanabileceğiniz koku giderici ürünler, yüksek etkileri sayesinde uzun bir kullanım ömrü sunuyor. 3 ila 6 hafta boyunca etki eden koku gidericiler, çoklu paketler halinde satılmaları ile de tasarruflu bir yapı sergiliyor.

Çamaşır Spreyi Ne İşe Yarar?

Çamaşır spreyi çeşitleri, kıyafet kokusu oluşumunu önlemek için tasarlanan en etkili ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Nem, rutubet, ıslakken fazla bekleme gibi sebeplerden dolayı oluşan kötü kokuları çamaşırlarınızdan söküp atmanıza yardımcı olan spreyler, pratik kullanım şekilleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Çamaşır spreylerini yıkandıktan sonra kötü bir koku saçan çamaşırlarınıza doğrudan sıkabilirsiniz. Ürünün yüksek etkisi sayesinde kötü çamaşır kokularından kısa sürede kurtulabilirsiniz. Çamaşırlarınız için üretilen koku çeşitleri arasında, kese şeklindeki seçenekler de dikkat çekiyor. Çamaşır kokusu keseleri, tüm tekstil ürünleri için kullanılabiliyor. Çekmecede ya da dolapta bekleyen çamaşırların kötü kokmasını önleme amacıyla kullanılan koku kesecikleri, bekleyen çamaşırların arasına yerleştiriliyor ve içlerindeki özel esans sayesinde çamaşırlarınızın ferah, temiz ve güzel bir koku yaymasına yardımcı oluyor. Her zevke hitap eden koku çeşitleri sayesinde dilediğiniz tarzı yansıtabilmenize olanak tanıyan koku keseleri, yaklaşık 8 hafta süren yüksek etkileri sayesinde çamaşır kokusu problemini tamamen ortadan kaldırmanızı sağlıyor.

Elektrikli Süpürge Kokusu Nasıl Kullanılır?

Yaşam alanları için özel olarak üretilen koku çeşitleri arasında, elektrikli süpürgelerinizde kullanabileceğiniz seçenekler de bulunuyor. Elektrikli süpürge kokusu çeşitleri toz, kir, çöp, bakteri oluşumu gibi sebeplerden ötürü kötü bir koku yaymaya başlayan süpürgelerin temizliğinde kullanılıyor. Süpürgenizde kötü koku oluşumunu önleyen ve evinizi her süpürdüğünüzde yaşam alanınıza çarpıcı ve ferah bir koku yayılmasını sağlayan süpürge kokuları, ağırlıklı olarak kağıt torbalı ya da keseli süpürgelere uyumlu şekilde üretiliyor. Ambalajından çıkarıldıktan sonra doğrudan süpürgenin toz biriktirme haznesine yerleştirilerek kullanılan kokular, uzun etkileri sayesinde süpürge kokusu sorununa kesin çözüm getiriyor. 5'li paketler halinde üretilen ve dilediğiniz an kolaylıkla değiştirebileceğiniz süpürge kokusu çeşitleri, her tarza hitap eden esans alternatifleriyle de beğeni topluyor.  

Araba Kokusu Nasıl Kullanılır? 

Araba kokusu çeşitleri, ağırlıklı olarak iki gruba ayrılıyor. Ayna bölümüne asılan ya da çakmak kısmına sabitlenen pasif araba kokuları, havayla etkileşime girerek içlerindeki parçacıkları havaya yayıyor ve bu sayede siz ekstra bir işlem yapmadan otomobilinizin güzel bir kokuyla dolmasına yardımcı oluyor. Sprey şeklindeki araba kokuları ise küçük ebatları ve etkili esansları sayesinde dilediğiniz an sıkabileceğiniz ve tek bir sıkmayla dahi otomobilinizin içine çarpıcı bir koku yayan ürünlerden oluşuyor. Araba kokusu fiyatları, son derece uygun seçenekler sunmalarıyla da kullanıcılardan tam not alıyor. Eğer siz de evinizi ya da arabanızı kötü kokulardan korumak ve tüm kapalı alanlarınızın havasını dilediğiniz kokuyla yenilemek isterseniz, Rossmann'ın size özel olarak sunduğu birbirinden etkili seçeneklere göz atabilir ve bu benzersiz deneyimden kolayca yararlanabilirsiniz.