Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Kategori
Saç Bakım
%26
0 Jöle Islak Sert 200 ml - 1

%26 fiyatı 33,50 ₺

Special Price 24,90 ₺

Taft
%26
Hobby Carbon Wax Style & Protect, 24 Saat Etkili 125 ml - 1

%26 fiyatı 28,90 ₺

Special Price 21,50 ₺

Hobby
Isana Jöle 150 ml
29,90 ₺
Isana
Isana Wax 100 ml
24,90 ₺
Isana
Isana Wax 75 ml - 1
22,90 ₺
Isana
%25
Hobby Islak Jöle Style & Protect, 24 Saat Etkili 250 ml - 1

%25 fiyatı 19,90 ₺

Special Price 14,90 ₺

Hobby
%25
Hobby Jöle Crazy Islak ve Sert - 1

%25 fiyatı 23,90 ₺

Special Price 17,90 ₺

Hobby
%25
Hobby Sert Jöle Style & Protect, 24 Saat Etkili 250 ml - 1

%25 fiyatı 19,90 ₺

Special Price 14,90 ₺

Hobby
%26
Hobby Mat Wax Style & Protect, 24 Saat Etkili 125 ml - 1

%26 fiyatı 28,90 ₺

Special Price 21,50 ₺

Hobby
%25
Hobby Tüp Jöle Kıvır Kıvır - 1

%25 fiyatı 19,90 ₺

Special Price 14,90 ₺

Hobby
%60
Toni&Guy Şekillendirici Wax Doğal Etki - 1

%60 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 39,90 ₺

Toni&Guy
%40
Hobby Saç Köpüğü Onarıcı Etkili - 1

%40 fiyatı 34,90 ₺

Special Price 20,90 ₺

Hobby
%25
Hobby Jöle Kids - 1

%25 fiyatı 19,90 ₺

Special Price 14,90 ₺

Hobby
%25
Hobby Çocuk Jölesi Unicorn - 1

%25 fiyatı 19,90 ₺

Special Price 14,90 ₺

Hobby
%41
Dax Short and Neat - 1

%41 fiyatı 108,00 ₺

Special Price 64,00 ₺

Dax
%25
Hobby Jöle Style & Protect Carbon - 1

%25 fiyatı 27,90 ₺

Special Price 20,90 ₺

Hobby
%41
Dax Wave and Groom - 1

%41 fiyatı 108,00 ₺

Special Price 64,00 ₺

Dax
%16
got2b Wax Şekillendirici - 1

%16 fiyatı 62,00 ₺

Special Price 52,00 ₺

got2b
%16
got2b Killi Wax Doku Veren - 1

%16 fiyatı 62,00 ₺

Special Price 52,00 ₺

got2b
%25
Hobby Jöle Style & Protect Islak - 1

%25 fiyatı 27,90 ₺

Special Price 20,90 ₺

Hobby
%26
Hobby Wax Aqua Wax - 1

%26 fiyatı 28,90 ₺

Special Price 21,50 ₺

Hobby
%18
Syoss Wax Matt Fiber - 1

%18 fiyatı 78,00 ₺

Special Price 64,00 ₺

Syoss
%16
got2b Jöle Hafif Dokulu Şekillendirici - 1

%16 fiyatı 62,00 ₺

Special Price 52,00 ₺

got2b
%25
Taft Wax Caffeine - 1

%25 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 42,75 ₺

Taft
%25
Taft Wax Ultimate - 1

%25 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 42,75 ₺

Taft

Briyantin, Wax, Jöle, Köpük

Briyantin, saç kremi, wax ve saç köpüğü çeşitleri, kişisel bakımına dikkat eden herkesin kullanması gereken ürünler arasında yer alır. Saçlarınıza kusursuz bir şekil verebilmenize yardımcı olan ürünler, uzun uğraşlar sonucunda elde ettiğiniz şekli gün boyu muhafaza edebilmenize de imkân tanır. Hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından tercih edilebilen ürünler, yüksek etkileri sayesinde saçlarınızı besler ve iz bırakmayan yapıları ile de saçınızdan kolayca temizlenebilir. 

Briyantin Nedir?

Briyantin, saç tellerini besleyen ve şekillendiren bir bakım kremidir. Briyantin saç kremi, kuru ve yağlı olmak üzere iki türe ayrılır. Kuru briyantin çeşitleri, ağırlıklı olarak saç tellerini beslemek, kırılmaları ve kopmaları önlemek amacıyla kullanılır. Yağlı ürünler ise saçlarınızı yumuşatarak dilediğiniz saç modelini kolaylıkla uygulayabilmenize yardımcı olur. Isana, Alterra, L'Oréal Paris gibi markalar tarafından üretilen briyantinler, yüksek kaliteleri sayesinde saçlarınızı korurken saç yapısına zarar verecek madde içermemeleri ile de öne çıkar. Son derece ideal seçeneklere sahip olan briyantin fiyatları ise bu eşsiz saç bakım kalitesine bütçenizi aşmadan kolayca ulaşabilmenizi mümkün kılar.

Briyantin Ne İşe Yarar?

Briyantin, hem kısa hem de uzun saçlı kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Düzenli olarak briyantin kullanarak aşağıdaki faydaları kolayca elde edebilirsiniz.

 • Briyantin, kullanım sonrasında saçları koruma altına alır ve saç tellerinin çevresel faktörler sebebiyle yıpranmasını, incelmesini ve kopmasını önler.
 • Islak briyantin çeşitleri, saçlarınıza yağlı bir form kazandırır ve bu sayede saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilmenize, en zorlu saç modellerini dahi kolayca uygulayabilmenize yardımcı olur.
 • Briyantin, kalın telli ve inatçı saçları zamanla yumuşatmak ve şekil almaya alıştırmak amacıyla da kullanılabilir. Düzenli olarak briyantin kullanarak saçlarınıza şekil verirseniz, bir süre sonra saçlarınızın istediğiniz şekle uyumlu hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Briyantin Nasıl Kullanılır?

Briyantin, son derece basit bir şekilde kullanılabilen bir üründür. Aşağıdaki maddeleri takip ederek saçlarınıza etkili bir briyantin uygulaması yapabilirsiniz.

 • Eğer kuru briyantin kullanacaksanız saçlarınızı kuru halde taradıktan sonra briyantin uygulamasına geçebilirsiniz. Yağlı briyantin kullanacaksanız saçlarınızı hafifçe nemlendirmeniz ya da yıkayıp az nemli kalacak kadar kurutmanız önerilir.
 • Parmak ucu kadar briyantini avucunuza alın. Bir damla suyla elinizdeki briyantin parçasını ıslatın ve ellerinizi birbirine hızla sürterek briyantinin tüm avucunuza yayılmasını sağlayın.
 • Briyantinli ellerinizi saçlarınızın arasından hızlı hızlı geçirin. Her seferinde farklı bir saç tutamı yakalayın ve böylece briyantini tüm saç tellerinize temas ettirin.
 • Saçlarınıza istediğiniz şekli verin ve sonrasında herhangi bir kurutma işlemi yapmayın.
 • Briyantinle birlikte diğer saç şekillendirici ürünleri kullanmamaya ve briyantin kullandığınız her günün sonunda saçlarınızı yıkamaya özen gösterin.

Wax Nasıl Kullanılır?

Wax, saç şekillendirme için kullanılan en etkili ürünlerden biridir. Yoğun bir kıvama sahip olan saç şekillendirici wax, en detaylı saç biçimlerini dahi kolaylıkla uygulayabilmenize yardımcı olur. Sporcular, müzisyenler ve sahne sanatçıları tarafından sıklıkla kullanılan wax, gün boyu kalıcı bir etki gösterir ve en hareketli günlerde dahi kusursuz bir saç şekline sahip olmanıza olanak tanır. Wax fiyatları ise bu eşsiz kaliteye oranla son derece idealdir. Erkek saç şekillendirici wax ürünlerini aşağıdaki noktalara özen göstererek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 • Ellerinizi iyice ıslatın ve parmaklarınızı saçlarınızın arasından hızlıca geçirerek suyu saçlarınıza yedirin.
 • Eğer saçlarınızda su damlaları kaldıysa havluyla hafifçe silerek fazla ıslaklığı alın.
 • Wax kutusundan bir fındık tanesi kadar alın ve diğer elinizle avucunuza iyice yayın.
 • Eğer saçlarınız ıslak bir görünüm sergilesin istiyorsanız, elinizdeki wax parçasını bir damla suyla hafifçe ıslatın.
 • Elinizi saçlarınızın arasından birkaç kez geçirerek tüm saçlarınıza wax temas etmesini sağlayın.
 • Saçınızı dilediğiniz gibi şekillendirin. Eğer saçlarınız uzunsa ve bir parça wax az geldiyse aynı miktarda wax alarak aynı işlemleri tekrarlayın.
 • Saçınıza son halini verin ve herhangi bir kurutma yöntemi kullanmayın.
 • Wax kullandığınız günlerde uyumadan önce saçlarınızı bol suyla yıkayın ve saç diplerinizi havalandırmayı unutmayın.

Sağ Köpüğü Nasıl Kullanılır?

Saç köpüğü erkek saç bakımında sıklıkla kullanılan bir üründür. Her yaşta erkek tarafından rahatlıkla kullanılabilen saç köpüğü çeşitleri L'Oréal Paris, Nivea, Isana ve Alterra gibi dünyaca ünlü markalar tarafından üretilir. Saçlarınızı son derece sert ve dayanıklı bir forma sokan köpük çeşitleri, gün boyu süren etkileri sayesinde inatçı ve zorlu saç tellerine sahip olan herkesin kusursuz saç şekilleri sergileyebilmesini mümkün kılar. Saç köpüğü fiyatları ise ürünlerin yüksek etkilerine oranla son derece ideal ve caziptir. Saç köpüğü nasıl kullanılır erkek ve kadın kullanıcılar tarafından aynı şekilde yanıtlanabilen bir sorudur. Aşağıdaki adımları takip ederek saçlarınıza son derece etkili bir köpük işlemi uygulayabilirsiniz.

 • Saçlarınızı hafifçe nemlendirin. Ürünü saçınızı yıkadıktan sonra kullanacaksanız havluyla detaylı bir kurulama işlemi yaparak saç tellerinizdeki fazla su damlalarını alın.
 • Saç köpüğü şişesini 20 saniye kadar hızlıca çalkalayın ve bu sayede şişe içindeki ürünün sıvı formdan köpük forma geçmesine yardımcı olun.
 • Şişedeki sıvının köpüğe dönüştüğünden emin olduktan sonra bir avucunuza kısa bir dokunuşla köpüğünüzü sıkın.
 • Avucunuza aldığınız köpüğü hiç bozmadan doğrudan saçlarınıza götürün ve elinizi saçlarınızın arasında hızlıca dolaştırarak tüm saç tellerinizin köpükle temas etmesini sağlayın.
 • Saçınızın şekil alabilmesi için köpüğü aşırı seviyede kullanmamaya özen gösterin. Saçınızı ıslatan köpük, fazla kullanılması durumunda istediğiniz şeklin oluşmamasına sebep olabilir. Saçlarınız çok uzunsa ve köpük yetersiz geliyorsa küçük bir parça daha kullanabilirsiniz.
 • Saçlarınızı köpükle şekillendirdiğiniz günlerde saç diplerinizi yıkayıp havalandırmayı ihmal etmeyin.

Eğer siz de birbirinden kaliteli briyantin, wax, jöle ve köpük modelleri kullanmak ve saçlarınıza kolayca şekil vermek istiyorsanız, hemen Rossmann'ın size sunduğu seçeneklere göz atabilir ve dış görünümünüzü kusursuz bir hâle getirebilirsiniz.