Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Domestos Anında Hijyen Spreyi 100 ml - 1

%8 fiyatı 12,50 ₺

Special Price 11,50 ₺

Domestos
Eco Freude Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici 750 ml - 1

%22 fiyatı 44,50 ₺

Special Price 34,50 ₺

Eco Freude
Feat Leke Çıkarıcı Sprey 750 ml - 1

%25 fiyatı 39,75 ₺

Special Price 29,75 ₺

Feat
Maxil Çok Amaçlı Temizlik 300 gr - 1

%21 fiyatı 75,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

Maxil
Domol Yüzey Temizleyici Çok Amaçlı 1500 ml - 1

%47 fiyatı 44,50 ₺

Special Price 23,50 ₺

Domol
Domol Ekolojik Banyo Yüzey Temizleyici Sprey 750 ml

%29 fiyatı 34,50 ₺

Special Price 24,50 ₺

Domol
Domol Laminat&Mantar Kaplama Yüzey Temizleyici 1000 ml - 1

%35 fiyatı 39,50 ₺

Special Price 25,75 ₺

Domol
Domol Ekolojik Arap Sabunu 750 ml
34,50 ₺
Domol
Domol Ekolojik Banyo Yüzey Temizleyici Sirke Asidi İçerikli 1000 ml

%41 fiyatı 39,50 ₺

Special Price 23,50 ₺

Domol
Domol Ekolojik Cam Temizleyici Sprey 750 ml

%14 fiyatı 34,50 ₺

Special Price 29,50 ₺

Domol
Siveno Yüzey Temizleyici Çam Özlü Doğal İçerik 500 ml - 1

%55 fiyatı 43,75 ₺

Special Price 19,90 ₺

Siveno
Domestos Yüzey Temizleyici Limon  - 1

%11 fiyatı 31,00 ₺

Special Price 27,50 ₺

Domestos

Yüzey Temizleyiciler

Yüzey temizleyici ürünler, günlük hayatınızda en sık tercih ettiğiniz temizlik ürünleri arasında yer alır. Ahşap, metal ve cam yüzeylerin temizliğinde kullanılan yüzey temizleyici çeşitleri yaşam alanlarınızın ışıltılı, parlak ve hijyenik olmasına katkı sağlar. Güç ve zaman harcamadan temizlik işlemlerini gerçekleştirmenize imkan tanıyan ürün serileri, sahip oldukları formüllerle yapacağınız temizlikten keyif almanıza da katkıda bulunur.

Yüzey Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Yüzey temizleyici ürünler, yüzey türü ve alanın kirlilik düzeyine göre farklı formüllerle donatılır. Çok amaçlı yüzey temizleyici ürünler birden fazla noktada kullanılırken, pek çok ürün sadece bir yüzeyde kullanılacak şekilde formüle edilir. Örneğin, genel temizlik ürünü olarak sıvı arap sabunu birden fazla yüzeyde kullanıma uygundur. Fakat ahşap yüzey temizleyici ürünler, sadece parke ve laminant üzerinde kullanılabilir. Zemin türüne göre kullanımı farklılaşan ürün serileri, uygulama anında da talimat farklılıklarına sahiptir. Talimat gereği belirli ürünler doğrudan yüzey üzerine uygulandıktan sonra durulanır. Bazı ürünlerse su ile karıştırılıp uygulanır ve durulama işlemine gerek duymaz. 

Parke Temizliği Nasıl Yapılır?

Parke ve kaplama zeminlerin temizliği, yüzeylerin sahip oldukları özel dokular nedeniyle dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Aşınmaya, yıpranmaya ve parlaklığını kaybetmeye karşı hassas olan parkeler, sadece kendilerine özel olarak üretilen ürünler kullanılarak temizlenmelidir. Parkelerin ahşap yapısı nedeniyle güçlü kimyasallar yerine jel zemin temizleyici gibi daha hafif ürünler tercih edilmelidir. Parke temizleme işleminde nem oluşturacak düzeyde sıvı kullanımından kaçınılması, kaplama yüzey temizleyici uygulandıktan sonra yüzeyin hemen kurulanması önemlidir. Bu şekilde yapılan uygulamalar, parkelerin ömrünü uzatıp daha parlak görünüm elde edilmesini sağlar. Yüzey temizleyici kategorisinde yer alan Domol parke bakım ve yüzey temizleyici, ahşap döşemelerden cilalı zeminlere kadar farklı yüzeylerde, parke temizliği için istenilen tüm işlemleri gerçekleştirmenize destek olur.

Yüzey Temizleyici Nerelerde Kullanılır?

Yüzey temizleyiciler, yaşam alanlarınızın hemen hemen her noktasında kullanılabilir. Balkon ve banyoların fayans yüzeyleri, odaların ahşap yüzeyleri, pencere camları ve batarya temizliğinde yüzey temizleyici malzemeler kullanılır. Yüzey temizleyici markaları, genel alan temizliği için ürettiği ürünler dışında, daha spesifik alanların temizliği için özel formüllü ürünleri de satışa sunar. Değerli metal yüzeylerin temizliği için geliştirilen çelik ve gümüş temizleyici sprey, kimyasallardan arındırılmış, doğada çözünebilen ve vegan kullanıma uygun ekolojik yüzey temizleyici ürünler de özel seriler arasında yer alır. 

Fayans ve Seramik Temizliği Nasıl Yapılır?

Parlak ve leke tutmaz görünen yapılarıyla kolayca temizleneceği düşünülen fayans ve seramik yüzeylerin temizliği sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Evlerinizde kullanılan seramik yüzeylerin temizliğinde sert fırça, güçlü asidik ürünler ve sert metal süngerler tercih edilmemelidir. Krem ve jel dokulara sahip fayans yüzey temizleyici kullanılması yüzeylerin çizilmesi, kararması gibi sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar. Sizin için zorlu olabilecek bu süreçleri kolay hale getirmek isterseniz, cam ve seramik temizleme malası kullanarak daha çok alanı kısa süre temizleyebilirsiniz. Ayrıca seramik zemin temizliğinde kullanılan seramik yüzey temizleyici ürünlerin belirli süreler zemin üzerinde bekletilmesi ve durulama işlemlerinin ılık suyla yapılması istediğiniz parlak sonuçlara ulaşmanıza imkan tanır.

Temizlik İşlemini Destekleyen Ürünler Hangileridir?

Temizlik işlemlerinde kullanılan yüzey temizleyiciler kadar bu ürünlerin uygulanmasını sağlayan ekipmanlar da temizliğin önemli bir parçasıdır. 

  • Destek ürünleri mutfak dolabı, duvar kağıdı, tencere, tepsi gibi yüzeylerin temizliğini pratik ve zahmetsiz hale getirir.
  • Duvar boyama ya da fayans yenileme işlemleri sonrası kullanılan fayans malası, derz ve boya kalıntılarını yüzeylere zarar vermeden temizler.
  • Domol tarafından geliştirilen ve çok amaçlı kullanıma imkan tanıyan sihirli temizlik süngeri, içerdiği temizlik maddeleri sayesinde sadece ıslatılarak metalden kumaşa kadar birçok farklı yüzeyin temizlik sorununa çözüm getirir.

Cam Temizliğine Sihirli Çözüm

Silme, durulama ve parlatma işlemlerini bir arada yapmanıza ihtiyaç duyan cam temizliği pek çok kişi işin sevilmeyen bir temizlik sürecidir. Rossmann, sizin için zorlu olan bu işlemi kolaylaştıracak ekipman ve temizleyicileri tek tıkla kapınıza ulaştırır. Cam yüzeylerde kalıntı ve lekeye dair tüm sorunları çözen Domol cam spreyi ve cam yüzey temizleyici serileri, tek uygulamada temizlik işlemini sonuçlandırır. Cam üzerinde su tutmayan formülü, su lekelerinin oluşmasını önleyerek uzun süren parlaklık sağlar. Klasik cam sil çeşitlerine ek olarak ekolojik içeriğe sahip ürünü de bulunan cam temizleyici ürünler, inatçı izlerin ortadan kalkmasına imkan tanır.

Doğanın Kokuları Banyolarınıza Taşınsın

Rossmann, yüzey temizliğinde sorunlarınızı çözen güçlü ve doğal temizleyicileri, yaşam alanlarının tüm noktalarında aktif olarak kullanmanızı sağlar. Yüzey temizleyici ürün ve ekipmanları birlikte kullanmanız, detaylı işlem gerektiren tuvalet ve banyo temizliğini pratik hale getirir. Banyo fayansları, bataryalar ve duş alanlarını sihirli sünger ve Cif banyo yüzey temizleyici ile temizleyebilir, kusursuz temizlik elde edebilirsiniz. Yüzeyleri parlatıp tertemiz yapan ürün serileri, beyaz sabun kokulu yüzey temizleyici ve Siveno çam kokulu üründe olduğu gibi ferah bir koku elde etmenize destek olur. Kir ve lekelerin üzerinde katman oluşturmadan, lekeleri tamamen ortadan kaldırarak temizleyen yüzey temizleyiciler, hayatınızı kolaylaştıran çözümleri gerçeğe dönüştürür.

Her kullanımda güvenli ve etkili çözümler elde etmenizi amaçlayan yüzey temizleyiciler, bazı özellikleriyle sahip oldukları özel içeriklerin farkını ortaya koyar.

  • Boya, sentetik koku ve paraben içermeyen doğal ekolojik ürünler çevreyi ve yaşam alanlarınızı korur.
  • Geri dönüştürülebilir plastik ambalajları tercih eden markalar, karbon ayak izinin azaltılmasına katkı sağlar.
  • Yiyecek hazırlanan ürünlerde kullanılan temizleyiciler, sağlık açısından risk oluşturmayacak içeriklere sahiptir.
  • Farklı yüzeylerin aşındırılmadan temizlenmesine imkan tanıyan formüller, eşyaların ve yüzeylerin uzun ömürlü olmalarına katkıda bulunur.

Dünyaca ünlü temizlik markalarını tek tıkla kapınıza ulaştıran Rossmann, en avantajlı yüzey temizleyici fiyatları ile bütçenizin korunmasına katkıda bulunur. Siz de hemen ihtiyacınız olan ürünleri inceleyebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.