Katalog Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

%81
Rival de Loop Young Takma Kirpik No:02 Hipnoz 1 Adet

%81 fiyatı 25,90 ₺

Special Price 4,99 ₺

Rival de Loop Young

Takma Kirpik ve Aksesuarları

Dolgulu ve uzun kirpikler her kadının göz makyajında birinci önceliğidir. Eğer kirpikler kısa ve vurgulu yapmaya uygun değilse takma kirpiklerden destek alınır. Özel günlerde ve gece makyajında daha çok ihtiyaç duyulan takma kirpikler arasında yapıştırıcılardan, kirpik kesme makaslarına, tek kullanımlık olanlarından, manyetik kirpiklere ve kirpik kıvırıcılarına kadar pek çok aksesuar bulunur. Tek parça halinde kadınlara ulaşan takma kirpikleri keserek göz boyutunuza uygun hale getirebilir, gün boyu etkisini yitirmeyen yapıştırıcılar ve kıvırma aksesuarları ile gözünüzün bir parçası halini aldırabilirsiniz.

Takma kirpik çeşitleri

Takma kirpikleri göz şekline göre seçmelisiniz. Eğer gözleriniz nispeten küçük ve birbirine yakın ise dış kısmı yoğun olan takma kirpikler seçilmeli. Göz kapağı düşükse, orta kısmı yoğun olan takma kirpiklerden edinilmeli.

Takma kirpikleri kullanırken, kirpiğin kendisi kadar yapıştırıcısı da aynı oranda önem taşır. Güçlü olması, göz dokusuyla uyumlu olması, hem göze hem kirpiğe uygulanabiliyor olması önemli detaylardır. Cımbız yardımıyla kirpiği yapıştırabilir ve ayarlayabilirsiniz. Katılacağınız gece ya da sosyal ortam uzun sürecekse kirpik yapıştırıcınızı çarpma, düşme, fazla kırpıştırma etkisine karşı yanınıza almanız da önemli.