Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Altapharma Çay Ağacı Yağı 30 ml
69,00 ₺
Altapharma
Zigavus Meltblown Maske N95 10'lu - 1

%63 fiyatı 39,50 ₺

Special Price 14,50 ₺

Zigavus
Procsin Hindistan Cevizi Yağı Organik 190 ml

%50 fiyatı 119,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

Procsin
Altapharma Şeffaf Plaster 1 Adet
12,50 ₺
Altapharma
Zigavus Maske Meltblown - 1
30,50 ₺
Zigavus
Desteque D Vitamini Vitamin D3 (200 IU) 30 Yumuşak Kapsül, 500 mg

%40 fiyatı 41,75 ₺

Special Price 25,00 ₺

Desteque
Desteque Omega 3 Balık Yağı Genel Destek 60 Yumuşak Kapsül, 500 mg

%39 fiyatı 74,00 ₺

Special Price 45,00 ₺

Desteque
Microfil Kişisel Solunum Koruyucu Maske Yetişkin 1 adet - 1

%52 fiyatı 5,75 ₺

Special Price 2,75 ₺

Microfil
Altapharma Papatya Konsantresi 100 ml
75,00 ₺
Altapharma
Preventivo Prezervatif Feelings 24'lü - 1
59,00 ₺
Preventivo
Preventivo Prezervatif Sensitive 24'lu
59,00 ₺
Preventivo
Microfil Kişisel Solunum Koruyucu Maske Çocuk 1 adet - 1

%52 fiyatı 5,75 ₺

Special Price 2,75 ₺

Microfil
Desteque Beta Glukan 30 Kapsül
53,00 ₺
Desteque
Desteque Passiflora 30 Kapsül
69,00 ₺
Desteque
Avofarm Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml - 1

%36 fiyatı 69,00 ₺

Special Price 44,50 ₺

Avofarm
Kotex Günlük Ped 2 in 1 Regl ve Mesane 22'li - 1

%51 fiyatı 38,75 ₺

Special Price 19,00 ₺

Kotex
Orkid Günlük Ped Uzun Normal 60'lı - 1

%51 fiyatı 38,50 ₺

Special Price 19,00 ₺

Orkid
TheLifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı 337 ml - 1

%32 fiyatı 109,00 ₺

Special Price 74,00 ₺

TheLifeCo
Getwell Night Burun Bandı 8 Adet
22,50 ₺
Getwell
Desteque Enginar, Karahindiba ve Devedikeni 30 Kapsül

%40 fiyatı 85,00 ₺

Special Price 51,00 ₺

Desteque
3 Al 2 Öde
Ece Şeffaf Eldiven - 1
Durex Prezervatif Klasik - 1

%31 fiyatı 95,00 ₺

Special Price 66,00 ₺

Durex
Activex Dezenfektan Aktif Sprey

%52 fiyatı 10,50 ₺

Special Price 4,99 ₺

Activex
Kotex Günlük Ped Normal 20'li

%38 fiyatı 30,75 ₺

Special Price 18,95 ₺

Kotex
Kotex Günlük Ped Eko Uzun 28'li - 1

%34 fiyatı 41,75 ₺

Special Price 27,75 ₺

Kotex
Desteque Biotin 30 Kapsül

%40 fiyatı 55,00 ₺

Special Price 33,00 ₺

Desteque
Orkid Hijyenik Ped Ultra Extra Gece 6'lı - 1

%41 fiyatı 16,50 ₺

Special Price 9,75 ₺

Orkid
Kotex Günlük Ped Uzun 16'lı

%38 fiyatı 30,75 ₺

Special Price 18,95 ₺

Kotex
Desteque B12 30 Kapsül
59,00 ₺
Desteque
Durex Prezervatif Yok Ötesi Ultra Kaygan - 1

%31 fiyatı 154,00 ₺

Special Price 107,00 ₺

Durex
Durex Uyarıcı Jel Intense - 1

%30 fiyatı 90,00 ₺

Special Price 63,00 ₺

Durex
Kotex Ped Ultra Double Gece 12'li - 1

%51 fiyatı 38,75 ₺

Special Price 19,00 ₺

Kotex
Altapharma Yara Bandı Seti - 1
9,99 ₺
Altapharma
Preventivo Prezervatif Sensitive 12'li
42,50 ₺
Preventivo
Durex Jel Natural - 1

%23 fiyatı 82,00 ₺

Special Price 63,00 ₺

Durex

Sağlık Ürünleri

Destekleyici ve düzenleyici sağlık ürünleri, doğru kullanımda insan bedeni için son derece faydalıdır. Metabolizmayı hızlandıran gıda takviyeleri, vitamin ve mineral içerikli tabletler, bitkisel yağ çeşitleri ve farklı medikal ürünler sağlığınıza iyi gelecek ve hayat kalitenizi arttıracak ürünlerden yalnızca birkaçıdır. Rossmann'da aradığınız sağlık ürünleri alternatiflerine kolayca erişebilir ve vücudunuz için doğru ve destekleyici seçenekleri değerlendirebilirsiniz. En kaliteli markaların her yerde bulamayacağınız ürünlerini Rossmann'dan satın alarak hayat kalitenize katkıda bulunabilirsiniz. 

Daha Zinde Bir Vücut İçin Takviye Gıda Çeşitleri Nelerdir?

Doğal besinlerin içeriklerindeki yararlı maddelerin etkisini arttıran ve vücuda ekstra zindelik katan tablet ya da özüt formlu ürünler takviye gıda olarak adlandırılır. Bu ürünler, doğada bulunan besleyici maddelerin bazı özel işlemlerden geçirilerek konsantre hale getirilmesi ile elde edilir. Bitki özleri, sebze ve meyvelerin en faydalı içerikleri ve kimi zaman da bitkisel ya da yararlı hayvansal yağlar kullanılarak geliştirilen bu özel formüller insan vücudunun farklı sistemleri için düzenleyici ve destekleyici özelliklere sahiptir. 

Günlük hayatın getirdiği yorgunluk hissinin ortadan kaldırılması, bağışık sisteminin güçlendirilmesi ve metabolik faaliyetlerin düzenlenmesi için kullanılabilecek takviye edici gıdalar içerdikleri doğal mineraller ve vitamin özleri ile kullanıcılara pratik yollardan sağlıklı yaşamın kapılarını aralar. Susam, limon ve rezene özleri vücut direncini arttırdığı gibi günlük olarak kendinizi daha formda ve dinamik hissetmenize yardımcı olur. Demir, magnezyum ve kalsiyum içeren takviye gıdalar ise güçlü bir vücut yapısı için tercih edilebilecek alternatiflerdir. Vitamin ve mineral çeşitlerinin kana kolayca nüfuz etmesini sağlayan bu ürünler efervesan tablet çeşitleri ile lezzetli aromaları da kullanıcılara sunar. Vişne, limon ya da egzotik mangonun yumuşak tadı ile zenginleştirilen efervesan ürünleri günlük olarak beslenme rutininize ekleyebilirsiniz. Bu şekilde hem vücudunuz için yararlı bir seçeneği değerlendirebilir hem de doğal meyvelerin tadına varabilirsiniz. 

Takviye Edici Gıda Olarak Bitkisel Yağlar

Bitkisel yağ doğal floranın insan sağlığına sunduğu seçeneklerin etkili özlerinin sıkım yolu ile elde edilip tüketilebilir hale getirilmesi ile ortaya çıkar. Takviye gıda olarak kullanılan bitkisel yağlar ise çeşitlilikleri ve faydalı özellikleri ile dikkat çeker. Hindistan cevizi yağı, çörekotu yağı ya da Chia tohumu yağı içerdikleri etken maddeler sayesinde sindirim sistemi başta olmak üzere pek çok vücut sistemini destekleyici özellik gösterir. Enerji veren ve diyetlerde sıkça kullanılan keten tohumu yağı ve yer fıstığı yağı çeşitleri ise uzmanların en çok tavsiye ettiği ürünler arasında bulunur. Bitkisel yağ çeşitleri, vücut gereksinimi ve özellikle de sağlık durumuna göre farklı kullanım alan ve şekillerine sahiptir. Takviye gıda olarak kullanılabilecek bu ürünler bazı durumlarda harici kullanıma uygun olup deri yolu ile de alınabilir. Pamuk yağı, çay ağacı yağı, argan, nane ve okaliptüs yağı gibi seçenekler harici olarak kullanılabilen ve kas ağrılarını gidermek, cildi güzelleştirmek, saç ve tırnakların gücünü arttırmak gibi farklı faydalar sağlayan ürünlerdir. 

Multivitamin Ne Demek?

Vücudun sağlıklı işleyişi ve gelişimi için olmazsa olmaz olan yapı taşlarından biri olan vitaminler meyve sebzelerde bolca bulunur. Ancak mevsim koşullarına göre bazı durumlarda vücudun vitaminden yoksun kalması ya da doğal yollardan alınan vitamin ve minerallerin yetersizleşmesi söz konusu olabilir. Böyle dönem ve durumlar için ise en etkili çözüm vitamin ve mineral tablet çeşitleridir.

İnsan sağlığı ile yakından ilgili olan A, B, C, D, E ve K vitaminlerinin her biri, hem çocuklar hem de yetişkinler için değişik faydalara sahiptir. Kas gelişimini destekleyen, bağışıklık sistemini dış etkenlere karşı hazır hale getiren, kimi zaman hormonların düzenlenmesine yardımcı olan bu vitaminleri doğrudan metabolizmanıza ekleyecek olan vitamin tablet çeşitleri ise size kolay ve etkili bir kullanım alanı yaratır. 

Bütün bu vitamin çeşitlerinin bir araya getirildiği multivitamin çeşitleri ise vücudun bir seferde gereksinim duyduğu tüm takviyeyi alması için kullanılabilecek bir alternatiftir. C vitamini ve B12 vitamini gibi güçlendirici içeriklerin ön plana çıktığı multivitamin çeşitlerinde aynı zamanda magnezyum, demir, kalsiyum ve potasyum gibi sağlığa yararlı mineraller de bulunduğundan tek bir ürün kullanarak vücudu tüm iç ve dış etkenlere hazır hale getirmek mümkündür. Rossmann'da bulabileceğiniz Altapharma ve Desteque gibi ünlü markaların ürünlerini kullanarak siz de kendiniz için en iyi seçimleri yapabilirsiniz. 

Mide Bulantı Bilekliği Nedir?

Mide bulantısı pek çok kişinin ortak problemleri arasında bulunur. Özellikle kadınların hamilelik, regl gibi hassas dönemlerinde engellenemeyen şiddetli mide bulantıları ile başa çıkmaları gerekebilir. Bu durumda kimyasal ilaçlara başvurmak yerine doğal yöntemler denemek sağlık için çok daha etkili bir seçenektir. Bu yöntemlerden en pratik ve kısa sürede sonuç vereni ise mide bulantısı bileklikleridir. Çin alternatif tıbbının bir ürünü olarak ortaya çıkan bu bileklik parmak uçları ve avuç içinde bazı özel noktalara basınç uygulanmasını sağlayarak oldukça kısa sürede en şiddetli mide bulantılarının bile sona ermesine yardımcı olur. Yarattığı etki nedeni ile pek çok kullanıcının favorileri arasına girmeyi başaran ürün, hiçbir ilaç ya da kimyasal içermez. Bu nedenle doğal yaşamayı tercih edenler ve hamile kadınlar için en etkili seçimlerden biri olma özelliği gösterir. Rossmann'da avantajlı fiyatlar ile bulabileceğiniz Getwell gibi markaların ürünleri ise uzun süreli kullanım imkanı ve en pratik çözümleri sunar. 

Her Evde Bulunması Gereken İlk Yardım Malzemeleri Nelerdir?

Sağlığın desteklenmesinin bir diğer boyutu ise kuşkusuz ki aniden ortaya çıkabilecek sağlık sorunları için her daim hazır bulunmaktır. Bu hazırlık için ise her evde kısa sürede pratik bir biçimde kullanılabilecek birtakım ilk yardım ürünleri temin edilmiş olmalıdır. Her evde bulunması gereken medikal ürünler ise şunlardır:

 • Pamuk, plaster, bandaj ve yara bandı gibi ürünler
 • Açık yara tedavileri için oksijenli su ve tentürdiyot 
 • Yara ve yanık kremleri 
 • Ağrı kesici ve ateş düşürücü ilaçlar 

Cinsel Bakım Ürünleri Nelerdir?

Sağlığın önemli kısımlarından bir diğeri ise cinsel sağlıktır. Kaliteli ve güvenli bir yaşam için cinsel sağlık ürünleri her evde bulunması ve doğru bir biçimde kullanımının öğrenilmesi gereken ürünler arasında yer alır. Son yüzyılın en etkili doğum kontrol aracı olan kondomlar cinsel sağlık ürünlerinin başında gelir. Doğum kontrolünün yanı sıra bulaşıcı cinsel hastalıklardan korunmak için de son derece önemli olan prezervatif çeşitleri kullanıcıların gereksinim ve zevklerine göre farklı özellikler eklenerek çeşitlendirilir. 

Siz de Rossmann'da kendiniz için en uygun sağlık ürünlerini bulabilirsiniz. Takviye gıdalardan ilk yardım malzemelerine, cinsel sağlık ürünlerinden bitkisel yağlara kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile Rossmann'ın sağlıkla dolu dünyasına dahil olabilirsiniz!