Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

FA Roll On Invisible Power Men 50 ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Fresh Pulse Erkek Deodorant 150ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Xtreme Invisible Power Erkek Deodorant 150ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Roll-On Freshly Free Grapefruit & Lychee 50 ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Roll-On Freshly Free Cucumber & Melon 50 ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Roll-On Fresh & Free Lime & Coconut 50ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Roll-On Fresh&Free Mint&Bergamot 50 ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Roll-On Fresh & Free Lime & Ginger 50 ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Roll On Aqua  - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Roll On Sport  - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Deodorant Spray Fresh&Free Greyfurt&Lychee 150 ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Deospray Fresh&Free Cucumber&Melon 150 ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA DeoSpray Freshly Lime&Coconut 150 ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Men Deospray Mint&Bergamot 150 ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Men DeoSpray Lime&Ginger 150 ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Sport Deodorant 150ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Pink Passion 48h Fresh Kadın Deodorant 150ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Aqua Kadın Deodorant 150ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Soft&Control Kadın Deodorant 150ml - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA
FA Roll On Pink Passion  - 1

%30 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 39,75 ₺

FA

FA

Henkel’in köklü deneyimi ile 1954 yılından beri dünya çapında kişisel bakımın öncülerinden biri olan FA, vücut bakım ürünleriyle tazelenmiş ve ferah bir cilt hissi yaşatır. Deodorant, antiperspirant, roll on, kolonya ve duş jeli ürünleri karşı konulmaz ferahlığın yanında pürüzsüz bir cilde kavuşulmasını da sağlar. Her cilt yapısına uygun ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen ürünler etkili çözümler sunar. Cilt dostu olan ürünler, duyuları harekete geçiren farklı esaslarıyla birçok kullanıcının gözdesi olmayı başarır.

FA Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir?

Koltuk altı gibi uzun süre boyunca kapalı olan bölgelerde oluşan ter, zaman geçtikte bakteri oluşturmaya ve bakterinin artması ile koku meydana gelmesine neden olur. Bazı besinlerin içerisinde yer alan bileşenlerin tüketilmesi de terleme sonrasında kötü kokunun oluşmasını sağlar. Bu noktada tazelik ve ferahlık sunan FA’nın kişisel bakım ürünleriyle vücudunuzun gün içerisinde kötü kokmasını engelleyebilir, temizlik hissini uzun süre üzerinizde hissedebilirsiniz.

  • FA’nın, vücuda uygulandığı dakikadan itibaren etki eden çok sayıda sprey deodorant, antiprespirant ve roll on çeşitleri bulunur. Deodorant çeşitleri, vücut yüzeyindeki teri ve ortaya çıkan bakteri oluşumunu engelleyerek ya da azaltarak anında tazelik hissi verir.
  • Uzun süre kalıcılık sunan FA deodorantlar, içerisindeki farklı esanslar ile güzel kokmanıza da yardımcı olur.
  • Antiperspirantlar da tıpkı deodorantlarda olduğu gibi, içerisindeki alüminyum tuzlar sayesinde ter çıkış noktalarını geçici süreliğine kapatır ve terlemenin önlenmesini ya da miktarının artmasını engeller. Böylelikle kötü kokuyu engelleyen antiperspirantlar, gelişmiş koruma teknolojisi sayesinde 24 saatten 48 saate kadar etki eder.
  • Roll on ürünler ise mis koku yayan esaslarıyla istenmeyen ter kokusunun önüne geçer. Deri tarafından hızlıca emilen ve ıslaklık hissini kısa sürede yok eden roll on modelleri yapışkan bir his bırakmaz.

Terlemeye Karşı FA Deodorant Çeşitleri ile Gün Boyu Ferah Kalın

Hem kadın hem de erkek deodorant modellerini bulabileceğiniz FA, farklı esans çeşitleriyle her beğeni ve tarza hitap edecek ürünlere yer verir. Geniş ürün yelpazesi arasından baharat, çiçeksi ve taze meyve gibi birçok farklı aromadaki kokuya ulaşabilirsiniz.

Yeni nesil FA kadın deodorant çeşitleri Aqua, Invisible Power, Pink Passion, Fresh&Dry, Floral Protect, Sport Double Power ve Lotus Çiçeği serileriyle birbirinden farklı koku ve özelliklerden oluşur. Floral Protect 48 saate kadar etrafına yaydığı taze çiçek kokuları ile terlemeyle savaşırken Dry Protect ise hızlı kuruma teknolojisi ve içerisindeki mikro kapsüllerle teri içerisinde hapseder. Invisible Power da kıyafetlerinizi lekelenmeye karşı iki kat korur. Meyve ve çiçek kokularının kusursuz birleşiminden oluşan Pink Passion ve berrak suyu çağrıştıran Aqua, gün boyu kendinizi taze hissedebileceğiniz hoş ve hafif bir koku yayar.

FA erkek deodorant serileri ise son derece fresh kokuları ve lekelenmeye karşı güçlendirilmiş formülleriyle, yoğun tempolu anlarda bile evden çıktığınız andaki gibi mükemmel kokmanızı sağlar. Farklı özelliklerdeki Sport, Invisible Men, Sport Double Power, Dark Passion, Attraction Force ve Heat Control gibi özel serilerden oluşan deodorantlar, sevdiğiniz kıyafetleri gönül rahatlığıyla giymenize yardımcı olur.

FA Roll On ile Terlemeye Karşı Bir Adım Önde Olun

FA roll on çeşitleri gaz olarak değil, sıvı halde üretilir. Şişenin ucunda bulunan hareketli bilyenin hareket ettirilmesiyle mis kokular yayan roll on, deri tarafından hızlıca emilerek istenmeyen ter kokusunun oluşmasını önler. Hafızalara kazınacak çiçeksi ve hafif kokusuyla FA Pink Passion roll on, 48 saate kadar süren kalıcılığı ile üstün bir ferahlık sunar. Dermatolojik testlerden geçerek onaylanan bu ürün, beyaz leke karşıtı olma özelliğiyle en sık tercih edilen ürünlerden biri olur.

Fresh&Dry serisinden olan roll on, alkol içermeyen içeriği ve lotus çiçeği özleriyle kalıcı ferahlık sağlar. Yenilenen Fiji Dream serisinde yer alan roll on çeşidi ise “Duo-release” teknolojisi sayesinde vücutta meydana gelen nemi ve gerçekleştirilen hareketi algılayarak içerisindeki koku kapsüllerini harekete geçirir. FA roll on, “double power” gücüyle en yoğun anlarda bile etkisini kaybetmeden ter ve terin neden olduğu kötü kokuyla başarılı bir şekilde mücadele eder.

FA Deodorant ve Roll On Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günün her anında ferah ve temiz hissetmeniz için özel olarak tasarlanan FA roll on ve stick deodorant çeşitleri kendinize olan güveninizi en üst seviyede yaşayabilmenizi sağlar. Her cilt yapısı birbirinden farklı olduğu için, FA deodorant ve roll ol seçerken cildinizin yağına uygun olan ürünü seçmeniz büyük önem taşır. Özellikle yağlı bir cildiniz varsa markanın tasarlamış olduğu pudralı deodorant seçeneklerine yönelmeniz gerekir. Pudralı deodorantlar, yağlı cilde sahip olan kullanıcıların terleme süresini uzatır.

Deodorantlar, içeriğinde yer alan bazı maddeler nedeniyle koltuk altında leke oluşumuna sebebiyet verebilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak ve elbiselerinizin kötü bir görünüme sahip olmaması için, FA kalitesiyle geliştirilen leke önleyici özel deodorantları tercih edebilirsiniz. Roll on seçiminde de, aynı deodorantlarda olduğu gibi, cilt yapınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Kuru yağ teknolojisine sahip olan roll on çeşitlerini seçerek hem kötü kokulardan uzaklaşabilir hem de cildinize nazik bir koruma yapabilirsiniz.

FA ürünlerinden üst düzey memnuniyet alabilmek için aerosol ya da sıvı olan bütün ürünlerin banyo veya duş sonrası kullanılması tavsiye edilir. Açık olan gözeneklere uygulanan deodorant ve roll on çeşitleri, daha etkili ve uzun süreli sonuç verir. Temizlik ve hijyen hissinin tazelenmesi gerektiği anlarda ise temiz ve nemli bir bez ile koltuk altının silinerek ürünlerin kullanılması önerilir.

Dermatolojik testlerden geçen ve alkol içermeyen özel formüle sahip olan FA kişisel bakım ürünleriyle gün boyu tazeliğin keyfini sürebilir ve kıyafetlerdeki leke problemine veda edebilirsiniz. FA’nın kalıcı kokuları ile tanışmak ve zevkinize en uygun olan ürünü seçmek için Rossmann’ın avantajlarla dolu dünyasından faydalanabilir, güvenli alışverişin keyfini hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz.