Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Ağız Bakım Trendleri

Dişlerin ve gülümsemenin genel güzellik, uyum ve denge üzerindeki önemi arttıkça ağız bakım trendleri de her geçen gün değişmektedir. Bu doğrultuda ağız bakım endüstrisi estetik alanıyla birleşerek güzellik için yenilikçi kişisel bakım ve yaşam tarzı hedefleri belirlemektedir. Gülüşünüzü güzelleştirmek için en popüler ağız bakım trendlerini siz de hemen keşfedin.


Doğallık

Güzellik ve ağız bakım endüstrisi trendleri sürekli olarak değişse de doğallığı ön planda tutan bakımlı dişler ve gülüşler her zaman popülerliğini sürdürecektir. Doğallık trendleri ile birleşen sürdürülebilirlik ise ağız bakımında üretimden ambalaja kadar nazik ürünlerin öne çıkmasını sağlamaktadır. Siz de doğal ürünlerle ağız bakım rutininizi komple değiştirerek hem gezegene hem de sağlığınıza gereken değeri verebilirsiniz.

Alterra Diş Macunu Organik Nane İçerikli 5 Kat Etkili

Ksilitol, deniz tuzu ve sodyum fluroitten oluşan formülasyonu düzenli diş fırçalamayla beraber diş çürüklerini önlemeye yardımcı olur. Diş çürüklerini, Paradontozu, diş kirlerini önlemeye yardımcı olur. Mineral temizleme tanecikleri narince diş plaklarını çıkartırken dişlerinizin sağlıklı olmasına katkıda bulunur. Organik nanenin doğal aroması gün boyu ferah bir ağız kokusunu sağlar. Organik arnika çiçeği içerir. Vegan üründür. Natrue Sertifikalı üründür.

Hemen Satın Al...

Dentiste Probiotic Tüp

Ağız bakımına yoğun şekilde ihtiyaç duyan kişilere özel diş macunudur. Soya fasulyesinin tohumunun fermantasyonundan elde edilen Lactobascillus Probiyotiklerinin yanı sıra CPS, Çinko Laktat ve Sodyum Florür ile geliştirilmiş formülü sayesinde ağız bakımına yoğun şekilde ihtiyaç duyan kişilere özel diş macunudur.

Hemen Satın Al...

Humble Kavanoz Diş Macunu Charcoal

Tamamen doğal, zaman içinde test edilmiş iyilikle paketlenmiş nazik ama etkili malzemelerle fırçalama oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyın. Diş macunu kavanozlarının dört lezzetli çeşidi vardır - kömür, kola, taze nane ve çocuklar için çilek, yeniden mineralize edici diş macunu formülü daha güçlü diş minesini teşvik eder. Ürün hem vegan hem de cruelty free olduğundan, dişlerinizi taze ve sağlıklı tutarken dişlerinizi içiniz rahat bir şekilde fırçalayabilirsiniz.

Hemen Satın Al...

Zubio Organik Diş Macunu Aloe Vera ve Karanfil Diş Eti Bakımı

Bentonit kil, mür, karanfil, adaçayı, nane ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde dişlerinizi temizlerken diş eti hassasiyetinin azaltılmasına yardımcı olarak diş eti yenilenmesine yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Organik sertifikalıdır. İçeriğindeki mür, karanfil, adaçayı ile dişeti enfeksiyonları, iltihaplarını önlemeye ve diş ağrılarının azaltılmasınayardımcı olurken nane ve aloe vera ile ağız kokusunun giderilmesine yardımcı olur. Bentonit kil katkısı ile, ağızın doğal pH değerinde tutulmasını destekler. Böylece diş çürümelerini engellemeye yardımcı olur. Diş etlerine iyileştirici ve remineralize edici etki eder. Alkol, tatlandırıcı, sentetik koku, PEG, boyarmadde, koruyucu, formaldehit, florür, SLS/SLES sülfat, paraben, silicon, GDO içermez. Geridönüştürülebilir metal ambalaj kullanılmıştır.

Hemen Satın Al...

Beyazlık

Estetik diş hekimliğinin gelişmesi ile ortaya çıkan diş beyazlık trendleri, son zamanlarda sosyal medyadan tüm dünyaya yayılan en popüler ve dikkat çekici akımlardan biridir. Bembeyaz ve parlak bir gülümseme, hayatınız üzerinde hayal edebileceğinizden daha büyük bir etkiye sahip olabilir. Beyazlatıcı ağız bakım ürünleri ile inci beyazı dişler ve parlak gülüşler yaratabilir, kişisel veya profesyonel ilişkilerinizi bile etkileyebilirsiniz.

Prokudent Diş Macunu Diş Beyazlatıcı Etkili

Dişlerinizin doğal beyazlığını geri kazandırır. (Doğal diş tonuna göre farklılık gösterebilir) İçerdiği özel aktif madde sayesinde kahve, çay veya tütün mamullerinin kullanımından oluşan ve dişin rengini değiştiren diş plaklarının çözülmesini sağlar. Günlük kullanım için uygundur.

Hemen Satın Al...

Signal Diş Macunu White Now

Tek fırçalamada anında beyaz dişler. Devrim yaratan özel mavi ışık teknolojisi ile dişleriniz tek fırçalamada anında daha beyaz görünür. Diş lekelerini gidererek beyazlık sağlayan formülü sayesinde düzenli kullanımda daha da beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar. Signal White Now florid içeren bir diş macununun sunduğu tüm koruyucu özellikleri içerir, uzun süreli ferahlık sağlar ve günlük kullanım için uygundur. Klinik olarak kanıtlanmıştır.

Hemen Satın Al...

Sensodyne Diş Macunu Nourish Sağlıklı Beyazlık

Sensodyne Nourish Sağlıklı Beyazlık günlük diş macunu dişleri hassasiyete karşı korurken aynı zamanda dişleri besler ve güçlendirir. Etkili ve hassas beyazlatmaya yardımcı olur. Doğal nane ve citrus içerir. Doğal nane ve citrus içerikleri ile etkili ve hassas beyazlatmaya yardımcı olur. Doğaya karşı duyarlı: Tamamen geri dönüştürülebilir ambalaj. Sensodyne Nourish, dişleri hassasiyete karşı korurken biyoaktif mineraller ile dişleri besler ve güçlendirir. Bu besleyici özelliği ile ağız florasının doğal dengesini korumaya yardımcı olur. Sensodyne Nourish Sağlıklı Beyazlık hassas dişler için günlük diş macunudur. Günde iki kez fırçalama ile, dişlerinizi hassasiyete karşı korumaya şimdi ve gelecekte yardımcı olur.

Hemen Satın Al...

Oral-B Diş Eti ve Diş Minesi Onarım Hassas Beyazlık

Oral-B Diş Eti ve Diş Minesi Onarım Hassas Beyazlık, günlük bir diş macunudur ve diş etini yeniden canlandırmaya ve diş minesini onarmaya yardımcı olur. Plağı nötralize eder Asitli aşınmaya karşı dişi korur ve diş minesini onarmaya yardımcı olur. Lekeleri ve kalıntıları nazikçe giderir ve engeller.

Hemen Satın Al...