Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakımı

Kapsamlı bir yaşlanma karşıtı cilt bakım rutini, cildinize yapacağınız en iyi yatırımdır. Erken yaşta etkili ve doğru ürünlerden oluşan yaşlanma karşıtı ürünlerle ince çizgilerin, kırışıklıkların ve donuk görünüm dahil olmak üzere gözle görülür yaşlanma belirtilerini iyileştirmeye başlayın.


Yüz Bakım Ürünleri

Cildinize iyi bakmaya başlamak için hiçbir zaman çok geç değildir. Yaşınıza uygun olarak cilt bariyerini onarmaya ve korumaya yardımcı olan Hyaluronik Asit, Q10 ve retinol gibi etkili bileşenlerle formüle edilen serum, tonik, nemlendirici ve temizleyicileri kullanabilirsiniz.

Isana Lifting Serum Q10

Anti-aging formülü ile etkili bir cilt bakımı sağlamaya yardımcı olan Isana Cilt Lifting Serum Q10 Kırışıklık Önleyici 30 ml, hem ince hem de derin çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Rossmann'ın yüz bakım serumları içinde yer alan ürün, cildinize genç bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. +25 yaş için uygun olan serum ürünü, kırışıklıkları azaltmaya ve yavaşlatmaya yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan Q10 ve E vitamini sayesinde UV ışınlarından cildi koruyarak canlı ve parlak bir görünüm sağlıyor. Antioksidan içeren formülü cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasına yardımcı oluyor. Cildin serbest radikallere karşı korunmasına katkıda bulunuyor.

Hemen Satın Al...

Alterra Anti Age Orkide

Özellikle olgun ve yıpranmış ciltler için geliştirilmiş olan maske içeriğindeki zengin ve yoğun organik argan yağı, organik soya yağı, organik shea yağı ve kakao yağı sayesinde cildi canlandırır ve yenilenme sürecini destekler. Değerli orgikde özü ve organik zeytin yağı ile badem yağı ayrıca cildi besler ve şımartır. Gingko ağacın yaprakları, doğal Q10 ve E vitamini cildi serbest radikallere karşı korurken erken cilt yaşlanmasına karşı da etkilidir. Bitkisel gliserin cildi nem yönünden besler ve doğal canlılığını korur.

Hemen Satın Al...

L’Oréal Paris Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

Yaşlanma karşıtı yüksek konsantre aktifler 3'lü etki. Zenginleştirilen formülü ile cilde hızla nüfuz eder. Cilt dokusunu düzeltir. İçerdiği ProXylane ile cildin destek liflerini güçlendirerek cilt dokusunu düzeltir. Cildi sıkılaştırır ve toparlamaya yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Hemen Satın Al...

Nivea Gündüz Kremi

Nivea Hyaluron Cellular Filler Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi SPF15 hücre aktifleştiren* Saf Hyaluron ve Kolejen tetikleyici içerikleri ile 1 haftada gözle görülür sonuç sağlar. Cildi dolgunlaştırır, pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır. SPF 15 içeren ve nazik yapıya sahip hücre aktifleştiren formül etikili sonuçlar için hızlıca emilir. Kırışıklıklar doldurulur ve cilt sıkılığı artar. Hücre yenilenme süreci hızlanır. Cilt yoğun nem ile yenilenir. Pürüzsüz ve ipeksi bir cilt hissi sağlar. Cildi UV ışınlarının etkisinden kaynaklanan cilt yaşlanmasına, hücre hasarlarına ve yaşlılık lekelerine karşı korur.

Hemen Satın Al...

Göz Çevresi Bakım Ürünleri

Hassas göz çevresi genellikle yaşlanma belirtilerinin ilk görüldüğü yerdir. Göz çevrenizde ince çizgiler görmeye yeni başlamış olsanız bile anında pürüzsüzleştirmek ve aydınlatmak için retinol gibi güçlü içeriklere sahip yaşınıza uygun göz çevresine özel kremleri uygulayabilirsiniz.

Isana Prokolajen Enerji Göz Kremi

Mevcut kırışıklıkları azaltır. Boşluk önleyici etkilidir. Her cilt tipine uygundur. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Kontakt lens kullanıcıları için uygundur. Bu tarif %100 mikroplastik içermez. Vegan üründür.

Hemen Satın Al...

Alterra Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi

Olgun ciltler için uygun olup, özellikle yaşa bağlı olarak bakıma ihtiyacı olan göz çevresi için geliştirilmiştir. Organik tarımdan elde edilen shea yağı ve argan yağının birleşiminden oluşan zengin içerikli, yoğun bakım sağlayan kombinasyon sayesinde göz çevreniz beslenmesine destek olur. Macademya fındığı ve badem yağı ile değerli orkide özleri ayrıca göz çevrenize bakım için yardımcı olur. Gingko ağacı yaprağı özü, doğal Q10 ve E vitamini serbest radikallere karşı korur ve erken yaşlanmaya karşı savaşır. Bitkisel gliserin yoğun nem deposudur. Buna ek olarak çuha çiçeği yağı ve organik badem yağı kadifemsi bir cilt hissi için yardımcı olur. Natrue sertifikalı üründür.

Hemen Satın Al...

Nivea Luminous630 Koyu Halka Karşıtı Göz Bakım Kremi

Yeni Nivea Luminous630 Koyu Halka Karşıtı Göz Bakım Kremi aydınlanmış ve genç görünümlü göz çevresi için 4 haftada gözle görülür sonuç sağlar. LUMINOUS630® pigmentasyonu dengeler ve koyu halka görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Enerji veren kafein göz torbalarını azaltmak için yorgun gözlerdeki şişliği alır. Hyaluronik Asit cildi nemlendirir ve ince çizgileri & kırışıklıkları azaltır.

Hemen Satın Al...

The Purest Solutions Göz Altı Torbalanma Ve Morluk Karşıtı Bakım Serumu

Göz altı torbalanmalarını ve cilt tonu farklılıklarını hedefler. Gözaltının aydınlık ve dinlenmiş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Göz çevresinde oluşan yaşlanma görünümünün azalmasına yardımcı olarak göz çevresine bakım yapar ve ışıltılı bir görünüm almasını sağlar.

Hemen Satın Al...