Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Sağlıklı Dişler İçin Ağız Bakım Rutinleri

Ağız bakım rutini söz konusu olduğunda başarının anahtarı önleyici bir yaklaşımdır. Dişlerinizi ve diş etlerinizi temizleme gibi önleyici bakım alışkanlıklarını hayatın erken dönemlerinde takip ederseniz sağlıklı dişlere ve gülüşlere sahip olmanız mümkündür. Ağız bakım rutininize kesinlikle eklemeniz gereken adımları hemen keşfedin.


Düzenli Fırçalama

Ağız bakım rutinlerinin ilk ve en önemli adımı düzenli bir şekilde dişlerinizi fırçalayarak temizlemektir. Dişlerinizi fırçalamak, dişlerin çevresinde ve ağızda biriken bakterileri yok ederek ferah nefesin korunmasına ve diğer ağız bakım sorunlarının önlenmesine yardımcı olur. Ne kadar yorgun veya yoğun olursanız olun inci beyazı ve sağlıklı dişlere sahip olabilmek için günde en az iki defa iki dakikanızı fırçalama işlemine ayırmayı unutmayın.

Alterra Bambu Diş Fırçası Yumuşak

Uzunlu kısalı kıllar dişlerin derinlemesine temizliğini sağlar, diş ve diş etlerini korur. Uzun kıllar zor ulaşılan bölgelerin temizliğini sağlarken; kısa kıllar ise diş yüzeyindeki plak oluşumunu ve diş çürümesini önlemeye yardımcı olur. %100 biyolojik parçalanabilir bambudan üretilmiştir. Fırça kılları hint yağından yapılmıştır. Fırça sapı ergonomiktir. Vegan üründür. Natrue sertifikalıdır.

Hemen Satın Al...

Prokudent Diş Fırçası Diş Eti Bakımında Etkili, Ekstra Yumuşak

Ağız sağlığı için dişlerin düzenli fırçalanması kadar doğru fırçanın kullanılması da son derece önemlidir. Bu bakımdan ideal bir ürün olan Prokudent diş fırçası, Rossmann’ın kişisel bakım kategorisi altında yer alan diş fırçaları kategorisindedir. Mikro yumuşak fırçalara sahip olan diş fırçası, ulaşılması güç olan diş aralarına dahi ulaşır ve etkili bir temizlik sağlar. Yumuşak dokulu fırçası ile diş ve diş etini zedelemeden temizler. Kaydırmaz fırça sapı sayesinde de kolay bir şekilde kavranır. Prokudent diş fırçası, halka tasarımlı mikro yumuşak fırça kıllarına sahiptir. Diş fırçası özel yapısı sayesinde ulaşılması güç noktalara da ulaşır. Diş ve diş etlerini zedelemeden temizlik sağlar. Ergonomik tasarımı sayesinde kayma yapmaz ve kolay bir şekilde kavranır.

Hemen Satın Al...

Oral-B Diş Fırçası Pro Health Charcoal Sensitive Criss Cross

Oral-B Pro-Health CrissCross Diş Fırçası, diş etleri üzerinde nazik olmakla birlikte, temizlik ve plak çıkarma için kömür karıştırılmış yumuşak uçlu kıllara sahiptir. Üstelik, eşsiz CrissCross fırça kılları, yüzey lekelerini gidererek dişleri nazikçe beyazlatır. Plakları gidermek ve uzaklaştırmak için zıt yönlerde konumlandırılmıştır.

Hemen Satın Al...

Humble Brush Diş Fırçası Soft Beyaz

%100 doğal, ekolojik ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bambu ağacından, elde üretim yapılmıştır, doğada geri dönüşebilir özelliktedir. Özel üretim kılları, hızlı bir şekilde kuruyarak bakteri oluşumuna mani olur. Diş hekimleri tarafından tasarlanan kılları, ağız ve diş sağlığını korumak üzere tasarlanmıştır. Dünyaya, çevreye ve doğaya saygılı yaklaşımı ile dikkat çeken humble brush diş fırçaları, ağız bakımınız için organik bir seçenek oluşturur.

Hemen Satın Al...

Fırça Değişimi

Günde en az iki defa dişlerinizi düzenli fırçalamak, ağız bakım rutini için önemlidir. Fırçalamak, ağız bakımı rutininin önemli bir parçası olsa da diş fırçanızı düzenli olarak değiştirmeye de dikkat etmeniz gerekir. Ne de olsa temiz ve sağlıklı diş ve diş etleri, temiz bir diş fırçasıyla başlar. İdeal olarak diş fırçanızı her üç ayda bir değiştirmeniz gerekir, ancak yakın zamanda hasta olduysanız hemen değiştirmeye özen gösterin.

Ağız Bakım Suyu Kullanımı

Ağız bakım rutininize ferahlatıcı bir bakım suyu eklemek, güne taze bir başlangıç yapmak veya yenilenmek için en önemli adımlardan biridir. Ağız bakım suyu, aynı zamanda diş fırçanızın ve hatta diş ipinin bile ulaşamadığı yerlerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Siz de günlük bakım rutininize düzenli olarak ağız bakım suyunu dahil ederek diş minesini güçlendirmeye, çürükleri önlemeye ve bakterileri azaltmaya yardımcı olabilirsiniz.

Prokudent Ağız Bakım Suyu Yoğun Ferahlık Verici

İçerisindeki etken maddeler sayesinde diş fırçasının ulaşamadığı bölgelere ulaşarak dişe zarar verecek maddelere karşı korumaya yardımcı olur. Uzun süre etkili formülü ağızda yoğun bir ferahlık oluşturur. Alkol içermez.

Hemen Satın Al...

Alterra Ağız Çalkalama Suyu 5 Etkili Bakım

5 etkili bakım özelliği ile, diş taşına, diş çürümesine, plak oluşumuna karşı korurken, diş minesine bakım yapar ve tazelenmiş bir nefes oluşmasına yardımcı olur. İçeriğindeki organik nane plaklara, diş taşı oluşumuna ve çürüklere karşı dişleri korur, diş minesinin güçlenmesini destekler. Günlük ağız ve diş bakımı rutininizi etkili şekilde tamamlar. İçeriğindeki çinko ile plak oluşumunu engeller ve diş etlerinin bakımını destekler. Florür ve kalsiyum kombinasyonu diş fırçasının ulaşamadığı yerlerde bile çürümelere karşı korumada destek olur. Organik nane yağları ile ağızda uzun süren taze bir his oluşmasına yardımcı olur. Sodyum florür (500 ppm F) içerir. Deniz dikeni bitkisi özü içerir. İçerisinde Alkol içermez. Vegan üründür. Natrue Sertifikalı üründür.

Hemen Satın Al...

Listerine Ağız Gargarası Total Care Zero

Günde 2 kez kullanıldığında, ağzınızın tamamını temizler ve diş hassasiyetinin sebepleri ile savaşır. Ani ve keskin hassasiyet hissine karşı koruma oluşturur. Ağzın içindeki ulaşılması güç bölgelerde bile diş minesini güçlendirir. Diş eti çekilmelerini önlemeye yardımcı olmak için diş etlerinin sağlıklı kalmasını sağlar, böylece diş eti çizgisinin altındaki hassas bölge daha iyi korunmuş olur. Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır. Dişlerde hijyen sağlar ve nefesinizi tazeler.

Hemen Satın Al...

Parodontax Ağız Bakım Suyu Ekstra Ferah

Diş eti sorunları, plakların birikmesi sonucu oluşabilir. Diş eti çizgisi etrafındaki ve dişler arasındaki plağın ortadan kaldırılması diş eti sorunlarını önlemeye yardımcı olur. Her gün uyguladığınız, ağız bakım rutininizin bir parçası olarak, Parodontax Ekstra Ferah Günlük Ağız Bakım Suyu’nu kullanınız. Diş etlerine karşı nazik olacak şekilde geliştirilmiştir. Diş ve diş etlerini sağlıklı tutmaya yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İçeriğindeki florür ile dişleri güçlendirmeye yardımcı olur. Ferah bir nefese sahip olmanıza yardımcı olur. Alkol içermez.

Hemen Satın Al...

Diş İpi Kullanımı

Sadece fırçalayarak ağız bakımının tamamlandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Nitekim ulaşılması zor olan dişler arasındaki bölgelerdeki bakterileri temizleyerek ağız hijyeninin korunması için diş ipi kullanımını bakım rutininize mutlaka eklemeniz gerekir. Günde iki kez diş fırçalama ve günlük diş ipi kullanımından oluşan düzenli bir ağız bakımı rutini uygulayarak ağzınızın ve dişlerinizin harika görünmesini ve hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Prokudent Diş İpi Nane Aromalı, Hassas

Özellikle hassas dişlerde bakteri oluşumuna neden olan diş taşlarını ve yemek artıklarını temizlemeye yardımcı olur. Kullanım esnasında ipin hacmi genişler ve böylece daha etkili temizlik sağlar. Protez, implant, diş teli kullananlar ve dış aralarında boşluk bulunan kişilerin kullanımı için idealdir. İçerdiği nane aroması ağız içinde ferah bir his yaratır. Cera Microcristallina ve Aroma (Nane) içerir.

Hemen Satın Al...

Tepe Diş İpi Mini Flosser Çatallı

Diş fırçasının ulaşamadığı diş araları için uygundur. Diş etine zarar vermeden dişinizin arasındaki zorlu bölgelere ulaşarak temizler ve daha güzel bir görünüm elde eder. Yemekten sonra veya dişlerinizi fırçaladıktan sonra isteğe bağlı kullanılabilir. Dişlerinizin arasındaki ulaşılmayacak yerlere temas ettirerek temizliğini sağlayınız.

Hemen Satın Al...

Oral-B Diş İpi Pro Expert Clinic

Oral B Pro-Expert Clinic Line diş ipi diş plağını etkin bir biçimde temizlerken diş etlerine karşı hassastır. Diş plağını etkin bir biçimde temizler. Ferahlık ve serinlik hissi verir. Parçalanmaya karşı dayanıklıdır.

Hemen Satın Al...

Sensodyne Diş İpi Total Care Gentle Floss

Özel lifli dokusuyla dişler arasındaki ulaşması en zor noktalara bile yetişerek diş etinize zarar vermeden plağı temizlemeye yardımcı olur, hassasiyet yaratmaz. Lifli yüzeyinde florür bulunur ve sahip olduğu nane aromasıyla ferahlık verir. Diş hekimleri her gün en az 1 kere diş ipi kullanılmasını öneriyor.

Hemen Satın Al...

Arayüz Fırçası Kullanımı

Birçok kişiye şaşırtıcı gelse de diş eti hastalıklarıyla mücadele için arayüz fırçası kullanımı giderek önemli hale gelmektedir. Bu özel fırçalar, dişlerinizin arasından yiyecek ve plak parçalarını uzaklaştırarak diş eti hastalıklarını önlemeye katkıda bulunur. Arayüz fırçası dişlerinizin arasını nazikçe temizlemek için tasarlanmış küçük fırçalı başlıklara sahiptir. Boşluk miktarına göre ön ve arka dişler için farklı boyutlarda arayüz fırçaları kullanabilirsiniz.

Prokudent Diş Ara Fırçası ISO 0

Ağız ve diş sağlığının korunabilmesi için kullanılan diş fırçaları, istediğiniz sonucu elde etmenizde yetersiz kalabilir. Prokudent diş ara fırçası ISO 0 32 parça, bu yetersizliği giderebilmek adına ağız boşluğundaki yemek artıklarının temizlenmesine yardımcı olur. İnce yapısı sayesinde diş fırçalarının ulaşamadığı noktalara ulaşan ürün, düzenli kullanımda diş ve diş eti problemlerinin önlenmesinde etkili olur. Prokudent diş arası fırçası ağız ve diş sağlığını korumak, oluşabilecek çürüklerin önüne geçebilmek ve eksiksiz bir kişisel bakım rutinine sahip olmak isteyenleri arzu ettikleri ideal deneyimle buluşturur. Prokudent diş arası fırçasının çapı 2 milimetre genişliğindedir. Ürün, boyutları ile ince fırçalar arasında yer almaktadır. Plastik kaplı tel tasarımı kullanım kolaylığı ile hassas bir temizlik sağlar. Ürünün içeriğinde 32 adet fırça yer alır.

Hemen Satın Al...

Prokudent Diş Arası Fırçalama Seti

Gün içerisinde her ne kadar düzenli olarak dişlerinizi kaliteli bir diş fırçası ile fırçalarsanızda, bu tek başına ağız sağlığınızı korumaya yetmez. Bakterilerden ve yemek artıklarından tamamen arınmak için ağız ve diş bakımını en iyi şekilde yapabilmelisiniz. Prokudent Diş Arası Fırçalama Seti, dişlerinizdeki en ulaşılması zor yerleri dahi temizleyebilmeniz için özel olarak üretilmiştir. Interdental alanlara ulaşabilmek için ergonomik sap ve 2 ayrı kafaya sahiptir. Prokudent Diş Arası Fırçalama Seti ile dişlerinizi, daha önce hissetmediğiniz kadar temiz hissedebilirsiniz. Ulaşması en zorlar yerlere ulaşarak etkili bir temizlik sağlar. Setin içerisinde ergonomik kaydırmaz fırça sapı ve 2 farklı başlık mevcuttur. Ayna ürüne dahildir. ISO boyutu 2: tel Ø yaklaşık 0,6 mm ve ISO boyutu 3: tel Ø yaklaşık 0,65 mm ölçülerindedir.

Hemen Satın Al...

Tepe Arayüz Fırçası Angle Saplı 0.6 mm Mavi

Arayüz fırçalarımız İsveç Diş Hekimliği ve Internasyonel Diş Hekimlerinin tecrübeleri ile bağlantılı olarak geliştirilmiştir. Benzersiz Dizayn edilmiş sap kısmı ve özel seçilmiş kıllar, dayanıklılık ve temizliği garanti etmektedir. Çalışmalar gösteriyor ki diş arası fırçasının diş ipi ile beraber kullanımı sadece plağı uzaklaştırmakla kalmayıp aynı zamanda hastalar tarafından daha kolay uygulanmaktadır. Tüm boylar plastikle kaplanmış tele sahip olup, güvenli ve hassas temizlik için idealdir. Uzun araştırma sonuçlarından elde edilen eşsiz geniş sap kısmı kullanıcıya rahat ve kuvvetli kavrama kolaylığı sağlamaktadır.

Hemen Satın Al...

Oral-B Arayüz Fırçası 228 mm

Oral-B Interdental (Arayüz) Diş Fırçası köprüler, diş telleri ve diş aralarındaki geniş boşluklarda etkin temizlik sağlayarak dişlerinizi temiz ve sağlıklı tutmanıza yardımcı olur. Köprü, diş telleri ve geniş diş aralarının etrafında etkin temizlik sağlar. Dar bölgelerde hareket kolaylığı sağlar. Maksimum erişim sağlar. Diş fırçasını değiştirmeyi basitleştirir. Güvenli ve etkin biçimde bakteri plağını ağzınızdan uzaklaştırır. Ameliyat sonrası bakım, implant bakımı, doku travması ve ilaç uygulamasında kullanılan değiştirilebilir yumuşak köpük fırça başlıkları ile uyumludur. Taşınabilirdir. Bu sayede gittiğiniz yere beraberinizde götürebilirsiniz. Rahatlık ve temizlik için fırça başlığına dokunmadan açıyı değiştirmenize izin verir. Fırça başlığının açısını değiştirerek zor interdental (arayüz) bölgelere erişmenize yardımcı olur. Hareketi kolaylıkla kontrol etmenizi sağlar. Havalandırılabilir hijyenik saklama sağlar.

Hemen Satın Al...