Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Normal Cilt Haftalık Bakım Ürünleri

Temizleme

Alterra Bioalg Temizleme Yağı

Alterra temizleme yağı Kenya’nın dağlık bölgelerinden organik yosun, organik salatalık ve organik avokado yağı içerir. Cildi makyajdan nazikçe ve derinlemesine temizler ve cildin neminin korunmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur. Vegan üründür. Natrue (doğal içerikli kozmetik ürün) sertifikalıdır. Klimaneutral (iklime zarar vermeyen) sertifikalı üründür. Şişe (kapak hariç) %100 geri dönüştürülmüş malzemeden yapılmıştır.

Hemen Satın Al...

Nivea Sivilce Karşıtı Beyaz Kil Maskesi

Yeni Nivea Sivilce Karşıtı 3'ü 1 Arada Beyaz Kil Maskesi sivilcelere neden olan etkenlerle savaşır, tıkanmış gözenekleri açar ve sıkılaştırır, cildi siyah noktalardan arındırır. Mükemmel ve pürüzsüz görünen bir cilt sağlar. Ayrıca 3'ü 1 arada ürün kullanımı sayesinde günlük temizleme jeli, peeling veya maske olarak kullanılabilir.

Hemen Satın Al...

Garnier Peeling

Tıkalı gözenekleri arındırır, inatçı siyah noktaları bile görünür şekilde azaltır, iki boyutlu peeling parçacıkları ve ultra emici kömür içeriği ile cildi siyah noktalardan arındırır. Yaban mersini özü ve slaisilik asit içeren formülü ile siyah noktaların tekrardan oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

Hemen Satın Al...

Canlandırma

Isana Yüz Peelingi

Pro-vitamin B5, aloe vera ve greyfurt özü içeren Isana peeling cildinizi temizler ve peeling yapar. Cildiniz bu sayede daha bakımlı ve pürüzsüz görünür. Tüm cilt tipleri için uygundur. Cilde uygunluğu dermatolojik olarak onaylanmıştır. Vegan üründür.

Hemen Satın Al...

Neutrogena Peeling Jel

Siyah noktaların oluşmasını engellemeye yardımcı olur. İçeriğindeki siyah noktalarla savaşan bileşenler sayesinde gözenekleri derinlemesine temizler, 3 hafta boyunca siyah noktaları uzak tutar. Siyah noktaları uzun süreli olarak azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Hemen Satın Al...

L’Oréal Paris Detoks Maske

Canlı ve ışıltılı bir görünüme sahip cildin temel sırlarından bir tanesi iyi bir cilt temizliğidir. Yüz bakımı maskeleri, cildinizin derinlemesine temizlenmesinde ve kaybettiği nemi geri kazanmasında önemli rol oynayabilir. L’Oréal Paris Detoks Maskesi, içeriğinde yer alan üç farklı kil sayesinde ölü hücrelerin cilt dokusundan ayrılmasına yardımcı olur ve cilt bakımını sağlar. Detoks maskesi içeriğindeki arı kil cilt pürüzlerini ve yağı temizlerken, montmorillonit kili cildi kusursuzlaştırır, rhassoul kili ise cilt temizliğine katkı sağlar. Düzenli kullanımda cildin sebum dengesi sağlanır, ışıltılı ve canlı bir görüntü ortaya çıkar. Ölü hücreler arınmış olduğu için cildiniz daha rahat nefes almaya başlar.

Hemen Satın Al...

Nemlendirme

Isana Hydrojel Yüz Maskesi

Değerli Hyaluron ve alg ekstresinden oluşan yumuşak formülasyonu sayesinde ISANA Hydrojel yüz maskesi cildinize yapışkan bir his vermeden nem sağlayarak ihtiyacı olan bakımı yapar. Jel yapısı sayesinde cildin ihtiyacı olan bakım bileşenlerini cildin maskeden optimal şekilde almasını sağlar. Işıl ışıl, pürüzsüz bir cilt görünümü için geliştirilmiştir. Tüm cilt tipleri için idealdir. Cilde yoğun nem sağlar. Anında ferahlatma etkisi sağlar. Hyaluron& Alg ekstresi içerir. Mikroplastik içermez. Cilde uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır. pH bakımından cilde uyumludur. Vegan üründür.

Hemen Satın Al...

Ziaja Nemlendirici Krem

Cilt tarafından anında emilir. Kolajen sentezi aktivatörü sayesinde cildi rahatlatır, yoğun nemlendirir, cildin sıkılığını ve elastikiyetini geri kazandırır. Tahrişleri yatıştırır. Makyaj bazı olarak kullanılabilir. Aktif içerikler: Keçi sütü proteinleri, Kahverengi alglerden elde edilen mannüronik asit.

Hemen Satın Al...

Nivea Nemlendirici Günlük Bakım Krem

Aqua Effect canlandırıcı günlük bakım kremi, e vitamini ve Hydra IQ ile zenginleştirilmiş formülüyle yoğun nemlendirme sağlar. Kremi, temiz yüze yukarı doğru küçük dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın, göz çevresinden sakının.

Hemen Satın Al...