Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Kampanya Bilgilendirme Metni

Bu kampanya Rossmann Türkiye tarafından 01.11.2021 – 30.11.2021 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Rossmann mağazaların da uygulanmaktadır (online mağaza hariç).

Rossmann Mağazaları Hediye Çeki Kazanma Detayları:

Rossmann mağazalarında tek seferde yapılan “Tek seferde yapılan 150TL’lik Nivea Yüz Bakım Ürünü Alışverişine 50TL değerinde Rossmann Hediye Çeki” verilecektir. Alışveriş çeki kazanmak için minimum 150 TL tutarında Nivea Yüz Bakım Ürün alışverişi yapılmalıdır. 150TL’lik Nivea Yüz Bakım Ürünü alışverişinde kazanılan 50TL hediye çeki kodu ek bir fiş ile verilecektir. İşbu kampanyaya göre tek fişte en fazla 1 adet 50TL hediye çeki kazanılabilecektir. İlgili alışverişin iptal talebi olması durumunda iade işlemi hediye çeki fişi ile beraber yapılacak ve hediye çeki de iptal edilecektir. İade esnasında hediye çekininin bulunmaması durumunda çek tutarı ödeme yapılan bedelden düşülecektir. Hediye çeki kazanma 01.11.2021 - 30.11.2021 tarihleri arasındaki Nivea Yüz Bakım Ürünü alışverişlerin de geçerlidir.

Rossmann Mağazaları Hediye Çeki Kullanma Detayları:

Kazanılan hediye çekleri Rossmann mağazalarında hediye çekler bir sonraki Rossmann alışverişinde kullanılabilecek olup, çeklerin son kullanım tarihi 31.12.2021 olarak belirlenmiştir. Alışveriş çekleri, bir fişte tek seferde olması koşuluyla kullanılabilir. Tek seferde bir alışverişte en fazla 1 hediye çeki kullanılabilir. Alışveriş çekleri nakite çevrilemez, bölünemez ve tek seferde kullanılabilir. İlgili alışverişin iptal talebi olması durumunda iade işlemi hediye çeki fişi ile beraber yapılacak ve hediye çekleri de iptal edilecektir. Kullanılan hediye çekleri sonrasında iade talebi olması halinde kullanılan hediye çeki tutarı düşülerek kalan tutar iade edilecektir. İade esnasında hediye çekininin bulunmaması durumunda çek tutarı ödeme yapılan bedelden düşülecektir. Mağaza alışverişinde kazanılan hediye çekleri sadece mağaza alışverişlerinde kullanılabilir. Hediye çeklerin kullanımına Kdv%0 ürün grupları (sigara vb) dahil değildir. Opet istasyonları satış noktalarında yapılacak alışverişlerde geçerli değildir. Online mağazadan yapılan alışverişlerde kullanılamaz. Kazanılan çekler 31.12.2021 tarihinden itibaren geçerliliğini yitirecektir.