Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Günlük Cilt Bakım Rutini

Günlük güzellik rutinleri, kendinizdeki değişiklikleri fark edebilmeniz çok önemli bir uygulamadır. Üstelik günlük bakım için kompleks ürünler kullanmanıza da gerek yok. Cilt tipiniz ne olursa olsun temizleme, canlandırma ve nemlendirme adımları yeterlidir. Siz de bu üç adımın cildinizi güçlendiren ve enerjinizi canlandıran günlük ritüeliniz olmasına izin vererek değişimi başlatın.


Temizleme

Cilt tipiniz ne olursa olsun, iyi bir temizleyici tüm bakım rutinlerinin temel taşıdır. Makyajı çıkarmak ve cildinizin gün boyunca topladığı tüm kir, yağ, ölü cilt hücreleri ve diğer yabancı maddelerden kurtulmak çok önemlidir. Tıkanmış gözenekler, donukluk ve sivilce sorunlarını önlemek için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez cildinize uygun ürünlerle temizleyebilirsiniz.

Canlandırma

Günlük bakım rutinine canlandırıcı bir tonik eklemek, cildin iyice temizlenmesine ve tazelenmiş hissetmesine yardımcı olur. Canlandırma ayrıca, hemen ardından uygulanan yüz serumları ve nemlendiricilerin faydaları için cildi hazırlar. Asit içeren tonikleri yalnızca akşam ve SPF ile uygulamayı da unutmayın.

Nemlendirme

Cilt, yaşlandıkça nemini doğal olarak kaybetmeye başlar. Ayrıca temizleme gibi günlük aktiviteler de doğal nemi yok edebilir. Nemlendiriciler, cildinizin en iyi şekilde görünmesine ve hissetmesine yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğu nemi vermek üzere formüle edilmiştir. Cilt ve göz çevrenizin ihtiyaçlarına en uygun nemlendiricileri günde iki kere uygulamayı ihmal etmeyin.

Cilt Tipine Göre Günlük Bakım Ürünleri