Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Dişleriniz Size Bir Şey Anlatıyor Olabilir

Dişleriniz konuşabilseydi size ne söylerdi hiç merak ettiniz mi? Aslında diş ve diş eti problemlerini dikkatlice gözlemlemek ağız sağlığınız hakkında çok daha fazlasını keşfetmenize yardımcı olabilir. Öyleyse en yaygın diş problemlerinin başlıca nedenlerini ve ağız bakımınız için ne anlama gelebileceğini gelin birlikte gözden geçirelim.


Hassasiyet

Sıcak, soğuk, tatlı veya asitli yiyecek ve içecekler tükettiğinizde veya soğuk havayı soluduğunuzda dişlerinizde aşırı duyarlılık hissediyorsanız muhtemelen hassasiyet sorunu ile baş başa olduğunuz anlamına gelebilir. Sert fırçalama, asit erozyonu, diş eti hastalığı, sigara kullanımı ve genetik faktörler hassasiyet sorununa neden olabilir. Diş hassasiyetini gidermek için hassasiyet gidermeye yardımcı ağız bakım ürünleri ile iyi bir rutin oluşturmak önemlidir.

Prokudent Diş Macunu Hassasiyet Azaltıcı Etkili

Prokudent Diş Macunu Hassasiyet Azaltıcı Etkili 125 ml, diş ve diş eti hassasiyeti yaşayanlar için özel olarak formüle edilmiştir. Düzenli kullanımda diş lekelerinin oluşumunu engellemek için kullanılır. Yaptığı derin temizlik ile beyaz dişlere kavuşmanızı mümkün kılar. Hassasiyet azaltıcı etkisi ile rahat bir diş fırçalama deneyimi sunar. Ayrıca çürük, plak ve tartar oluşumunu önlemeyi destekler, ağız bakım rutininize katkı sağlar. Uzman Alman kalitesi ile üretilen Prokudent Diş Macunu, diş ve diş etlerinin korunmasına yardımcı olur, nefesinizi ferahlatır. Özellikle aşırı hassas diş ve diş etlerine sahip olan kullanıcılar için geliştirilmiştir. Etkin içeriğiyle diş çürüklerini engellemeye yardımcı olur. Sodyum florür içerir (1450 ppm F).

Hemen Satın Al...

Rocs Diş Macunu Hassas Beyazlatıcı

Diş minelerini aşındırmadan bakım sağlar. Günlük kullanıma uygundur. Özel mikro-Partiküller ile dişlerin 1,5 tona kadar beyazlamasına yardımcı olur. Florür, sodyum lauril sülfat ve aşındırıcı peroksit içermez.

Hemen Satın Al...

Sensodyne Diş Macunu Derin Temizlik

Sensodyne Diş Macunu Derin Temizlik 75ml Sensodyne hassas dişleri rahatlatmak için özel olarak formüle edilmiştir. Hassasiyet, dentin tabakasının ortaya çıkmasıyla başlar. Hassas dişlerin özel bakıma ihtiyacı vardır. Sensodyne derin temizlik hassas dişleri yatıştırarak 24 saat koruma sağlamaya yardımcı olur.

Hemen Satın Al...

Sensodyne Diş Macunu Hızlı Rahatlatma

Dentin aşırı hassasiyetine karşı yalnızca 60 saniyede klinik olarak kanıtlanmış rahatlama sağlar. Benzersiz formülasyonu saniyeler içerisinde etki ederek dişinizin hassas bölgelerinde hızla bariyer oluşturmaya başlar. İlk fırçalamada rahatlatmaya başlar ve düzenli fırçalamayla devam eden koruma sağlar.

Hemen Satın Al...

Diş Eti Problemleri

Fırçalarken veya diş ipi kullanırken diş etlerinizin hassaslaştığını veya biraz kanadığını fark ederseniz diş eti hastalığı veya iltihabının başlangıç evrelerine sahip olabilirsiniz. Diş eti problemlerinizin farkına varmanız sonrası diş hekiminiz ile görüşmeniz erken tedavi için önemlidir. Profesyonel tedaviniz ile beraber uygun ağız bakım ürünlerini düzenli kullanmanız diş eti sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Parodontax Diş Macunu Diş Eti Hassasiyet & Ferahlık

Parodontax Diş Eti+ Hassasiyet ve Ferahlık Diş Macunu, diş eti çizgisinde biriken plakların neden olabileceği ağız kokusu ve diş hassasiyetini hedef alan, etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış günlük bir diş macunudur. Düzenli kullanımda dişlerin arasındaki plakları hedef alır, diş eti bakımına yardımcı olur, dişlerdeki küçük delikleri kapatarak hassasiyeti ve özel geliştirilmiş Pro-Neutro teknolojisi sayesinde ağız kokusunu önlemeye yardımcı olur. Düzenli kullanımda diş eti bakımına yardımcı olur. Ağız kokusuna neden olan plakları etkisiz hale geririr. Sodyum bikarbonat içermediği için bir tuzsuz formülasyonu vardır bu nedenle Parodontax diş macunlarından farklı olarak beyaz bir renge sahiptir.

Hemen Satın Al...

Rocs Diş Macunu Diş Eti Balsam

Kişisel bakım ürünlerinin vazgeçilmezi olan diş macunu ürünleri, gün boyu nefesinizde ferahlık ve tazelik oluşturmaya katkı sağlar. Rocs diş macunu, içeriği kadar ergonomik ambalajı ile de dikkat çeker. İçeriğinde yer alan kalsiyum ve fosfor ile diş minerallerini zenginleştirmeye katkı sağlar. Özel formülünde bulunan sodyum bikarbonat, diş etlerindeki ödemi azaltamaya yardımcı olur. Asit seviyesini normalize eden Rocs diş macunu, sağlıklı dişlere kavuşmanızı vadeder. Ksilitol çürüklere karşı koruma sağlayarak ağız içi mikroflorasını dengelemeye yardımcı olur.

Hemen Satın Al...

Oral-B Onarım Ekstra Ferahlık Diş Macunu

Diş eti sorunlarını azaltmaya yardımcı olur. Klinik olarak kanıtlanmış teknoloji. Günlük kullanım için diş macunudur. Hassas dişler için uygun. Zararlı plağı nötralize ederek diş eti sorunlarını azaltmaya yardımcı olur. Diş minesini remineralize eder ve asit erozyonuna karşı dişleri korur.

Hemen Satın Al...

Sensodyne Diş Macunu Hassas Diş Eti

Sensodyne Hassasiyet ve Diş Eti diş macununun günde 2 kez fırçalama ile hassas dişler ve diş etinde ikili rahatlama sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Hassas bölgelerin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak hassas dişlerle baş etmenize, aynı zamanda plakları hedefleyip uzaklaştırarak sağlıklı diş etine sahip olmanıza yardımcı olur. Düzenli fırçalama ile diş üzerindeki lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Hemen Satın Al...

Diş Çürüğü

Diş çürüğü yetişkinlerde ve çocuklarda görülen en yaygın ağız sağlığı problemlerinden biridir. Çürük olarak bilinen sorun, plak asitlerinin diş minesini zayıflatmasıyla başlar, diş boşluğuna ve sonunda diş kaybına yol açabilir. İyi haber şu ki doğru ağız bakım hijyeni ve düzenli muayene ile çürükleri önlemek mümkündür. Bir çürüğünüz olduğundan şüpheleniyorsanız en kısa sürede diş hekiminize muayene olmalısınız.

Ağız Kokusu

Ağız kokusu, yalnızca kötü bir imaj çizmenizi sağlamaz aynı zamanda diş çürüğü veya tedavi edilmemiş diş eti hastalığı ile bağlantılı olabilir. Nefesinizde ani ve şiddetli bir değişiklik varsa bir diş hekimi tarafından değerlendirilmelidir. Ancak hafif bir ağız kokusu probleminiz olduğunu düşünüyorsanız uzun süreli ferahlık ve temiz bir tat sunmak üzere tasarlanan nefes tazeleyici bakım ürünlerini kişisel bakım rutininize ekleyebilirsiniz.

Prokudent Diş İpi Nane Aromalı, Hassas

Özellikle hassas dişlerde bakteri oluşumuna neden olan diş taşlarını ve yemek artıklarını temizlemeye yardımcı olur. Kullanım esnasında ipin hacmi genişler ve böylece daha etkili temizlik sağlar. Protez, implant, diş teli kullananlar ve dış aralarında boşluk bulunan kişilerin kullanımı için idealdir. İçerdiği nane aroması ağız içinde ferah bir his yaratır. Cera Microcristallina ve Aroma (Nane) içerir.

Hemen Satın Al...

Prokudent Metal İçermeyen Interdental Arayüz Fırçaları 1,5 - 3,5 mm

Yumuşacık dokusuyla kusursuz bir deneyim sunan Prokudent metal içermeyen interdental arayüz fırçaları, diş aralarını kusursuz bir şekilde temizler. Metal içermeyen formülü sayesinde, diş etlerinin zarar görmesini ve implantlarda reaksiyonlar oluşmasını engeller. Diş fırçaları arasında ön plana çıkan metal içermeyen interdental arayüz fırçaları, etkili ve hijyenik bir temizlik sunar. Kişisel bakımına önem gösterenlerin vazgeçilmezi olur. Bir pakette 40 adet arayüz fırçası bulunur. Diş köprüleri, diş telleri ve diş aralarının temizliğinde kullanılır. Diş fırçasının ulaşamadığı yerleri temizler. Yumuşak dokusuyla cildinize hassas davranır. Metal içermez. Etkili ve kolay bir temizlik sağlar.

Hemen Satın Al...

Tepe Dil Temizleyici Good

Dil temizleyici kullanılması ağız kokusunu engellemek ve dil üzerindeki bakterilerin uzaklaştırarak ağız sağlığını iyi bir duruma getirmektedir. Dikkatlice test edilmiş dizayna sahip olan TePe dil temizleyici dilin doğal şekline uyumlu olup dilin arka bölgelerine uyumu kolaştırır. Dil temizleyici 3 kademeli temizlik yüzeyine sahip olup 3'lü bir etki gösterir ve temizlik tek hamlede en etkin şekilde yapılır. İnce yapısı bulantı refleksini azaltmaktadır. Bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Ağız kokusunu önler. Dil üzerindeki bakterileri uzaklaştırır. %87 oranında ağız kokusu sebebi bakteriler tarafından üretilen sülfür materyalidir. Tek başına diş fırçası kullanmak %45 oranında ağız kokusunu azaltırken dil temizleyici kullanmak %75 oranında ağız kokusunu azaltmaktadır.

Hemen Satın Al...

Humble Brush Dil Temizleme Fırçası Mavi

Diliniz için gerekli temizliği sağlayan fırçadır. Sıradan diş fırçalarının aksine, Humble Brush %100 doğada çözünür, sürdürülebilir yöntemlerle yetiştirilmiş bambu bir sapa sahiptir. İç kılıf bitkilerden üretilmiştir ve gübre olarak kullanılabilir. BPA içermediği kanıtlanmıştır. Vegan sertifikalıdır.

Hemen Satın Al...

Plak

Ağzınız, tükettiğiniz yiyecek ve içeceklerle beslenen milyonlarca bakteri içerir. Tükürük, yiyecek veya içecekler birleştiğinde ise diş ve diş etlerinin birleştiği noktalarda bakteri tortuları üretebilir. İşte bu sorunun ağız sağlığındaki yaygın isimlerinden biri plaktır. Dişlerdeki bakteri birikintilerini düzenli fırçalamak ve diş ipi ile temizlemek uzun vadede diş çürümesinin, diş eti hastalığının veya tartar oluşumunun önüne geçmesine yardımcı olur.