Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Senin İçin Doğru Güneş Kremi Hangisi?

Güneşte güvende kalmak için UVA - UVB korumasını birleştiren, cilt tipinize ve hassasiyetine uygun SPF/GFK özellikli bir güneş korumasına ihtiyacınız vardır. Haydi gelin UV ışınlarından korkmadan yazın ve güneşin keyfini doyasıya çıkarabilmeniz için hangi güneş kremini seçmeniz gerektiğine daha yakından göz atalım.


SPF / GFK Ne Demektir?

Güneş kremi seçmeye karar verdiğinizde karşınıza ilk çıkan muhtemelen Güneş Koruma Faktörü (GFK) kısaltması olan SPF/GFK olacaktır. SPF, cildinizin güneş ışınlarından kaynaklı hasar görmesi için geçen süreyi ifade eder. Bunu, SPF oranı ne kadar yüksek olursa güneş koruma seviyesi de o kadar yüksektir şeklinde düşünebilirsiniz. Özellikle cilt rengi ve tipi tercih etmeniz gereken SPF hakkında büyük ölçüde yol gösterici olacaktır.

Sunozon Güneş Kremi SPF 50 Yüz ve Dekolte

IR-A Hücre koruma: IR-A ışınları cildin oksidatif stresini tetikler. Dragosine® olarak adlandırılan yenilikçi etken maddesi düzenli kullanılması halinde bu stres mekanizmasını ve buna bağlı olarak yaşlanma sürecini azaltabilir ve böylelikle güneş sütünün UVA/UVB korumasını güçlendirir. Güneşe karşı hassas ve daha önceden bronzlaşmamış tenler için dengelenmiş UVA ve UVB filtreleri sayesinde güneşe karşı yüksek etkili koruma sağlar, güneş yanıklarına karşı korur. Cilt yapısını pürüzsüzleştiren kapatıcı özelliğine sahiptir, ciltte istenmeyen parlamaları önlemeye yardımcı olur. Sunozon güneş sıvısı suya dayanıklıdır. Cilde uygulandığında yapışkan bir his bırakmaz. Cilde uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Hemen Satın Al...

Nivea Sun Yaşlanma ve Leke Karşıtı Q10 Yüz Güneş Kremi SPF 50+ Çok Yüksek Güneş Koruyucu

SPF 50+ güneş koruma faktörü ile çok yüksek koruma güneş ışınlarına karşı etklili Q10 içeren formülü ile güneş kaynaklı leke görünümü ile mücadele eder, korur. Güneş ışınlarının yarattığı lekelenmelere karşı etkilidir. Güneş ışınlarının yarattığı erken yaşlanma belirtilerine karşı etkilidir. Yağlı ve yapışkan olmayan cilt hissi sağlar. Doğal antioksidan ile yüz bölgesinin kendini korumasına yardımcı olur. Nemlenmiş ve pürüzsüz bir cilt hissi sağlar. Ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır. Göz ile uyumlu formül oftalmojolik olarak kanıtlanmıştır.

Hemen Satın Al...

Güneş Koruma Faktörü Rehberin Hazır

Ten rengi koyulaştıkça güneş ışınlarını tolere etme seviyesi de yükselir. Bu nedenle sizin için hangi SPF/GFK oranının uygun olduğunu belirlerken ten renginizi ve cilt hassasiyetinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Açık tenli ve hassas cilde sahipseniz, SPF 30 ila 50+ yüksek veya çok yüksek korumaya ihtiyacınız olacaktır. Daha koyu teniniz varsa SPF 30’a kadar orta veya düşük bir koruma faktörü de kullanabilirsiniz.

Sunozon Güneş Spreyi Klasik SPF 50+

Hassas ve daha önceden bronzlaşmamış tenler için çok yüksek koruma. IR-A koruma: IR-A ışınları ciltte, oksidatif stresi tetikler. Dragosine® olarak adlandırılan etken maddesi ile düzenli kullanım halinde, ciltte oluşan bu stres mekanizmasını ve buna bağlı olarak yaşlanma etkilerini azaltır, güneş sütünün UVA/UVB korumasını destekler. Suya dayanıklıdır, hızlı koruma sağlar. Cildi yoğun şekilde nemlendirir (24 saat etkili hidro kompleks içerir) ve güneşten kaynaklayan yaşlanma belirtilerini önler. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Hemen Satın Al...

Celenes Güneş Kremi Herbal Dry Touch SPF 50

Mineral ve organik filtrelere sahipir. UVA/UVB ışınlarına karşı koruma sağlar. Güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcıdır.

Hemen Satın Al...

Yüzünü Hassas Korumaya Alma Zamanı

Yüzünüz vücudunuzdaki en hassas ve gün içerisinde en fazla UV ışınlarına maruz kalan bölgelerin başında geldiğinden özel bir korumaya ihtiyaç duyar. Üstelik UV ışınları yalnızca güneşin dik açıyla geldiği yaz aylarında değil bulutlu günlerde de cilt üzerindeki etkisini gösterebilir. Ayrıca UVA ışınları camdan içeri girebildiği için pencere kenarında otururken bile geniş spektrumlu ve yüksek SPF oranına sahip yüz kremi kullanmayı unutmayın.

Nivea Sun Ultra Hassas Anında Koruma Güneş Spreyi SPF 50+

NIVEA Sun Hassas anında koruma Güneş spreyi SPF 50+ güneş koruma faktörü ile çok yüksek korumalı güneş spreyi, Hassas ciltler için uygundur. Antioksidan içerir: Antioksidanlar ile tahriş riskini azaltır. Yüksek etkili UVA koruması ile güneşe bağlı cilt tahrişlerinin oluşma riskini azaltır. İçeriğindeki jojoba yağı ve doğal aloe vera özüyle hassas ciltler için ekstra bakım sağlar. Kokusuzdur. Hızlı emilim göstererek anında etki eder. Suya dayanıklıdır. Yağlı his bırakmaz. UV ışınlarına karşı korur. Ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Hemen Satın Al...

Beeo Güneş Kremi Yüz SPF 50+

50+ SPF özelliği sayesinde, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlar. Deniz, havuz, güneşlenme sonrası cildin kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur. Kolayca emilir. Güneşe karşı cilt üzerinde doğal bir bariyer oluşturur. 30 dakikaya kadar suya karşı dayanıklıdır. Tüm cilt tiplerine uygundur. Propolis ve mineral çinko ile güneşe karşı koruma sağlarken, zeytinyağı ve Aloe vera ile de cildi besler ve bakımını sağlar. Patentli ve tamamen doğal bir formüle sahiptir. Kimyasal filtre, paraben ve renklendirici içermez.

Hemen Satın Al...