Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Minik Ciltler ve Güneşten Koruma Önerileri

Yaz, plajda, parkta veya bahçede güneşin tadının minikler tarafından doyasıya çıkarılması anlamına gelir. Ancak çocukların ve bebeklerin teni son derece hassas olduğu için güneşin UV ışınlarından dolayı cilt hasarına maruz kalabilirler. Gelin miniklerinizi güneşin zararlarından korumak için neler yapabileceğinize daha yakından göz atalım.


Çocuğunuz İçin Doğru Güneş Kremi Kullanım Önerileri

Çocuk cildi yetişkinlere göre daha savunmasız olduğundan güneş yanığı ve derin hücresel saldırılar, geri dönüşü olmayan hasarlara neden olabilir. Çocuğunuzu güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olmak için geniş spektrumlu SPF 50+ kremleri dışarı çıkmadan en az yarım saat önce uygun bir miktarda uygulayın ve 2 saatte bir yenileyin. Plajda veya havuzda sorunsuz şekilde uygulamak için ise ıslak cilde kullanılabilen kremler seçmeye dikkat edebilirsiniz.

Sunozon Çocuk Güneş Losyonu Anti-Sand SPF 50

Güneşin zararlı ışınları ciltte çok önemli problemlere sebep olabilir. Özellikle çocukların ciltleri çok hassas olduğu için onlar için formülü geliştirilen çocuk güneş kremlerini kullanmak avantaj sağlayabilir. Sunozon Güneş Koruyucu Losyon SPF 50 özel yapısı sayesinde, güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı çocuğunuzun koruma kalkanı geliştirmesine yardımcı olur. Cilt bakımı kategorisindeki ürün, hassas ve narin ciltler için yüksek koruma sağlar. Suya dayanıklı olması sayesinde, deniz ya da havuzda güvenle kullanılabilir. Aynı zamanda çocuğunuz terlediğinde de krem etkisini sürdürmeye devam eder. Cilt tarafından hızlıca emilir. Ardında yapışkan ve yağlı bir his bırakmaz. Kumun çocuğunuzun cildine yapışmasına izin vermez, rahatsızlık hissi yaratmaz.

Hemen Satın Al...

Nivea Sun Koruma ve Bakım Hassas Cilt Çocuk Güneş Spreyi SPF50+

Güneş Korumasında 85 yıllık uzman marka NIVEA'dan NIVEA Sun Koruma & Bakım 5i 1 arada Çocuk & Bebek Güneş kremi SPF 50 + güneş koruma faktörü ile güneşe karşı çok yüksek korumalı güneş spreyi, UVA koruması ile çocukların hasas ciltleri için geliştirildi. Suya Ekstra Dayanıklı, UV ışınlarına karşı korur. Çocuklarda güneşe bağlı alerji riskini azaltır. Hızlı emilim göstererek anında etki eder. Hassas çocuk cildi için özel olarak geliştirilmistir. Egzama eğilimli ciltler için uygundur. Ciltle uyumluluk: Pediatristler tarafından onaylandı.

Hemen Satın Al...

Bebeğiniz İçin Doğru Güneş Kremi Kullanım Önerileri

Bebeklerin özellikle 11:00-16:00 saatleri arasında doğrudan güneş ışığına maruz kalmamaları oldukça önemlidir. Yine de aktiviteleriniz bebeğinizin güneşte kalmasını gerektiriyorsa onun hassas cildini korumak için güneşe maruz kalmadan en az 20 dakika içinde SPF 50 ve üzeri mineral filtreli güneş kremlerini kalın bir tabaka şeklinde uygulayın. Ayrıca her iki saatte bir bebeğinize uygun güneş koruyucu kremini tekrar kullanmayı da unutmamalısınız.

Sunozon Güneş Kremi SPF 50 Çocuklara Özel

Hassas ve narin çocuk cildi için yüksek koruma. IR-A koruma: IR-A ışınları cildin oksidatif stresini tetikler. Yenilikçi etken maddesi ile düzenli kullanılması halinde bu stres mekanizmasını ve buna bağlı cilt hasarlarını önler. UVA/UVB korumasını güçlendirir. UVA/UVB filtreleri sayesinde güneş ışınlarının cilt üzerinde oluşturacağı olumsuz etkilere karşı koruma sağlar. Suya dayanıklıdır. Parfüm içermez. Cilde uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Hemen Satın Al...

Sebamed Sun Baby SPF 50

Hassas bebek cildi için üçlü koruma. Mikropigmentlerle kombine edilmiş yüksek etkili %98 UVA ve Colipe methoduna göre 10-20-28-30-45-58 UVA filtreleri sayesinde güneşin zararlı ışınlarını süzer ve cildi korur. Güneşten kaynaklanan pigmentasyon lekelerine ve yaşlanma etkilerine karşı korur. Vitamin E ve hücre yenileyici Pro-vitamin B5 ile yaşlanma etkilerine karşı etkin koruma sağlar. Doğal hydro-fructol formülü yoğun nemlendirme sağlayarak cildin elastikiyetini muhafaza eder. Ph 5,5 özelliği sayesinde cildin koruyucu soft örtüsünü muhafaza eder. Kolay sürülür, yapışkan değildir. Beyaz kalıntı bırakmaz. Güneş yanığına karşı kalkan görevi görür. Şehirde, deniz kenarında ve sporda kullanım için uygundur. Suya, kuma ve tere dayanıklıdır. Yağ, alkol ve renklendirici içermez. Parafin PEG bileşenleri, PABA ve Acrylamide içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltler için uygundur. Bebekler ve çocuklar için tavsiye edilmektedir.

Hemen Satın Al...

Güneş Lekeleri Minik Ciltleri Gölgelemesin

Miniklerin ciltleri sizinkinden daha ince ve güneşin UV ışınlarına karşı hassastır. Bu nedenle, güneşe maruz kalmak çocuklarda ve bebeklerde cildin doğal savunmasını bozarak hücre hasarına ve pigmentasyon sorunlarına neden olabilir. Siz de minik ciltlerde leke ve benzeri sorunlar oluşmaması için güneşin zararlı ışınlarına karşı optimum düzeyde etkili olan ve aynı zamanda hassas cildine de nazik davranan güneş kremlerini tercih edebilirsiniz.