Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

White Glo Diş Macunu Seyahat Seti 24 gr - 1

%46 fiyatı 59,00 ₺

Special Price 31,75 ₺

White Glo
White Glo Diş Macunu Hindistan Cevizi Özlü Beyazlatıcı - 1

%57 fiyatı 129,00 ₺

Special Price 55,00 ₺

White Glo
White Glo Diş Macunu Advantage Çürük Karşıtı 91 ml

%50 fiyatı 69,00 ₺

Special Price 34,75 ₺

White Glo
White Glo Diş Macunu Ekstra Beyaz 24 gr

%49 fiyatı 14,75 ₺

Special Price 7,50 ₺

White Glo
White Glo Diş Macunu Kahve Çay Tüketenler İçin 24 gr - 1

%49 fiyatı 14,75 ₺

Special Price 7,50 ₺

White Glo
White Glo Diş Macunu Aktif Kömürlü Leke Giderici 24 gr

%48 fiyatı 16,75 ₺

Special Price 8,75 ₺

White Glo
White Glo Diş Macunu Beyazlatıcı 24 gr

%49 fiyatı 14,75 ₺

Special Price 7,50 ₺

White Glo
White Glo Beyazlatıcı Diş Macunu ay Ve Kahve Lekelerine Karşı Beyazlatıcı 100 ml - 1

%43 fiyatı 96,00 ₺

Special Price 55,00 ₺

White Glo
White Glo Diş Macunu Extra Beyazlatıcı 100 ml - 1

%49 fiyatı 96,00 ₺

Special Price 48,50 ₺

White Glo
White Glo Beyazlatıcı Diş Macunu Kömür İçerikli Leke Giderici 100 ml - 1

%51 fiyatı 129,00 ₺

Special Price 63,00 ₺

White Glo
White Glo Diş Macunu Sigara İçenler İçin 100 ml - 1

%43 fiyatı 96,00 ₺

Special Price 55,00 ₺

White Glo

White Glo

Sağlıklı olmanın en temel şartlarından biri, ağız bakım rutininizi düzenli bir şekilde gerçekleştirmekten geçer. Dişlerinize zarar vermeyen özel formüllü macun, sprey, diş fırçası ve diğer ürünlerle komple ağız bakım rutini oluşturabilirsiniz. White Glo, 1993'ten beri gülümsemeleri aydınlatan ürünler üretir. Dünyanın her yerinde ağız bakım sağlığı için en etkili ürünler sunan White Glo, Rossmann’ın kişisel bakım kategorisinde yer alır. Gülüşünüze ekstra beyazlık ve size ekstra güven katacak olan özel formüllü White Glo diş macunu çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz. Rossmann’ın cazip kampanya ve avantajlı fiyat teklifleriyle bembeyaz gülüşlerin keyfini çıkarın!

White Glo Diş Macunu Çeşitleri Nelerdir?

White Glo diş macunu çeşitleri, size ekstra güven verecek ve en iyi günlük ağız bakımı korumasını sağlayacak, düşük aşınmalı günlük beyazlatma formülü içerir. White Glo’nun tüm diş macunları, genellikle kahve ve çay gibi güçlü yiyecek veya içeceklerin neden olduğu diş minesindeki renk değişimini ve sararmayı etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Premium florür, minenin remineralizasyon oranını artırarak dişleri güçlendirir, kristallerin daha sert hale gelmesini ve asitlere karşı daha dirençli olmasını sağlar. Bunu yaparken, diş çürümesinin erken belirtilerini tersine çevirir ve zararlı ağız bakterilerinin büyümesini engeller. White Glo serisindeki diş macunları, size taze nefes ve daha sağlıklı bir ağız bırakır. Leke karşıtı serideki tüm diş macunu çeşitlerini keşfederek sizin için en etkili ürünü tercih edin.

 • White Glo Professional Choice Beyazlatıcı Diş Macunu: İlk olarak modeller ve oyuncular için geliştirilen bu diş macunu, yerleşik mikro parçacıklar ile dişlerinizi güvenli ve etkili bir şekilde beyazlatır. Düzenli kullanımda dişlerinizin ışıltılı parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur ve size harika bir gülümseme verir. Birinci sınıf florürle zenginleştirilmiş diş macunu, maksimum ağız bakımı hijyeni sunar. Özel ekstra güçlü formülasyonu, genellikle çay ve kahve gibi leke bırakmaya elverişli yiyecek ve içeceklerin neden olduğu renk değişimini ve sararmayı hafifletir.
 • White Glo Aktif Kömürlü Diş Macunu: White Glo aktif kömür parçacıkları ile dişleri beyazlatan diş macunu ağzınızı detoksifiye etmeye yardımcı olur, derin lekeleri ve renk bozulmalarını giderir. Yüksek düzeyde emici aktif kömür partikülleri, inatçı lekelere nüfuz eder ve onları dışarı çıkarır. Renkli partiküllerini hapseden bu seri, aynı zamanda ağız kokusuyla savaşır ve diş minesini beyazlatır. Diş sinirleri sıcak, soğuk, tatlı veya asitli yiyeceklere maruz kalırsa ağrıyı tetikleyebilir. Aktif kömür bileşenlere sahip White Glo, sinirleri duyarsızlaştırmaya yardımcı olduğu kanıtlanmış potasyum nitrat içerir.
 • White Glo Diamond Series Diş Macunu: Diamond serisi, diş minesindeki yüzey lekelerini ve sararmayı kaldırarak daha beyaz bir görünüm sağlar. Beyazlatmanın ötesinde, Diamond White Glo diş macunu sistematik olarak plak ve boşlukları giderir ve önler. Bu devrim niteliğindeki diş macunu gülüşünüz için en iyi görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Diamond serisinden en iyi sonuçları alabilmek için plak temizleyici, tablet gibi ekstra ürünlerden destek alabilirsiniz. Çiğnenebilir plak tabletleri, dişlerinizde gizli plak ve leke tutan tüm alanları tespit eder. İyi bir gülümseme için bu alanları daha iyi fırçalamanıza olanak tanır.
 • White Glo Advantage Diş Macunu: White Glo Advantage, üstün ağız sağlığını desteklemek için günlük olarak kullanılmak üzere formüle edilmiş florürlü bir diş macunudur. Nefesi ferahlatan özel nane aromalı formül aynı zamanda diş etlerini korur. En parlak ve güzel gülüşlerinizi ortaya çıkarmak için geliştirilen güçlü formüllü Advantage serisi lekeleri çıkarır, dişleri beyazlatır ve plakları yok eder. Özel florür formülü, güzel bir gülümseme için çürükleri önlemeyi ve ağız sağlığı yaratmayı amaçlar.
 • White Glo Bright Nights Beyazlatıcı Diş Bantları: Bright Nights beyazlatma bantları, dişlerinizi beyazlatmanın en basit yoludur. Gülümsemenize ekstra beyazlık katan bu özel ürünler, bir partiye, iş görüşmesine veya sosyal etkinliğe katılmadan önce kullanılabilir. Beyazlatma desteğine ihtiyaç duyduğunuzda kullanılmak üzere özel olarak formüle edilir. Uygulama sırasında yapışkan jel içermeyen veya kullandıktan sonra atılan filmler, sararmayı ve renk bozulmasını oksijen parçacıklarına dönüştürerek diş minesi tarafından emilir. White Glo diş macunu serisinin etkisini desteklemek için bu özel ürünleri ağız ve diş bakımı koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

White Glo Diş Macunu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gülümsemenizi iyileştirmek istiyorsanız White Glo’nun geniş ürün yelpazesinden yaşam tarzına ve ihtiyaçlarınıza uygun diş macunu çeşitlerini keşfetmelisiniz. Kendinize en uygun White Glo setini seçmek için birkaç ipucundan yararlanabilirsiniz.

 • Çay ve kahve seviyorsanız bunun için özel olarak geliştirilen Coffee & Tea Drinkers serisini tercih edebilirsiniz. Bu serideki mikro parçacıklar, çay ve kahvenin neden olduğu lekeler ve sararma üzerinde çalışırken aynı zamanda yeni lekelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur.
 • Sigara içenler için en iyi diş macunu White Glo Smokers Formula diş macunudur. Nikotinin, dişlerin görünümü üzerindeki etkilerini ortadan kaldırmak için geliştirilen özel formül, aynı zamanda nefesi tazeler.
 • White Glo 2'si 1 Arada Beyazlatıcı Diş Macunu, yoğun zamanlarda pratik ve etkili bir ürün arayışında olanlar için idealdir. Kullanımı kolay formül, lekeleri çıkarmaya ve ağız sağlığını iyileştirmeye yardımcı olur.
 • White Glo diş beyazlatma seti içerisindeki diş macunları, sert kimyasallar içermez ve tamamen doğal formülüyle lekeleri ve renk solmalarını nazikçe giderir. Beyazlatma seti, maksimum fayda elde etmeniz için diş fırçası ve diş ipi gibi ekstra ürünlerle gelir.

White Glo, çok çeşitli beyazlatıcı diş macunları sunar. White Glo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yaşam tarzınıza uygun olan formülü seçmek için hemen şimdi Rossmann’ın kişisel bakım kategorisine göz atın!