Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Toni&Guy Şampuan Yıpranmış Saçlar İçin 250 ml - 1

%40 fiyatı 137,00 ₺

Special Price 82,00 ₺

Toni&Guy
Toni&Guy Şampuan İnce Telli Saçlar 250 ml - 1

%40 fiyatı 137,00 ₺

Special Price 82,00 ₺

Toni&Guy
Toni&Guy Şampuan Men Arındırıcı 250 ml - 1

%40 fiyatı 137,00 ₺

Special Price 82,00 ₺

Toni&Guy
Toni&Guy Saç Spreyi Deniz Tuzu Etkili 75 ml - 1

%40 fiyatı 95,00 ₺

Special Price 57,00 ₺

Toni&Guy
Toni&Guy Saç Kremi Yıpranmış Saçlar  - 1

%40 fiyatı 150,00 ₺

Special Price 90,00 ₺

Toni&Guy
Toni&Guy Yoğun Onarıcı Saç Maskesi Yıpranmış Saçlar  - 1

%40 fiyatı 195,00 ₺

Special Price 117,00 ₺

Toni&Guy
Toni&Guy Şekillendirici Sprey Deniz Tuzu Etkili  - 1

%40 fiyatı 195,00 ₺

Special Price 117,00 ₺

Toni&Guy
Toni&Guy Saç Maskesi Düzleştirici Etki  - 1

%40 fiyatı 180,00 ₺

Special Price 108,00 ₺

Toni&Guy
Toni&Guy Saç Spreyi Sert Tutuş  - 1

%40 fiyatı 180,00 ₺

Special Price 108,00 ₺

Toni&Guy

Toni&Guy

Saç ve saç bakım ürünleri konusunda 50 yılı aşkın tecrübe ve bilgiye sahip olan Toni&Guy, küçük bir kuaför dükkanında başlayan serüvenini uluslararası moda platformlarına kadar taşımayı başaran global markalar arasında yer alıyor. Markanın tasarladığı tüm ürünler sağlıklı görünen, mükemmel şekillendirilmiş saçlara sahip olabilmeniz için geliştiriliyor. Saçların, boya ve şekillendirme uygulamalarından sonra nasıl yıprandığını iyi bilen Toni&Guy, hem sağlıklı hem de mükemmel görünen saçlar için farklı ürün gruplarını beğeninize sunuyor.

Toni&Guy Ürünleri Nelerdir?

Saçlarınızı dış görüntünüzü tamamlayan son adım olarak kabul edebilirsiniz. Karşı taraf üzerinde bıraktığınız izlenimin önemli bir kısmını saçlarınıza borçlu olduğunuzu unutmayın. Bakımlı ve sağlıklı görünen saçlar, cildiniz ve giysileriniz ile birleştiğinde mükemmel görüntünüz kusursuz bir şekilde tamamlanmış oluyor. Tüm bunlar bir araya geldiğinde ise saçlarınızı kişisel bakım rutininizde ihmal etmemeniz gerektiği ortaya çıkıyor.

Uzmanların tamamının birleştiği saç bakım rutini ise nitelikli ve kaliteli şampuan seçimi ile başlıyor. Toni&Guy şampuan çeşitleri, birçok farklı ihtiyaç göz önünde bulundurularak üretiliyor. Markanın şampuanları arasında normal, kuru ve yağlı saçlar için tasarlanan ürünlerin yanı sıra saçın cinsine göre destek veren, kıvırcık, dalgalı ve düz saçlar için ürünler de bulunuyor. Yıpranmış saçlar için çıkarılan serilerin yanında boyalı saçların rengini ve ışıltısını daha uzun süre korumalarını mümkün kılan şampuanlar yer alıyor.

Toni&Guy saç kremi çeşitleri ise şampuan ile temizlenen saçlarınıza ihtiyacı olan nemi vermek için tasarlanıyor. Tamamı günlük kullanım için uygun olan saç kremleri, Toni&Guy şampuanlar ile birlikte kullanıldığında saçlarınızı bir sonraki adıma, şekillendirmeye hazırlıyor. Günlük rutin bakımın yanında saçlarınıza haftada 1 veya 2 kere uygulayabileceğiniz bakım alternatifleri de sunan marka, saç maskeleri ve serumlar ile rutininize ilaveler yapıyor. Yıpranmış, boyalı, kuru ve ince telli saçlar başta olmak üzere koleksiyonda size göre bir Toni&Guy saç maskesi mutlaka bulunuyor.

Saç bakım konseptini bir adım öteye taşıyan marka, saçlarınızı şekillendirmeden önce kullanabileceğiniz serum, losyon, köpük ve wax benzeri ürünler de tasarlıyor. Maşa ve fön gibi uygulamaların saça ne kadar zarar verdiğini bilen marka, Toni&Guy serum çeşitleri ile saçlarınızı uygulama öncesinde ısıya karşı daha dirençli olmaları için hazırlıyor. Markanın ürünleri arasında yer alan diğer saç şekillendiricileri ise saçlarınızın kolay ve çabuk şekillenebilmesi için çalışıyor.

Saç Bakımınızı Toni&Guy ile Tamamlayın

Saç bakımı, şampuan ve saç kremi kullanmaktan ibaret değil. Saçınızın cinsi, tipi ve kendine has diğer özellikleri çok daha spesifik ve seçici davranmanızı gerektiriyor. Çevresel faktörleri de işin içine kattığınızda, saçlarınızı temizlemekten öteye onlara enerji ve dinamizm katacak ürünlere ihtiyacınız olabilir. Boya ve sıcak şekillendirme işlemlerini de denkleme eklediğinizde profesyonel bakım ürünlerine ihtiyacınız artıyor. Toni&Guy ürünleri, profesyonel salon bakımlarını evinize getiriyor.

Erkek ve kadınlar için farklı serileri olan marka, saçlarınızın sağlıklı, canlı ve parlak görünmesini sağlarken kolay şekil almalarını da sağlıyor. Daha da önemlisi saçlarınıza şekil verirken yıpranmalarını önlediği gibi, gün içinde farklı sebeplerden ötürü strese maruz kalan saçları dış etkenlerden koruyor. Boya ve perma gibi uygulamalardan sonra ise saçınıza ihtiyaç duyduğu bakımı düzenli olarak yapabilmenizi mümkün kılıyor. Markanın saç bakım serileri içinde öne çıkan ürünler ise aşağıda sırası ile yer alıyor.

  • Markanın en gözde serilerinden biri olan Damage, yıpranmış saçlara eski hacmini ve enerjisini vermeyi hedefliyor. Şampuan, saç kremi ve maskeden oluşan set, özellikle fön ve maşa gibi uygulamalar sonrası yıpranmış saçları hedefliyor.
  • Kuru saçlar için önerilen Smooth Definition serisi, boya ve perma gibi kimyasal işlemler sonucu kuruyan ve cansızlaşan saçları hedefliyor. Saçın eski enerjisini yakalaması ve nemlenmesi için yoğun bakım yapan seri içerisinde şampuan, saç kremi ve maskenin yanı sıra şekillendirme işlemlerinden önce kullanabileceğiniz balm yer alıyor.
  • Volume Addiction serisi ise Toni&Guy ince telli saçlar için şampuan ürünü ile tanınıyor. Seride, şampuanın yanı sıra maske, saç kremi, losyon, hacim verici sprey ve kuru şampuan yer alıyor. Her biri saç tellerinin hacim kazanarak daha volümlü gözükmesini sağlarken şekil vermeyi kolaylaştırıyor.
  • Markanın erkekler için ürettiği Men’s serisinde ise saç bakım ürünlerinin yanı sıra sakal bakım ürünleri de yer alıyor. Tüm ürün serileri unisex olan marka, erkekleri hedefleyen Men’s serisi sayesinde daha spesifik sorunlara çözüm getirmeyi amaçlıyor. Erkek tipi saç dökülmesi ve kepek gibi problemleri hedefleyen Toni&Guy, seride saç şekillendiricilerine de yer veriyor.
  • Texture serisi ise dalgalı ve kıvırcık saç tiplerine yönelik ürünler içeriyor. Toni&Guy bukle belirginleştirici sprey ve deniz suyu losyonu, serinin en beğenilen ürünleri arasında yer alıyor.

Toni&Guy Deniz Suyu Spreyi Nasıl Kullanılmalıdır?

Toni&Guy saç şekillendirici ürünleri arasında en çok beğenilenlerden birisi olan deniz suyu spreyi, hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabiliyor. Yaz aylarında deniz suyu ile ıslanmış saçların dalgasını taklit eden ürün biraz iri, hafif dağınık ama hiç uğraşılmamış gibi doğal bir dalga isteyenler için ideal. Uzun saçlı kadınların yanı sıra erkeklerin de tercih ettiği Texture serisinin üyesi Toni&Guy sprey, temiz ve kuru ya da nemi alınmış saçlara uygulanıyor. Uygulamaya başlamadan önce hafifçe çalkalamanız önerilen spreyi, doğrudan saçlarınıza sıkabilirsiniz. Kısa saçlarda ellerinizle şekil verebileceğiniz kadar kolay uygulanabilen spreyi, uzun saçlarınız için vigo uç taktığınız kurutma makinesi ile kullanabilirsiniz.

Doğal görünümlü, iri dalgaları sevenlerin beğendiği bir diğer ürün ise Toni&Guy saç köpüğü. Sürüldüğü andan itibaren saçın kolay şekil almasını sağlayan köpük, oldukça hafif bir yapıya sahip. İster kıvırcık buklelerinizi vurgulamak isterseniz dalgalarınızı belirginleştirmek için kullanabileceğiniz ürün saçları kurutmuyor. Saç bakımını önemsiyor ve kaliteli ürünler ile kendinizi şımartmak istiyorsanız Toni&Guy sizin için en uygun markalar arasında yer alıyor. Rossmann farkı ve avantajları ile sahip olabileceğiniz ürünleri hemen incelemeye başlayabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.