Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Tabanex Ayak Vurmayı Engelleyici Jel Women 1 Adet

%28 fiyatı 29,90 ₺

Special Price 21,50 ₺

Tabanex
Tabanex Performans Tabanlık Jel Men 1 Adet

%27 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 39,50 ₺

Tabanex
Tabanex Jel Topukluk Women 1 Adet

%30 fiyatı 24,90 ₺

Special Price 17,50 ₺

Tabanex
Tabanex Jel Topukluk Men 1 Adet

%30 fiyatı 24,90 ₺

Special Price 17,50 ₺

Tabanex
Tabanex Performans Tabanlık Jel Women 1 Adet

%27 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 39,50 ₺

Tabanex
Tabanex Fresh Insole Tabanlık Memory Comfort 1 Adet

%30 fiyatı 34,90 ₺

Special Price 24,50 ₺

Tabanex
Tabanex Poise Gel Tabanlık 1 Adet

%28 fiyatı 29,90 ₺

Special Price 21,50 ₺

Tabanex
Tabanex Latexs Tabanlık Aktif Kömürlü Women 1 Adet

%30 fiyatı 34,90 ₺

Special Price 24,50 ₺

Tabanex
Tabanex Fresh Insole 1 Adet

%30 fiyatı 34,90 ₺

Special Price 24,50 ₺

Tabanex
Tabanex Latexs Tabanlık Aktif Kömürlü Men 1 Adet

%30 fiyatı 34,90 ₺

Special Price 24,50 ₺

Tabanex
Tabanex Anti Heel Spur For Women  - 1

%30 fiyatı 34,90 ₺

Special Price 24,50 ₺

Tabanex
Tabanex Memory Kids  - 1

%30 fiyatı 34,90 ₺

Special Price 24,50 ₺

Tabanex
Tabanex Anti Heel Spur For Men  - 1

%30 fiyatı 34,90 ₺

Special Price 24,50 ₺

Tabanex

Tabanex

Ayak tabanı bütün sinir uçlarının yoğunlaştığı bir merkez olarak bilinir. Dolayısıyla ayaklarınızın konforu bütün bedeninizin iyi hissetmesine yardımcı olur. Ayak tabanlıkları, ayakkabıların içine kolayca yerleştirilerek ayağınıza ihtiyaç duyduğu destek ve yastıklamayı sunar. Tabanex tabanlıklar kullanıcı ihtiyaçlarına özel olarak çeşitlendirilir. Her ayak numarası ve ayakkabı tipine uygun model, Tabanex’in ürün yelpazesinde yerini alır. Ürün kullanım kolaylığıyla da ön plana çıkar.

Tabanex Silikon Tabanlık Nasıl Kullanılmalıdır?

  • Ayakkabınızın orijinal iç tabanını dikkatlice çıkarın.
  • Jel taban üzerinde yer alan kılavuz çizgileri kullanarak tabanlığı ayak numaranıza uygun hale getirebilirsiniz.
  • Çıkardığınız tabanı kalıp olarak kullanarak silikon tabanın fazla kısımlarını kesebilirsiniz. Bu sayede jel tabanlık ayakkabınıza tam oturur.
  • Tabanlığın jel bölümü tabana gelecek şekilde ayakkabının içine yerleştirin. Yapışkan yüzey tabanlığın sabitlenmesini sağlar. Tabanlık ayakkabı içerisinde hareket etmez.
  • Tabanlığın özel yapısı cildinizin nefes almasını sağlayacak şekilde tasarlanır. Temizliği için nemli bir bez yardımıyla silebilirsiniz.
  • Tabanlıkların 6 ayda bir değişmesi gerekir. Bu süreden önce jel kısımda bir aşınma belirtisi görürseniz ayak sağlığınız için tabanlığınızı daha erken yenilemelisiniz.

Tabanex Ürünleri Nelerdir?

Tabanex, kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde tutarak ürün yelpazesini genişletir. Günlük kullanım için, standart taban yapısına uygun tabanlık çeşitleri bulunur. Bunların arasında en sık tercih edilenlerden biri, kötü koku oluşumunu engellemeye yönelik tasarlanan Fresh İnsole modelidir. Nefes alabilen özel yapı ayakkabı içerisindeki nem oranını minimuma düşürür. Ferah kokusuyla gün boyu kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Tabanex ürünleri arasında, ayak taban sağlığınızı korumayı hedefleyen modellerden biri de performans jel tabanlık. Bu tabanlık modeli, ayak anatomisine uygun yastıklama desteği sunarak ayak eklemlerinizi rahatlatır. Yorgunluk etkisini azaltır. Erkek ve kadın için özel seçenekleri bulunan bu tabanlık, darbe etkisini azaltacak şekilde dizayn edilir. Ortoflex sünger detayı ayağınıza esneklik kazandıran, yumuşak bir dokuya sahiptir. Ayağınızdaki fazla nemi emerek gün boyu konforlu hissetmenizi sağlar. Hava alabilen jel kapsül detayı, cildinizin nefes almasını sağlayarak kötü koku oluşumunu önler.

Ayak bakımı işlemlerinin çoğu, ayakkabı içerisinde nefes alamayan ayaklarda meydana gelen kötü kokuyu engellemeyi hedefler. Tabanex, ayakkabılarda kötü kokuyu engellemek için, aktif karbonun doğadan gelen gücünden faydalanır. Fresh Odor ismiyle anılan Tabanex tabanlık, ter emici pamuklu kumaştan üretilen dış kaplamasıyla çıplak ayakla kullanımı için uygundur. İçeriğinde yer alan aktif karbon, nemi içine hapsederek ayağınızın kuru kalmasını sağlar. Bu sayede ayağınızın tahriş olmasının önüne geçer. Fazla nemi emerek bakteri oluşumunu engelleyen model, kötü kokuları da önler.

Topuklu Ayakkabıya Konfor Dokunuşu

Tabanex, iş hayatında ya da özel bir gecede ayak sağlığından ödün vermeden topuklu ayakkabı şıklığına ulaşmanızı sağlar. Poise jel tabanlık, yüksek topuklu ayakkabılarda, ayağın ayakkabı içerisinde hareket etmesini engeller, bu sayede parmaklara yük binmesinin önüne geçer. Sağladığı kemer desteği sayesinde, uzun saatler boyunca konfor sunar. Her topuklu ayakkabı modelinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu tabanlık dışarıdan belli olmaz. Çorapla giyebileceğiniz gibi, yalın ayak da kullanabilirsiniz. Nefes alan yapısı koku oluşumunu engeller.

Ayağın topuk kısmını destekleyen jel taban tasarımları yürüyüş deneyimine yeni bir boyut kazandırır. Topuk dikeni tabanlık olarak da geçen bu modeller, tabanın özellikle topuk kısmına yoğun yastıklama sağlar. Ultra darbe emici jel yapısı topuğunuzu darbelere karşı korur. Topuk kısmında hassasiyet bulunanlar için de kullanışlı bir modeldir. Adım atarken topuğunuza binen stresi azaltarak eklemlerinizi rahatlatır. Erkek ve kadın için özelleşmiş tasarımları bulunur.

Tabanex, akıllı köpük teknolojisiyle taban tasarımlarına yenilikçi bir yaklaşım sunar. Memory Comfort modeli, 3 katmanlı yapısıyla ayağınızın şeklini alarak size özel taban desteği sağlar. Ayağınızın anatomisine tam uyum gösteren model, her ayakkabı tipinde güvenle kullanılabilir.

Ayak vurmayı engelleyen jel taban, topuklu ayakkabıların ortaya çıkardığı rahatsızlık hissini engellemek için özel olarak tasarlanır. Topukta baskıyı önleyen tabanlık, ayağınızın ayakkabı içerisinde öne doğru kaymasını engeller. Ayağı sabitleyerek arka kısmın sürtünme sonucu tahriş olmasını engeller.

Ayağınızın İhtiyaçlarına Özel

Ortopedik problemlere özel Tabanex tabanlık modelleri, tarzınızdan ödün vermeden ayak konforunuzu destekler. Her ayakkabıda kullanabileceğiniz ortopedik tabanlık modelleri, çoklu aktivite tabanlıkları olarak da geçer. Topuklu ayakkabılara ortopedik özellik kazandıran Triple Angle modeli, ayağınıza gün boyu ihtiyaç duyduğu desteği sağlarken sabitleme özelliğiyle ayakkabı içerisinde ayağınızın kaymasını da engeller. Topuğu tam olarak kavrayarak destekler. Ekstra yumuşak jel dokusu ayakkabının arka kısmındaki sürtünmeyi engelleyerek vurmaların önüne geçer.

Yüksek kemerli ayak tiplerine özel olarak geliştirilen Middle Support modeli, ayağınızın en doğru pozisyonda yere basmasını sağlar. Tabana ihtiyaç duyduğu yastıklamayı sunarak ayak konforunuzu en üst seviyeye yükseltir. Özel tasarımı cildinizin nefes almasına yardımcı olur.

Orthopedic Support modeli de yüksek kemerli ayak tiplerinin konforu için üretilmiştir. Ayağın yerle temasını eklemlerde en az stres oluşturacak pozisyona getirir. Topuk bölümünde konumlanan jel yapı, darbe etkisini emerek en yoğun aktiviteler sırasında dahi ayak konforunuzu üst düzeyde tutar.

Tabanex boy uzatıcı tabanlık modeli, her ayakkabı için uygun tasarıma sahiptir. Özel alaşımdan üretilen taban, hafif yapısıyla ayağınıza ekstra yük bindirmeden, daha uzun görünmenizi sağlar. Unisex tasarımlı bu modeli, erkek ve kadın ayakkabılarında güvenle kullanabilirsiniz. İki kademeli olarak üretilen bu tabanlığı ister 3 cm, ister 5 cm olarak ayarlayarak kullanabilirsiniz. Tabanda bulunan hava yastığı bacak boyunuzu uzun gösterirken topuk kısmına ihtiyaç duyduğu desteği sağlar.

Tabanex’in zengin ürün yelpazesine Rossmann güvencesiyle kolayca ulaşabilirsiniz. Detaylı ürün özelliklerini inceleyerek size en uygun tabanlık tipini seçebilir, evinizin konforundan uzaklaşmadan satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız diğer kişisel bakım ürünlerine Rossmann üzerinden ulaşabilir, hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.