Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Syoss Şampuan Kepeğe Karşı Etkili - 1

%51 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 27,75 ₺

Syoss
Syoss Şampuan Pure - 1

%51 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 27,75 ₺

Syoss
Syoss Şampuan Saç Dökülmesine Karşı - 1

%51 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 27,75 ₺

Syoss
Syoss Şampuan Keratin 550 ml

%51 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 27,75 ₺

Syoss
Syoss Şampuan Curl Me - 1

%51 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 27,75 ₺

Syoss
Syoss Saç Spreyi Salonplex - 1

%50 fiyatı 150,00 ₺

Special Price 75,00 ₺

Syoss
Syoss Şampuan Shine - 1

%51 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 27,75 ₺

Syoss
Syoss Saç Spreyi Maksimum Tutuş 400 ml - 1

%50 fiyatı 150,00 ₺

Special Price 75,00 ₺

Syoss
Syoss Saç Spreyi Pure Hold 300 ml

%50 fiyatı 150,00 ₺

Special Price 75,00 ₺

Syoss
Syoss Şampuan Men Volume - 1

%51 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 27,75 ₺

Syoss
Syoss Şampuan Men Clean & Cool - 1

%51 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 27,75 ₺

Syoss
Syoss Şampuan Yoğun Nem - 1

%51 fiyatı 57,00 ₺

Special Price 27,75 ₺

Syoss
Syoss Saç Kremi Pure - 1

%40 fiyatı 63,00 ₺

Special Price 37,75 ₺

Syoss
Syoss Saç Kremi Curl Me - 1

%40 fiyatı 63,00 ₺

Special Price 37,75 ₺

Syoss
Syoss Saç Kremi Keratin 500 ml - 1

%40 fiyatı 63,00 ₺

Special Price 37,75 ₺

Syoss
Syoss Saç Kremi Saç Dökülmesine Karşı - 1

%40 fiyatı 63,00 ₺

Special Price 37,75 ₺

Syoss
Syoss Wax Matt Fiber - 1

%50 fiyatı 150,00 ₺

Special Price 75,00 ₺

Syoss
Syoss Saç Spreyi Keratin 400 ml - 1

%50 fiyatı 150,00 ₺

Special Price 75,00 ₺

Syoss
Syoss Saç Köpüğü Keratin 250 ml - 1

%50 fiyatı 150,00 ₺

Special Price 75,00 ₺

Syoss
Syoss Saç Köpüğü Bukle Kontrolü 250 ml - 1

%50 fiyatı 150,00 ₺

Special Price 75,00 ₺

Syoss
Syoss Saç Köpüğü Style Plex 250 ml

%50 fiyatı 150,00 ₺

Special Price 75,00 ₺

Syoss
Syoss Saç Köpüğü Pure Volume 250 ml - 1

%50 fiyatı 150,00 ₺

Special Price 75,00 ₺

Syoss

Syoss

Henkel bünyesindeki markalardan biri olan Syoss, uzman kuaför ve saç stilistlerinin edindikleri tecrübelerle beslenerek ve yenilikçi teknolojilerden faydalanarak saç bakım, şekillendirme ve renklendirme ürünleri geliştirir. Syoss, kullanıcılarının saç bakım alışkanlıklarını kökten değiştirmeyi hedefler. Syoss’un misyonları arasında, profesyonel performans sunan ürünlerle kullanıcılarını buluşturmak gelir. Ayrıca Syoss, kolayca uygulanabilen ürünleri sayesinde, kullanıcılarının her an bir profesyonelin eli değmiş gibi bakımlı ve canlı saçlara sahip olmasını amaçlar.

Hangi Saç Tipleri ve İhtiyaçları için Syoss Ürünleri Var?

Syoss, kullanıcıların farklı saç tiplerine sahip olduğunun yanı sıra saçlarıyla ilgili farklı problemler yaşadıklarını ve farklı beklentilerinin olduğunu düşünerek oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar. Normal, yağlı ve kuru saç tiplerinin yanı sıra cansız, zayıf, hasarlı, boyalı, kepekli, ince / düz ve kıvırcık saçlar için özel olarak formüle edilmiş pek çok ürün Syoss saç bakım, renklendirme ve şekillendirme koleksiyonu içerisinde yer alır.

Syoss, yoğun işlem gören saçların canlı ve parlak görünümüne geri dönmesine yardımcı ürünlerden mineral yağ, yapay renklendirici, silikon ve paraben gibi bileşenler içermeyen daha saf formüllü alternatiflere kadar pek çok alternatifi kullanıcılarına sunar. Kokusu ve formülleriyle erkeklerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler de geliştiren Syoss, kullanıcılarının kendi bakım rutinlerini zahmetsizce oluşturmasına destek verir.

Syoss Saç Bakım Ürünleri Nelerdir?

Syoss Hair Care ailesi, tüm saç tipleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlendirilmiş geniş ürün yelpazesiyle öne çıkar. Syoss saç bakım ürünlerinin her biri Salon Precision System teknolojisi kullanılarak üretilir. Salon Precision System, her bir saç telini özenle sarıp etki ederek saçın özellikleri ve ihtiyacı doğrultusunda bakım yapar.

Syoss saç bakım ürünleri; şampuan, nemlendirici ve onarıcılar olmak üzere üç ana gruba ayrılır. Syoss şampuan çeşitleri, saçın özellikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda etkili ve nazik bir temizleme yapacak şekilde formüle edilir. Doğal özler ve aminoasitler gibi saçın doğal yapı taşlarıyla zenginleştirilen Syoss şampuanlar, ıslak saçta kolayca köpürerek derinlemesine bir temizlik sunar. Zahmetsizce durulanan ürünler, günlük kullanıma uygun olacak şekilde üretilir. Günlük olarak yıkanan saçlarda tek bir şampuanlama yeterli olsa da, iki günde bir ya da daha uzun aralıklarla yıkanan saçlar için ikinci defa şampuanlama tavsiye edilir.

Syoss saç kremi çeşitleri, saçın gün içinde ve yıkama sırasında kaybettiği nemi hızlıca kazandırır. Daha parlak, canlı ve bakımlı saçlara kavuşmanıza yardım eder. Syoss jel, serum, yağ ve bakım spreylerinden oluşan onarıcılar da saçınızın ihtiyaçlarına yoğun bir bakım çözümü sunar. Syoss saç onarıcı ürünler, haftalık bakım rutininizde değerlendirebileceğiniz ya da duş sonrasında kullandıktan sonra gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz, her an kullanabileceğiniz alternatifleri barındırır.

Syoss Hair Care ürün çeşitleri, genel olarak saçınızın tipi ve ihtiyaçlarınız düşünülerek şampuan, saç kremi ve onarıcı olarak adlandırılan yardımcı ürünlerden oluşan bir set olarak üretilir. Uzman kuaför ve saç stilistleri, arzu edilen etkinin görülebilmesi için saç bakımı için aynı set içerisindeki ürünlerin tercih edilmesini önerir. Örneğin, ince telli ve zayıf saçların ihtiyaçları düşünülerek içeriği hazırlanan Syoss Keratin serisi, şampuan ve saç kreminin yanı sıra yoğun bakım losyonundan oluşur. Ürünlerin içerisinde yer alan keratin, saçın zarar görmüş kısımlarını doldurarak daha canlı, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Bu nedenle Syoss Keratin şampuan sonrasında serinin içerisindeki saç kremi ve yardımcı ürün kullanılarak daha hızlı ve etkili sonuç elde edilir.

Syoss Şampuan Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saçın türüne uygun ve ihtiyaçlarına cevap veren bir şampuan, sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmaya yardımcı olur. Yıpratıcı etmenlerden uzak durmak, sağlıklı beslenme tercihleri ve sağlıklı alışkanlıklarla birlikte doğru şampuan kullanımı saçın sağlıklı uzamasını destekler, olumsuz etkilere karşı saçı içeriden güçlendirir ve göz alıcı bir görünüme kavuşmasına yardım eder. Syoss da bu nedenle ürün yelpazesini mümkün olduğunca geniş tutar. Saçınızın türü ve ihtiyaçlarının yanı sıra istediğiniz görünüme sahip olacağı çok sayıda şampuan ve bakım ürünlerine ürün yelpazesi içerisine yer verir. Sizin için doğru Syoss şampuan alternatiflerini bulmanıza yardım edecek birkaç püf noktası var:

 • Saçlar, saç derisi üstüne tutunur ve beslenmelerini saç derisi üstünden gerçekleştirir. Syoss şampuan seçimi yaparken saç derinizin ihtiyaçlarını göz önünde tutmanız tavsiye edilir. Saç derisinde kaşıntı ve döküntü gibi problemler yaşıyorsanız Syoss Kepeğe Karşı Etkili Şampuan tercih edebilirsiniz. Saç derisinin yatışmasına yardımcı olan ürün, bakımlı saçlara kavuşmanızı da kolaylaştırır.
 • Dengeleyici özelliğe sahip Syoss şampuan ve bakım ürünleri, saç derinizin mikrobiyomunun korunmasına destek vererek saçlarınızın canlı ve parlak kalmasına yardımcı olur.
 • EcoLabel tarafından onaylanan içeriğe sahip olan Syoss Pure serisi, silikon ve paraben gibi bileşenler içermediği için, alerjik bir cilde sahip olanlar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.
 • Saç tipinizi göz önüne alarak saçınızın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Syoss serilerine göz atabilirsiniz.
 • Saçınızdaki boyanın kalıcılığını arttırmak ya da boyalı saçlarınızın daha güzel görünmesini sağlamak için, boyalı saçlar için geliştirilen seriler içerisinden seçim yapabilirsiniz.
 • Güçsüz ya da hasar görmüş saçlarınız varsa yoğun bakım sunan şampuan çeşitlerine odaklanabilirsiniz. Koparak dökülme problemini azaltmak istiyorsanız Syoss Saç Dökülmesine Karşı Şampuan kullanabilirsiniz.
 • Saç şekliniz doğrultusunda düz, dalgalı ya da kıvırcık saçlara özel şampuanları tercih ederek saçlarınızın daha kolay şekil almasına yardımcı olabilirsiniz.
 • Parlaklık, hacim ya da ipeksi yumuşaklık gibi saçınıza kazandırmak istediğiniz özellikler varsa özel olarak formüle edilen Syoss şampuanları tercih edebilirsiniz.

Saç Stiliniz için Syoss Saç Boyası ve Şekillendirici Ürünler

Syoss saç boyaları, moda renklerin yanı sıra klasikleşmiş tonları da barındırır. İçeriğinde birçok besleyici bileşenin yer aldığı saç boyası çeşitleri, saçınıza en az zararı vererek yoğun, canlı ve parlak bir renk elde etmenizi sağlar. Amonyaklı ve amonyaksız çeşitleri bulunan ürünler, uzun süre kalıcı olacak şekilde üretilir. Yüksek beyaz kapatma özelliğine sahip olan saç boyaları, stilinizi vurgulayacak geniş renk alternatifleriyle öne çıkar.

Saçınızı kolayca şekillendirme ve saç şeklinizin uzun süre korunması için çok sayıda Syoss ürünü bulunur. Jel, wax, losyon, krem ve sprey gibi farklı formlara sahip olan ürünler, kullanım kolaylığı sayesinde saç şekillendirme rutinlerinize keyif katar. Besleyici ve onarıcı bileşenlerle desteklenen ürünler, saçınızın canlı ve parlak görünümünü korumanıza yardım eder.

Syoss saç spreyi çeşitleri, ihtiyaçlarınız doğrultusunda hafiften güçlüye doğru farklı tutuş seçenekleri arasından seçim yapmanızı sağlar. Syoss saç köpüğü çeşitleri, dalga ve buklelerinizi kolayca şekillendirir. Doğal sonuçlar almanız için losyon ve krem formatında pek çok Syoss şekillendirici bulunur. Wax ve jel formundaki ürünler güçlü bir tutuş sunar.

Siz de Syoss’un geniş ürün yelpazesi içerisinden ihtiyaç duyduğunuz ürünleri Rossmann güvencesiyle satın alabilir, bütçenizi aşmadan profesyonel performansın keyfini çıkarabilirsiniz.