Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Signal Diş Fırçası White Now 2'li - 1

%31 fiyatı 52,00 ₺

Special Price 35,75 ₺

Signal
Signal Diş Fırçası Profesyonel Bakım 1 adet - 1

%37 fiyatı 34,75 ₺

Special Price 21,75 ₺

Signal
Signal Diş Macunu Komple Bakım, Kömür Özlü 75 ml - 1

%38 fiyatı 39,75 ₺

Special Price 24,75 ₺

Signal
Signal White Now Diş Macunu Glossy Shine 75 ml - 1

%35 fiyatı 74,00 ₺

Special Price 47,75 ₺

Signal
Signal Diş Macunu Komple Bakım, Hindistan Cevizi 75 ml - 1

%38 fiyatı 39,75 ₺

Special Price 24,75 ₺

Signal
Signal Diş Macunu White Now Detox Charcoal 75ml - 1

%36 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 63,00 ₺

Signal
Signal Diş Macunu White Now Ice Cool Me 75ml - 1

%38 fiyatı 72,00 ₺

Special Price 44,50 ₺

Signal
Signal Diş Macunu White Now Detox Coco 75ml - 1

%36 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 63,00 ₺

Signal
Signal Diş Fırçası Black Performance 2'li - 1

%33 fiyatı 44,50 ₺

Special Price 29,75 ₺

Signal
Signal Diş Macunu White Now Sensitive 75 ml - 1

%37 fiyatı 94,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

Signal
Signal Diş Macunu White System  - 1

%40 fiyatı 39,75 ₺

Special Price 23,75 ₺

Signal
Signal Diş Fırçası Nazik Diş Eti Bakımı 2'li - 1

%30 fiyatı 42,75 ₺

Special Price 29,75 ₺

Signal
Signal Diş Macunu Komple Bakım, Karbonat ve Nane 75 ml - 1

%38 fiyatı 39,75 ₺

Special Price 24,75 ₺

Signal
Signal Seyahat Seti  - 1

%35 fiyatı 36,75 ₺

Special Price 23,75 ₺

Signal
Signal Diş Macunu White Now 16 ml - 1

%31 fiyatı 25,75 ₺

Special Price 17,75 ₺

Signal
Signal Diş Macunu Beyaz Güç, Nane Ferahlığı  - 1

%45 fiyatı 19,50 ₺

Special Price 10,75 ₺

Signal
Signal Diş Fırçası Bambu 1 adet - 1

%36 fiyatı 59,00 ₺

Special Price 37,50 ₺

Signal
Signal Diş Macunu Üçlü Koruma 120 ml - 1

%30 fiyatı 33,75 ₺

Special Price 23,50 ₺

Signal
Signal Diş Fırçası Performance 2+1 30 gr - 1

%31 fiyatı 52,00 ₺

Special Price 35,75 ₺

Signal
Signal Diş Macunu White Now Gold  - 1

%35 fiyatı 74,00 ₺

Special Price 47,75 ₺

Signal
Signal Diş Macunu White Now Forever 75 ml - 1

%36 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 63,00 ₺

Signal
Signal Diş Fırçası Clean Action 3+1 - 1

%38 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 33,50 ₺

Signal
Signal White Now Diş Macunu Men 75 ml - 1

%35 fiyatı 74,00 ₺

Special Price 47,75 ₺

Signal

Signal

Ağız sağlığı herkesin hayatında çok büyük öneme sahiptir. Ağız ve diş sağlığına gereken özen yeterli olarak gösterilmediği takdirde ortaya çıkabilecek sorunların tedavisi uzun süreli, can sıkıcı ve pahalı olma potansiyeline sahiptir. Üstelik bu tip sorunlar tedavi edilmediği zaman son derece hızlı bir şekilde ilerleyebilir ve hayatınızı olumsuz olarak etkileyebilir. Ayrıca ağız sağlığı, dış görünüşünüzü ve buna bağlı olarak da öz güveninizi ciddi bir şekilde etkiler. Sağlıklı dişler çok daha beyaz ve çekici görünür. Böylece ilgi çekici bir gülümsemeye sahip olursunuz.

Sağlıklı Dişler İçin Signal

Türkiye’nin en popüler ağız bakımı ve sağlığı markalarından biri olan Signal, sağlıklı ve ideal gülüş dendiği zaman akla ilk gelen ürünlere imza atmıştır. Sadece diş bakımı değil ağız, dil ve dişeti sağlığına da önem veren, aniden ortaya çıkan can sıkıcı ve ağrılı ağız hastalıklarından uzak durmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan Signal, bütün Türkiye’nin güvenini kazanmıştır.

Signal markası altında oldukça geniş bir ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz. Çünkü Signal, farklı ihtiyaçlara ve alışkanlıklara özelleştirilmiş ve farklı sorunların çözümlerine yönelik ürünler geliştirir. Bu ürünler hızlı ve kolay bir şekilde istenen sonuçlara ulaşılması için özel olarak formüle edilmiştir. Bu sayede herkes kendi rahatsızlığına ya da ihtiyacına göre istediği ürünü seçebilir ve sağlıklı bir ağız yapısına ve dişlere sahip olabilir.

Örneğin, dişlerinin sarılığından şikayet edenler için yüksek florürlü ve beyazlatıcı etkiye sahip olan diş macunları, sigara ve kahve içen, lekeli dişlere sahip olanlar içinse farklı şekilde formüle edilmiş Signal diş macunlarını satın almak mümkündür. Solgun ve sağlıksız diş etleri, ağız kokusu, plak ve tartar oluşumu, çürümeye yatkın dişler ya da ağız kokusu gibi sorunlar için de ayrı Signal ürünleri bulmak mümkündür. Diş macunlarının yanı sıra ergonomik tutuşlu, diş hekimleri tarafından onaylanmış, dilediğiniz sertlikte diş fırçaları, sağlıklı bir ağız için gerekli olan gargaralar ve diş aralarının temizlenmesi için zorunlu olan diş ipleri de Signal ürünleri arasındaki yerini alır. Signal ürünleri arasında her yaştan kişi ve farklı ağız sorunları yaşayanlar için özel bir ürün bulunduğundan, ailedeki herkesin ihtiyaçlarını karşılayan etkiye sahip seçenekleri satın alabilirsiniz

Signal Diş Macunu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sağlıklı bir ağız ve dişler için gerekli olan materyallerin başında doğru bir şekilde formüle edilmiş, koruyucu ve temiz içerikli bir diş macunu gelir. İyi bir diş macunu sadece dişleri değil, ağzın tamamını temizler, zararlı bakterileri öldürür. Signal diş macunları dişleri en iyi şekilde korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa Signal diş macunuyla dişlerinizi fırçaladığınızda, dişlerinizi pek çok farklı diş sorununa karşı korumuş ve kusursuz bir şekilde temizlemiş olursunuz. Signal diş macununuzu seçerken ilk olarak göz önünde bulundurmanız gerekenler şunlardır:

  • Ağzınızda herhangi bir sağlık sorunu var mı? Kolay kanayan hassas diş etleri, plak ve tartar oluşumuna meyilli dişler, ağız kokusu gibi sorunlar bunlardan bazılarıdır.
  • Bunun dışında kendi alışkanlıklarınızı da dikkate almalısınız. Sigara içip içmediğiniz, ne kadar çok şekerli yiyecek tükettiğiniz, diş ipi kullanıp kullanmadığınız seçeceğiniz diş macununu etkileyen alışkanlıklardır.
  • Bir diş macunundan ne beklediğiniz de eşit derecede önemlidir. Daha beyaz dişlerin hayalini mi kuruyorsunuz? Yoksa tadının naneli ve ferah olması mı sizin için daha önemli? Bunlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Signal diş macunu seçerken siz de yaşadığınız sorunları ve ihtiyaçlarınızı göz önüne almalısınız. Daha beyaz dişler, çekici bir gülümseme ve yüksek bir öz güven istiyorsanız Signal White Now kullanabilirsiniz. Beyaz ve sağlıklı bir görünüme sahip olan dişler için Signal White Now ideal bir seçimdir. Beyazlık konusunda daha hızlı ve kesin çözümler arıyorsanız Signal White Now Gold da ideal bir tercih olacaktır. Ağız kokusu konusunda sorun yaşıyorsanız yoğun nane aroması içeren ve kalıcı, ferahlatıcı ağız kokusu sağlayan Signal macunlarından yana seçim yapabilirsiniz.

Signal Ağız Bakım Ürünleri Nelerdir?

Signal her ne kadar ilk olarak diş macunlarıyla anılsa da, ağız ve diş sağlığı konusunda yardımcı olacak pek çok farklı ürünü de sizlere sunar. Özellikle de diş fırçalarını kullandığınız zaman Signal farkını çok daha iyi anlayabilirsiniz. Signal diş fırçası modelleri tıpkı diş macunları gibi, farklı ihtiyaçlara ve tercihlere özel olarak dizayn edilmiştir. Hassas diş etlerine sahip olanların diş fırçalamasını rahat hale getirmek ve acıyı azaltmak için yumuşak kıllara sahip olan diş fırçası tasarımlarını beğeninize sunar. Öte yandan daha hızlı bir temizleme istiyorsanız sert kıllı Signal diş fırçaları sizin için daha uygun olacaktır. Her ikisini de isteyenler içinse orta sertlikte diş fırçası modelleri bulmak mümkündür.

Özel tasarımları sayesinde Signal diş fırçaları ağzınızın içindeki en kuytu köşeleri dahi büyük bir ustalıkla temizler, esnek parçaları sayesinde diş aralarının da hijyenini önemseyenler için en doğru tercihtir. Diş fırçası ve macunu dışında henüz ülkemizde çok yaygınlaşmasa da, diş hekimleri tarafından özellikle önerilen iki diş bakım ürünü daha bulunur. Bunlardan ilki diş ipidir.

Diş ipleri dişlerin arasında kalan ve diş fırçalarının ulaşamadığı kısımların temizlenmesini sağlar. Genelde yemek artıklarının kaldığı bu kısımları diş ipiyle düzenli olarak temizlemek sadece rahatlık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda en can sıkıcı diş hastalıklarına karşı da sizi korur. Bir diğer ağız sağlığı ürünü ise ağız gargaralarıdır. Signal gargaralar ağız içindeki zararlı bakterilerin temizlenmesi ve bu şekilde dişlerin korunması için ideal sonuçlar yaratır. Ayrıca ağıza ferahlatıcı ve hoş bir koku verir. Gargaralar gün içinde nefesinizi hızlı bir şekilde tazelemek için de pratik bir yöntemdir.

Ağız ve diş sağlığınızı korumak, çekici bir gülümsemeye sahip olmak için sabah ve akşam rutinlerinizi tamamlamak istiyorsanız Rossmann ayrıcalığıyla sunulan Signal ürünlerine hemen göz atabilirsiniz.