Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Sesu Ağda Bandı Yüz 20'li - 1

%38 fiyatı 53,00 ₺

Special Price 32,75 ₺

Sesu
Sesu Tüy Dökücü Krem Kömürlü 100 ml - 1

%40 fiyatı 62,00 ₺

Special Price 37,50 ₺

Sesu
Sesu Ağda Bandı Hassas Ciltler - 1

%39 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 32,75 ₺

Sesu
Sesu Ağda Bandı Natural Normal Ciltler - 1

%38 fiyatı 53,00 ₺

Special Price 32,75 ₺

Sesu
Sesu Tüy Dökücü Krem Killi 100 ml - 1

%40 fiyatı 62,00 ₺

Special Price 37,50 ₺

Sesu
Sesu Tüy Dökücü Krem Hassas 100 ml - 1

%40 fiyatı 62,00 ₺

Special Price 37,50 ₺

Sesu
Sesu Sir Ağda Klasik Roll-On 100 ml - 1

%40 fiyatı 38,75 ₺

Special Price 23,25 ₺

Sesu
Sesu İlk Adım Ağda Bandı 24'lü Set 1 adet - 1

%40 fiyatı 74,00 ₺

Special Price 44,50 ₺

Sesu
Sesu Tüy Dökücü Krem Men 100 ml - 1

%35 fiyatı 78,00 ₺

Special Price 51,00 ₺

Sesu
Sesu Roll-On Sir Ağda Hassas Cilt - 1

%40 fiyatı 38,75 ₺

Special Price 23,25 ₺

Sesu
Sesu Ağda Bezi - 1

%41 fiyatı 11,50 ₺

Special Price 6,75 ₺

Sesu
Sesu Ilık Ağda - 1

%41 fiyatı 26,75 ₺

Special Price 15,75 ₺

Sesu
Sesu Tüy Dökücü Krem Hassas Cilt - 1

%40 fiyatı 28,75 ₺

Special Price 17,25 ₺

Sesu
Sesu Ağda Temizleyici Bakım Yağı 150 ml - 1

%39 fiyatı 35,50 ₺

Special Price 21,50 ₺

Sesu
Sesu Tüy Dökücü Krem Duşta 150 ml - 1

%39 fiyatı 77,00 ₺

Special Price 46,75 ₺

Sesu
Sesu Tüy Dökücü Köpük Hassas Cilt 150 ml - 1

%39 fiyatı 69,00 ₺

Special Price 41,75 ₺

Sesu
Sesu Roll On Ağda İlk Adım - 1

%40 fiyatı 38,75 ₺

Special Price 23,25 ₺

Sesu
Sesu Ağda Kartuş Isıtıcılı Kömürlü

%40 fiyatı 172,00 ₺

Special Price 103,00 ₺

Sesu
Sesu Tüy Sarartıcı Krem 53 gr - 1

%39 fiyatı 52,00 ₺

Special Price 31,75 ₺

Sesu
Sesu Roll-On Sir Ağda Kömürlü - 1

%40 fiyatı 38,75 ₺

Special Price 23,25 ₺

Sesu
Sesu Tüy Dökücü Krem Himalaya Tuzu - 1

%69 fiyatı 62,00 ₺

Special Price 19,50 ₺

Sesu
Sesu Soft Ağda Bandı - 1

%39 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 32,75 ₺

Sesu
Sesu Soft Boncuk Ağda 250 gr - 1

%40 fiyatı 83,00 ₺

Special Price 50,00 ₺

Sesu

Sesu

Kişisel bakım ve güzellik denildiğinde akla ilk gelen markaların başında yer alan Sesu, istenmeyen tüylerinizden hızlı ve kolay bir şekilde kurtulmanıza olanak sağlayan tüm ürünleri ile Rossmann’da sizi bekliyor. Sesu, doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmanızı sağlarken aynı zamanda cildinizi korumaya da yardımcı olur. İstenmeyen tüylerinizden kurtulurken cildinizin gerek duyduğu nemi sağlayan içeriklere de sahip olan Sesu ağda çeşitleri sayesinde, pürüzsüz ve bakımlı bir cildin keyfini çıkarabilirsiniz. Kuru, hassas ya da normal cilt tipleri için farklı seçeneklere sahip Sesu sir ağda çeşitleri tüm cilt tiplerine uyum sağlar. En kısa tüylerinizi bile kökünden alarak size uzun süre bakımlı bir cilt imkanı sunan Sesu sir ağda çeşitleri ile kişisel bakımınızı kolayca kendiniz yapabilirsiniz. Sesu ağda çeşitleri içinde en sevilen ürünlerden biri olan Sesu roll on ağda ürünlerini pratik bir şekilde uygulamanız için ağda ısıtıcı makineleri, kendinize ayırdığınız kişisel bakım anlarını daha da konforlu bir hale getirir.

Sesu Ağda Nasıl Kullanılır?

Sesu ağda seti, istenmeyen tüylerinizden kurtulmanız için tasarlanmış oldukça konforlu bir üründür. Setin içerisinde; bir adet ağda makinesi, bir adet sesu roll on ağda, sesu ağda bezi ve temizleme mendilleri yer alır. Evde roll on ağda deneyimini ilk kez yaşayacaksanız setin içinden çıkan kullanma talimatı size bu konuda yardımcı olacaktır. Sesu ağda seti ile çok hızlı ve etkili bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz. Sesu ağda makinesi, ağda ısıtmayı uğraştırıcı ve zahmetli bir halden çıkararak keyfe dönüştürür.

Sesu ağda makinesi, içinde yer alan roll on ağdayı 15 dakika içerisinde ideal ısıya çıkarır ve ağda yaptığınız süreç boyunca ısının ideal seviyede kalmasını sağlar. Bu sayede ağdanın soğuması ya da kontrolsüzce fazla ısınması gibi sorunlar da ortadan kalkar. İstenmeyen tüylerden kurtulma maceranızı çok daha konforlu bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Roll on ağdayı kullanma talimatında yer alan cilt bölgelerinde kullanım şekline göre uygulayabilirsiniz. Sesu ağda seti farklı cilt tiplerine ve tüy yapılarına göre seçenekleri size sunar. Normal tüyler, hassas ciltler, kalın tüyler ve ince tüyler gibi seçenekler arasından kendinize uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Sesu roll on ağda en kısa tüylerde bile etkilidir.

Sesu Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir?

 • Sesu boncuk ağda: Profesyonel güzellik merkezlerinde elde edilen mükemmel sonuçları evinizde almanız için tasarlanmıştır. Boncuk ağdayı özellikle ulaşılması güç ve vücudun kıvrımlı alanlarında kullanmak oldukça kolaydır. Boncuk ağda ile haftalar boyu süren temiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Detaylı kullanım ambalajların üzerinde yer alır.
 • Sesu sir ağda: Bulaşma yapmadan en kısa tüylerden bile kolaca kurtulmanıza imkan tanır. Çeşitli bitki ve mineral özleri sayesinde cildinize aynı zamanda bakım yapar
 • Sesu ılık ağda: Sıcak suda ısıtılarak kullanım imkanına sahip olan ılık ağda ile ulaşılması güç yerlerde bile etkili sonuçlar alabilirsiniz. Sesu ağda bezi ile ağdayı uyguladığınız bölgeden kolayca çekebilirsiniz.
 • Sesu el ağdası: Özel formülü ile etkili bir bileşime sahip olan el ağdası etkin kullanım sunar. Tüyleri kökünden alırken cildinizde kadifemsi bir canlılık ve parlaklık bırakır. Cildi tahriş etmez. El ağdasının doğru kullanımı için ambalaj üzerinde yer alan kullanım talimatlarına uymanız tavsiye edilir. El ağdası kullanımında ağda bezi gerekmez. Uygulama sonrasında bölgede kalan ağda kalıntısı su ile yıkandığında kolayca temizlenir. Pratik ve hızlı bir uygulama için Sesu el ağdasını tercih edebilirsiniz.
 • Sesu ağda bandı: Acil durumlarda tüylerinizden hızlı ve etkili bir şekilde kurtulmanız için tasarlanmıştır. Sesu sir ağda bantlarının içeriğinde şeker bulunmaz. En kısa tüylerde bile etkilidir.
 • Sesu sir ağda sonrası temizleme yağı: İçerdiği özel formülü sayesinde sir ağdayı cildinizden temizlerken aynı zamanda içinde yer alan Bisabolol sayesinde tahrişi azaltır ve cilt yüzeyini sakinleştirir. Formülünde yer alan E vitamini cildinizin kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur ve 24 saate kadar kalıcı nemlilik sağlar. Kıl kökleri güçlenmeden cildinizi Sesu sir ağdadan arındırır, nemlendirir. Kullanım sonrasında cildinizin daha parlak, canlı ve ipeksi görünmesine yardımcı olur.
 • Sesu tüy dökücü krem ve Sesu tüy sarartıcı: İstenmeyen tüylerinizden zahmetsiz ve acısız bir şekilde kurtulmanın yollarını arıyorsanız Rossmann’da bulunan Sesu tüy dökücü krem ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Sesu tüy dökücü krem çeşitleri, içerdiği bitki özleri ve vitamin destekleri ile acil durumlarda acı çekmeden pürüzsüz ve aynı zamanda bakımlı bir cilde kavuşmanızı sağlar. İçeriğinde vitaminler ve nemlendirici özler barındıran tüy dökücü krem çeşitleri, cildinizi 24 saate kadar nemli tutmasının yanında cilt yüzeyinizi tahriş etmeden tüylerinizden arınmanıza yardımcı olur. Duşta tüy dökücü kremler, siz duş alırken cildinizi pürüzsüz bir hale getirir. Sesu tüy dökücü kremlerin yanında yer alan uygulama süngeri, kremi cildinize kolayca sürmenizi sağlar. Hassas bir cilde sahipseniz ve tüy dökücü kremin cildinizi tahriş etmesinden endişe duyuyorsanız hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş formüllü Sesu tüy dökücü kremi kullanabilirsiniz. Tüylerinizin görünümünü azaltmak için Sesu tüy sarartıcı ürünleri tercih edebilirsiniz. Seyrek ve cansız tüylerinizin rengini sarartarak görünümünü azaltan tüy sarartıcı, size acısız ve oldukça konforlu bir uygulama imkanı sunar.

Çok kısa sürede, zahmetsizce mükemmel görünen bir cilde sahip olmak istiyorsanız Sesu epilasyon ürünleri arasından size en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Erişilebilir fiyatlarla konforlu ve etkili sonuç veren Sesu ürünlerine Rossmann’dan ulaşabilirsiniz. Cildinizin en güzel halini yansıtmak, kişisel bakımınızı rahatça yapmak, ipeksi ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için cilt tipinize özel olarak üretilmiş Sesu ağda çeşitlerine ve ürünlerine göz atabilir, almak istediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.