Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Selin Kolonya Limon - 1

%37 fiyatı 8,75 ₺

Special Price 5,50 ₺

Selin
Selin Kolonya Nemlendiricili Cam - 1

%30 fiyatı 36,75 ₺

Special Price 25,75 ₺

Selin
Selin Kolonya Limon PVC 200 ml - 1

%31 fiyatı 34,25 ₺

Special Price 23,75 ₺

Selin
Selin Kolonya Limon 450 ml

%40 fiyatı 59,00 ₺

Special Price 35,50 ₺

Selin
Selin Kolonya Limon Sprey 150ml - 1

%44 fiyatı 45,75 ₺

Special Price 25,75 ₺

Selin
Selin Kolonya Bidon - 1

%30 fiyatı 79,00 ₺

Special Price 55,00 ₺

Selin
Selin Kolonya Cam 180 ml - 1

%31 fiyatı 28,75 ₺

Special Price 19,75 ₺

Selin
Selin Ardıç Kolonyası - 1

%32 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 36,75 ₺

Selin
Selin Kiraz Çiçeği Kolonyası - 1

%32 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 36,75 ₺

Selin
Selin Çiçek Buketi Kolonyası - 1

%32 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 36,75 ₺

Selin
Selin Buz Ferahlığı - 1

%32 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 36,75 ₺

Selin
Selin Kiraz Çiçeği Kolonyası Sprey - 1

%33 fiyatı 36,75 ₺

Special Price 24,75 ₺

Selin
Selin Sprey Kolonya Ardıç 100 ml - 1

%33 fiyatı 36,75 ₺

Special Price 24,75 ₺

Selin

Selin

1912 yılında İzmir’de üretilmeye başlanan Selin, Eczacıbaşı güvencesi ile uzun yıllar her eve girmeyi başarır. Selin kolonya çeşitleri, hoş kokuları ve ferahlatıcı etkileri ile sık tercih edilir. Limon kolonyasından ardıç kokusuna, fısfıslı sprey çeşitlerinden cam şişelere kadar geniş ürün yelpazesi ile her kullanım alışkanlığına uygundur. Bayram günleri, hasta ziyaretleri, kız isteme törenleri gibi özel zamanlarda ya da konuklara ikram etmek için tercih edilen Selin parfümlü kolonya çeşitleri günlük kullanım için de ideal.

Geleneksel kokuların yanında farklı esanslar deneyen Selin, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine hız kesmeden devam eder. Farklı meyve ve bitki özlerini harmanlayarak cildinize en yakışan koku seçeneklerini size sunar. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Selin, nemlendirici kolonya çeşidi ile cildinize bakım desteği sağlar. Limon kolonyasının geleneksel kokusu yanında dağ ve orman esanslarını bir araya getirir. İhtiyaç duyduğunuz anlarda kendinizi doğanın içinde gibi hissetmenizi sağlar. Selin kolonya çeşitleri ile kokuların sizi eşsiz doğa güzelliklerine götürmesine izin verebilirsiniz. Çiçeklerin benzersiz kokularını her nefesinizde hissedebilmenin huzurunu Selin parfümlü kolonya çeşitleri ile yaşayabilmeniz mümkün.

Selin Kolonya Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Selin kolonya çeşitleri her zevke hitap eden kokular sunar. Hafif ve tazeleyici bitki özleri ile doğanın iyileştirici gücünü cildinizde hissedebilirsiniz. Parfüm kullanmaktan hoşlanmayanlar için uygun olan Selin parfümlü kolonya çeşitleri gün boyu hoş kokmanızı sağlar. Serinletici yapısı sayesinde özellikle sıcak yaz günlerinde ferah bir nefes almanıza yardımcı olur. Selin kolonya çeşitleri;

 • Uzun yılların verdiği tecrübe ile üretilir.
 • Farklı şişe tasarımları ile pratik kullanım sağlar.
 • Hanımeli, limon ve ardıç gibi özlerle zenginleştirilen seçenekleri sayesinde bahar esintisi yaşatır.
 • Sprey şeklindeki şişeleri yanınızda taşımanız için uygundur.
 • Yüksek alkol derecesi ile derinlemesine hijyen sağlar.
 • Cildin doğal yapısına olumsuz etki yapmaz.
 • Serinletici etkisi sayesinde ruh halinizi olumlu yönde etkiler.

Toplu taşıma, okul, hastane, ofis ve iş yeri gibi kalabalık ortamlarda çantanızda bulunduracağınız Selin limon kolonyası ile hijyen sağlayabilirsiniz. 80 derece olan Selin kolonya çeşitleri, ellerinizi yıkamanızın mümkün olmadığı durumlarda temizlik imkanı sunar. Küçük boy kolonya şişelerini, sprey formunda sunulan tasarımları çocukların okul çantasında bulundurabilirsiniz. Okul ve servis araçlarında hijyen sağlanmasına yardımcı olan bu kolonya çeşitleri ile çocuklarınızı koruyabilirsiniz. Doğum günü, kutlama, okul töreni gibi özel günlerde çocuklarınızın doğal kokular ile hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Selin Kolonya Çeşitleri Nelerdir?

Selin kolonya, uzun yılların verdiği tecrübe ile müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını iyi analiz eder. Etkili çözümler sunan Selin kolonya çeşitleri, baharı evinize davet eden çiçek kokuları ile yaşamınıza huzur katar. Ürünleri konuklarınıza ikram edebilir, hasta ziyaretlerinde hediye olarak götürebilirsiniz. Ailece kullanabilmeniz için ekonomik bidon boyu ile tasarruf edebilirsiniz.

Hanımeli kokulu Selin parfümlü kolonya, akşam saatlerinde kokusunu salan hanımeli çiçeğinden üretilir. Tüm mahalleyi etkisi altına alan hanımeli çiçeğinin sarmalayan kokusunu evinizde hissedebilirsiniz. Akdeniz sıcağından kurtulan ve Toroslar’ın zirvesinde yetişen ardıç çiçeğinin özel kokusu Selin ardıç kolonya ile her an yanınızda. Dağ eteklerinin serinletici etkisini yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

Çantanızda, bebek arabasında, aracınızda Selin kolonya çeşitlerini bulundururak virüs ve bakterilerden kurtulabilirsiniz. Plastik ve fısfıs şeklinde tasarlanan ambalajları ile kolay taşınan bu kolonya çeşitleri, yüksek alkol derecesi ile hijyen sağlar. Masa, sandalye, kapı kolu, klavye, ekran gibi toplu kullanıma açık olan yerlere temas eden ellerinizi yıkayamadığınız durumlarda Selin limon kolonyası ile dezenfekte edebilirsiniz. Kolonyanın cildinizi kurutmasını engelleyen Selin nemlendirici etkili kolonya çeşitleri ellerinize bakım yapar. Dermatolojik olarak test edilen bu kolonya çeşidi ile hem ellerinizi derinlemesine temizleyebilir hem de anında nemlendirebilirsiniz. Gliserinin yumuşatıcı etkisini ellerinizde hissedebilmeniz mümkün. Yüksek alkol derecesi ile hijyen sağlayan Selin nemlendirici limon kolonyası, içindeki gliserin özleri sayesinde cildinizin doğal elastik yapısını korur.

Geleneksel ve Kaliteli Selin Kolonya Çeşitleri

Geçmişten günümüze kadar kültürümüzde yer eden limon kolonyası, misafirlere ikram edilmesi ile özdeşleşmiştir. Eve gelenlere, hastalara yapılan ziyaretlere, söz kesimlerine, aile toplantılarına, açılışlara, düğün ve kutlama gibi organizasyonlara katılan konuklara kolonya ikram edilmesi geleneksel bir adettir. Cam şişesinde sunulan Selin kolonya çeşitleri armağan olarak aile büyüklerine sunulabilir. Misafir ağırlamanın adabını, karşı tarafa duyulan saygıyı, iyi dilekleri ve hoş kokuları temsil eden kolonya çeşitleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Çiçek özlerinden elde edilen hoş kokulu Selin kolonya çeşitleri, yorgun ve huzursuz hissettiğiniz anlarda size ferahlık verir. Cilt ile direkt temas eden kolonyaların kaliteli şekilde üretilmiş olması önemlidir. Selin kolonya, doğal içerikleri sayesinde cilt ile uyumludur. Greyfurt ve nar gibi meyve özlerinden elde edilen ve enerji veren kolonya çeşitlerini parfüm olarak tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde ağır parfüm kokularından bunalanlar için Selin kolonya çeşitleri ideal.

Küçük boy kolonya şişeleri, her an yanınızda olması açısından iyi bir seçenektir. Yüksek alkol oranına sahip olan kolonya çeşitleri ile virüs ve bakterileri cildinizden anında uzaklaştırabilirsiniz. Kişisel temizliğin en önemli noktası olan el temizliğinde kolonya çeşitleri size yardımcı olur. Kalabalık ortamlarda yoğun olan kötü kokuları dağıtmak, ferah bir nefes almak, ellerinizde hijyen sağlamak ve stresten uzaklaşmak için Selin parfümlü kolonya çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Siz de cildinizi korumak, bakteri ve virüslerden kurtulmak, hoş kokular eşliğinde güne başlamak için Selin kolonya çeşitlerini deneyin. Selin kolonya fiyatları erişilebilir seçenekleri ile Rossmann’da bulunur. Size ve kullanım alışkanlığınıza en uygun olan Selin kolonya çeşidini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Rossmann ayrıcalıkları ve ödeme kolaylığı ile sevdiklerinize baharın kokusunu armağan edebilirsiniz.