Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Rocs Diş Macunu Kalsiyum Beyazlatıcı  - 1

%15 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 84,00 ₺

Rocs
Rocs Ağız Bakım Suyu Black Edition Whitening  - 1

%16 fiyatı 89,00 ₺

Special Price 75,00 ₺

Rocs
Rocs Diş Macunu Magnezyum Güçlendirici  - 1

%39 fiyatı 95,00 ₺

Special Price 58,00 ₺

Rocs
Rocs Diş Macunu Diş Eti Balsam 94 gr - 1

%16 fiyatı 95,00 ₺

Special Price 80,00 ₺

Rocs
Rocs Diş Macunu Kahve ve Sigara Lekelerine Karşı 60 ml - 1

%16 fiyatı 95,00 ₺

Special Price 80,00 ₺

Rocs
Rocs Black Edition Diş Fırçası 1 adet - 1

%16 fiyatı 75,00 ₺

Special Price 63,00 ₺

Rocs
Rocs Ultrasoft Pro Diş Fırçası 1 adet - 1

%16 fiyatı 75,00 ₺

Special Price 63,00 ₺

Rocs
Rocs Diş Macunu Black Edition Kömür Beyazlatıcı 60 ml - 1

%15 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 84,00 ₺

Rocs
Rocs 6-12 Yaş Çocuklar İçin Diş Macunu Meyve Gökkuşağı 60 ml - 1

%15 fiyatı 85,00 ₺

Special Price 72,00 ₺

Rocs
Rocs Diş Fırçası 0 - 3 Yaş 1 adet - 1

%30 fiyatı 65,00 ₺

Special Price 45,50 ₺

Rocs
Rocs Diş Macunu Papatya Özlü 0 - 3 Yaş 35 ml - 1

%15 fiyatı 85,00 ₺

Special Price 72,00 ₺

Rocs
Rocs Diş Macunu Ihlamur Özlü 0 - 3 Yaş 35 ml - 1

%15 fiyatı 85,00 ₺

Special Price 72,00 ₺

Rocs
Rocs Diş Macunu Meyve Külahı 3 - 7 Yaş 35 ml - 1

%15 fiyatı 85,00 ₺

Special Price 72,00 ₺

Rocs
Rocs Diş Fırçası 3 - 7 Yaş 1 adet - 1

%15 fiyatı 65,00 ₺

Special Price 55,00 ₺

Rocs
Rocs Diş Macunu Hassas Beyazlatıcı 75 ml - 1

%16 fiyatı 95,00 ₺

Special Price 80,00 ₺

Rocs
Rocs Diş Macunu Maksimum Ferahlık 94 gr - 1

%16 fiyatı 95,00 ₺

Special Price 80,00 ₺

Rocs
Rocs Diş Fırçası Junior 6 - 12 Yaş 1 adet - 1

%15 fiyatı 65,00 ₺

Special Price 55,00 ₺

Rocs
Rocs Beyazlatıcı Diş Macunu Sensation Yoğun Parlatıcı 75 ml

%15 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 84,00 ₺

Rocs
Rocs 6-12 Yaş Çocuklar İçin Diş Macunu Berry Mix  - 1

%15 fiyatı 85,00 ₺

Special Price 72,00 ₺

Rocs

ROCS

Dünyanın önde gelen doğal ağız bakım markalarından biri olan Rocs, diş ve diş eti bakımı için özenli bileşenlerle formüle edilmiş, yenilikçi ürünleriyle ağız sağlığını destekler. Doğal malzemelerle hazırlanan diş macunları başta olmak üzere, yenilikçi formlara sahip diş fırçaları ile diş bakım rutinini yeni bir seviyeye taşır. Farklı yaş gruplarına ve özel ihtiyaçlara göre geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Rocs’ta aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Rocs Ürünleri Nelerdir?

Rocs, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış diş macunu, diş fırçası, ağız gargarası, diş ipi ve tazeleyici ağız spreyleri ile ihtiyacınız olan kapsamlı ağız ve diş bakım ürünleri sunar. Kullanıcı deneyimini ve aktif bileşen etkinliğini en üst seviyede tutmak için tasarlanan ağız bakım ürünleri hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eder. Rocs bebek diş fırçası ve macunu gibi farklı yaş gruplarının özel ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan ürünler, farklı sağlık ve hijyen gereksinimlerini karşılar.

Rocs Diş Fırçası Özellikleri Nelerdir?

Rocs tarafından üretilen diş fırçaları şekilleri, yenilikçi tasarımları ve yüksek kalite standartları ile muadillerinden tek bakışta ayırt edilebilen benzersiz diş fırçalarını içerir. Diş hekimlerinin katılımıyla tasarlanan Rocs diş fırçası çeşitleri, yenilikçi polisaj teknolojisi ile mükemmel yuvarlaklık ve pürüzsüzlük sunan kıllardan oluşur. Güvenli fırçalama için geliştirilen ergonomik sap diş etlerine aşırı basınç uygulanmasını önler. Sapın şekli ve plastiğin yapısı ve homojenliği yüzeyde bakteri birikmesini engeller. Rocs diş fırçalarının benzersiz fırça şekli diş yüzeyinin kolay ve derinlemesine temizlenmesine izin verir.

Rocs Diş Macunu Özellikleri Nelerdir?

Ağız sağlığını ve hijyenini geliştirmek için özenle formüle edilen Rocs diş macunlarında, çürük ve diş eti hastalıklarının önlenmesinde etkili olduğu kanıtlanmış doğal bileşenler kullanılır. Standart macunlar ile karşılaştırıldığında Rocs diş macunu çeşitleri, formüllerindeki aktif bileşenlerin özelliklerini korumak için normalden 4 kat daha uzun bir üretim süreci gerektiren benzersiz bir teknoloji ile üretilir. Naneden tatlı ahududuya, çiçek açan yaseminden sakuraya ya da naneli çikolataya kadar çeşitli ve alışılagelmişin dışındaki tatlar, kullanıcılara dişlerini düzenli olarak fırçalamak için istediği aromayı seçme özgürlüğü verir ve motivasyon sağlar. Rocs diş macunları; 0- 3 yaş, 3- 7 yaş, 6- 12 yaş, 12- 18 yaş ve 18 yaşından büyük yetişkinler olmak üzere farklı yaş grupları için özel olarak formüle edilir. Yaş grupları dışında çürük önleme, diş beyazlatma, diş eti bakımı, nane içermeyen formül, doğal bakım, yoğun remineralizasyon ve PRO ürünler olmak üzere geniş bir özellik yelpazesine sahiptir.

Doğal Formüllü Rocs Baby Diş Macunu

0 ila 3 yaş arası çocuklar için formüle edilen Rocs Baby diş macunu, süt dişlerinin minesine zarar vermeyecek şekilde, nazik ve yüksek kaliteli bir temizlik sağlamak için florür içermeyen çok yumuşak bir diş macunu bazı kullanılarak üretilir. Bileşenlerin % 98,5'i doğal yollardan elde edilir. Macunun remineralize edici özelliği vardır. Yüksek biyoyararlanıma sahip kalsiyum bazlı mineral kompleks, süt dişlerinin aktif mineralizasyonunu sağlar. Dişleri çürüklere karşı güvenli ve etkili bir şekilde korur. Diş eti sağlığını destekleyerek diş etlerininin iltihaplanmasını önlemeye yardımcı olur. Yüksek konsantrasyonlarda bulunan ksilitol diş plağı oluşumunu ve karyojenik bakterilerin yayılmasını önler. Hanımeli ve ıhlamur gibi doğal özler ve ksilitol diş çıkarma döneminde diş etlerinin korunmasını sağlar. Ağız boşluğunun mikrobiyal dengesini normalleştirir. Rocs diş macunu bebek ağız sağlığını desteklemek için doğal bileşenlerin antimikrobiyal özelliklerinden faydalanır. Bu sayede koruyucu malzemeler içermez. Bu nedenle özel koşullarda saklanmasına gerek yoktur. Yanlışlıkla yutulduğunda güvenlidir. Diş macununun bebekler için hipoalerjenik olduğu klinik deneylerle onaylanmıştır.

Rocs PRO Kids ile 20 Saniyede Hızlı Etki

Rocs PRO Kids diş macunları 3 ila 7 yaş arasındaki çocukların diş fırçalama rutinini geliştirmeleri için ahududu, çilek balonlu sakız ve meyve külahı gibi çocukların en sevdiği aromaları içerir. Çocukların yaşa bağlı çeşitli özellikleri dikkate alınarak diş hekimlerinin yardımıyla geliştirilen macun, sevilen tatlarla çocukları düzenli fırçalama konusunda motive eder. 2 yıllık klinik testler ile etkinliği onaylanan ROCS çocuk diş macunları, düşük oranda aşındırıcılar içeren özel formül ile diş dokularına zarar vermez. Ksilitol, diş ve diş etlerini karyojenik bakterilere karşı korur. Kalsiyum diş minesini güçlendirir ve dişlerin doğal beyazlığına geri dönmesini teşvik eder.

Macun, içeriğinde yüksek konsantrasyonda ksilitol bulunan Amifluor kompleksi içerir. Amino florür, en etkili florür kaynağıdır. Dişlerin yüzeyinde hızlı bir şekilde (20 saniye içinde) ve son derece stabil bir koruyucu tabaka oluşumunu sağlar. Hızlı etki sayesinde fırçalama sırasında minenin kalsiyum ve fosfor kaybetmesini önler. Çoğu çocuk, etkili temizlik için tavsiye edilen minimum üç dakikalık süre boyunca fırçalamaya devam etmediği için, diş macununun hızlı bir şekilde koruyucu bir tabaka oluşturabilmesi bebek ve çocuk diş macunları için çok önemlidir.

Çürüklere ve İltihaplanmaya Karşı Etkili Diş Macunu

Ergenler de dahil olmak üzere okul çağındaki çocuklarda çürüklerin yanı sıra kötü ağız hijyeninden kaynaklanan iltihaplı periodontal hastalıklar sıklıkla görülür. Okul çağı boyunca, minenin olgunlaşma süreci (18 yaşına kadar) florür ve ksilitol içeren diş macunları kullanılarak desteklenebilir. Hem okul çağındaki çocuklar hem de gençler için formüle edilen ve 12 ila 18 yaş aralığı için uygun olan Rocs gençler için diş macunu çeşitleri, ksilitol ve amino florür açısından oldukça etkili bir kaynak olan Amifluor kompleksi içerir.

Hızlı bir koruyucu etkiye sahip olan macun, genç diş minesinin direncini aşındırıcı asit etkilerine karşı iki kattan fazla artırır. Diş minesinden azalan kalsiyum ve fosfor miktarını düşürür. Dişlerin minerallerle yoğun bir şekilde doygunluğa ulaşmasını teşvik ederek mine olgunlaşması sürecini hızlandırır. Yüksek konsantrasyondaki ksilitol sayesinde dişleri karyojenik bakterilere, diş etlerini ise iltihaplanmaya karşı korur. Etkili prebiyotik özellikleri ile ağız boşluğunun mikroflorasını normalleştirir. Yumuşak ve düşük orandaki hafif aşındırıcı formülü sayesinde diş dokularına zarar vermez. Ürünün etkinliği laboratuvar ve klinik deneyler sırasında onaylanmıştır.

Yetişkinler için Rocs Diş Macunları

Rocs’un yetişkin diş macunları parlatma, hassas diş eti bakımı, rahatlatıcı bakım, hassas dişler için beyazlatıcı bakım ve ortodonti tedavisi görenler için geliştirdiği çok sayıda ürünle farklı ihtiyaçlar için etkinliği kanıtlanmış çözümler sunar. Kahve, çay ve kırmızı şarap gibi diş minesi üzerinde leke bırakan ürünleri sıklıkla tüketenler için formüle edilen Coffee & Tobacco diş macunu, dişleri renk değişikliğine karşı korur. Maksimum tazelik sunan Maximum fresh diş macunu, benzersiz malzemeler kullanılarak hazırlanmış zengin nane aroması ile nefesinize uzun süreli ve kalıcı bir şekilde tazeler ve ferahlatır.

Beyazlatıcı özelliği ile öne çıkan Rocs Black Edition ve Whitening gibi macunlar, ilk kullanımdan sonra bile gözle görülür sonuçlar almanızı sağlar. Patentli mineralin kompleksi ve silika partikülleri ile güçlendirilen özel formül, diş minesinde belirgin bir parlatma etkisine sahiptir. Rocs Sensitive hassas dişler için diş duyarlılığını hızlı bir şekilde giderir. Anında rahatlama sağlar.

Rocs diş ürün ailesi, diş ve diş eti bakımınız için aradığınız doğal ve özenli bakımı sunar. Patentli ve etkinliği klinik olarak kanıtlanmış bileşenler dişlerinizi diş minesine zarar vermeden nazik bir şekilde temizler. Siz de dişlerinize ayrıcalıklı bir bakım yapmak için Rocs ürünlerini inceleyebilir, yaşa ve istediğiniz faydaya göre dilediğiniz kişisel bakım ürününü seçebilirsiniz. Doğal Rocs diş bakımı ürünlerini Rossmann ayrıcalıkları ile sunulan indirimli fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.