Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Revox Şampuan At Kuyruğu Özlü  - 1

%41 fiyatı 82,00 ₺

Special Price 48,75 ₺

Revox
Revox Şampuan Biotin ve Collagen  - 1

%40 fiyatı 89,00 ₺

Special Price 53,00 ₺

Revox
Revox Şampuan Men  - 1

%41 fiyatı 91,00 ₺

Special Price 54,00 ₺

Revox
Revox Şampuan Q10 Coenzyme  - 1

%41 fiyatı 103,00 ₺

Special Price 61,00 ₺

Revox
Revox Saç Kremi At Kuyruğu Özlü  - 1

%40 fiyatı 58,00 ₺

Special Price 34,75 ₺

Revox

Revox

Saçlarına dolgun ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak isteyenlerin tercih ettiği şampuanlar arasında ilk sırada yer alan Revox, bitki özlü doğal içeriği ile göz doldurur. Saç temizliğini en üst düzeyde gerçekleştiren özel seri şampuanları gibi serum içerikli ürünleriyle de kusursuz bir bakım ve onarım sunar. At kuyruğu bitkisinin hakim olduğu şampuanlar, serumlar ve diğer saç bakım ürünleri, kullanıcıların daha canlı ve daha parlak saç tellerine kavuşmalarını kolaylaştırır.

Canlı ve Parlak Saçlar için Revox At Kuyruğu Şampuanı

Markanın ünlü Revox at kuyruğu şampuanı; kırılan, güçsüzleşen ve canlılığını yitiren saçları adeta yeniler. Saçın parlaklık ve güç kazanmasına yardımcı olan ana maddesi keratin sayesinde saçlar daha dayanıklı bir hale gelir. Ayrıca sık saç boyamadan kaynaklı olan keratin çözülmelerine karşı da etkili bir çözüm sunar. Şampuanın içeriğinde bulunan fitokeratin, Koenzim Q10 ve farklı B vitaminleri gibi diğer maddeler saç kökleriyle birlikte saç tellerine derinlemesine nüfuz eder. Bu sayede etkili sonuçların ortaya çıkmasını sağlar.

Saçların doğal yapısını koruyan ürünler, düzenli kullanımlar sonucunda ince olan saçların kalınlaşmasını da mümkün kılar.

Çevresel birçok faktörün yıpratıcı etkilerini yok eden ve onarıcı bir bakım sağlayan at kuyruğu şampuanı, yağlanmayı geciktirerek saçlara havalı bir görünüm vadeder. Saç telleriyle birlikte saç derisine de etki eden bu çok özel Revox şampuan, saç derisinde meydana gelebilecek kaşıntı, kızarıklık, pullanma ve kuruluk gibi sorunları da başlamadan engeller. Var olan sorunlarda ise saç derisini derinlemesine temizleyerek saçları ihtiyaç duyduğu oksijene kavuşturur. Hem erkekler hem de kadınlar için üretilen özel formüllü at kuyruğu şampuanı, saçları taramayı ve şekle sokmayı bir hayli kolaylaştırır.

Ekstra Formüle Sahip Özel Revox Şampuanlar

At kuyruğu şampuanları içerisinde E vitamini kompleksinin yer aldığı özel bir seri de bulunur. İlk kullanımda dahi güçlü ve dolgun saçlar sunan bu şampuan, farklı saç tiplerine uygun olması ve kazandırdığı kusursuz canlılık ile kullanıcılarının beğenisini toplar. Revox Biotin Collagen serisindeki şampuan çeşitleri, dolgun görünümün yanında besleyici ve onarıcı bir etki de sağlar. Saçların gelişmesi ve uzaması için kullanılan ekstra mineraller, her saç tipinde başarılı sonuçlar verir. Revox Biotin Collagen şampuan, kolajen içeriği ile yıpranmış saçlara karşı koruma kalkanı oluştururken, E vitamini komplesi ile saçları daha güçlü ve gür hale getirir. Kan dolaşımını ve yağ üretimini düzenleyen at kuyruğu özlü şampuan, saç tellerini güçlendirir ve bu yolla oluşan saç kayıplarını azaltır.

Revox kuru şampuan çeşitleri ise pratik kullanımlarıyla büyük ilgi görür. Saçların yıkanması ya da bakım yapılmasının mümkün olmadığı acil durumlar karşısında kurtarıcı olan bu kuru şampuan, saçları yağlı ve kirli görüntüden arındırır. Şampuan çeşitlerinde olduğu gibi içerisinde yoğun miktarda at kuyruğu özü bulunan ürün, saçlara yeni yıkanmış hissi verir. Saçlara dolgun bir görünüm sunarak fazla yağı giderirken, Hindistan cevizi ferahlığı tüm saça canlılık kazandırır.

Kusursuz Bakım Yapan Revox Saç Kremi ve Yağı

Özel formüllerle geliştirilen Revox saç kremi çeşitleri, saçların daha canlı ve parlak olmasını sağlayarak yağlanma ya da ağırlaşma gibi sorunlara yol açmaz. Hafif hissettiren yapısı, cezbedici kokusu ve saçları kısa sürede güzelleştiren özelliği ile büyük ilgi gören saç kremleri, her yıkama sonrası kullanılabilir. Sıvı saç kremi, saç köklerinin ve tellerinin ihtiyacı olan nemi hapsederek saçların daha parlak ve göz alıcı görünmelerini sağlar. Kremlerin içerisinde yer alan yüksek kaliteli ve doğal besleyici maddeler, saça kalıcı bir parlaklık kazandırmanın yanında canlanmasına da yardımcı olur.

AR-GE çalışmaları sonucu büyük bir özveri ile geliştirilen ve patentli olan at kuyruğu bitkisi özlü saç kremi, saç tellerinin kırılmasını başarıyla önler. Celyamin özü ile saçları kökten uca besleyen ve nemlendiren bu özel saç kremleri, tüm saç tiplerinin ihtiyaç duyduğu bakımı karşılar. Aynı zamanda saçı sıcak ve soğuk havanın olumsuz etkilerinden de koruyarak, saçlara ekstra bir esneklik kazandırır. Böylece saçın uzama süresinin kısalmasına da katkıda bulunur.

Revox saç yağı ise nemli havadan ve diğer nedenlerden dolayı kurumuş olan saç tellerine bakım yaparak, yeniden parlak ve canlı hale gelmesine fırsat tanır. Saç yağlarının içerisinde Jojoba çekirdeği yağı, macadamia yağı, buğday ve mısır tohuma yağları gibi çeşitleri doğal içerikli ürünlere yer verilir. Saçta besleyici ve onarıcı etki bırakan bu çok özel formül, saçların esneklik kazanması dışında daha kolay şekil almasını da sağlar. Uzun süreli kullanımlarda saç kayıplarını önler ve kırılmaların önüne geçer. Ayrıca çatallaşma gibi sorunları da minimum seviyeye indirir.

Revox Erkek Şampuan Çeşitleri

Markanın ürettiği ürün çeşitleri arasında erkekler için özel olarak geliştirilen şampuan çeşitleri de bulunur. Bu şampuanlar kırılma ve kopmaların yanında saç dökülmelerinin de önüne geçen özel bir formüle sahiptir. Saç kayıplarının minimize olmasını sağlayan E vitamini içeriği, saçlara hacim kazandırır. Böylece hacim kazanan saçların uzaması kolaylaşır. Magnezyum, çinko ve bakır glocunate içeriği olan Revox erkek şampuanları, sunduğu multimineral takviyesi ile saçların yenilenmesini sağlar. Kökten uca dolgunlaşan ve güçlü bir yapıya sahip olan saçlar, 18 farklı bitkinin özünden gelen özel destekler sayesinde kusursuz görünür.

Revox markalı ürünler arasında özellikle saç dökülmesi sorununun önüne geçmek için geliştirilen şampuanlara da yer verilir. Herbal Complex serisi, güçlü formülü ile saç ve saç derisinin ihtiyacı olan mineral ve vitamin eksiklerini karşılayarak saç dökülmelerini gözle görülür bir biçimde azaltır. Aynı zamanda hasar görmüş saçları destekler ve derinlemesine temizlik yaparak saç köklerinin nefes almasına yardımcı olur. Uygun nem dengesine kavuşan saçlar ise kendini onarmaya ve daha canlı görünmeye başlar.

Profesyonel bir deneyim sunan Revox ürünlerine Rossmann avantajlarıyla sahip olabilir, hayalini kurduğunuz sağlıklı, parlak ve canlı saçlara çok kısa süre içerisinde kolayca kavuşabilirsiniz.