Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Protex Sıvı Sabun Ultra Koruma 700 ml - 1

%62 fiyatı 92,00 ₺

Special Price 34,75 ₺

Protex
Protex Sıvı Sabun Herbal 300 ml - 1

%75 fiyatı 58,00 ₺

Special Price 14,50 ₺

Protex
Protex Sıvı Sabun Ultra Koruma 300 ml - 1

%75 fiyatı 58,00 ₺

Special Price 14,50 ₺

Protex
Protex Katı Sabun Ultra 90 gr - 1

%67 fiyatı 29,50 ₺

Special Price 9,75 ₺

Protex
Protex Katı Sabun Herbal  - 1

%67 fiyatı 29,50 ₺

Special Price 9,75 ₺

Protex
Protex Sıvı Sabun Cream 300 ml - 1

%75 fiyatı 58,00 ₺

Special Price 14,50 ₺

Protex

Protex

1985 yılından beri dünyanın birçok noktasına hijyen ürünler pazarlayan Protex, Colgate güvencesi altındadır. Protex, sıvı sabunlar ve banyo ürünleri ile her eve girmeyi başarır. Protex sabun, 56 ülkede antibakteriyel el hijyeni ürünleri ile kişisel bakımda etkili bir rol oynar. Protex sabun içeriği doğal kaynaklı olduğu için tüm ciltler için uygun olur. Bakterilere karşı üstün koruma sağlayan Protex sıvı sabun çeşitleri ile ailenizin sağlığını koruyabilirsiniz. Protex katı sabun çeşitleri ile cildinizin doğal yapısına zarar vermeden hijyen sağlayabilmeniz mümkün.

Protex Ürünleri Nelerdir?

Protex sabun, ıslak mendil, duş jeli ve şampuan gibi ürünler ile tüm kişisel bakım ihtiyaçlarınıza etkili çözümler sunar. Protex duş jeli, doğadan ilham alan içeriği ile cildinize bakım yapar. Keten tohumu yağı gibi bitki ve meyve özlerinden elde edilen formülü sayesinde cildinizin doğal yapısına uygundur. Cildinizi Protex banyo sabunu ve duş jeli ile temizleyebilirsiniz. Yoğun bir güne başlarken hoş kokusu ile sizi canlandıran Protex şampuan ve duş jeli gibi banyo ürünleri idealdir.

Protex ürünleri;

  • Uygun pH değeri ile cildinizin doğal bariyerini korur.
  • Cildin gün boyu nemli kalması için nemlendirici içerir.
  • Antibakteriyel özelliği sayesinde bakterilerin %99.9’unu yok eder.
  • Cildinizde derinlemesine temizlik sağlar.
  • Sağlıklı bir cilde sahip olmanız için doğal içerikleri ile size destek sunar.
  • Banyo ve el hijyeninde ürettiği ürünler ile tüm kişisel bakım işlemlerinizde bakteriler ile savaşmanıza yardımcı olur.

Gün boyu toz, kir, yağ ve çevresel faktörlere maruz kalan cildinizi Protex ürünleri ile temizleyebilirsiniz. Cildinizi fazla yağdan ve kirden arındırabilmeniz mümkün. Protex ultra hijyen sağlayan ürünler sayesinde toplu taşıma, okul, iş yeri gibi kalabalık ortamlarda bulunduktan sonra cildinizi temizleyebilirsiniz.

Protex ıslak mendil çeşitleri pratik bir kullanım sunar. Özellikle bebek bakımında ebeveynlerin yardımcısı olur. Bebek arabası, mama sandalyesi ve oto koltuğu gibi bebeklerin günlük kullandığı eşyaların temizlenmesinde Protex ıslak mendil uygundur. Antibakteriyel özelliği sayesinde bakterilerin %99.9’unu öldürür ve bebeğinizin gün boyu hijyen sağlanmış eşyalarla zaman geçirmesine imkan verir. Bebek çantalarında kolay bir şekilde taşınabilen Protex ıslak mendil çeşitleri, yumuşak ve pamuksu yapısı ile konforlu bir kullanım sunar. Kolay kurumayan ıslak yapısı üstün temizlik sağlar. Ofis çekmecesinde, aracınızda ve çantanızda bulundurarak ortak kullanılan klavye, kapı kolu ve masa gibi yerleri silebilirsiniz.

Protex Sabun Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Protex antibakteriyel sabun çeşitleri, el hijyeninde size üstün koruma sağlar. Okuldan, toplu taşımadan ve iş yerinden döndükten sonra yaşadığınız mekanlara girmeden önce ellerinizi Protex el sabunu ile yıkayabilirsiniz. Protex el hijyeni için sunulan ürünleri tercih ederken cilt yapınıza uygun olan çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Kuru ve yağlı ciltlere özel sunulan ürünleri tercih edebilirsiniz. Ellerinizi yıkarken tüm bölgelere sabunun temas etmesine özen göstermeniz gerekir. Parmak araları, tırnak içleri, el bilekleri sabunla temas etmesi gereken noktalardır. Bakterilerin en çok saklandığı bu alanları Protex antibakteriyel sabun çeşitleri ile derinlemesine temizleyebilirsiniz. El hijyeni sağlarken iç ve dış tüm el yüzeyinin yıkanmasına özen göstermeniz gerekir. Ilık suyla ellerinizi ıslatıp sabunla köpürttükten sonra 20 saniye boyunca ovalamanız ve durulamanız bakterilerin ölmesi için yeterlidir. El yıkama işleminden sonra ellerinizi kurulamayı unutmayın. Islak kalan eller mevsim koşullarından daha fazla etkilenir. Kuruma, çatlama, kızarıklık gibi cilt problemleri ile karşılaşmamak için ellerinizin nemlendirilmesine özen göstermeniz öenmlidir. Protex nemlendirici etkili sabunları ile cildinizin elastik yapısını koruyabilirsiniz.

Ellerinizi yıkamanın mümkün olmadığı yolculuk anlarında Protex el temizleme jeli ile hijyen sağlayabilirsiniz. Durulamaya gerek olmayan temizleme jellerini çantanızda, ofisinizde ve aracınızda bulundurarak bakterilere karşı vücudunuzu koruyabilirsiniz. Protex sabun sivilce problemlerine iyi gelen çeşitleri ile cilt bakımınıza yardımcı olur. Aloe vera özleri ile zenginleştirilen Protex yüz sabunu çeşitleri cildinizi ideal nem dengesine ulaştırır. Gün boyu yağmur, rüzgar, toz gibi mevsimsel koşullara, makyaj kalıntılarına ve hava kirliliğine maruz kalan cildinizi Protex kalıp sabun çeşitleri ile temizleyebilirsiniz.

Cilt Bakımında Yardımcı Protex Ürünleri

Stres, sağlıksız beslenme, hormonal düzensizlikler gibi fiziksel etkenlerden ve mevsimsel değişimlerden etkilenen cildinizi sağlıklı görünmesi için desteklemeniz gerekir. Cilt bakımınızı düzenli yaparak daha sıkı ve genç görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. Cilt bakımında en önemli adım cilt temizliğidir. Cildin gözeneklerini temizleyen, fazla yağdan, kirden, bakterilerden ve makyaj kalıntılarından arınmasını sağlayan Protex yüz sabunu çeşitleri ile cildinizi etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. Günlük nemlendiriciler ile temizlenen gözeneklerinizi dinlendirebilirsiniz.

Gün boyu makyaj ve yağdan tıkanan gözeneklerinizi temizledikten sonra nemlendirdiğinizde hücreleri canladırabilmeniz mümkün. Parmak uçlarınızla masaj yaparak cildinizin hücrelerini harekete geçirebilir ve daha enerjik bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz. Protex duş jeli çeşitleri ile vücudunuzdaki kötü kokulardan kurtulabilir ve kremsi yapısı ile enerjik hissedebilirsiniz. Kolay sürülen ve anında köpüren bu duş jeli çeşitleri ile banyo zamanlarınızı yenilenme seanslarına dönüştürebilmeniz mümkün.

Bedeninizin her noktasında yaşayan bakterileri yok etmek için Protex duş jeli çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Bitki özlü, enerji veren ve krem desteği sunan çeşitleri ile her cildin ihtiyacına uygun ürünler sunan bu duş jelleri, erkekler için özel formülü ile gün boyu ferah kalmanızı sağlar. Ağır spor antrenmanları ve yoğun tempolu çalışma rutinleri olan erkekler için özel sunulan duş jeli çeşitleri terlemeyi kontrol altına alır. Gün boyu kuru kalmanızı sağlayan özel yapısı ile kötü kokuları cildinizden uzak tutar.

Siz de yaşam alanlarınızda derinlemesine hijyen sağlamak, el ve vücut bölgelerinizde bakterilerden kurtulmak ve sağlıklı bir hayat sürmek için Protex antibakteriyel ürünlerini tercih edebilirsiniz. Rossmann ayrıcalıkları ile sunulan bu ürünleri erişilebilir fiyat seçeneği ile sepetinize dahil edebilirsiniz.