Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Lux

1980 yılından beri istikrarlı üretim ve üstün hizmet anlayışını benimseyen Lux, dünyanın birçok noktasına hakiki pamuktan üretilen ürünler sunar. Güzellik ürünleri arasında büyük önem taşıyan Lux pamuk ürünleri, kusursuz bir makyaj deneyimi için vazgeçilmezdir. Lux serisi ürünleri ile kişisel bakımınızı kolayca yapabilir, makyajınızın kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz. Uzun yılların tecrübesi ile sunulan ve Asya Pamuk güvencesinde olan Uncular Lux Hidrofil Pamuk ve Yan ürünleri, her banyoya girmeyi başarır. Kullanıcılarının ihtiyaçlarını iyi analiz ederek etkili çözümler sunan Lux, araştırma geliştirme faaliyetlerine hız kesmeden devam eder. Güncel teknoloji ile ürünlerini üretirken sürdürülebilir üretim anlayışına da önem verir. Doğal çevrenin korunması ve pamuk yetiştiriciliğinin daha önemli hale gelmesi için uğraşan Lux pamuk ürünleriyle güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Lux Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir?

Lux makyaj temizleme pedi, pamuk, kulak temizleme çubuğu gibi ürünler ile kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Makyaj tekniklerini uygularken basit hatalar yapabilir ve makyajınızda istemediğiniz sonuçlara sebep olabilirsiniz. Bu hataları düzeltmek için uzun süre uğraştığınız makyajı silmenize gerek yok. Lux makyaj düzeltme çubuğu sayesinde makyajınızdaki hatalı kısımları kolay bir şekilde düzeltebilmeniz mümkün. Profesyonel makyaj artistlerinin ve yoğun makyajları sevenlerin sık tercih ettiği makyaj temizleme pamukları sayesinde hızlı bir şekilde makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Özellikle koyu renk rujları uygularken dudak çevresine taşan kısımları Lux makyaj düzeltme çubuğu sayesinde toparlayabilirsiniz. Ojeleri sürerken tırnak çevresinde biriken yoğun kıvamlı kısımları bu çubuklar ile temizlemeniz mümkün. Ten makyajında sivilce ve lekeler gibi cilt kusurlarını kapatıcılarla kapatmak için makyaj çubuklarından destek alabilirsiniz. Tüm yüze kapatıcı uygulamak yerine kusurlu bölgelere noktalar şeklinde çalışabilirsiniz. Makyajın en can alıcı noktası olan eyeliner uygulamalarında düzgün olmayan bölgeleri %100 pamuktan üretilen makyaj düzeltme çubuğu ile onarabilirsiniz.

Lux Kişisel Bakım Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gün sonunda makyajın cildinizden temizlenmesi cilt bakımında en önemli aşamalardan biridir. Uzun süre boyunca makyajın tıkadığı gözeneklerinizin nefes alması için cildinizi derinlemesine temizlemeniz gerekir. Lux kişisel bakım ürünleri şu özelliklere sahiptir:

 • Yumuşak ve pamuksu yüzeyi sayesinde cildinizi yormadan makyajı uzaklaştırır.
 • Makyaj temizleme losyonunu içine hapsederek daha fazla alanı temizlemenize yardımcı olur.
 • Mikro tanecikleri olan seçenekleri ile Lux makyaj pedi, peeling etkisi ile cildinizin gözeneklerine nefes aldırır.
 • Fondöten, kapatıcı ve allık gibi ten makyajı ürünlerini cildinizin tüm gözeneklerinden uzaklaştırır.
 • Makyaj artıklarını cildinizde bırakmayan üstün temizliği sayesinde pratik bir kullanım sunar.
 • Geniş yüzeyi sayesinde az miktar ile yüzünüzdeki bütün bölgeleri temizlemenizi sağlar.

Lux pamuk ile görünmez ev kazalarında yaralarınızı nazik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ecza dolabında ve acil durum çantasında olması gereken pamuk için Lux ürünlerini tercih edebilirsiniz. Lux doğal pamuktan üretildiği için cildinizdeki hassas noktalara gereken özeni gösterir. Lux kulak temizleme çubukları ile kulaklarınıza zarar vermeden kirlerden temizleyebilmeniz mümkün. Dikkat edilmesi gereken kulak bölgesi için yumuşak bir dokunuşa sahip olan bu çubuklar sayesinde kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Vücudunuzda hijyen sağlamanızı kolaylaştıran Lux pamuk ürünleri ile sağlığınızı koruyabilirsiniz. Lux pamuk ürünleri içinde sık tercih edilen Lux pamuk disk, yuvarlak yapısı sayesinde cilt bakımında pratik bir kullanım sağlar. Hassas ve narin cilt yapısına sahip olan göz çevresinde rahatlıkla kullanılabilir.

Doğal pamuktan elde edilen makyaj temizleme pamukları ile en yoğun göz makyajlarını bile kısa sürede temizleyebilirsiniz. Cildinizdeki ulaşılması zor olan kıvrımlı bölgelere kolayca erişebilir.

70’li ve 100’lü paketleri ile uzun süre makyajınızı pamuksu bir dokunuş ile temizlemenizi sağlar. Lux makyaj pedine bir miktar temizleme losyonu sürüp cildinize uyguladığınızda yoğun kıvamlı makyaj ürünlerini bile kolayca çıkarabilir. Özellikle göz makyajında zor çıkan suya dayanıklı rimeller için idealdir. Göz makyajınızda rimelinizi temizlerken losyon ile ıslattığınız makyaj pedini birkaç saniye gözlerinizin üzerinde bekletebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde göz makyajınızı çıkarırken gözlerinizi çekiştirmeniz gerekmez. Göz çevresinin hassas yapısına uygun bir temizleme işlemi yapabilirsiniz. Top şeklinde tasarlanan Lux makyaj pamukları ile cildinizdeki makyaj hatalarını tampon haraketler ile yok edebilmeniz mümkün.

Anneler ve Bebekleri için Doğal Lux Ürünleri

Yenidoğan bebeklerin hassas cildini temizlemek anne babalar için büyük önem taşır. Narin yapıya sahip olan yenidoğan cildinin tahriş olmaması için kullanılan ürünlerin doğal pamuktan olması gerekir. Çocuğunuzun kızarıklık, kuruma, çatlama, sivilce gibi cilt sorunları yaşamaması için Lux bebek temizleme pamuğu ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bebek temizleme pamuğu şu özelliklere sahiptir:

 • %100 doğal pamuktan üretildiği için bebeğinizin cildine hassas bir dokunuş yapar.
 • Farmakopi standartlarına uygun üretilir ve bebeklerin hassas cildine uygun pH düzeyindedir.
 • Hijyenik koşullarda paketlenir ve ambalajındaki ipi sayesinde kullanımdan sonra kapalı olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Yüksek su emici özelliği ile üstün bir temizlik sunar.
 • Tüylenmez yapısı sayesinde azalmayan performans gösterir.

Bebeğinizin bez değişimlerinde saf ve doğal şekilde üretilen bu temizleme pamuklarını kullanabilirsiniz. Bebeğin sağlığı için bebek bezi&ıslak mendil gibi ürünler önem taşır. Yenidoğan bebeklerinin banyo zamanları daha zahmetli olur. Banyo zamanlarında bebeğinizin koltuk altı, boyun bölgesi ve parmak arası gibi zor ulaşılan beden kısımlarını temizleme pamukları ile nazik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Emziren annelerin hayatını kolaylaştıran Lux göğüs pedi ürünleri pratik seçeneklerdir. Kaymayı önleyen yapışkan bantları ile gün boyu konfor sunar. Yoğun bir gün geçiren annelerin göğüs bölgesinin kuru kalmasını sağlar. Hijyenik tekli paketlerde sunularak hem annenin hem bebeğin sağlığını korur. Sızıntı önleyen ve nefes alan dış yüzeyi sayesinde annelerin rahat etmesine yardımcı olur. Gözenekli, pamuksu yüzeyi ile terlemelere karşı etkilidir.

Rossmann ayrıcalıkları ile sunulan Lux pamuk ürünlerine göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza ve cildinize en uygun olan ürünleri erişilebilir fiyat seçeneği ile satın alabilirsiniz. Makyaj uygulamalarında, yenidoğan bebek bakımında, acil durum çantalarında Lux pamuk ürünlerine yer vererek hayatınızı kolaylaştırmanız mümkün.