Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Krauterhof Jel Aloe Vera - 1
78,00 ₺
Krauterhof
Krauterhof Ayak Kremi - 1
49,90 ₺
Krauterhof
Krauterhof Anti Cellulite Serum - 1

%40 fiyatı 189,00 ₺

Special Price 113,00 ₺

Krauterhof
Krauterhof Anti-Cellulite Gel - 1

%41 fiyatı 152,00 ₺

Special Price 90,00 ₺

Krauterhof

Krauterhof

1963 yılından beri Almanya’da kozmetik üretimi yapan Krauterhof, önce sağlık, sonra güzellik ilkesiyle ilerler. Alanında yetkin bilim adamlarıyla uzman kimyagerlerden kurulu araştırma ve geliştirme ekibi, bitkisel etken maddeleri yüksek üretim teknolojisiyle birleştirerek yenilikçi formüller hazırlar. ASAM GmbH tarafından üretilen bu eşsiz ürünler doğanın mucizelerini insanlığın hizmetine sunar. El, tırnak, ayak, bacak, tüm vücut için destekleyici amaçlı üretilen tüm Krauterhof krem ve jeller ilhamını doğadan, gücünü yüksek motivasyonlu çalışma sisteminden alan benzersiz formülasyonlu ürünlerdir. Özellikle Krauterhof selülit kremi, Almanya’dan tüm dünyaya yayılarak vücut bakımına özen gösterenlerin pürüzsüz, sıkı, elastik ve bakımlı bir cilde sahip olmada en önemli yardımcılarındandır.

Krauterhof Selülit Kremi Nasıl Kullanılır?

Krauterhof selülit kremi, güçlü ve etkili formülü ile ciltteki portakal görünümünü azaltarak vücut kontürünü düzeltmeye yardımcı olur. Formülündeki nane ve biberiye yağları, Carnitin, kafein ve Panthenol selülitten kaynaklanan pürüzleri giderirken nemlendirir, doğal kokusuyla ferahlık ve tazelenme hissi verir. Yeterli su tüketimi, dengeli beslenme ve egzersizle desteklenen düzenli kullanımda başarı kaçınılmazdır. Akşamları elinize bir miktar Krauterhof Anti-Cellulite Gel alıp ihtiyaç duyduğunuz bölgeye masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Uygulama esnasında başlayıp 30 dakika boyunca devam edebilen ısınma hissi cildinizin jeli emdiğinin ve dokular içinde aktive olduğunun göstergesidir. Bu ısıtıcı etki uygulama miktarına ve cilt tipine göre değişir.

Krauterhof selülit kremi uygulama esnasında şunlara dikkat edin:

 • Etkin formülü aşağıdan yukarıya dairesel masajla uygulandığında cilt tarafından kolaylıkla emilir, yapışkan his bırakmaz.
 • Cilt yüzeyindeki portakal kabuğu görünümündeki pürüzleri düzeltirken aynı zamanda yoğun olarak nemlendirir.
 • Hızla nüfuz eden şeffaf yapısı ile giysilerinizde leke ve iz bırakmaz.
 • Nane ve biberiyenin ferahlatıcı kokusuyla tazelenme ve yenilenme deneyimi yaşatır.
 • Hafif ısınma ve yanma hissi cilt altında etkinin başladığını gösterir, kısa bir süre sonra kendiliğinden azalır.
 • Açık yaralar, mukoza ve göze temasından kaçınılmalıdır.
 • Uygulama sonrası eller bol su ile yıkanmalıdır.

Krauterhof Selülit Kremi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Krauterhof selülit karşıtı jel, 250 ml kapaklı plastik kavanozunda sunulmakta olup uygulama bölgenizin genişliğine bağlı olarak kürler yapmaya uygundur. Banyo dolabında, spor salonuna giderken çantanızda, seyahatlerde valizinizde kendine kolayca yer bulur. Kullanmadığınız zamanlarda ışık almayan kavanozun kapağını kapatarak muhafaza etmeniz halinde, son kullanma tarihine kadar ilk günkü tazeliğini ve sağlıklı formülünü korur. İçeriğinde bulunan nane, sağlık ve kozmetik ürünlerinde sıklıkla tercih edilen bir bitkidir. A vitamini, potasyum, magnezyum, kalsiyum ve Omega-3 yağları açısından zengin olmakla beraber, cilt üzerindeki ölü hücreleri temizleme, sıkılaştırma ve pürüzsüzleştirmeye de yardımcıdır. Krauterhof sıkılaştırıcı vücut jeli, bitkilerden gelen doğal kokusu ve hoş aromasıyla tazelenme hissini yaşatır. Akne önleme ve gidermede bünyesindeki salisilik asit etkili olan nane, antibakteriyel etkisiyle de bedeni temizler.

Krauterhof Selülit Kremi içeriğindeki etkili maddelerden biri olan biberiye, antimikrobiyal ve antiseptik yapısıyla dermatit, akne, egzamaya karşı savaşta güçlü bir kalkandır. Yaşlanma ve leke karşıtıdır. Cildi yatıştırır, yeniler ve sıkılaştırır. Sürüldüğü bölgede kan dolaşımını artırması nedeniyle selülitle başarıyla savaşan ürünlerin en etkili bileşenlerindendir. Jelin etken maddelerinden kafein de cilt dokusuna kattığı enerji ve sıkılaştırma etkisiyle öne çıkar. Cilt dostu desteklerden carnitin yaşlanmayı geciktirme, güç ve destek verme ve yağ hücrelerini küçültme konusunda başarılıdır. Krauterhof Anti-Cellulite Gel içeriğindeki panthenol, diğer adıyla vitamin B5 cilt üzerinde kanıtlanmış faydalara sahiptir. Bu değerli vitamin güçlü nemlendirme etkisi sayesinde cilt elastikiyetini artırır. Dış tabakasındaki lipit sentezini artırdığından cildin koruyucu bariyerini geliştirmede etkilidir. Yara iyileştirme işlevi hücre yenilenmesini artırdığının kanıtıdır. Bu birbirinden değerli etken maddelerden birine alerji ya da hassasiyetiniz varsa kullanmadan önce dikkate almanız yerinde olur.

Krauterhof Anti-Cellulite Gel Sayesinde Pürüzsüz Bedenler

Cildinizde kan dolaşımını hızlandıran, pürüzlü görünümü düzelten, aynı zamanda yoğun nemlendirme etkisi ve hoş kokusuyla şımartan vücut losyonu ihtiyacınıza eksiksiz yanıt veren Krauterhof Anti-Cellulite Gel, bazı kullanım detaylarına dikkat edildiğinde çok daha etkili ve hızlı sonuçlar verebilmektedir. Örneğin, uygulama esnasında cilt yüzeyindeki bağ dokularını uyaran güçlü, dairesel, yukarıdan aşağıya doğru yapılan masaj, kremin emilim hızını ve etkinliğini artırır. Benzer şekilde uygulama öncesi yapılan peeling işlemi, sorunlu bölgeyi ölü hücrelerden arındırarak, ardından alınan ılık duş gözenekleri açarak cildi selülit jeli uygulamasına hazırlar. Böylece etken maddeler deri içinde daha hızlı, kesintisiz dağılır ve etki gösterir. Ayrıca %100 doğal at kılından bir vücut fırçasıyla kalbe doğru bedeni fırçalamak kan dolaşımını hızlandırarak Krauterhof Sıkılaştırıcı Vücut Jeli ile cilt dokusunu daha kolay ve hızlı şekilde forma kavuşturur. Çok sayıda kullanıcı, bu marifetli jeli egzersiz öncesinde uygulayıp, bol su ve doğru beslenmeyle destekleyerek edindikleri faydayı optimum düzeye çıkarır.

Selülite karşı yoğun bir savaş gerektiren durumlardan önce Krauterhof Anti Selülit Serum 14 günlük bir kür halinde kullanılabilir. Sonrasında Krauterhof Selülit Kremi ile vücut bakımına devam edilmesi önerilir. Ayrıca Krauterhof çatısı altında el ve tırnak bakım kremiyle yumuşak, esnek, göz alıcı ellere, kırmızı asma yaprağı ve at kestanesinden üretilen ayak bakım kremiyle yeni pedikür yapılmış görünümü veren ayaklara dakikalar içinde kavuşabilirsiniz. Uzun süreli yürüyüşler ve ayakta kalma sonucunda oluşan ağrıları gideren serinletici masaj jeli sayesinde günlük yorgunluğunuzdan, ısıtıcı masaj jeliyle spor sonrası adale ağrılarınızdan, nasır balsamı ile sert ölü derilerden dakikalar içinde kolayca kurtulabilirsiniz. Tüm dünyada bedenine özen gösterenlerin en etkili silahı olan Krauterhof Anti-Cellulite Gel sizi sıkı, esnek, pürüzsüz bir cilt sahibi yapar. Siz de bu etkili ürüne Rossmann kalitesi, güvencesi ve ayrıcalıklarıyla sahip olmak isterseniz ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek bedeninizi şımartabilirsiniz.