Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Johnson's Baby Vazelin Normal - 1

%30 fiyatı 35,50 ₺

Special Price 24,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Şampuan Saf Koruma - 1

%31 fiyatı 45,75 ₺

Special Price 31,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Şampuan Kral Şakir - 1

%30 fiyatı 35,50 ₺

Special Price 24,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Şampuan Kral Şakir Söz Dinleyen Saçlar - 1

%29 fiyatı 41,75 ₺

Special Price 29,50 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Şampuan Kral Şakir Işıldayan Parlaklık 500 ml - 1

%29 fiyatı 41,75 ₺

Special Price 29,50 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Bebek Şampuanı 750 ml + 200 ml 950 ml

%42 fiyatı 51,00 ₺

Special Price 29,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Şampuan Işıldayan Parlaklık 750 ml - 1

%32 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 36,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Şampuan 750 ml

%54 fiyatı 42,75 ₺

Special Price 19,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Şampuan Işıldayan Parlaklık 2'li - 1

%50 fiyatı 77,00 ₺

Special Price 38,50 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Şampuan - 1

%30 fiyatı 18,25 ₺

Special Price 12,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Saç Kremi Işıldayan Parlaklık 300 ml - 1

%31 fiyatı 38,75 ₺

Special Price 26,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Şampuan Işıldayan Parlaklık 300 ml

%29 fiyatı 41,75 ₺

Special Price 29,50 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Şampuan 500 ml - 1

%30 fiyatı 35,50 ₺

Special Price 24,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Pudra 200 gr - 1

%29 fiyatı 48,75 ₺

Special Price 34,50 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Bebek Yağı Aloe Vera - 1

%31 fiyatı 53,00 ₺

Special Price 36,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Bebek Yağı - 1

%37 fiyatı 53,00 ₺

Special Price 33,50 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Bebek Yağı Cotton Touch - 1

%30 fiyatı 58,00 ₺

Special Price 40,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Pudra Cotton Touch - 1

%30 fiyatı 60,00 ₺

Special Price 41,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Losyon Bed Time - 1

%32 fiyatı 54,00 ₺

Special Price 36,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Bebek Yağı Bed Time Lavanta - 1

%31 fiyatı 53,00 ₺

Special Price 36,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Sabun Sütlü Eco - 1

%30 fiyatı 40,75 ₺

Special Price 28,50 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Sıvı Sabun Saf Koruma - 1

%29 fiyatı 34,50 ₺

Special Price 24,50 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Kolonya Morning Dew 200 ml - 1

%31 fiyatı 41,50 ₺

Special Price 28,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Kolonya Floral - 1

%31 fiyatı 41,50 ₺

Special Price 28,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Kolay Tarama Spreyi Işıldayan Parlaklık - 1

%30 fiyatı 59,00 ₺

Special Price 41,50 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Sabun Bed Time - 1

%31 fiyatı 10,50 ₺

Special Price 7,25 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Losyon Cotton Touch - 1

%30 fiyatı 60,00 ₺

Special Price 41,75 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Şampuan 750 ml Bebek Yağı 200 ml - 1

%42 fiyatı 58,00 ₺

Special Price 33,50 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Bebek Pudrası - 1

%30 fiyatı 27,75 ₺

Special Price 19,50 ₺

Johnson's Baby
Johnson's Baby Fresh Pudra - 1

%29 fiyatı 48,75 ₺

Special Price 34,50 ₺

Johnson's Baby

Johnson's Baby

Dünyanın ilk bebek pudrasını piyasaya süren Johnson’s Baby, uzun yıllardır bebeklere özel cilt temizliği ve cilt bakımı ürünleri üretmeye devam ediyor. Tüm dünyada bilinirliğe sahip olmayı başarmış nadir bebek bakım markalarından biri sayılan Johnson’s Baby, daima abartıdan uzak ve beklentilere uygun seçenekler sunuyor.

Johnsons Baby Ürünleri Nelerdir?

Doğrudan bebeklerin ve çocukların ihtiyaçlarını hedef alan markanın ürün çeşitleri arasında pudradan şampuana, sabundan losyona, saç kreminden kolonyaya kadar onlarca farklı alternatif bulunuyor. Üstelik Johnson’s Baby ürünlerini başta saç ve cilt yapısı hassas yetişkinler olmak üzere farklı yaş gruplarından tüketiciler de yaygın olarak kullanıyor. Johnson's Baby ürünlerinin sahip olduğu bazı özellikler ve detayları ise şöyle sıralanıyor;

 • Johnson's Baby ürünleri hipoalerjeniktir ve klinik olarak test edilmiştir.
 • Hassas bir formüle sahip olan ürünler boya, SLS ya da SLES içermez.
 • Markanın saç ve cilt temizlik ürünleri, saf su kadar yumuşak bir formüle sahiptir.
 • Bitkisel özlü ürünler aloe vera, argan yağı ve ipek proteini gibi tamamen doğal maddeler içerir.
 • Standart bebek ürünlerinin yanı sıra yenidoğan bebeklere özel seçenekler de mevcuttur.

Markanın ilk ve en çok bilinen ürünleri arasındaki Johnson’s Baby Pudra, bebeklerde yaygın olarak rastlanan pişik problemini hedef alıyor. Bebeklerin cildinin kuru ve yumuşak kalmasını sağlayan ürün, böylece pişik oluşumunu büyük ölçüde önlüyor, aynı zamanda bebeklerin oldukça hoş bir kokuya sahip olmasına aracılık ediyor. Cildi uzun süre kuru ve yumuşak tutmayı başardığı için popülerleşen ürün, Amerika Birleşik Devletleri’nden ülkemize kadar tüm dünyada yoğun olarak kullanılıyor ve markanın en çok satan ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Hipoalerjenik, boya içermeyen ve klinik olarak test edilmiş Johnson’s Baby Pudra ürününün yanı sıra yeni doğan bebeklerin cildi ile uyumlu Johnson’s Baby Cotton Touch Pudra seçeneği de bulunuyor.

Markanın artık klasikleşmiş diğer bir serisini ise bebek yağı, bebek losyonu ve pişik önleyici krem gibi cilt bakım ürünleri oluşturuyor. İlk olarak bebek pudrasına bir alternatif yaratmak amacıyla üretilen pişik önleyici kremler ve bebeklerin rahatlamasına yardımcı olan masaj yağları, ilerleyen yıllarda Johnson’s Baby Losyon gibi seçenekler de içermeye başladı. Böylece bebeğinizin farklı ihtiyaçları için en doğru ürünleri bulmanız çok daha kolay bir hal aldı.

Johnson’s Bed Time koleksiyonunda yer alan bebek yağı ve losyon gibi alternatifler, bebeğinizin rahatlamasını ve uykuya dalmasını kolaylaştırırken Cotton Touch koleksiyonu ise tıpkı pudrada olduğu gibi, yeni doğan bebeklerin cilt yapısına uygun bebek yağı ve losyon içeriyor. Ayrıca aloe veralı cilt bakım ürünleri de bulunan markanın losyon ve yağları, yetişkinler tarafından makyaj temizleme, dirsek ve topuk gibi sert bölgeleri nemlendirme amacıyla da kullanılıyor.

Johnson’s Baby markasının klasikleri arasında yer alan sarı renkli ve göz yakmayan formüle sahip bebek şampuanı, son yıllarda farklı beklentilere hitap eden seçenekler de sunuyor. Bu seçeneklerin başında Işıldayan Parlaklık ve Söz Dinleyen Saçlar ürünü gelmekle beraber aynı serilerin saç kremi ve spreyleri de üretiliyor. Bu sayede bebeğinizin saç temizliğinden saç bakımı ve şekillendirmesine kadar tüm adımları için Johnson’s Baby ürünleri yeterli oluyor. Saf su kadar yumuşak olmasının dışında argan yağı ve ipek proteini gibi doğal malzemeler de içeren Johnson’s Baby şampuan çeşitleri, saçlara ipeksi bir doku ve parlaklık kazandırıyor.

Yalnızca bebeğinizin gözlerine ve saçlarına değil, ek olarak cildine uygun şekilde geliştirilen Johnson’s Baby ürünleri, tüm bu özellikleri sayesinde etkili temizliğin yanı sıra tepeden tırnağa tam koruma da sağlıyor. Markanın imzası haline gelen patentli Gerçek Göz Yakmayan formülü, tıpkı klasik şampuanda olduğu gibi, diğer şampuan çeşitlerinde de bulunuyor ve aynı zamanda tüm bu ürünler boya, SLS ya da SLES içermiyor. Bebekler ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu için rahatlıkla ve güvenle kullanılabilen Johnson’s Baby Bebek Şampuanı ürününe artık saç kremleri ve saç spreyleri de eşlik ediyor. Böylece saçla ilgili A’dan Z’ye tüm ürünleri marka çatısı altında bulabilmeniz mümkün.

Johnson's Baby Ürün Seçimi Nasıl Olmalı?

Johnson's Baby'nin en çok çeşitlilik barındıran ürün grupları arasındaki bebek kolonyaları, en az bebekler ve çocuklar kadar yetişkinler tarafından da kullanılıyor. Dream, Floral ve Morning Dew gibi farklı seçenekler içeren Johnson’s Baby Bebek Kolonyası serisinin en önemli avantajlarından birini, cildi tahriş etmeyen yumuşak yapısı meydana getiriyor. Bu yüzden özellikle esanslı ürünlerde sıkça görülen ciltte tahriş ya da kuruluk gibi olumsuz etkilere Johnson’s Baby’nin kolonyalarında rastlanmıyor.

Kullanışlı ve kaliteli ambalajları sayesinde oldukça pratik ve güvenli bir kullanım imkanı sunan bebek kolonyası çeşitleri, hoş ve kalıcı kokularıyla da avantaj sağlıyor. Tüm Johnson’s Baby kolonyalar, boya içermeyen ve dermatolojik olarak test edilmiş formülleriyle de hem bebeğinizin sağlığı hem de sizin sağlığınız için herhangi bir risk oluşturmuyor. Ferahlatıcı okyanus veya çiçek esintileri gibi kokular içeren Johnson’s Baby, hassas ve duyarlı bir kullanım için kolonya çeşitlerinde 400’den fazla kimyasal bileşene yer vermiyor.

Tüm bu ürünlerin dışında bebekler için pamuk, kulak temizleme çubuğu ve ıslak havlu gibi hijyen ürünleri de üreten marka, özellikle bu tarz ürünlerin bebekler üzerinde oluşturabileceği tahrişi de önlemeyi hedefliyor. Bebekler ve çocuklarla birlikte hassas bir yapıya sahip olan yetişkinler için de ideal seçenekler sunan Johnson’s Baby, geniş ürün yelpazesiyle her zaman beklentileri karşılamayı başarıyor.

Dünyaca ünlü bebek bakım markasının pudra, şampuan, losyon, sabun ve benzeri ürünleri genellikle yenidoğan ve standart olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bu nedenle seçim yaparken bebeğiniz henüz ilk aylarında ise doğrudan yenidoğan serisini tercih edebilir, özelikle altıncı aydan itibaren markanın diğer bebek bakım ürünlerini de kullanmaya başlayabilirsiniz. Ek olarak Bed Time, Parfümsüz ya da Saf Koruma gibi farklı beklentilere yönelik serileri de bulunan Johnson’s Baby, bu sayede en spesifik ihtiyaçlarınıza dahi cevap verebiliyor. Siz de tüm Johnson’s Baby ürünlerine yalnızca birkaç tıkla sahip olmak için Rossmann’ı tercih edebilirsiniz.