Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Herbaderm Süper Serum Hyaluronik 3D 30 ml - 1

%40 fiyatı 245,00 ₺

Special Price 147,00 ₺

Herbaderm
Herbaderm Süper Serum Saf Vitamin C 30 ml - 1

%40 fiyatı 245,00 ₺

Special Price 147,00 ₺

Herbaderm
Herbaderm Süper Serum Gözenek Karşıtı 30 ml - 1

%40 fiyatı 230,00 ₺

Special Price 138,00 ₺

Herbaderm
Herbaderm Süper Serum Salisilik Asit ve Yağlı 30 ml - 1

%40 fiyatı 190,00 ₺

Special Price 114,00 ₺

Herbaderm
Herbaderm Süper Serum Collagen ve Vitamin C 30 ml - 1

%40 fiyatı 250,00 ₺

Special Price 150,00 ₺

Herbaderm
Herbaderm Süper Serum Aha Peeling 30 ml - 1

%40 fiyatı 250,00 ₺

Special Price 150,00 ₺

Herbaderm
Herbaderm Süper Serum Leke Karşıtı 30 ml - 1

%40 fiyatı 240,00 ₺

Special Price 144,00 ₺

Herbaderm

Herbaderm

Cilt bakımı günlük rutininizin önemli bir kısmını oluşturuyor ise Herbaderm ürünlerini mutlaka duymuşsunuzdur. Cilt bakımınızı şimdiye kadar aksattıysanız Herbaderm ürünleri ile kendinizi şımartmak için hala bir şansınız var. Farklı cilt tipleri ve ihtiyaçlar için geniş ürün yelpazesine sahip Herbaderm serileri içinde cildinize uygun bir ürün mutlaka bulunuyor. Nemlendiriciler, serumlar, göz kremleri ve güneş kremi gibi çeşitlerin yanı sıra vücudunuz ve saçlarınız için de birçok farklı seçenek sunan markanın makyaj koleksiyonu ise, 7’den 70’e kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Herbaderm Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir?

Kişisel bakım, cilt, vücut, tırnak ve saç bakımını kapsayan oldukça bir geniş alan. Çoğu zaman birbirinden ayırmadan aynı önemi verdiğiniz kişisel bakım adımlarınız güvenilir ellere emanet. Herbaderm, marka olarak cilt, vücut ve saç bakımını kapsayan geniş spektruma sahip ürün serilerinin çoğunda koruyucu ve parfüm kullanmıyor. Hayvanlar üzerinde klinik deneyler yapmayan markanın ürünlerinin büyük bir kısmı vegan.

Cilt bakımını yüz bakımı, göz bakımı ve koruma olarak 3’e ayıran Herbaderm’in cilt bakım setleri; temizleyiciler, nemlendiriciler, serum ve losyonlardan oluşuyor. Göz bakımını farklı sorunların çözümüne adayan Herbaderm göz kremi çeşitleri ise genel olarak aydınlatıcı, nemlendirici, göz altı torba ve renk eşitsizliğinin üzerine giden içeriklere sahip. Herbaderm güneş kremi, losyon ve sütlerden oluşan koruyucu setleri ise sizi yılın 365 günü güneşin zararlı ışınlarından uzak tutmaya çalışıyor.

Saç bakım serisi şampuan ve saç kremlerinden oluşan marka, parlak ve sağlıklı saçlara mümkün olan en pratik yoldan ulaşmanızı amaçlıyor. Vücut bakımı için de söyleyecek sözü olan Herbaderm, nemlendirici vücut kremleri, yağlar, losyon ve sütler ile kişisel bakımınızı tamamlayacak bütün araçları bir araya getiriyor.

Herbaderm Kişisel Bakım Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cilt ve vücut bakımı tıpkı makyaj gibi kişiye özel rutinler arasında yer alıyor. Cildinizle ilgili beklentilerinizin önemli rol oynadığı rutininizde, seçtiğiniz araçlar da kişisel tercihlerinize göre farklılaşıyor. Rutininizin süresi, kullandığınız ürünler ve markalar tamamen beklentileriniz ile şekilleniyor. Cildinizin neye ihtiyacı olduğunu en iyi siz bilebilirsiniz. Özellikle yüz bakımında, gündüz ve gece protokolünüzü oluştururken cildinizi dinleyerek alacağınız sonuçların daha çabuk, etkili ve kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Herkesin kullandığı, bir dönem çok popüler olan ürünlerin sizin cildinize ve cilt problemlerinize çare olmayabileceğini en baştan kabul etmeniz gerekiyor.

Herbaderm ürünleri arasında farklı cilt tipleri ve problemleri için değişik ürün serileri bulunuyor. Kendi cilt tipiniz ile ilgili fikriniz oluştuğunda yapmanız gereken, markanın ürünleri arasından cildinize en yararlı olacak içeriği seçmeniz. Herbaderm cilt serisini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar aşağıda sıralanıyor.

  • Temizleyicileri 3 ana başlık altında toplanan marka; hassas, yağlı ve olgun cilt tiplerine uygun ürünler sunuyor. Hassas ciltler için yatıştırıcı etki, yağlı ciltler için arındırıcı ve olgun ciltler için yenileyici etkisi olan temizleyiciler cilt bakımınızdaki ilk adımı başlatarak cildinizi aktif etken maddelere sahip serumlar için hazır hale getiriyor.
  • Herbaderm’in temizleyici ile nemlendirici adımları arasında sunduğu ve içeriği aktif etken maddelerden oluşan krem ve serumları da bulunuyor. Cildiniz için en önemli adımlardan birini oluşturan bu evrede, seçimlerinizi cildinizin ihtiyaçlarına göre yapmanız gerekiyor. Örneğin, hassas bir cilde sahipseniz ve güneş lekelerinden şikayetçiyseniz sizin için en uygun ürün olarak Herbaderm renk açıcı leke kremi öneriliyor. Diğer taraftan kolay kolay irite olmayan, yüksek miktarlarda C vitaminine alışkın olan ciltler içinse Herbaderm C vitamini serumu tavsiye ediliyor.
  • Herbaderm göz altı kremi ise cilt bakımınızın asla atlanmaması gereken önemli adımlarından birine çözüm üretiyor. Göz altı ve morluklarına karşı etkili bakım sunan göz kremleri, kırışıklıklar karşısında da nemlendirici etkisi ile savunmasız kalmamanızı sağlıyor.
  • Cilt bakımınızın sondan bir önceki adımı olan nemlendirici kısmında ise gene 3 farklı seçenek bulunuyor. Hassas ciltler için yatıştırıcı, olgun ciltler içinse yenileyici etkiye sahip nemlendiriciler öneren marka, yağlı ciltler için arındırıcı kremi tavsiye ediyor. Arındırıcı krem, Herbaderm gözenek karşıtı serum ile birlikte kullanıldığında etkisini artırıyor.
  • Kaç yaşında olursanız olun, cildinizi çevresel faktörlerden korumanız gerekiyor. Bunlar hava kirliliği, toz, stres ya da güneş ışınları olarak tanımlanıyor. Cilt bakımınızın tamamı sizi ilk 3 etkiye karşı koruma altına alıyor. Güneş ışınlarından korunmak içinse yaz-kış güneş kremi kullanmanız öneriliyor. Herbaderm güneş koruyucuları tam spektrumlu, UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyucu etken maddeler içeren krem, losyon ve sütlerden oluşuyor.

Herbaderm bakım rutininin en önemli adımlarından birini oluşturan yüz bakım serumu seçimleri, dikkatli ve seçici olmanız gereken adımlardan bir tanesi. Cildinizin ihtiyaçlarına uygun olan her seçim, sizi doğrudan en olumlu neticeye götürecek güce sahip. Herbaderm serum seçiminizi buna göre yapmanız ve kullanım talimatlarına kesinlikle uymanız öneriliyor.

Herbaderm Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Herbaderm’in en popüler ürünlerinden biri olan leke kremi, tüm cilt tiplerine uygun bakım imkanı sunuyor. Temizleme aşamasından sonra, nemlendiriciden önce kullanmanız gerektiği belirtilen Herbaderm leke kremi bitkisel içeriğe sahip. Siyah nokta, kahverengi cilt lekeleri, sivilce izleri, genişlemiş gözenekler ve cilt tonu eşitsizliğinde etkili bir ajan olan leke açıcı kremi, cildinizi temizledikten sonra kullanmanız tavsiye ediliyor. Gündüz ve gece bakım rutinlerinde uygulamanız önerilen kremden sonra, sırası ile nemlendiricinizi ve güneş kreminizi sürebilirsiniz.

Günlük bakım rutininizde leke açıcı krem dışında serum niteliği olan başka ürünler kullanıyorsanız sırası konusunda uzmanların bazı önerileri bulunuyor. Leke açıcı kremin, daha yoğun yapıda olması nedeni ile su bazlı tonik, mist ve essence gibi ürünlerden sonra, yağlardan ise önce kullanılması öneriliyor. Cildiniz, saçlarınız ve vücudunuz için günde sadece 15 dakika ayırarak fark edilebilir faydalar sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve Rossmann fırsatları ile alışverişinizi tamamlamak için Herbaderm ürünlerini incelemeye başlayabilirsiniz.