Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

got2b Saç Spreyi Volumaniac - 1

%50 fiyatı 119,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

got2b
got2b Saç Spreyi Guardian Angel - 1

%50 fiyatı 119,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

got2b
got2b Saç Spreyi Gentleman - 1

%50 fiyatı 119,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

got2b
got2b Saç Spreyi Happy Hour - 1

%50 fiyatı 119,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

got2b
got2b Wax Şekillendirici - 1

%50 fiyatı 119,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

got2b
got2b Saç Köpüğü Volumaniac - 1

%50 fiyatı 119,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

got2b
got2b Saç Şekillendirici Losyon Smooth Chic - 1

%50 fiyatı 119,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

got2b
got2b Saç Köpüğü Twisted - 1

%50 fiyatı 119,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

got2b
got2b Killi Wax Doku Veren - 1

%50 fiyatı 119,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

got2b

Got2b

Henkel şirketi adı altında faaliyet gösteren Got2b, 2001 yılından beri yenilikçi ve yaratıcı saç şekillendirici ürünler yaratır. 2017 yılında Got2b Color segmenti ile daha da büyüyen marka, saç bakım kategorisinin en sevilenleri arasında yer alır. Saçınıza heyecan verici stiller eklemeniz için birbirinden farklı formüller sunan Got2b, ürün yelpazesini sürekli genişletir. Hacim, parlaklık, tutuş ve şekil veren özel spreyler, pek çok kişinin kişisel bakım koleksiyonunun kurtarıcıları arasındadır. Farklı formül ve özelliklere sahip tüm Got2b ürünleri, Rossmann’da ayrıcalıklı fiyat ve kampanyalarla sunulur. Siz de hemen şimdi, dilediğiniz saç bakım ürününü satın alarak havalı saçlara sahip olmanın keyfini çıkarın!

Got2b Ürünleri Nelerdir?

Saçınız, kişiliğinizi ve stilinizi dış dünyaya yansıtmanın en iyi yollarından biridir. Saç bakım kategorisi söz konusu olunca akla ilk gelen markalar arasında yer alan Got2b, hacim ve parlaklıktan tutuşa ve sivri uçlara kadar kişisel görünümünüz için doğru şekillendirici ürünleri sunar. Her şey, tavrınızı stille ifade etmekle ilgilidir. Farklılıklar arasında kendi tarzınızı yaratmanız için birbirinden kaliteli Got2b ürünleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. En kısıtlı zamanda bile saçınızı harika göstermek için Got2b’nin mucize formüllerinden yararlanabilirsiniz. Islak, kıvırcık, düz, dalgalı veya volümlü göstermek için briyantin, wax, jöle, köpük ve diğer Got2b ürünlerini keşfedin!

Got2b Saç Spreyi

Saç spreyi, neme ve rüzgara karşı korumak için saça püskürtülen yaygın bir kozmetik saç şekillendirme ürünüdür. Saç spreyleri tipik olarak birkaç bileşenden ve itici gazdan oluşur. Saç spreyi, yıllardır saç şekillendirmenin en popüler yoludur. Got2b sprey, saçı yerinde tutmak, tüm gün tutuşu garantilemek, hacim oluşturmak ve hatta uçları yukarı kaldırmak için kullanılabilir. Saç spreyleri, pek çok farklı formüllerle üretilir. Güçlü tutuşa sahip spreyler, şekil alması güç saçlarda kullanılır. Volüm verme amacıyla kullanılan Got2b spreyler, daha hafif tutuculuk özelliğine sahiptir. Got2b spreyler kuru veya ıslak saçta da kullanılabilir, ancak her iki yöntem de farklı bir görünüm sağlar.

 • Finishing Spreyler: Bu tip spreyler oldukça güçlüdür. Adından da anlaşılacağı gibi, finishing spreyler diğer saç şekillendirici ürünlerini veya araçlarını kullandıktan sonra sabitlemek için tercih edilir. Son işlem spreyi olarak da bilinen finishing ürünler, sağlam bir tutuş ve güzel bir parlaklık verir.
 • Doku Spreyleri: Çok fazla ağırlık olmadan daha fazla hacim ve doku kazandırmak için doku spreylerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler genellikle kuru şampuanla biraz karşılaştırılabilir. Ancak bu ürünler, saçınızın doğal yağlarını emmez veya herhangi bir kalıntı bırakmaz.
 • Koruyucu Spreyler: Fön makinesi, düzleştirici veya saç maşası gibi ısıyla şekillendiren cihazları kullanan herkes için koruyucu bir tabakayla saçı korumak önemlidir. Saçınıza daha fazla nem katmaya yardımcı olmak için, saç şekillendirme araçlarından önce koruyucu sprey kullanılabilir.
 • Freeze Spreyleri: Bu ürünler, Got2b’nin saç şekillendirme spreylerinin en güçlüsü olarak bilinir. Saçınızı donmuş gibi gösteren bu ürünler sert bir tutuş sağlar.
 • Hacim Verici Spreyler: Bu saç spreyleri saçınızın dolgun, gür ve kalın görünmesini sağlar. Bu tür spreyler aynı zamanda köklere de uygulanır. Böylece, saçlarınız kökten uca daha volümlü görünür.

Got2b Saç Köpüğü

Got2b saç köpüğü, şekillendiriciler arasındaki en işlevsel ürünlerden biridir. Günlük hayatta pratik şekilde kullanılan bu ürünler zaman kazandırır. Kurutma sürecini de hızlandıran köpük formlu Got2b ürünler, en yoğun anlarda bile kısa sürede hazırlanmanıza yardımcı olur. Saç köpükleri, her kalitede ve uzunlukta saç için uygundur. İçeriğe bağlı olarak köpükler farklı şekillendirme sonuçları sunar. Duştan sonra nemi alınmış saça köpük uygulayarak ellerinizle birkaç dakika içerisinde şekil verebilirsiniz. Daha belirgin ve kalıcı bukleler için fön makinenizin başlıklarından da yararlanabilirsiniz.

Got2b Wax

Got2b wax çeşitleri, saç jölesine benzer niteliklere sahip katı bir maddedir. Mumsu yapısı sayesinde, saçı sertleşmeden şekillendirir ve tüm gün boyunca esnek kalmasına yardımcı olur. Saçlarını yumuşak, hafif ve esnek tutmak isteyenler için Got2b wax harika bir seçenektir. Wax, mumsu yapısı sayesinde aynı zamanda saçlarınıza mükemmel bir parlaklık sağlar. Saçı kaplayan tabaka, kurumasını ve kırılmasını da önler. Got2b’nin geniş kapsamlı saç şekillendirici kategorisinde farklı güç ve tutuşlara sahip wax çeşitleri yer alır.

Got2b Saç Pudrası

Hacim ve şekillendirme için kullanılan saç pudrası, ihtiyaç duyduğunuz her yere anında hacim ve kalınlık ekler. Farklı saç şekilleri için kullanılan Got2b pudraların da çeşitleri bulunur. Hacim verici pudralar, özellikle ince saçlara dolgunluk katar. Bazı saç pudraları aynı zamanda kuru şampuan özelliği gösterir. Böylece ara günlerde saçlarınızı tekrar yıkamadan temiz ve volümlü şekilde kullanabilirsiniz. Daha dolgun, kolay yönetilebilir ve estetik açıdan hoş stiller oluşturmak için Got2b saç pudrasından yararlanabilirsiniz.

Got2b Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Got2b’nin geniş kapsamlı saç şekillendirici ürünleri arasından seçim yaparken sizin için en iyi ürünü satın almanıza yardımcı olacak birkaç ipucunu göz önünde bulundurabilirsiniz.

 • Saçınız ince telli ve zayıfsa ısılı işlem uygulamadan önce Got2b koruyucu spreylerini kullanarak zarar görmesini engelleyebilirsiniz.
 • Saçlarınızı düzleştirmeden önce Got2b düzleştirici sprey gibi ürünlerden destek alabilirsiniz.
 • Hacim kazandırmak için kuru şampuan veya saç pudrası kullanarak daha yoğun saçlara sahip olabilirsiniz.
 • Isılı işlem uygulamadan doğal dalgalara sahip olmak için Got2b saç köpüğü gibi ürünlerden destek alabilirsiniz.
 • Saç spreyi seçmeden önce hangi sonucu elde etmek istediğinize göre, güçlü ve hafif tutuş arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Rossmann, ihtiyacınız olan tüm Got2b saç bakım ürünlerini uygun fiyat ve kampanya ayrıcalıklarıyla sunar. Hemen şimdi, kişisel bakım kategorisindeki dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olmanın keyfini çıkarın!