Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Gillette Venus Kadın Tıraş Bıçağı Hassas Kullan-At 3'lü

%30 fiyatı 128,00 ₺

Special Price 89,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Yedek Tıraş Bıçağı Comfortglide Olay 2'li - 1

%20 fiyatı 157,00 ₺

Special Price 125,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Tıraş Bıçağı Simply Kullan At 1 adet

%31 fiyatı 33,90 ₺

Special Price 23,25 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Comfort Glide Olay Tıraş Makinesi + 1 Yedek Başlık 1 adet

%30 fiyatı 195,00 ₺

Special Price 137,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Breeze Yedek Bıçak 4'lü - 1

%15 fiyatı 237,00 ₺

Special Price 201,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Basic Tıraş Bıçağı Simply Kullan At 5'li

%33 fiyatı 36,90 ₺

Special Price 24,75 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Yedek Bıçak Smooth 3 2'li - 1

%20 fiyatı 105,00 ₺

Special Price 84,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Simple 3 Basıc 4'lu Poşet 1 Adet

%29 fiyatı 63,00 ₺

Special Price 44,50 ₺

Gillette Venus
Gillette Venüs Simply Hybrid Makine  - 1

%17 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 82,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Smooth Tıraş Makinesi + 1 Yedek Başlık 1 adet

%30 fiyatı 138,00 ₺

Special Price 97,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venüs Kadın Traş Makinesi + 3 Bıçak Venüs Start 1 adet - 1

%21 fiyatı 187,00 ₺

Special Price 147,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venüs Start Yedek Bıçak 5'li - 1

%21 fiyatı 212,00 ₺

Special Price 167,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Swirl Extra Smooth Tıraş Makinesi 5 Yedekli  - 1

%17 fiyatı 195,00 ₺

Special Price 162,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Tıraş Bıçağı Kullan At 4'lü

%29 fiyatı 99,00 ₺

Special Price 70,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Riviera Kadın Tıraş Bıçağı 2'li Kullan-At 1 Adet

%23 fiyatı 82,00 ₺

Special Price 63,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venüs Simply 3 Poşet 4'lü

%29 fiyatı 85,00 ₺

Special Price 60,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Tıraş Jeli Aloe Veralı, Hassas Cilt 200 ml

%30 fiyatı 87,00 ₺

Special Price 61,00 ₺

Gillette Venus
Gillette Venus Comfort Glide Breeze Tıraş Makinesi 2 Yedek Başlıklı 1 adet

%28 fiyatı 162,00 ₺

Special Price 117,00 ₺

Gillette Venus

Gillette Venüs

1901 yılında Boston’da kurulan Gillette, üstün tıraş deneyimi yaşatan bıçakları ile kullanıcıların beğenilerini kazanır. 2005 yılında P&G markası bünyesine geçen Gillette, erkek ve kadınların kişisel bakım ihtiyaçlarına uygun ürün çeşitleri sunar. Her cilt tipine uygun tıraş ürünleri ile tahrişe neden olmayan tıraş deneyimi vadeder. Farklı ürün seçenekleri ile her kullanım alışkanlığına uygundur. Erkek ve kadın tıraş ürünleri ile her eve girmeyi başaran Gillette, araştırma geliştirme faaliyetlerine hız kesmeden devam eder. Güncel teknolojiyi ürünlerinde kullanarak en iyi tıraş deneyimi için size seçenekler sunar.

Gillette Blue 3 Modelleri Nelerdir?

Kadınların cilt yapısına uygun tıraş bıçakları sunan Gillette Venüs, üstün performans gösteren ürünleri ile kısa sürede hazırlanmanızı sağlar. Acısız ve zahmetsiz şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayan Gillette Venüs Blue 3 çeşitleri sayesinde, her mevsim pürüzsüz bir cilde sahip olmanız mümkün. Günlük kişisel bakım uygulamalarınızda size kolaylık sağlayan Gillette Venüs Breeze ile cilt yapısına zarar vermeden istenmeyen tüyleri yok eder. Yan bariyerlerinde tıraşı kolaylaştıran jel detayları sayesinde tıraş köpüğü ve sabun kullanmanıza gerek yoktur. Duşta kullanabileceğiniz Gillette Venüs Breeze ile ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz. İstenmeyen tüylerin en yakın şekilde alınmasını sağlayan Gillette Venüs 5 bıçaklı tıraş makinesi ile cildinizi pürüzsüz hale getirebilirsiniz. Gillette Venüs ürünleri;

  • Beden kıvrımlarınıza anında uyum sağlayan tıraş makinesi, jel barları sayesinde mükemmel kayganlık sağlar.
  • Suyla etkileşen bu jel barlar, cilt bakım kremi içerdiği için cildinizi yumuşatır. Tıraş anında cildinizi korur ve bakım yapar.
  • Farklı Venüs bıçakları, tıraş makine çeşitlerine uyum sağladığı için alternatifleri denemenize imkan verir.
  • Yumuşak ve ve jel kaplı gövde duşta güvenli kullanım sağlar.
  • Yuvarlak oynar başlık sayesinde beden kıvrımlarına anında uyum sağlar ve ulaşılması zor bölgelere erişir.
  • Yedek başlık çeşitleri ile her defasında tıraş makinesi almanız gerekmez. Hijyenik bir kullanım sunan bu tıraş başlıklarını Venüs tıraş makinelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Hoş kokulu, su ile aktif olan jel barları sayesinde tıraş anında kolaylık sunar. Banyo zamanlarınızda kişisel bakım yapabilir ve pürüzsüz görünen cildin keyfini sürebilirsiniz.

Gillette tıraş bıçağı, gelişmiş teknolojisi ve keskin yapısı sayesinde en kısa tüyleri dahi temizlemenizi sağlar. Ağda gibi uygulamalarda tüylerin belli bir uzunluğa ulaşmasını beklemeniz gerekir. Gillete Venüs Comfortgidle, art arda gelen keskin üç bıçağı sayesinde cildinize en yakın konuma yerleşir ve en kısa tüyleri dahi temizler. Gillette Venüs tıraş makineleri ile dilediğiniz dekolteli elbiseleri beklemeden, istediğiniz her an giyebilirsiniz.

Gillette Blue 3 Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gillette Venüs Blue 3 tıraş makineleri, farklı çeşitleri sayesinde her cilt yapısına uygun seçenekler sunar. Cildinize en uygun olan tıraş bıçağını bulabilmeniz için tıraş makinesine farklı başlık seçeneklerini takarak deneme yapabilirsiniz. Gillette Venüs tıraş bıçakları ve yedekler sayesinde her kullanımda size üstün performans yaşatır. Yan jel barları farklı formüle sahip seçenekleri ile size en uygun olanı seçmeniz için imkan verir. Erkek tıraş ürünleri sayesinde dilediğiniz zaman çok kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Evinizin konforunda, duş zamanlarında kişisel bakım uygulamalarınızı tamamlayabilmeniz mümkün.

Kullan-at seçenekleri arasında sık tercih edilen Gillette Venüs Riviera tıraş makinesi, üç bıçaklı yapısı ve ikili paketi sayesinde özellikle seyahatlerinizde size oldukça kolaylık sağlar. İş ve özel seyahatlerinizde kısa sürede hazırlanmanızı kolaylaştırır. Gillette Venüs Swirl, cildinizin kurumasına ve kızarmasına neden olmayan yapısı ile teninize pamuksu bir dokunuş yapar.

Gillette Venüs Trimmer, hassas bikini bölgesi için özel tasarlanmıştır. Bikini bölgesinin cilt yapısına uygun dokunuşlar yapan bu ürün ile tüyleri düzeltip kısaltabilirsiniz. Eşsiz başlığı kolay hareket kabiliyeti sağladığı için vücut kıvrımlarına uyum sağlar. Şık ve kompakt tasarımı ile her yere götürebilmenize yardımcı olur. Her mevsim bikini giyebilmenizi mümkün kılar. 5 bıçaklı üstün tasarımı sayesinde en ufak tüyleri bile atlamayan Gillette Venüs Swirl, kıvrımlı tutma sapı sayesinde konforlu bir kullanım sunar. Su ile etkinleşen özel yan serum barları sayesinde tıraş deneyimini daha kolay hale getirir. Serum yan jel barlar, bıçaklar ile cildiniz arasında koruyucu bir bariyer oluşturur.

Gillete Venüs Kadın Tıraş Ürünleri

Gillete Venüs kadın tıraş ürünleri, erkek tıraş bıçaklarına göre çok daha hassas bir yapıya sahiptir. Kadınların narin cildine uygun şekilde tasarlanan Gillete Venüs, hareket kabiliyeti yüksek başlıkları ve keskin tıraş bıçakları ile en kısa tüyleri bile cildinizden uzaklaştırır. Tıraşın, cildin yumuşak ve elastik yapısına zarar vermesini önleyen jel yan barları sayesinde eşsiz bir tıraş deneyimi sağlar. Bikini bölgesi, kol, bacak ve koltuk altı gibi vücudunuzun her noktasında pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi kolaylaştırır. Acısız ve zahmetsiz şekilde doğal güzelliğinizi ortaya çıkarır. Uzun süre ağda ve epilatör kullanımı kıl köklerinde batıklara neden olabilir. Gillette Venüs ürünleri sayesinde cildinizde batık oluşumunu en aza indirebilirsiniz.

Hassas ciltlerin narin yapısına uygun Gillette Venüs tıraş jeli çeşitleri, aloe vera içeren formülü sayesinde cildinize bakım yapar. Üstün nemlendirme ve pürüzsüz kayganlık sağlayan bu tıraş jeli sayesinde, tıraş bıçaklarının cildinizde tahrişe neden olmasını engelleyebilirsiniz. Tahriş ve kesiklere karşı üstün koruma sağlayan tıraş jeli modeli, hafif parfümlü yapısı sayesinde tıraş deneyiminizi bir üst seviyeye taşır. Yumuşak ve saten görünümlü bir cilt için Gillette Venüs tıraş jeli çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Rossmann satış noktalarında ihtiyacınıza ve cildinize en uygun olan Gillette Venüs kadın tıraş ürünlerini bulabilirsiniz. Erişilebilir fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı sayesinde sepetinize hemen ekleyebilirsiniz.