Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Dermokil Tüp Kil Maskesi Ballı Sıkılaştırıcı - 1

%50 fiyatı 49,90 ₺

Special Price 24,75 ₺

Dermokil
Dermokil Tüp Maske Pembe Kil - 1

%50 fiyatı 49,90 ₺

Special Price 24,75 ₺

Dermokil
Dermokil Tüp Soyulabilir Maske Aloe Vera - 1

%50 fiyatı 49,90 ₺

Special Price 24,75 ₺

Dermokil
Dermokil Tüp Jel Maske Balkabaklı - 1

%50 fiyatı 49,90 ₺

Special Price 24,75 ₺

Dermokil
Dermokil Tüp Jel Maske Salatalık Özlü - 1

%50 fiyatı 49,90 ₺

Special Price 24,75 ₺

Dermokil
Dermokil Maske Aloe Vera 15 ml - 1

%42 fiyatı 16,90 ₺

Special Price 9,75 ₺

Dermokil
Dermokil Maske Hindistan Cevizi 15 ml - 1

%42 fiyatı 16,90 ₺

Special Price 9,75 ₺

Dermokil
Dermokil Maske Balkabaklı - 1

%42 fiyatı 16,90 ₺

Special Price 9,75 ₺

Dermokil
Dermokil Maske Gül Özlü - 1

%42 fiyatı 16,90 ₺

Special Price 9,75 ₺

Dermokil
Dermokil Maske Salatalık Özlü - 1

%42 fiyatı 16,90 ₺

Special Price 9,75 ₺

Dermokil
Dermokil Tüp Kil Maskesi Kenevir Tohum Yağı 75 ml - 1

%50 fiyatı 49,90 ₺

Special Price 24,75 ₺

Dermokil
Dermokil Nemlendirici Tonik Kenevir Tohum Yağı - 1

%40 fiyatı 49,90 ₺

Special Price 29,75 ₺

Dermokil
Dermokil Yüz Temizleme Jeli Kenevir Tohum Yağı 300 ml - 1

%40 fiyatı 42,90 ₺

Special Price 25,75 ₺

Dermokil
Dermokil Yüz Temizleme Suyu Kenevir Tohum Yağı - 1

%40 fiyatı 39,90 ₺

Special Price 23,75 ₺

Dermokil
Dermokil Maske Ballı - 1

%42 fiyatı 16,90 ₺

Special Price 9,75 ₺

Dermokil
Dermokil Soyulabilir Tüp Maske Hologram - 1

%50 fiyatı 49,90 ₺

Special Price 24,75 ₺

Dermokil

Dermokil

Cilt bakımı, saç bakımı ve el ve vücut bakımı için ürettiği kozmetik ürünleriyle Dermokil, kozmetik ürünü seçiminde tercihini doğal ürünlerden yana kullananlara hitap ediyor. Bir Türk markası olan Dermokil, Türkiye’nin doğal kaynaklarından biri olan kili ürün içeriklerinde kullanıyor. Kil maskeleri, kil içerikli cilt bakım ürünleri, güneş ürünleri ve kil içerikli saç maskeleri, şampuan ve saç kremleri ile diş macunları Dermokil’in geniş ürün yelpazesinde bulunuyor.

Dermokil Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir?

Topraktan gelen bir mucize olan kil, yüzyıllardır cilt problemleri için kullanılıyor. Cildin yanı sıra saç için de mucizevi etkilere sahip olan kilin daha güzel ve daha sağlıklı cilt ve saç için kullanımı ilk çağlara dayanıyor. Toprakta doğal olarak bulunan saf kil;

 • Gözenekleri açarak derinlemesine temizlik sağlıyor.
 • Yaşlanma etkilerini gidermede kullanılıyor.
 • Leke görünümünü ve pigment problemlerini azaltıyor.
 • Cildin yağ dengesini sağlıyor.
 • Antibakteriyel özelliği ile cilt için bir sağlık kaynağı olarak kullanılıyor.

Saf kilin en bilinen bu özelliklerinden faydalanmak isteyenler için Dermokil, kili farklı vitaminlerle, multivitaminlerle birleştirerek maske, temizleyici, şampuan gibi farklı formlara getirip cilt ve saç problemleri için kullanıma uygun hale getiriyor.

Ürünlerinin her biri dermatolojik olarak test edilen Dermokil yüz bakım maskeleri ile kili cildinize direkt olarak uygulamak yerine uzmanlar tarafından cilt için en uygun hale getirilmiş şekilde, güvenle uygulayabilirsiniz. Toprağın yararlı minerallerini doğal olarak içinde bulunduran kil, Dermokil cilt bakım ürünlerinde farklı cilt sorunlarına özel formüllerle kullanılıyor.

Dermokil Maske Çeşitleri

Dermokil maske çeşitleri değişen cilt sorunlarına yönelik farklı özelliklere sahiptir. Dermokil kil maskesi çeşitleri arasında;

 • Leke karşıtı ve aydınlatıcı
 • Yenileyici ve nemlendirici özelliğe sahip
 • Cildin yağ dengesini korumaya yardımcı
 • Akneli ciltlere ve siyah noktalı ciltlere yönelik
 • Sıkılaştırıcı ve kırışık karşıtı maske çeşitlerini bulabilirsiniz.

Cilt sorunlarına saf kil ile doğal çözümler sunan Dermokil maske çeşitleri arasında, soyulabilir altın maske ve soyulabilir Dermokil siyah maske çeşitlerini de bulabilirsiniz. Altın maske, tüm Dermokil maskeleri gibi, gücünü doğal kilden alıyor. Altın maske, altın elementinin cilde sağladığı etkilere sahip bir maske olarak öne çıkıyor. İçinde altın olmayan maske adını maskenin altın rengi görünümünden ve altının cilde sağladığı etkiyle benzeşen etkisinden alıyor. Siyah maske ise kil içeriğinin yanında sahip olduğu havyar özü ile ölü deriyi ciltten uzaklaştırarak cildin yenilenmesine yardımcı oluyor. Havyarın sıkılaştırma özelliği ile daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümünün sağlanmasına etki ediyor.

Dermokil maske çeşitleri arasında yeşil kil içerikli olan, gözenekleri temizleyip cildi ferahlatan maske çeşitleri de yer alıyor. Bazı kil maskelerinin içinde bulunan doğal granüller ise peeling görevi görerek ölü deri hücrelerinin arındırılmasını sağlıyor.

Saçlara Doğal Bir Dokunuş

Dermokil saç bakım ürünleri, kimyasal işlemlerden yıpranmış ve zarar görmüş saçlar için doğal ve bitkisel bir dokunuş sağlıyor. Gücünü doğadan alan Dermokil şampuan çeşitlerinin tümünde doğal kil bulunuyor. Bu şampuanların içeriğinde doğal kile ek olarak farklı saç sorunlarının çözümüne yardımcı olacak bitkisel içerikler de kullanılıyor.

Kilin yanı sıra argan yağlı, Hindistan cevizli, sarımsak içerikli şampuanlar arasında kuru ve mat saçlar, yağlı saçlar, kepek problemi olan saçlar ve zayıf ve dökülen saçlar için geliştirilmiş şampuan çeşitleri de var. Killin temizleyici ve arındırıcı özelliğinden güç alan arındırıcı özellikli Dermokil şampuan çeşitlerini tercih ederek saçlarınızda derinlemesine temizliğin vereceği ferahlığı hissedebilirsiniz.

Dermokil şampuan çeşitlerinin içeriklerinde kil ve bitkisel özlerin yanı sıra saçı besleyen vitaminler ve keratin gibi saçı güçlendiren zengin içerikler de yer alıyor. Dermokil şampuan çeşitleri arasında hayvansal veya hayvanlardan doğal olarak elde edilen içeriklerin bulunmadığı vegan şampuan çeşitleri mevcut. Dermokil şampuanla saçınızı temizledikten sonra saçınızın kolay taranması ve daha nemli bir yapıya sahip olması için her sampuanlamadan sonra Dermokil saç kremi çeşitlerini kullanabilirsiniz. Durulanan saç kremlerinin dışında, durulanmayan sprey formdaki saç ürünlerini kullanarak saçınızın kolay taranmasını ve beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Dermokil Saç Maskesi Nasıl Kullanılır?

Dermokil saç bakım maskesi çeşitleri, temizlenen saça ihtiyaç duyduğu bakımı sağlıyor. Temiz saça uygulanan saç bakım maskeleri, saçta bir süre bekletildikten sonra bol su ile durulanarak saça uygulanıyor. Diğer cilt ve saç ürünlerinde olduğu gibi, Dermokil saç maskesi çeşitlerinin içeriğinde de kil yer alıyor. Sağlıklı ve güçlü saçlar için gücünü kilden alan bitkisel içerikli Dermokil saç maskesi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Saç dökülmesine, kırılma ve yıpranmaya, hacimsiz, sönük saçlara ve kuru ve mat görünüme karşı bitkisel içerikli Dermokil maskeleri kullanabilirsiniz. Düzenli olarak saç maskeleri kullanarak saç problemlerinize çözüm bulabilir, sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.

Dermokil ile Doğal Cilt Bakımı

Kadın ya da erkek pek çok insan, yaşamının farklı dönemlerinde birçok cilt problemi yaşayabiliyor. Akne, siyah nokta, lekelenme ve sarkma ile kırışık görünüm gibi pek çok soruna Dermokil cilt bakım ürünleri doğal çözümler sunuyor. Dermokil krem çeşitleri arasında el ve vücut kremleri ile leke ve anti aging kremler bulunuyor. Dermokil leke kremi, cilt yüzeyindeki koyu lekelere ve bölgesel kararmalara kil içerikli özel formülüyle çözüm sunuyor. Sivilce lekeleri, güneş lekeleri, hamilelikten kalan lekeler ve yaşlılık lekeleri gibi pek çok leke görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Anti aging kremler ise kırışık karşıtı bakım sunan gündüz ve gece kremleri olarak ikiye ayrılıyor. Ayrıca göz çevresi içinde kırışıklık karşıtı bakım sunan kil içerikli göz çevresi kremi de bulunuyor.

Kilin mucizevi etkisinden aldığı güçle farklı cilt ve saç sorunlarına çözümler sunan Dermokil, bir yaşam felsefesi olarak vegan olan ya da hayvan deneyleri yapılmayan ve hayvansal içerik kullanılmayan vegan ürünleri tercih edenlere de hitap ediyor. Ağız bakımından cilt ve saç bakımına dek ürettiği pek çok vegan ürünle Dermokil, bu konuda hassasiyeti olan herkesin güvenle tercih edebileceği kozmetik markaları arasında yer alıyor. Rossmann ile gücünü doğadan alan ve doğaya saygılı olan Dermokil ürünlerine ulaşabilir, saç ve cilt tipiniz için en doğru ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.