Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Clear Men Şampuan Cool Sport Menthol - 1

%37 fiyatı 70,00 ₺

Special Price 43,75 ₺

Clear Men
Clear Men Şampuan Yoğun Arındırıcı Kömür Etkili - 1

%37 fiyatı 70,00 ₺

Special Price 43,75 ₺

Clear Men
Clear Men Şampuan Maksimum Ferahlık - 1

%37 fiyatı 70,00 ₺

Special Price 43,75 ₺

Clear Men
Clear Men Şampuan Saç Dökülmesine Karşı - 1

%37 fiyatı 70,00 ₺

Special Price 43,75 ₺

Clear Men
Clear Men Şampuan Ronaldo Limited Edition - 1

%37 fiyatı 70,00 ₺

Special Price 43,75 ₺

Clear Men
Clear Men Şampuan Günlük Arınma & Ferahlık - 1

%37 fiyatı 70,00 ₺

Special Price 43,75 ₺

Clear Men

Clear Men

1981 yılından beri kepeğe karşı etkili şampuanlar sunan Clear, erkeklere özel olarak ürettiği alt markası ile ilgi çeker. Unilever şirketinin bünyesinde olan Clear Men, erkeklerin saç derisine uygun içerikler hazırlar. Pro Nutrium 10 formülü sayesinde Clear Men şampuan, saç diplerini iki kat daha fazla güçlendirir. Erkeklerin kadınlara oranla daha zayıf olan saç kökleri için etkili çözümler sunar. Kepeğe karşı etkili şampuan çeşitleri ile kişisel bakım zamanlarında size yardımcı olur. Kadınlara göre daha fazla sebum üreten ve protein kaybeden erkek saç dipleri için güncel teknolojiyi kullanarak yeni formüller geliştirir. Erkeklerin zayıf saç derisi bariyerini güçlendirerek devam eden kepek problemine çözüm sunar.

Clear Şampuan Çeşitleri Nelerdir?

Clear, uzun yılların tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eder. Doğal kaynaklı içerikleri ile etkili çözümler sunar. Erkek ve kadınların farklı cilt yapısına sahip olduğunu bilerek özel ürünler hazırlar. Kadınların daha çok nem kaybeden saç derisini yoğun bakım içerikleri ile güçlendirir. Erkeklerin saç dökülmesine ve kepek oluşumuna daha elverişli olan saç köklerini besler.

Clear Men saç dökülmesine karşı şampuan çeşitleri, erkek saç yapısına uygun şekilde formüle edilmiştir. 10 farklı vitamin desteği sunan Clear Men şampuan çeşitleri, saç diplerini besleyerek koparak dökülmelere karşı direnç kazandırır. Profesyonel saç uzmanlarının tavsiyesi olan Clear Men ürünleri, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine hız kesmeden devam eder. Kullanıcılarının ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak etkili çalışmalar yapar. Saç derisinin bağışıklığını güçlendiren B vitamini desteği ile daha hacimli saç görünümü sunar. Clear Men şampuan;

 • Vitamin ve mineral desteği sağlayarak daha sağlıklı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.
 • Kepeğe karşı etkili çeşitleri ile kepek oluşumunu gözle görülür şekilde azaltır.
 • Saç derisinde ve yüzey katmanlarında derinlemesine temizlik sağlar.
 • Saç diplerinde fazla yağlanmayı kontrol altına almanıza destek olur.
 • Saç derisinin yenilenme sürecine katkı sağlar.
 • Saçların daha güçlü bir yapıda olmasına yardımcı olur.
 • Doğanın mucizevi özlerinden üretilen formülü sayesinde hoş kokular sunar.
 • Ferahlatıcı etkisi sayesinde banyo zamanlarını dinlenme seanslarına dönüştürür.
 • Saç diplerini nemlendirir ve koparak dökülmeleri azaltır.

Clear Men Kömürlü Şampuan, yoğun ve aktif yaşam süren erkekler için idealdir. Hava kirliliği, stres, hormonal dengesizlikler, düzensiz beslenme gibi olumsuzluklar nedeniyle saç derisi normalden fazla yağlanır. Fazla yağı ve kiri temizlemek için aktif kömürden faydalanan Clear Men Kömürlü Şampuan derinlemesine hijyen sağlar. Saç derisini besleyerek doğal ve sağlıklı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Clear Men Ronaldo, deniz tuzu özlerinden oluşturulan doğal içeriği sayesinde saçlarınızı temizler. Saç derisine bakım yapan bu şampuan ile gün boyu saçlarınızın parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Clear Men Şampuan Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saç derisi diğer vücut bölümlerinden farklı bir cilt yapısına sahiptir. Saç diplerinizin sahip olduğu cilt tipine uygun, normal ve kuru şampuan seçmeniz gerekir. Günlük kullanım için uygun olan ve derinlemesine temizlik sağlayan şampuan çeşitleri ile sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz. Kepek, saç dökülmesi, yağlı ve mat görünüm saçlarda en sık karşılaşılan problemler arasındadır. Clear Men şampuan çeşitleri, erkeklerin saç ve cilt yapısına özgü ürettiği seçenekler ile sorunlarınızı çözmeniz için size yardımcı olur.

Clear Men Menthol, yoğun spor antrenmanları yapanlar için ideal. Serinletici etkisi sayesinde terlemeyi kontrol altına almaya yardımcı olan bu şampuan, gün boyu ferah hissetmenizi kolaylaştırır. Kepek görünümünü azaltan ve saç diplerinin bağışıklığını güçlendirerek tekrar kepek oluşmasına engel olan bu şampuan çeşitleri ile etkileyici bir stil yaratabilirsiniz. Kepek önleyici şampuanları yarattığı mat görünümü ortadan kaldıran Clear Men, parlak ve güçlü saçlara sahip olmanızı sağlar. Bio-güçlendirici teknolojisi ile saç diplerinizin bağışıklığını destekler ve tekrar eden kepek problemini çözer.

Clear Men Çeşitleri ile Güçlü Saçlar

Saçları temizlerken aynı zamanda güçlendiren Clear Men şampuan çeşitleri, kremsi yapısı sayesinde kolayca köpürür. Saçlarınızda homojen şekilde dağılır ve kısa sürede durulanır. Düzenli kullanım ile etkili sonuçlar almanızı sağlayan özel formülü doğadan ilham alır. Gelişmiş güncel teknoloji ile üretilen bu şampuan çeşitleri, saçlarınıza ihtiyaç duyduğu nem desteğini sağlar. Saç kırıklarınızın ve zayıf saçların onarılmasına yardımcı olur. Clear Men şampuan çeşitleri sayesinde saçlarınız kolayca şekil alır. Saçların doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olan bu şampuan çeşitleri sayesinde güne enerjik başlayabilirsiniz. Gün sonunda yorgunluğunuzu mentol özleri içeren şampuan çeşitleri ile atabilmeniz mümkün.

Clear Men Hızlı Stil şampuan ile saç derisini derinlemesine temizleyebilir, aynı zamanda kolay şekil alan saçlara sahip olabilirsiniz. Özel besleyiciler ile saçlarınızın daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayan bu şampuan sayesinde kısa sürede saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Kahve çekirdeği özleri ile zenginleştirilen Clear Men Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, saçlarınızı 10 kata kadar daha az dökülmesi için besler. Dolgun ve güçlü görünen sağlıklı saçlar için şampuan seçerken kaliteli ürünleri tercih etmeniz önemlidir. Clear Men şampuan çeşitleri, bitki özleri ve besleyici vitamin takviyeleri ile saç köklerinize bakım yapar. Kısa sürede kişisel bakımınızı yapmanıza ve yoğun bir güne hazırlanmanıza yardımcı olur. Nane ferahlığı sağlayan çeşitleri ile size tazelenme imkanı verir.

Saç diplerinizi güçlendirmek, koparak saç dökülmesine çözüm bulmak, kepek sorununu temelli olarak ortadan kaldırmak için Clear Men ürünlerini tercih edebilirsiniz. Rossmann ayrıcalıkları ile Clear Men şampuan fiyatları erişilebilir seçenekler ile sunulur. Ödeme kolaylığı ve uygun fiyat avantajı sayesinde Clear Men ürünlerine Rossmann’dan ulaşabilirsiniz. Saç tipinize ve ihtiyacınıza en uygun olan şampuan seçeneğini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.