Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Clear Şampuan Hızlı Stil - 1

%37 fiyatı 70,00 ₺

Special Price 43,75 ₺

Clear
Clear Şampuan Kiraz Çiçeği Yumuşak & Parlak - 1

%37 fiyatı 70,00 ₺

Special Price 43,75 ₺

Clear
Clear Şampuan Komple Bakım - 1

%37 fiyatı 70,00 ₺

Special Price 43,75 ₺

Clear
Clear Şampuan Bitkisel Sentez - 1

%37 fiyatı 70,00 ₺

Special Price 43,75 ₺

Clear
Clear Şampuan Saç Dökülmesine Karşı - 1

%37 fiyatı 70,00 ₺

Special Price 43,75 ₺

Clear
Clear Şampuan Kil Terapisi - 1

%37 fiyatı 70,00 ₺

Special Price 43,75 ₺

Clear

Clear

1986 yılından beri kepeğe karşı ilk ve tek şampuan ürünleri sunan Clear, kullanıcıların ihtiyaçlarını iyi analiz ederek etkili çözümler üretir. Erkek ve kadınların saç yapısını inceleyerek farklı seçenekler sunar. Erkek ve kadınların sahip olduğu farklı cilt yapısına, saç tipine ve saç köklerine uygun şekilde özenle hazırlanan Clear şampuan formülleri sayesinde, herkesin ihtiyacına uygun alternatifler bulunur. Kepek problemine kökten çözüm sunan Clear kepeğe karşı etkili şampuan, sağlıklı ve canlı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Kadınların boyama, şekillendirme ve kimyasal ürünler ile yıpranan saçlarını canladırmak için özel bitkilerle hazırlanan Clear şampuan çeşitleri, dolgun ve hacimli saçlara sahip olmanız için size çözüm sunar. Besleyici bakım formülüne sahip olan bu şampuanlar kadınların uzun saçlarını kökten uca canlandırır.

Dünyanın birçok farklı noktasına sunulan Clear saç dökülmesine karşı şampuan çeşitleri, saçların dirençli şekilde uzamasını sağlar. Unilever güvencesinde olan Clear, sürdürülebilir çevre anlayışı ve doğayı koruyan hassas sistemleri ile kullanıcıların gönlünü kazanır. Sürekli devam eden araştırma ve geliştirme çalışmaları sayesinde saç bakımında üstün performans gösteren ürünler ortaya çıkarır.

Clear Men Şampuan Çeşitleri

Erkeklerin saç yapısına ve saç derisini uygun seriler sunan Clear, kepeğe karşı etkili formülü ile pürüzsüz saçlar vadeder. Saç köklerinizi besleyen, doğal kaynaklı zengin bir içeriğe sahip olan Clear şampuan çeşitleri ile kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Saç şekillendirici ürünlerin saçlara verdiği zararı azaltan bu ürünler sayesinde saçlarınızın doğasını koruyabilirsiniz.

Clear Men şampuan çeşitleri şu özelliklere sahiptir:

 • Vitamin ve mineral desteği sunan içeriği sayesinde saçlarınıza bakım yapar.
 • Doğada bulunan ağaç özleri ve meyve aromaları ile saçlarınızı besler.
 • Nemlendiren formülü sayesinde saçların kolay taranmasını sağlar.
 • Kökten uca bakım yapar ve saçların şekil almasını kolaylaştırır.
 • Koparak dökülmeleri azaltarak sağlıklı saçlar yaratır.
 • Kepek oluşumunu önleyerek dirençli saç yapısına sahip olmanıza yardımcı olur.
 • Doğadan ilham alan özleri ile saçları canlandırır ve gün boyu parlak görünmesini sağlar.

Clear Men şampuan çeşitleri, farklı bitki özleriyle hazırlandığı için hoş kokuludur. Saç diplerinde fazla yağlanmayı kontrol altına alarak saç köklerinin nefes almasını sağlar. Mentol ve duş ferahlığı özellikleri sunan çeşitleri ile duş alırken tazelenmenizi sağlar. Mentolün serinlik veren hissi ile güne enerjik başlamanıza imkan tanır. Yoğun bir güne başlarken bu şampuan çeşitleri ile duş alabilir ve hoş kokuları ile canlanabilirsiniz. Çabuk köpüren ve kolay durulanan yapısı sayesinde saçlarınızda kalıntı bırakmayan bu şampuan çeşitleri, saçlarınızda ağırlık hissi yapmaz. Saçlarınızın elektriklenme problemini kontrol altına alır. Saç modelinizin gün boyu bozulmadan daha kalıcı şekilde kalmasına yardımcı olur. Saç köklerinize bakım yaparak kolay dökülmeyen ve kırık oluşumuna karşı dirençli olan saçlara sahip olmanıza destek olur. Saçın doğal parlaklığına olumlu katkı sunar.

Clear Men Şampuan Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkeklerin kalın ve sert saç yapısına uygun formülü ile etkili sonuçlar sunan Clear Men şampuan çeşitleri, saçlarının modelini ortaya çıkarır. Clear Men şampuan çeşitlerini tercih ederken saç yapınıza, probleminize ve cilt yapınıza uygun olan alternatifleri seçmeniz gerekir. Şampuan seçiminde saçın yağlı, kuru ve kepekli olması gibi özellikler önemlidir. Çabuk yağlanan saçlar için yağlanmayı kontrol altına alan şampuan çeşitleri tercih edilmelidir.

Kuru saç dipleri için ise yoğun nem desteği sunan şampuan türleri idealdir. Yoğun tempoda çalışan, ağır spor antrenmanları yapan erkekler yağlanan, terleyen ve kaşınan saç diplerini rahatlatmak için Clear Men şampuanlarını tercih edebilir. Bu şampuan çeşitleri bitki özleri ile fazla sebumu kontrol ederken aynı zamanda gözeneklere nefes aldırır. Terlemenin diplerine olumsuz etkisini önler. Değerli ağaç özleri ile saç bakımında etkili olan Clear şampuan çeşitleri, saç derisinin koruyucu bariyer etkisini arttırır.

Saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkili Clear şampuan çeşitleri, saçlarınızın güçlenmesini sağlarken aynı zamanda parlak görünmesine imkan tanır. Clear Men şampuan çeşitlerinde seçim yaparken bitki özlerinden yapılan doğal formüle sahip olanları tercih edebilirsiniz. Kepek sorunu ile uğraşıyorsanız kepeğe karşı etkili koruma sunan Clear şampuanlarını kullanabilirsiniz. Kepeğe karşı etkili olan şampuanların saçları mat gösteren yapısının aksine Clear saçlarınızı parlak ve pürüzsüz hale getirir.

Saç Dökülmelerinde Etkili Clear Şampuan

Mevsimsel değişiklikler, hormonal değişimler, sağlıksız beslenme, stres gibi olumsuz etkenlerin nedeniyle saç dökülmesi sorunu yaşayabilirsiniz. Koparak dökülmelere karşı önlem almak için saçlarınızın dirençli olması gerekir. Saç köklerini güçlendiren, saç uçlarındaki kırıkları onaran, saçın doğal bariyerini koruyan Clear şampuan çeşitleri ile saç dökülmesini kontrol altına alabilirsiniz. Saçlarınızı düzenli temizleyerek fazla yağın saç diplerini kapanmasına engel olabilirsiniz.

Sık saç yıkamak ve uzun süre saçları kirli bırakmak saçın doğal dengesini bozabilir. Saçlarınızı düzenli yıkamalı ve doğal kaynaklı formüle sahip ürünleri tercih etmelisiniz. Saçlarınızı yıkamak için yeterli vaktiniz yok ise kuru şampuan çeşitlerini kullanabilirsiniz. Saç diplerine doğru kuru şampuanları sıkarak saçınızda biriken fazla sebumu kontrol altına almanız mümkün. Sağlıklı beslenme, düzenli ve sakin bir yaşam saç dökülmelerini önlemeniz için gerekenlerdir. Clear, bitki özleri ile hazırladığı şampuan çeşitleri sayesinde güne ferah bir başlangıç yapmanızı sağlar. Mentollu şampuan çeşitleri ile saç diplerinizi havalandırır ve stresin vücudunuzdan atılmasına yardımcı olur.

Siz de saçlarınızı güçlendirmek, kepek oluşumunu önlemek, koparak saç dökülmelerini engellemek için Clear şampuan çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Rossmann’da erişilebilir Clear şampuan fiyatları, bütçenizi yormadan saçlarınıza bakım yapmanıza yardımcı olur. Kişisel bakımınızı tamamlamak, her zaman etkileyici bir görünüme sahip olmak ve saçların dolgun, hacimli, sağlıklı görünmesini sağlamak için Clear şampuan çeşitlerine Rossmann’dan göz atabilirsiniz.