Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Axe Deodorant Dark Temptation  - 1

%17 fiyatı 60,00 ₺

Special Price 49,75 ₺

Axe
Axe Deodorant Apollo  - 1

%17 fiyatı 60,00 ₺

Special Price 49,75 ₺

Axe
Axe Deodorant Black 150 ml - 1

%17 fiyatı 60,00 ₺

Special Price 49,75 ₺

Axe
Axe Deodorant Black Night  - 1

%17 fiyatı 60,00 ₺

Special Price 49,75 ₺

Axe
Axe Deodorant Ice Chill 150 ml - 1

%17 fiyatı 60,00 ₺

Special Price 49,75 ₺

Axe
Axe Deodorant Skateboard & Fresh Roses 150 ml - 1

%17 fiyatı 60,00 ₺

Special Price 49,75 ₺

Axe
Axe Edt Men Dark Temptation  - 1

%17 fiyatı 239,00 ₺

Special Price 199,00 ₺

Axe
Axe Axe Deodorant Dark 150 ml Clear Cool Sport Şampuan 180 ml  - 1

%29 fiyatı 72,00 ₺

Special Price 51,00 ₺

Axe
Axe Deodorant Africa 150 ml - 1

%17 fiyatı 60,00 ₺

Special Price 49,75 ₺

Axe
Axe Stick Deodorant Black 50 ml - 1

%30 fiyatı 67,00 ₺

Special Price 46,75 ₺

Axe
Axe Stick Deodorant Leather & Cookies 50 ml - 1

%30 fiyatı 67,00 ₺

Special Price 46,75 ₺

Axe
Axe Stick Deodorant Ice Chill 50 ml - 1

%30 fiyatı 67,00 ₺

Special Price 46,75 ₺

Axe
Axe Deodorant Leather & Cookies Fresh 150 ml - 1

%17 fiyatı 60,00 ₺

Special Price 49,75 ₺

Axe
Axe Cep Parfümü Dark Temptation Men 17ml - 1

%17 fiyatı 55,00 ₺

Special Price 45,75 ₺

Axe
Axe Cep Parfümü Black Men 17ml - 1

%17 fiyatı 55,00 ₺

Special Price 45,75 ₺

Axe
Axe Deodorant Epic Fresh  - 1

%17 fiyatı 60,00 ₺

Special Price 49,75 ₺

Axe
Axe Edt Men Black 100 ml - 1

%17 fiyatı 239,00 ₺

Special Price 199,00 ₺

Axe
Axe Cep Parfümü Africa 17 ml - 1

%17 fiyatı 55,00 ₺

Special Price 45,75 ₺

Axe
Axe Deodorant Magnum Double Caramel Gold 150 ml

%14 fiyatı 69,00 ₺

Special Price 59,00 ₺

Axe

Axe

Unilever çatısı altında dünyanın en popüler bakım markalarından biri olan Axe, erkekleri büyüleyici kılan ürünler üretir. Kullanıcılarına her zaman iyi hissettiren ürünlere imza atan marka, macerasever, cool, gizemli ve güçlü imajı bulunan erkeklerin bakım rutininde kendine yer bulur. Gün boyu temizlik hissi veren ürünler, güzel kokmanın yanında canlılık ve enerji de vadeder.

Ferah Bir Deneyim Sunan Axe Ürünleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri olan Axe, gün içerisinde ferahlık sunan birbirinden farklı kokularıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Özellikle erkekleri hedefleyen ürünler hem kıyafete hem de vücuda sıkılarak kullanılabilir. Gününüzü çok daha etkili ve güzel geçirmenize yardım eden Axe deodorant çeşitleri, özel bileşenleriyle kıyafetlerde herhangi bir iz bırakmaz ve deriyi tahriş etmez. Aynı zamanda ozon tabakasıyla da dost olan bu ürünler, gün boyu etkisini sürdürmeye devam eder. Deodorant modellerinin çevir-aç yapıdaki kapak tasarımı, ürünün yanlışlıkla sıkılma ihtimalinin önüne geçer. Ergonomik bir kullanıma sahip olan küçük boyutları ise ürünü istediğiniz her an yanınızda taşıyabilmenizi sağlar. Axe deodorantların her ortama uygun cezbedici kokuları ile kendinize olan güveninizi artırabilirsiniz.

Markanın günlük yaşama pozitif etki sağlayan parfüm çeşitleri ise ferahlığı, farklı kokuları ve kalıcılığıyla pek çok avantaj sunar. Ağır olmayan parfüm kokuları günlük yaşama kolayca ayak uydurur. Koku ve esans açısından zengin içeriklere sahip olan parfümler arasında cep boy olarak üretilen ürün çeşitleri de bulunur. Hoş ve dengeli kokuları olan Axe cep parfümü ile her saat başı kokunuzu tazeleyebilir ve ürünü her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

Axe Parfüm ve Deodorant Çeşitleri Nelerdir?

Cezbedici kokuların adresi olan Axe, erkeklere özel ürettiği çok sayıdaki ürün çeşitliliği ile başarılı işlere imza atar. Erkeklerin yanında Anarchy serisiyle kadınlara da hitap eden marka, geniş ürün yelpazesine her geçen yıl yeni modeller ekler. Yıllara özel geliştirilen özel deodorantlar ise hem yenilik hem de bir hatıra oluşturması açısından farklı bir imaj vadeder.

Birbirinden farklı olan Axe deodorant çeşitleri kullanılacak ortama göre formülize edilir. Geceye damga vuran Anarchy for Him ve Anarchy for Her serilerinin yanında Axe Black Night, özel geceler için tasarlanmış olan saf kokusuyla harika bir gece geçirmenizi sağlar. Axe Africa, yoğun tempoda çalışırken ya da spor yaparken canlı hissetmenizi sağlarken Axe Apollo ise ciddi iş toplantılarında kendinize olan güveninizi daha çok artırmak için yardımınıza koşar. Gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz aktivitelerde karşınızdaki insanları etkileyebileceğiniz Axe Dark Temptation, Axe Black ve Axe Black Men çeşitleri de sizlere sunulan deodorant çeşitleri arasında yer alır. Günün her saatine uygun olarak geliştirilen farklı ve bir o kadar da ilgi çekici olan Axe deodorantları ile her ana uygun bir kokuya sahip olabilir ve çevrenizi etkileyebilirsiniz.

Parfüm çeşitlerini şık ambalajlar içerisinde sunan Axe, kokularında çikolata gibi kadınların kalbini fetheden unsurlardan ilham alarak ürünler üretir. Aynı zamanda farklı karakterlere ve kişiliklere sahip olan erkekler için imza kokular olmaya aday erkek parfüm çeşitleri de tasarlar. Gizemli olmayı seven erkekler için taze ve tatlı esanslar tercih edilirken baskın bir karakteri olan erkekler için daha çok odunsu aromaların karışımından oluşan ürünler sunulur. Marka, enerjisini ve heyecanını kaybetmeyen genç erkekler için misk ve taze aromaları değerlendirir. Ayrıca sıra dışı, egzotik, cazibeli dingin ve kendi olmayı seçen tüm erkeklere özel, farklı kokular da tasarlamaya devam eder.

Birbirinden çekici onlarca deodorantın yanına farklı parfüm çeşitlerini de ekleyen Axe, her geçen gün ürün çeşitliliğine yeni bir koku katmayı başarır. Marka, parfümlerini, duş jelleri ve saç şekillendiricileri ile birlikte destekleyerek erkeklerin tüm gün mükemmel kokmasını sağlar. Günlük kullanıma uygun Axe parfüm çeşitlerinin yanı sıra özel geceler için benzersiz kokuları olan ürünler de bulunur. Günlük olan modeller daha hafif bir yapıya sahip olurken gecenin geç saatlerine kadar kalıcılık sunan parfümler ise yoğun yapıda üretilir.

Teknolojinin son imkanları kullanılarak tasarlanan markanın parfümleri, geniş koku yelpazesine kadınların hoşlandığı yeni aromalar katmaya devam eder. Dikkat çeken ve tarzınıza uyumlu bir parfüm arayışındaysanız Axe parfüm çeşitlerine göz atabilirsiniz. Favori parfüm ve deodorantınızı uygun fiyatlara satın almak için Axe parfüm setlerini tercih edebilir, gün boyu hoş kokunuzu üzerinizde taşıyabilirsiniz. Set halinde satılan bu ürünleri sevdiklerinize özel günlerinde hediye etmek için de tercih edebilirsiniz.

Axe Parfüm ve Deodorant Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gün içerisinde tende meydana gelebilecek kötü kokuları önlemek amacıyla parfüm ya da deodorant gibi ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Axe markasının ürettiği deodorant ve parfümler, bu kötü kokuların giderilmesi için çeşitli aromalarda tasarlanır. Geniş ürün yelpazesi arasından deodorant seçerken kişinin tenine uygun olan ürünü seçmesi tavsiye edilir. Aynı durum parfüm çeşitlerinde de geçerlidir. Karakteristik özelliklerinizi ve tarzını yansıtan kokular arasından doğru olan ürünün seçilmesi bu nedenle oldukça önem taşır. Baharatlı, meyveli, odunsu ve mistik kokular arasından kendinize uygun olan parfüm veya deodorant modelini kolayca bulabilirsiniz.

Axe ürünleri gündüz ve gece olarak birbirinden ayrılır. Ürünleri satın alırken bu ayrımın da dikkate alınması gerekir. Gündüzleri daha fresh olan kokuları seçerken gece saatlerinde daha yoğun olan kokulara yönelebilirsiniz. Yanınızda tek bir ürün taşımak istiyorsanız seçenekler arasında gündüzden geceye uygun özellikler taşıyan parfüm çeşitleri de bulunur. Yağlı cilde sahip olan kullanıcılarda hafif kokular daha kalıcı olurken kuru ciltlerde baskın kokular daha fazla kalıcılık sunar. Parfüm ve deodorant seçerken aynı kokulara sahip olan ürünlerin bir arada kullanılması etkiyi daha fazla artırır.

Hoş aromaları ve gösterdiği yüksek kalıcılığı ile çok sayıda kullanıcının favorisi olan Axe kadın parfüm ve erkek parfüm ürünlerini Rossmann ile keşfedebilir, güvenli alışveriş ayrıcalıklarından faydalanarak ürünleri hemen şimdi satın alabilirsiniz.