Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Activex Sıvı Sabun Hassas Koruma 700 ml

%30 fiyatı 55,00 ₺

Special Price 38,50 ₺

Activex
Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun Hassas Koruma 300 ml

%30 fiyatı 36,50 ₺

Special Price 25,50 ₺

Activex
Activex Cep Boy Islak Mendil Hassas Ciltler 45 Adet - 1

%24 fiyatı 25,75 ₺

Special Price 19,50 ₺

Activex
Activex Cep Boy Islak Mendil 3x15 45 Adet - 1

%24 fiyatı 25,75 ₺

Special Price 19,50 ₺

Activex
Activex Antibakteriyel Islak Mendil 56'lı Hassas Koruma 56Adet - 1

%24 fiyatı 25,75 ₺

Special Price 19,50 ₺

Activex
Activex Antibakteriyel Islak Mendil 56'lı Aktif Koruma 56 adet - 1

%24 fiyatı 25,75 ₺

Special Price 19,50 ₺

Activex
Activex Sıvı Sabun Hassas Ciltler 1 Litre - 1

%30 fiyatı 64,00 ₺

Special Price 44,75 ₺

Activex
Activex Hijyen Spreyi 400 ml - 1

%20 fiyatı 26,75 ₺

Special Price 21,50 ₺

Activex

Activex

2009 yılından beri kişisel hijyen sağlamanıza destek olan ürünler sunan Activex, etkili formüle sahip sabunları ile üst seviyede temizlik deneyimi yaşatır. Özel geliştirilmiş antibakteriyel içeriği sayesinde bakterilerle savaşmanız için size fırsat verir. Sıvı sabun, temizleyici jel, katı sabun, ıslak mendil gibi ürünleri ile her kullanım alışkanlığına hitap eder. Dünyanın birçok noktasına temizlik ürünleri sunan Activex, bakteri ve virüslerin teninizden uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Kişisel hijyene çok önem veren Activex ürünleri, güncel teknoloji ile üretilir. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ara vermeden devam eden Activex, kullanıcılarının konforlu bir temizlik deneyimi yaşaması için hız kesmeden çalışmaya devam eder.

Activex Kişisel Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Activex, kişisel temizlik sağlayan sabun, ıslak mendil, duş jeli ve dezekfektan gibi ürünler ile sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Activex sıvı sabun, hassas ciltler için üretilen çeşitleri ile ellerinize pamuksu bir dokunuş yapar. Nemlendirici etkili formülü, kremsi yapısı ve çabuk köpüren içeriği ile Activex sabun, ellerinizde derinlemesine hijyen sağlar. Gün içerisinde birçok farklı noktaya temas eden ellerinizi sık sık yıkamanız sağlığınız için önemlidir. Virüs ve bakterilerin cildinizden uzaklaşması için Activex el sabunu çeşitlerini kullanabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda, ortak kullanım alanlarında ve yemeklerde kirlenen ellerinizin çok iyi temizlenmesi gerekir. Kirli elleriniz ile evinizin farklı noktalarına ve yüz bölgesine dokunduğunuzda bakterilerin çoğalmasına fırsat vermiş olursunuz. Sağlığınız için tehdit oluşturan bakterileri, kirleri ve virüsleri ellerinizden arındırmak için laboratuvar ortamında test edilen Activex el sabunu çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Kalabalık ve toplu yaşam alanlarında sıvı sabun çeşitlerini kullanabilir, bireysel kullanım için Activex kalıp sabunları deneyebilirsiniz. Kalıp sabun tercih edenler için hazırlanan bu ürünler, kolay erimeyen yapısı sayesinde uzun süre dayanır. Çoklu paketleri tercih ederek aile bütçenizi yormadan hijyen sağlayabilirsiniz. Activex ürünlerini yaşadığınız tüm mekanlarda tercih ederek yaşam alanlarınızın hepsinde hijyen sağlayabilirsiniz. Bakterilerin %99.9’unu yok eden bu sabun çeşitleri ile kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını koruyabilmeniz mümkün.

Activex Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Activex ıslak mendil, çantanıza atıp her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir temizlik ürünüdür. Islak mendiller, genel olarak katlanmış olarak paket içinde sunulduğu için pratik seçeneklerdir. Küçük ve büyük boy paketleri ile ihtiyaca yönelik seçenekler sağlar. Çabuk kurumayan ve yumuşak bir dokuya sahip olan bu ıslak mendiller ile cildinizi tahriş etmeden temizleyebilmeniz mümkün. Katkı maddesi içermeyen formülü ve yumuşak mendilleri ile kızarıklık, kuruma, çatlama gibi cilt sorunları yaşamanıza engel olmaya çalışır. Activex ıslak mendil çeşitleri, sabunla ve suyla hijyen sağlayamadığınız anlarda size kolaylık sunar. Evde, okulda, kütüphanede, sinemada, seyahatlerde, toplu taşımada kısacası ellerinizi yıkamanın mümkün olmadığı her anda kurtarıcınız olur. Özellikle bebek bakımında çok kullanışlı olan Activex ıslak mendil paketleri ile hijyen sağlayabilmeniz mümkün. Bebek arabası, mama sandalyesi, bisiklet, oyuncak gibi bebeğinizin kullandığı tüm eşyaları bu ıslak mendil seçenekleri ile temizleyebilirsiniz.

Islak mendiller, antibakteriyel özelliği sayesinde bu eşyalarda biriken mikroorganizmaları yok eder. Ofiste kullandığınız masa, sandalye, bilgisayar klavyesi, telefon gibi eşyaların üzerinde yaşayan tüm bakterileri Activex ıslak mendiller ile temizleyebilirsiniz. Bakterilerin yüzeylerde bulunmasını imkansız hale getiren antibakteriyel özelliğe sahip bu ıslak mendiller ile kullandığınız eşyaları kolay bir şekilde hijyenik hale getirebilirsiniz. Suya ve sabuna ulaşamadığınız anlarda, yaşadığınız ortamda mikroorganizmaların oluşmasını bu ıslak mendil seçenekleri ile önleyebilirsiniz. Üstün hijyen sağlayan Activex ıslak mendil çeşitleri arasında yer alan cep boy paketler ile ürünü her an yanınızda pratik şekilde taşıyabilirsiniz. Cep boy ıslak mendil paketleri küçük çantalarınız ve kıyafetlerinizin cebi için ideal boyutlardadır. Çoklu paketler ile tüm ailenizin hijyenini sağlayabilirsiniz.

Activex antibakteriyel jel toplu taşıma, kapı kolu, umumi tuvaletler, yürüyen merdivenler, asansör düğmeleri gibi bakteri yuvası haline gelen noktalara temas eden ellerinizi temizlemeniz için ideal bir seçenektir. Evde, ofiste, okulda, toplu taşımada ve tüm yaşam alanlarında, içinde bulunan zengin formülü sayesinde 7 etkisi ile üstün koruma sağlar. Activex dezenfektan ürünleri şu faydaları sunar:

  • Sprey formundaki seçenekleri ile pratik bir kullanım sunar.
  • Test edilen formülü bakterilerin %99.9’unu öldürür.
  • Nemlendirici özelliği sayesinde cildinizi kurutmadan temizler.
  • Cildin pH değeri ile uyumlu yapısı sayesinde cildinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur.
  • Kullanırken veya kullandıktan sonra su gerektirmez.
  • Taşınması ve kullanması pratik olduğu için yolculuk anlarında tercih edilebilir.
  • Kısa sürede test edilen bakterileri öldürerek anında etki sağlar.

Banyo Zamanlarında Üstün Hijyen

Activex duş jeli, banyo zamanlarında antibakteriyel özelliğe sahip üstün koruma sağlayan formülü sayesinde derinlemesine hijyen sunar. Cildinizde gün boyu yerleşen kiri, yağı, bakteri ve virüsleri kısa sürede temizleyerek sağlıklı kalmanıza yardımcı olur. Nemlendirici etkili geliştirilmiş özel yapısı sayesinde cildinizi kurutmadan temizler. Sadece ellerinizde değil, tüm bedeninizde hijyen sağlamak için Activex duş jel çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Hoş kokusu ve çabuk köpüren yapısı ile tazelenme hissini gün boyu yaşamanıza imkan verir. Homojen şekilde dağılan yapısı ve cilt ile uyumlu formülü sayesinde vücudunuzun derinlemesine temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Cildin doğal bariyerine zarar vermeyen bu duş jeli ile cildinizi kirlerden arındırabilirsiniz. Güne başlarken enerji toplamak, termiz hissetmek ve yenilenmek için bu duş jellerini tercih edebilirsiniz. Gün boyu kalabalık ortamlarda maruz kaldığınız mikroorganizmalardan kurtulmak için evinize döndüğünüzde, Activex duş jeli çeşitleri ile cildinizi tüm kirlerden arındırabilirsiniz.

Siz de yaşadığınız ortamları ve cildinizi bakterilerden temizlemek, tüm ailenizin sağlıklı kalmasına destek olmak ve ortak kullanılan eşyalarda üstün hijyen sağlamak için Activex ürünlerini inceleyebilirsiniz. Rossmann ayrıcalıkları ile erişilebilir fiyat aralığıyla bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza en uygun olan seçeneği bulmak için Activex antibakteriyel ürünlere göz atmanız yeterli. Büyük veya küçük boylarda sunulan ürün çeşitlerini değerlendirebilir ve uygun fiyatlar ile sepetinize ekleyebilirsiniz.