Yükleniyor...

Başvuru Koşulları ve Genel Bilgiler

Kampanya 10.05.2024 - 31.08.2024 23:59:59 tarihleri arasında seçili kozmetik & kişisel bakım mağazalarında “iyzico ile Öde” üzerinden yapılacak 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL kazanım şeklindedir.

1.500 TL ve üzeri Kozmetik & Kişisel Bakım alışverişini iyzico ile Öde, her ay 100 TL 4 ay boyunca toplamda 400 TL kazan.

Kullanıcının alışverişini tamamlamadan önce iyzico uygulamasına giriş yaparak ''Keşfet'' menüsünden kampanyaya katılması gerekmektedir.

İndirim tutarı “iyzico ile Öde” üzerinden ödemenin gerçekleştirildiği aynı gün içerisinde iyzico bakiyesine iade edilmesi suretiyle gerçekleştirilir ve müşteri bilgilendirilir. iyzico uygulamasından hediye bakiye tutarı kontrol edilebilir ve kullanılabilir. Telefonunuzun uygulama merkezine (App Store, Google Play vb.) girerek iyzico uygulamasını indirebilirsiniz.

Kampanya katılımı ilk 10.000 kişi ile sınırlıdır.

iyzico kampanyayı bitiş süresinden önce bitirme hakkına sahiptir.

Kampanyadan, kampanya dönemi boyunca iyzico ile Öde üzerinden yeni üye olarak veya halihazırda iyzico üyesi olup ödemesini tamamlayan her bireysel müşteri ayda bir kez faydalanabilir.

Taksitli ve peşin işlemler kampanyaya dahildir. Ödül kazanmaya hak kazanan işlemlerin iptal veya iadesi durumunda hediye edilmiş bakiye geri alınır ve tekrar kampanyaya katılınamaz.

iyzico kampanya koşullarında değişiklik yapma haklarını saklı tutar.