Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Işıltılı Bir Bronzlaşmaya Hazır Ol

Yaz, güzel, ışıltılı ve bronz bir tene sahip olmak için yılın en harika zamanlarından biridir. Üstelik doğru ürünlerle etkili ve güvenli bir şekilde bronzlaşmanız da hayal değil. Siz de güneş öpücüğü gibi ışıltılı ve parlak bir bronzluğa sahip olmak için ne yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız rehbere göz atabilirsiniz.


Adım Adım Sağlıklı Bronzlaşma

Kalıcı ve sağlıklı bir altın bronzluk elde etmek için adım adım ve sabırla hareket etmeniz gerekir. Ayrıca cildiniz güneşe alışık değilse, hassas ve açık tenliyseniz bronzlaşmadan önce yüksek bir SPF kullanmak da son derece önemlidir. Siz de aşamalı, güvenli ve sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak istiyorsanız SPF korumasına sahip ve melanin üretimini uyarmaya yardımcı olan bronzlaşma yağı veya bronzlaşma losyonlarından destek alabilirsiniz.

Sunozon Güneş Yağı Sprey SPF 15

Normal ve daha önceden bronzlaşmış tenler için orta koruma. Suya dayanıklıdır ve anında koruma için yardımcı olur. Dengelenmiş UVA ve UVB filtreleri sayesinde koruma sağlamaya destek olur. Cilde uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Hemen Satın Al...

Eda Taşpınar Yoğun Bronz Yağ

Cildin melanin üretim mekanizmasını harekete geçirerek, doğal bronzlaşma sürecini hızlandırır. Eda Taşpınar'ın özel yakıcı formülasyonuna sahip yoğun bronzlaştırıcı yağ ile güneş yanığı veya erken cilt yaşlanması kaygısı taşımadan güneşin tadını çıkarabilir ve bronz bir tene sahip olabilirsiniz. Queen of cool aqua vücut spreyi: Vücut için özel olarak formüle edilmiştir. Cildinizi ferahlatır ve hoş bir koku sağlar.

Hemen Satın Al...

Tüm Yaz Bronzluk Teninde

Cildiniz güneşe maruz kaldığında UV ışınlarından korunmasına yardımcı olmak için melanin pigmenti üretir. Bu reaksiyon cildin bronzlaşmasına neden olur ve bronzluğun ne kadar süreceği cilt tipinize bağlıdır. Koyu tenlerde bronzluk açık tenlilere göre daha kalıcıdır. Ancak bronzluğunuzun tüm yaz kalıcı olabilmesi için güneşlenmeden önce peeling yapmayı, cildinizi sürekli nemli tutmayı ve sağlıklı bronzluk için güneşten korunmayı unutmamalısınız.

Sunozon Bronzlaştırıcı Elixir

Sunozon bronzlaşma iksiri, her zamanki yüz ve vücut bakımınızla birleştirilebilir ve karıştırılabilir. Bu ürünü her zamanki gündüz ve gece bakımınızla uygulayabilirsiniz. Doğal bir bronzluk için etkili.

Hemen Satın Al...

Eda Taşpınar Güneş Sprey Bronzing Bomb

Sınırlı adetlerde üretilen bronzluğun son noktası Bronzing Bomb! En az bir hafta süreyle güneşlenmeden kullanılması tavsiye edilmeyen Bronzing Bomb’u, esmer tenlilerin kullanması tavsiye edilmekte. Bronzing Bomb orijinal Eda Taşpınar bronz rengini yakalamanıza yardımcı olacak. Güneşte uzun süre kalındığı takdirde ürünlerin iki saatte bir yenilenmesi, gün içinde cildin güneş altında hissettiği nemsizliği de gidermeye yardımcı olur. Bronzluğun son noktası olan ürün, esmer tenlilerin kullanması tavsiye edilmektedir.

Hemen Satın Al...